drkonqi - en to ms translation catalogue (13 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Reload
ms: &Ulangmuat

[ctx: @action:button]
en: &Install Debug Symbols
ms: Pasang S&imbol Nyahpepijat

[ctx: @info:status]
en: Loading...
ms: Memuatkan...

[ctx: @info]
en: Report saved to <filename>%1</filename>.
ms: Laporan disimpan ke <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create a file in which to save the report.
ms: Tidak dapat mencipta fail untuk menyimpan laporan.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
ms: Tidak dapat membuka fail <filename>%1</filename> untuk menulis.

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
ms: &Umum

[ctx: @title:tab]
en: &Developer Information
ms: &Maklumat Pemaju

[ctx: @label]
en: Details:
ms: Perincian:

[ctx: @info:shell]
en: The program was started by kdeinit
ms: Program telah dimulakan oleh kdeinit

[ctx: @info:shell]
en: Disable arbitrary disk access
ms: Matikan akses cakera sebarangan

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
ms: Katalaluan:

[ctx: @action:button]
en: Login
ms: Logmasuk
