drkonqi - en to hsb translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Reload
hsb: &Znowa začitać

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
hsb: &Debugowe symbole instalować

[ctx: @info:status]
en: Loading...
hsb: Začitam...

en: Cancel
hsb: Přetorhnyć

en: The KDE Crash Handler
hsb: KDE Crash Handler
