drkonqi - en to tg translation catalogue (7 entries)

[ctx: @action:button]
en: &Reload
tg: Боркунии дубора

en: Cancel
tg: Бекор кардан

[ctx: @title:tab general information]
en: &General
tg: &Умумӣ

[ctx: @label]
en: Details:
tg: Тафсилот:

[ctx: @label:textbox bugzilla account password]
en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: Report &Bug
tg: Гузориш дар бораи &хато

[ctx: Notification action button, keep short]
en: Report Bug
tg: Гузориш дар бораи хато
