drkonqi - en to cs translation catalogue (185 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Reload
cs: O&bnovit

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
cs: Použijte toto tlačítko pro opětovné načtení informací o pádu (backtrace). To se hodí pokud jste například doinstalovali příslušné balíčky s ladicími symboly a přejete si získat lepší backtrace.

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
cs: Na&instalovat ladicí symboly

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to install the missing debug symbols packages.
cs: Použijte toto tlačítko pro instalaci chybějících balíčků s ladicími symboly.

[ctx: @info:tooltip]
en: Symbol installation is unavailable because the application was updated or uninstalled after it had been started.
cs: Instalace symbolů není dostupné protože aplikace byla po spuštění aktualizována nebo odinstalována.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to copy the crash information (backtrace) to the clipboard.
cs: Použijte toto tlačítko pro zkopírování informace o pádu (backtrace) do schránky.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information (backtrace) to a file. This is useful if you want to take a look at it or to report the bug later.
cs: Použijte toto tlačítko k uložení informace o pádu (backtrace) do souboru. To je vhodné pokud si přejete se na něj podívat nebo nahlásit chybu později.

en: <h2>What is a "backtrace" ?</h2><p>A backtrace basically describes what was happening inside the application when it crashed, so the developers may track down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might actually contain a wealth of useful information.<br />Backtraces are commonly used during interactive and post-mortem debugging.</p>
cs: <h2>Co je to "backtrace" ?</h2><p>Informace o pádu (Backtrace) popisují, co se děje uvnitř aplikace když spadla, takže vývojáři mohou vystopovat počátek problému. vám mohou připadat bezvýznamné, ale ve skutečnosti mohou obsahovat spoustu užitečných informací.<br />Backtrace je obvykle využíváno interaktivního ladění po pádu aplikace.</p>

[ctx: @info:status]
en: Loading...
cs: Načítání...

[ctx: @info:status]
en: Generating backtrace... (this may take some time)
cs: Generuji backtrace... (to může nějakou dobu trvat)

[ctx: @info]
en: Another debugger is currently debugging the same application. The crash information could not be fetched.
cs: Tuto aplikaci již ladí jiný ladicí nástroj. Informace o pádu nemohla být získána.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be fetched.
cs: Nepovedlo se stáhnout informace o pádu

[ctx: @info/rich]
en: Another debugging process is attached to the crashed application. Therefore, the DrKonqi debugger cannot fetch the backtrace. Please close the other debugger and click <interface>Reload</interface>.
cs: Na spadlou aplikaci je připojen jiný ladicí proces, proto DrKonqi nemůže získat backtrace. Prosím ukončete další ladicí programy a klikněte na <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info]
en: The generated crash information is useful
cs: Vygenerovaná informace o pádu je užitečná

[ctx: @info]
en: The generated crash information may be useful
cs: Vygenerovaná informace o pádu může být užitečná

[ctx: @info]
en: The generated crash information is probably not useful
cs: Vygenerovaná informace o pádu je pravděpodobně nepoužitelná

[ctx: @info]
en: The generated crash information is not useful
cs: Vygenerovaná informace o pádu je nepoužitelná

[ctx: @info]
en: The rating of this crash information is invalid. This is a bug in DrKonqi itself.
cs: Hodnocení této informace o pádu je neplatné. Toto je chyba v samotném DrKonqi.

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
cs: Pokud si přejete automaticky nainstalovat chybějící ladicí balíčky, klikněte na tlačítko <interface>Instalovat ladicí symboly</interface>. Pokud tato metoda nefunguje: prosím přečtěte si <link url='%1'>Jak vytvořit použitelné hlášení o chybě</link>, abyste se dozvěděli jak získat použitelný backtrace; nainstalujte potřebné balíčky (<link url='%2'>seznam souborů</link>) a klikněte na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
cs: Prosím, přečtěte si <link url='%1'>Jak vytvořit použitelná chybová hlášení</link> abyste se dozvěděli jak získat použitelný backtrace. Po instalaci potřebných balíčků (<link url='%2'>seznam souborů</link>), klikněte na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info:status]
en: The debugger has quit unexpectedly.
cs: Ladicí nástroj byl nečekaně ukončen.

[ctx: @info:status]
en: The crash information could not be generated.
cs: Nepovedlo se vygenerovat informace o pádu.

[ctx: @info/rich]
en: You could try to regenerate the backtrace by clicking the <interface>Reload</interface> button.
cs: Můžete zkusit znovu vygenerovat backtrace kliknutím na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info:status]
en: <strong>The debugger application is missing or could not be launched.</strong>
cs: <strong>Ladicí aplikace chybí nebo nemohla být spuštěna.</strong>

[ctx: @info/rich]
en: <strong>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</strong>
cs: <strong>Je potřeba nainstalovat ladicí aplikaci (%1) a kliknout na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.</strong>

[ctx: @title:window]
en: Error during the installation of debug symbols
cs: Chyba během instalace ladicích symbolů

note: i18nc here because that'd close the html tag but we need to append an unordered list of paths
en: The packages containing debug information for the following application and libraries are missing:
cs: Balíčky obsahující ladicí informace pro následující aplikaci a balíčky chybí:

[ctx: messagebox title]
en: Missing debug information packages
cs: Chybí balíčky s informacemi pro ladění

[ctx: @info/plain]
en: <placeholder>In detail, tell us what you were doing  when the application crashed.</placeholder>
cs: <placeholder>Zkuste podrobně popsat co jste dělali když aplikace spadla.</placeholder>

[ctx: @info]
en: Subprocess exited with error: %1
cs: Podproces byl ukončen s chybou: %1

[ctx: @info]
en: Subprocess crashed. Check your installation.
cs: Podproces spadl. Zkontrolujte instalaci.

en: (C) 2020-2022, The DrKonqi Authors
cs: (C) 2020-2022, Autoři DrKonqi

[ctx: @title]
en: Details
cs: Podrobnosti

[ctx: @action]
en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

[ctx: @action]
en: Run Interactive Debugger
cs: Spustit interaktivní ladicí nástroj

[ctx: @title]
en: Crashes
cs: Pády

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: Loading crash reports
cs: Načítám hlášení o pádech

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No processes have crashed yet
cs: Zatím nespadl žádný proces

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: No crashes matching the search
cs: Vašemu hledání neodpovídá žádný pád

[ctx: @title:window]
en: Intensive Care
cs: Intenzita Péče

[ctx: @info:progress]
en: Requesting installation of missing debug symbols packages...
cs: Žádám o instalaci balíčků chybějících ladicích symbolů...

en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @title:window]
en: Missing debug symbols
cs: Chybějící ladicí symboly

[ctx: @info]
en: Could not find debug symbol packages for this application.
cs: Nelze najít balíčky ladicích symbolů pro tuto aplikaci.

[ctx: @info]
en: An error was encountered during the installation of the debug symbol packages.
cs: Při instalaci balíčků ladicích symbolů došlo k chybě.

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
cs: Hlášení uloženo do <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
cs: Nelze vytvořit soubor pro uložení hlášení.

[ctx: @title:window]
en: Select Filename
cs: Vybrat název souboru

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
cs: Nelze otevřít soubor <filename>%1</filename> pro zápis.

[ctx: @action:button]
en: &Restart Application
cs: &Restartovat aplikaci

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to restart the crashed application.
cs: Použijte toto tlačítko pro restart spadlé aplikace.

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
cs: O&becné

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
cs: Informa&ce pro vývojáře

[ctx: @info]
en: <para>We are sorry, <application>%1</application> closed unexpectedly.</para>
cs: <para>Omlouváme se, ale aplikace <application>%1</application> byla nečekaně ukončena.</para>

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the automatic reporting process is disabled to reduce the risks of failing again.<nl /><nl />Please, <link url='%1'>manually report</link> this error to the KDE bug tracking system. Do not forget to include the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.</para>
cs: <para>Protože program na obsluhu pádů sám selhal, automatický proces hlášení byl zakázán, aby se snížilo riziko opakovaného selhání.<nl /><nl />Prosím, <link url='%1'>nahlaste ručně</link> tuto chybu do systému pro sledování chyb KDE. Nezapomeňte zahrnout backtrace z karty <interface>Informace pro vývojáře</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />You can manually report this bug to %1 (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
cs: <para>Asistent hlášení chyb byl zakázán, dialog pro obsluhu pádu byl spuštěn v nouzovém režimu.<nl />Tuto chybu můžete ručně nahlásit na %1 (včetně backtrace z karty <interface>Informace pro vývojáře</interface>.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crashed application appears to have been updated or uninstalled since it had been started. This prevents accurate crash reporting and can also be the cause of this crash.</para><para>After updating it is always a good idea to log out and back in to make sure the update is fully applied and will not cause any side effects.</para>
cs: <para>Asistent hlášení je vypnut protože spadlá aplikace byla od posledního spuštění buď aktualizována nebo odinstalována. To brání přesnému nahlášení pádu a může být i důvodem tohoto pádu.</para><para>Po aktualizaci je vždy dobrý nápad odhlásit se a znovu přihlásit abyste se ujistili, že aktualizace byla plně nainstalována a nebude způsobovat vedlejší efekty.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You can help us improve KDE Software by reporting this error.<nl /><link url='%1'>Learn more about bug reporting.</link></para>
cs: <para>Můžete nám pomoci vylepšit software KDE nahlášením této chyby.<nl /><link url='%1'>Naučte se hlásit chyby.</link></para>

[ctx: @info]
en: <para>You cannot report this error, because <application>%1</application> does not provide a bug reporting address.</para>
cs: <para>Tuto chybu nelze nahlásit, protože aplikace <application>%1</application> neposkytuje adresu pro hlášení chyb.</para>

[ctx: @label]
en: Details:
cs: Podrobnosti:

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5 %6</para>
cs: <para>Spustitelný soubor: <application>%1</application> PID: %2 Signál: %3 (%4) Čas: %5 %6</para>

[ctx: @action:button this is the debug menu button label which contains the debugging applications]
en: &Debug
cs: La&dit

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a program to debug the crashed application.
cs: Spustí program pro ladění spadlé aplikace.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close this dialog (you will lose the crash information.)
cs: Zavřít tento dialog (ztratíte informace o pádu)

[ctx: @action:inmenu 1 is the debugger name]
en: Debug in %1
cs: Ladění v %1

en: The KDE Crash Handler
cs: Obsluha pádu aplikací pro KDE

en: The KDE Crash Handler gives the user feedback if a program has crashed.
cs: Obsluha pádu KDE aplikací dává uživateli informace při pádu programu.

en: (C) 2000-2018, The DrKonqi Authors
cs: (C) 2000-2018, Autoři DrKonqi

[ctx: @info:shell]
en: The signal <number> that was caught
cs: <Číslo> zachyceného signálu

[ctx: @info:shell]
en: <Name> of the program
cs: <Název> programu

[ctx: @info:shell]
en: <Path> to the executable
cs: <Cesta> k programu

[ctx: @info:shell]
en: The <version> of the program
cs: <Verze> programu

[ctx: @info:shell]
en: The bug <address> to use
cs: <Adresa> pro nahlášení chyby

[ctx: @info:shell]
en: Translated <name> of the program
cs: Přeložený <název> programu

[ctx: @info:shell]
en: Bugzilla product name
cs: Název produktu v Bugzille

[ctx: @info:shell]
en: The <PID> of the program
cs: <PID> programu

[ctx: @info:shell]
en: Startup <ID> of the program
cs: <ID> spuštění programu

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
cs: Program byl spuštěn pomocí kdeinit

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
cs: Zakázat náhodný přístup k disku

[ctx: @info:shell]
en: The program has already been restarted
cs: Program již byl restartován

[ctx: @info:shell]
en: Keep the program running and generate the backtrace at startup
cs: Nechat program běžet a vygenerovat backtrace při startu

[ctx: @info:shell]
en: The <thread id> of the failing thread
cs: <ID vlákna> ve kterém došlo k pádu

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a notification but launch the debug dialog directly
cs: Nezobrazovat upozornění, ale rovnou spustit ladicí dialog

[ctx: @title]
en: Fetching the Backtrace (Automatic Crash Information)
cs: Stahování backtrace (Automatická informace o pádu)

[ctx: @action:button]
en: Show backtrace content (advanced)
cs: Zobrazit obsah backtrace (pokročilé)

[ctx: @action:button]
en: Next
cs: Další

[ctx: @info]
en: Failed to contact bugs.kde.org: <message>%1</message>
cs: Nelze se připojit k bugs.kde.org: <message>%1</message>

[ctx: @action]
en: Retry
cs: Zkusit znovu

[ctx: @info]
en: Trying to contact bugs.kde.org...
cs: Pokouším se připojit na bugs.kde.org...

[ctx: @title:window]
en: What do You Know About the Crash?
cs: Co o pádu aplikace víte?

[ctx: @info/rich]
en: Do you remember what you were doing prior to the crash?
cs: Pamatujete si svou činnost před tím, než došlo k pádu?

[ctx: @action:button]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: @action:button]
en: No
cs: Ne

[ctx: @info/rich]
en: Does the application crash again if you repeat the same situation?
cs: Spadne aplikace za stejné situace opakovaně?

[ctx: @info/rich]
en: Please select which additional information you can provide:
cs: Prosím zvolte, jaké dodatečné informace můžete poskytnout:

[ctx: @option:check kind of information the user can provide about the crash, %1 is the application name]
en: What I was doing when the application <application>%1</application> crashed
cs: Prováděná činnost při níž došlo k pádu aplikace <application>%1</application>

[ctx: @action:check]
en: Unusual desktop behavior I noticed
cs: Neobvyklé chování pracovního prostředí

[ctx: @action:check]
en: Custom settings of the application that may be related
cs: Vlastní nastavení aplikace, které může mít na problém vliv

[ctx: @title]
en: Not Sufficiently Useful
cs: Nedostatečně použitelné

[ctx: @info]
en: <para>The information you can provide is not considered helpful enough in this case. If you can't think of any more information you can close the bug report dialog.</para>
cs: <para>Informace, které poskytujete, nejsou v tomto případě považovány za dostatečně užitečné. Pokud vás nenapadají žádné další informace, můžete okno s hlášením zavřít.</para>

[ctx: @title:window]
en: Developer Information
cs: Informace pro vývojáře

[ctx: @action:button]
en: Install Debug Symbols
cs: Nainstalovat ladicí symboly

[ctx: @action:button]
en: Reload
cs: Obnovit

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to reload the crash information (backtrace). This is useful when you have
    installed the proper debug symbol packages and you want to obtain a better backtrace.
cs: Použijte toto tlačítko pro opětovné načtení informací o pádu (backtrace). To se hodí pokud jste například doinstalovali
    příslušné balíčky s ladicími symboly a přejete si získat lepší backtrace.

[ctx: @action:button]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: @action:button]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: @info]
en: <subtitle>What is a "backtrace" ?</subtitle><para>A backtrace basically describes what was
    happening inside the application when it crashed, so the developers may track
    down where the mess started. They may look meaningless to you, but they might
    actually contain a wealth of useful information.<nl />Backtraces are commonly
    used during interactive and post-mortem debugging.</para>
cs: <subtitle>Co je to "backtrace" ?</subtitle><para>Informace o pádu (Backtrace) popisují, co se děje
    uvnitř aplikace když spadla, takže vývojáři mohou vystopovat
    počátek problému. vám mohou připadat bezvýznamné, ale ve skutečnosti mohou
    obsahovat spoustu užitečných informací.<nl />Backtrace je obvykle
    využíváno interaktivního ladění po pádu aplikace.</para>

[ctx: @info/rich]
en: You can click the <interface>Install Debug Symbols</interface> button in order to automatically install the missing debugging information packages. If this method
    does not work: please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful
    backtrace; install the needed packages (<link url='%2'> list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
cs: Pokud si přejete automaticky nainstalovat chybějící ladicí balíčky, klikněte na tlačítko <interface>Instalovat ladicí symboly</interface>. Pokud tato metoda
    nefunguje: prosím přečtěte si <link url='%1'>Jak vytvořit použitelné hlášení o chybě</link>, abyste se dozvěděli jak získat použitelný backtrace; nainstalujte potřebné balíčky (<link url='%2'>seznam souborů</link>) a klikněte na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: Please read <link url='%1'>How to create useful crash reports</link> to learn how to get a useful backtrace; install the needed packages (<link url='%2'>
    list of files</link>) and click the <interface>Reload</interface> button.
cs: Prosím, přečtěte si <link url='%1'>Jak vytvořit použitelná chybová hlášení</link> abyste se dozvěděli jak získat použitelný backtrace. Po instalaci potřebných balíčků (<link url='%2'>
    seznam souborů</link>), klikněte na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.

[ctx: @info/rich]
en: <emphasis strong='true'>You need to first install the debugger application (%1) then click the <interface>Reload</interface> button.</emphasis>
cs: <emphasis strong='true'>Je potřeba nainstalovat ladicí aplikaci (%1) a kliknout na tlačítko <interface>Obnovit</interface>.</emphasis>

[ctx: @title]
en: Look for Possible Duplicate Reports
cs: Vyhledat možná duplicitní chybová hlášení

[ctx: @info]
en: Searching bug database for duplicates…
cs: Prohledávám databázi chyb na výskyt duplicit...

[ctx: @info/rich]
en: See if your bug has already been reported. Double click a report in the list and compare it to yours. You can suggest that your crash is a duplicate of that report or directly attach your information to it.
cs: Zkontrolujte, zda již toto chybové hlášení nebylo podáno. Dvakrát klikněte na hlášení v seznamu a porovnejte je se svým. Můžete navrhnout své hlášení jako duplicitní k tomuto a přímo tak k němu přidat své informace.

[ctx: @title]
en: Duplicate?
cs: Duplikovat?

[ctx: @label]
en: Are you quite certain your crash is a duplicate of this bug report?
cs: Jste si jisti, že je tento pád duplicitní k tomuto chybovému hlášení?

[ctx: @action:button]
en: Crash is a duplicate
cs: Pád je duplicitní

[ctx: @action:button]
en: Crash is not a duplicate
cs: Pád není duplicitní

[ctx: @action:button]
en: Suggest this crash is related
cs: Navrhněte tento pád jako související

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to suggest that
                                         the crash you experienced is related to this bug
                                         report
cs: Použijte toto tlačítko pro navržení, že
                                         pád, ke kterému došlo, souvisí s tímto chybovým
                                         hlášením

[ctx: @action:button]
en: This crash is not related
cs: Tento pád nijak nesouvisí

[ctx: @title]
en: Login into the bug tracking system
cs: Přihlášení do systému pro sledování chyb

[ctx: @info:status '1' is replaced with the short URL of the bugzilla]
en: You need to login with your %1 account in order to proceed.
cs: Pro další pokračování je potřeba se přihlásit do vašeho účtu %1.

[ctx: @label:textbox bugzilla account email]
en: E-mail Address:
cs: E-mailová adresa:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
cs: Heslo:

[ctx: @option:check]
en: Save login information using the KDE Wallet system
cs: Uložit přihlašovací údaje pomocí systému KDE Wallet

[ctx: @info/rich]
en: <note>You need a user account on the <link url='%1'>KDE bug tracking system</link> in order to file a bug report, because we may need to contact you later
    for requesting further information. If you do not have one, you can freely <link url='%2'>create one here</link>. Please do not use disposable email accounts.</note>
cs: <note>Pokud si přejete odeslat hlášení o chybě, musíte mít uživatelský účet v <link url='%1'>systému pro sledování chyb KDE</link>, abychom vás mohli případně později
    kontaktovat s žádostí o poskytnutí dalších informací. Pokud ještě účet nemáte, můžete si jej <link url='%2'>založit</link>. Prosím, nepoužívejte jednorázové e-mailové účty.</note>

[ctx: @action:button]
en: Login
cs: Přihlášení

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to login to the KDE bug tracking system using the provided e-mail address and password.
cs: Použijte tlačítko pro přihlášení do systému pro sledování chyb KDE pomocí e-mailu a hesla.

[ctx: @action]
en: Report Bug
cs: Nahlásit chybu

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts the bug report assistant.
cs: Spustí asistenta chybového hlášení.

[ctx: @action]
en: Restart Application
cs: Restartovat aplikaci

[ctx: @action]
en: Developer Information
cs: Informace pro vývojáře

[ctx: @info]
en: <para>As the Crash Handler itself has failed, the
    automatic reporting process is disabled to reduce the
    risks of failing again.<nl /><nl />
    Please, <link url='%1'>manually report</link> this error
    to the KDE bug tracking system. Do not forget to include
    the backtrace from the <interface>Developer Information</interface>
    tab.</para>
cs: <para>Protože program na obsluhu pádů sám selhal,
    automatický proces hlášení byl zakázán, aby se snížilo riziko
    opakovaného selhání.<nl /><nl />
    Prosím, <link url='%1'>nahlaste ručně</link> tuto chybu
    do systému pro sledování chyb KDE. Nezapomeňte zahrnout
    backtrace z karty <interface>Informace pro vývojáře</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because the crash handler dialog was started in safe mode.<nl />
    You can manually report this bug to <link>%1</link> (including the backtrace from the <interface>Developer Information</interface> tab.)</para>
cs: <para>Asistent hlášení chyb byl zakázán, dialog pro obsluhu pádu byl spuštěn v nouzovém režimu.<nl />Tuto chybu můžete ručně nahlásit na <link>%1</link> (včetně backtrace z karty <interface>Informace pro vývojáře</interface>.)</para>

[ctx: @info]
en: <para>The reporting assistant is disabled because
    the crashed application appears to have been updated or
    uninstalled since it had been started. This prevents accurate
    crash reporting and can also be the cause of this crash.</para>
    <para>After updating it is always a good idea to log out and back
    in to make sure the update is fully applied and will not cause
    any side effects.</para>
cs: <para>Asistent hlášení je vypnut protože spadlá 
    aplikace byla od posledního spuštění buď aktualizována 
    nebo odinstalována. To brání přesnému nahlášení pádu 
    a může být i důvodem tohoto pádu.</para>
    <para>Po aktualizaci je vždy dobrý nápad odhlásit se a znovu 
    přihlásit abyste se ujistili, že aktualizace byla plně nainstalována 
    a nebude způsobovat vedlejší efekty.</para>

[ctx: @info Note the time information is divided into date and time parts]
en: <para>Executable: <application>%1</application> PID: %2 Signal: %3 (%4) Time: %5</para>
cs: <para>Spustitelný soubor: <application>%1</application> PID: %2 Signál: %3 (%4) Čas: %5 </para>

[ctx: @title]
en: Problem is Already Reported
cs: Problém byl již nahlášen

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link>, which is a duplicate of the <emphasis strong='true'>closed</emphasis> <link url="%2">Bug %2</link>.
cs: Váš pád byl již nahlášen jako<link url="%1">chyba %1</link>, což je duplikát <emphasis strong='true'>uzavřené</emphasis> <link url="%2">chyby %2</link>.

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link> which has been <emphasis strong='true'>closed</emphasis>.
cs: Váš pád byl již nahlášen jako<link url="%1">chyba %1</link> a tato chyba již byla <emphasis strong='true'>uzavřena</emphasis>.

[ctx: @info]
en: Your crash has already been reported as <link url="%1">Bug %1</link>, which is a <emphasis strong='true'>duplicate</emphasis> of <link url="%2">Bug %2</link>
cs: Váš pád byl již nahlášen jako<link url="%1">chyba %1</link>, což je  <emphasis strong='true'>duplikát </emphasis> <link url="%2">chyby %2</link>

[ctx: @info]
en: Your crash is a <emphasis strong='true'>duplicate</emphasis> and has already been reported as <link url="%1">Bug %2</link>.
cs: Váš pád je <emphasis strong='true'>duplikát</emphasis> a byl již nahlášen jako <link url="%1">chyba %2</link>.

[ctx: @action:button]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @action:button]
en: Attach Additional Information
cs: Přiložte další informace

[ctx: @title]
en: Preview the Report
cs: Náhled hlášení

[ctx: @label/rich]
en: <para>This is a preview of the report's contents which will be sent.</para><para>If you want to modify it go to the previous pages.</para>
cs: <para>Toto je náhled obsahu hlášení, které bude odesláno.</para><para>Pokud si jej přejete změnit, přejděte na předchozí strany.</para>

[ctx: @action:button]
en: Submit
cs: Odeslat

[ctx: @info]
en: Waiting for data…
cs: Čeká se na data…

[ctx: @title]
en: Enter the Details about the Crash
cs: Zadejte podrobnosti o pádu

[ctx: @info]
en: Please provide the following information in English.
cs: Prosím poskytněte následující informace v angličtině.

[ctx: @info]
en: Title of the bug report:
cs: Titulek chybového hlášení:

[ctx: @info:tooltip examples of good bug report titles]
en: <subtitle>Examples of good titles:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma crashed after adding the Notes widget and writing on it</item>
    <item>Konqueror crashed when accessing the Facebook application 'X'</item>
    <item>Kopete closed after resuming the computer and talking to a MSN buddy</item>
    <item>Kate closed while editing a log file and pressing the Delete key a couple of times</item>
    </list>
cs: <subtitle>Příklady správných titulků:</subtitle>
    <list>
    <item>Plasma spadla po přidání widgetu Poznámky a psaní do něj</item>
    <item>Konqueror spadl po přístupu k Facebook aplikaci 'X'</item> <item>Kopete nečekaně skončilo po probuzení počítače a psaní kamarádovi na MSN</item>
    <item>Kate skončilo během úpravy souboru se záznamem a opakovaném stisknutí klávesy Delete</item>
    </list>

[ctx: @info]
en: Information about the crash:
cs: Informace o pádu:

[ctx: the minimum required length of a text was reached]
en: Minimum length reached
cs: Dosažena minimální délka

[ctx: the minimum required length of a text wasn't reached yet]
en: Provide more information
cs: Poskytněte více informací

[ctx: @info]
en: Distribution method:
cs: Metoda distribuce:

[ctx: @option:check]
en: KDE Platform is compiled from source
cs: Platforma KDE je zkompilována ze zdrojových souborů

[ctx: @info]
en: <note>The crash and system information will be automatically added to the bug report.</note>
cs: <note>Informace o pádu a systému budou do chybového hlášení automaticky přidány.</note>

[ctx: @action:button]
en: Preview Report
cs: Náhled hlášení

[ctx: @action:button]
en: Save Report to File
cs: Uložit záznam do souboru

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this button to save the crash information to a file for manual reporting.
cs: Použijte toto tlačítko pro uložení informací o pádu do souboru pro hlášení ručně.

[ctx: @action retry submitting bug report]
en: Retry Submission
cs: Zopakovat odeslání

[ctx: @info]
en: Submitting bug report...
cs: Odesílám chybové hlášení

[ctx: @title]
en: Crash Report Sent
cs: Hlášení o pádu bylo odesláno

[ctx: @info]
en: Thank you for being part of KDE. You can now close this window.
cs: Děkujeme za to, že jste součástí KDE. Nyní můžete toto okno zavřít.

[ctx: @title:window]
en: Welcome to the Reporting Assistant
cs: Vítejte v asistentovi hlášení pádů

[ctx: @info/rich]
en: This assistant will analyze the crash information and guide you through the bug reporting process.
cs: Tento asistent analyzuje informaci o pádu a provede vás procesem hlášení chyby.

[ctx: @info/rich note before starting the bug reporting process]
en: <para><note>Since communication between you and the developers is required for effective debugging,
    to continue reporting this bug it is <emphasis strong='true'>required for you to agree that developers may contact you</emphasis>.
    </note></para><para>Feel free to close this dialog if you do not accept this.</para>
cs: <para><note>Jelikož je pro efektivní ladění problému potřeba komunikace mezi vámi a vývojáři,
    je před pokračováním v hlášení <emphasis strong='true'>nutné, abyste souhlasili s možností být kontaktováni vývojáři</emphasis>.
    </note></para><para>Pokud s tímto nesouhlasíte, můžete toto okno klidně zavřít.</para>

[ctx: @action:button]
en: I Agree to be Contacted
cs: Souhlasím s tím být kontaktován

[ctx: @info/status error]
en: Failed to get platform list
cs: Selhalo získávání seznamu platforem

[ctx: @item:inlistbox user didn't tried to repeat the crash situation]
en: I did not try again
cs: Nebylo znovu zkoušeno

[ctx: @item:inlistbox the crash cannot be reproduce. reproduciblity->never]
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced sometimes]
en: Sometimes
cs: Někdy

[ctx: @item:inlistbox the bug can be reproduced every time]
en: Every time
cs: Vždy

[ctx: Placeholder is an application name; it crashed]
en: %1 Closed Unexpectedly
cs: %1 byla nečekaně uzavřena

en: Please report this error to help improve this software.
cs: Prosím nahlaste tuto chybu pro zlepšení tohoto softwaru.

en: Report &Bug
cs: Nahlásit chy&bu

en: &Restart Application
cs: &Restartovat aplikaci

[ctx: Allows the user to hide this notifier item]
en: Hide
cs: Skrýt

[ctx: Notification text]
en: Please report this error to help improve this software.
cs: Prosím nahlaste tuto chybu pro zlepšení tohoto softwaru.

[ctx: Notification text]
en: The application closed unexpectedly.
cs: Aplikace byla neočekávaně ukončena

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
cs: Nahlásit chybu

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Restart App
cs: Restartovat aplikaci

en: (c) 2009, DrKonqi2 Developers
cs: (c) 2009, vývojáři DrKonqi2

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org username
cs: Uživatelské jméno bugstest.kde.org

[ctx: @info:shell]
en: bugstest.kde.org password
cs: Heslo bugstest.kde.org
