duplicity - en to cs_CZ translation catalogue (242 entries)

en: INT intercepted...exiting.
cs_CZ: Zachyceno přerušení, ukončuje se.

en: GPG error detail: %s
cs_CZ: Podrobnosti chyby GPG: %s

en: User error detail: %s
cs_CZ: Podrobnosti uživateské chyby: %s

en: Backend error detail: %s
cs_CZ: Podrobnosti chyby na podpůrné vrstvě (backend): %s

en: Using temporary directory %s
cs_CZ: S použitím dočasné složky %s

en: Registering (mktemp) temporary file %s
cs_CZ: Registruje se (mktemp) dočasný soubor %s

en: Registering (mkstemp) temporary file %s
cs_CZ: Registruje se (mkstemp) dočasný soubor %s

en: Forgetting temporary file %s
cs_CZ: Zahazování dočasného souboru %s

en: Attempt to forget unknown tempfile %s - this is probably a bug.
cs_CZ: Pokus o zapomenutí neznámého dočasného souboru %s – toto je pravděpodobně chyba v programu.

en: Removing still remembered temporary file %s
cs_CZ: Odebírání pořád zapamatovaného dočasného souboru %s

en: Cleanup of temporary file %s failed
cs_CZ: Vyčištění dočasného souboru %s se nezdařilo

en: Cleanup of temporary directory %s failed - this is probably a bug.
cs_CZ: Čištění dočasné složky %s se nezdařilo – toto je nejspíš chyba v programu.

en: Import of %s %s
cs_CZ: Import %s %s

en: Could not initialize backend: %s
cs_CZ: Nedaří se inicializovat podpůrnou vrstvu: %s

en: Backtrace of previous error: %s
cs_CZ: Výpis zpětného volání funkce (backtrace) u předchozí chyby: %s

en: Giving up after %s attempts. %s: %s
cs_CZ: Vzdává se po %s pokusech. %s: %s

en: Reading results of '%s'
cs_CZ: Čtení výsledků „%s“

en: Writing %s
cs_CZ: Zápis %s

en: File %s not found locally after get from backend
cs_CZ: Soubor %s nebyl nalezen lokálně po získání z podpůrné vrstvy (backend)

en: Fatal Error: Backup source host has changed.
    Current hostname: %s
    Previous hostname: %s
cs_CZ: Fatální chyba: Stroj se zdrojem zálohy se změnil:
    Stávající stroj: %s
    Předchozí stroj: %s

en: Aborting because you may have accidentally tried to backup two different data sets to the same remote location, or using the same archive directory.  If this is not a mistake, use the --allow-source-mismatch switch to avoid seeing this message
cs_CZ: Přerušuje se protože byste si mohli nedopatřením pokusit zazálohovat dvě různé datové sady do stejného vzdáleného umístění nebo použít stejnou archivní složku. Pokud to není chyba, použijte přepínač --allow-source-mismatch, aby se toto hlášení neobjevovalo.

en: Found manifest volume %s
cs_CZ: Nalezen svazek manifestu %s

en: Found %s volumes in manifest
cs_CZ: Nalezeno %s svazků v manifestu

en: Manifests not equal because different volume numbers
cs_CZ: Manifesty se neshodují kvůli rozdílným počtům svazků

en: Manifests not equal because volume lists differ
cs_CZ: Manifest není stejný protože se liší seznamy svazků

en: Manifests not equal because hosts or directories differ
cs_CZ: Manifesty se neshodují protože stroje nebo složky se liší

en: Warning, found extra Volume identifier
cs_CZ: Varování, nalezeny extra identifikátory svazků

en: Other is not VolumeInfo
cs_CZ: Druhý není VolumeInfo

en: Volume numbers don't match
cs_CZ: Čísla svazků se neshodují

en: start_indicies don't match
cs_CZ: Start_indicies se neshodují

en: end_index don't match
cs_CZ: end_index se neshoduje

en: Hashes don't match
cs_CZ: Otisky (hash) se neshodují

en: IGNORED_ERROR: Warning: ignoring error as requested: %s: %s
cs_CZ: IGNORED_ERROR: Varování: ignoruje se chyba, jak požadováno: %s: %s

en: Releasing lockfile %s
cs_CZ: Uvolňování souboru zámku %s

en: PyDrive backend: multiple files called '%s'.
cs_CZ: Podpůrná vrstva PyDrive: vícero souborů nazvaných „%s“.

en: MultiBackend: Could not parse query string %s: %s
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se zpracovat řetězec dotazu %s: %s

en: MultiBackend: Invalid query string %s: more than one value for %s
cs_CZ: MultiBackend: neplatný řetězec dotazu %s: více než jedna hodnota pro %s

en: MultiBackend: Invalid query string %s: unknown parameter %s
cs_CZ: MultiBackend: neplatný řetězec dotazu %s: neznámý parametr %s

en: MultiBackend: illegal value for %s: %s
cs_CZ: MultiBackend: neplatná hodnota pro %s: %s

en: MultiBackend: Url %s
cs_CZ: MultiBackend: URL %s

en: MultiBackend: Could not load config file %s: %s
cs_CZ: MultiBackend: Nedaří se načíst soubor s nastavením %s: %s

en: MultiBackend: use store %s
cs_CZ: MultiBackend: použít uložení %s

en: MultiBackend: set env %s = %s
cs_CZ: MultiBackend: nastavit proměnnou prostředí %s = %s

en: Multibackend: register affinity for prefix %s
cs_CZ: Multibackend: registrovat přiřazení pro předponu %s

en: MultiBackend: _put: write to store #%s (%s)
cs_CZ: MultiBackend: _put: zapsat do uložení č. %s (%s)

en: MultiBackend: failed to write to store #%s (%s), try #%s, Exception: %s
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se zapsat do uložení č. %s (%s), zkuste č. %s, výjimka: %s

en: MultiBackend: failed to write %s. Aborting process.
cs_CZ: MultiBackend: nezdařilo se zapsat do %s. Proces bude přerušen.

en: MultiBackend: failed to write %s. Tried all backing stores and none succeeded
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se zapsat %s. Vyzkoušena všechny uložení a v žádném se neuspělo

en: MultiBackend: failed to get %s to %s from %s
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se získat %s do %s z %s

en: MultiBackend: failed to get %s. Tried all backing stores and none succeeded
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se získat %s. Vyzkoušena všechna úložiště a na žádném neuspělo

en: MultiBackend: %s: %d files
cs_CZ: MultiBackend: %s: %d souborů

en: MultiBackend: combined list: %s
cs_CZ: MultiBackend: kombinovaný seznam: %s

en: MultiBackend: failed to delete %s. Tried all backing stores and none succeeded
cs_CZ: MultiBackend: nepodařilo se smazat %s. Vyzkoušena všechna úložiště a na žádném se neuspělo

en: Connection failed, please check your password: %s
cs_CZ: Připojení se nezdařilo, prosím zkontrolujte své heslo: %s

en: Missing socket or ssl python modules.
cs_CZ: Chybějící python moduly pro socket nebo ssl.

en: Cacert database file '%s' is not readable.
cs_CZ: Soubor „%s“ s certifikáty cert. autorit není čitelný.

en: Using WebDAV host %s port %s
cs_CZ: S použitím WebDAV hostitele %s, port %s

en: Using WebDAV directory %s
cs_CZ: S použitím WebDAV složky %s

en: WebDAV create connection on '%s'
cs_CZ: WebDAV vytvořit spojení na „%s“

en: WebDAV Unknown URI scheme: %s
cs_CZ: WebDAV neznámé schéma URI: %s

en: WebDAV %s %s request with headers: %s
cs_CZ: WebDAV %s %s požadavek s hlavičkami: %s

en: WebDAV data length: %s
cs_CZ: WebDAV datový objem: %s

en: WebDAV response status %s with reason '%s'.
cs_CZ: Stav %s WebDAV odpovědi s důvodem „%s“.

en: WebDAV redirect to: %s
cs_CZ: WebDAV přeměrovat na: %s

en: WebDAV redirected 10 times. Giving up.
cs_CZ: WebDAV přesměroval 10 krát. Dále už se zkoušet nebude.

en: WebDAV missing location header in redirect response.
cs_CZ: WebDAV chybí hlavička umístění v přesměrovávací odpovědi.

en: WebDAV retry request with authentification headers.
cs_CZ: WebDAV požadavek na opětovný pokus s ověřovacími hlavičkami.

en: WebDAV %s %s request2 with headers: %s
cs_CZ: WebDAV %s %s druhý požadavek s hlavičkami: %s

en: WebDAV response2 status %s with reason '%s'.
cs_CZ: WebDAV stav %s druhé odpovědi s důvodem „%s“.

en: python-kerberos needed to use kerberos                           authorization, falling back to basic auth.
cs_CZ: Pro použití kerberos ověřování je třeba python-kerberos, náhradně se použije ověření uživatelským jménem a heslem.

en: Kerberos authorization failed: %s.                          Falling back to basic auth.
cs_CZ: Kerberos ověřování se nezdařilo: %s. Náhradně se bude ověřovat uživatelským jménem a heslem.

en: Creating missing directory %s
cs_CZ: Vytváření chybějící složky %s

en: WebDAV MKCOL %s failed: %s %s
cs_CZ: WebDAV MKCOL %s se nezdařilo: %s %s

en: WebDAV path decoding and translation: %s -> %s
cs_CZ: WebDAV dekódování a překlad popisu umístění: %s -> %s

en: WebDAV GET Bad status code %s reason %s.
cs_CZ: WebDAV GET chybný stavový kód %s důvod %s.

en: WebDAV PUT Bad status code %s reason %s.
cs_CZ: WebDAV PUT chybný stavový kód %s důvod %s.

en: WebDAV DEL Bad status code %s reason %s.
cs_CZ: WebDAV DEL chybný stavový kód %s důvod %s.

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: --archive-dir <path>
en: path
cs_CZ: popis umístění

note: Used in usage help to represent a desired number of something. Example: --num-retries <number>
en: number
cs_CZ: číslo

note: Used in usage help. Example: --timeout <seconds>
en: seconds
cs_CZ: sekund

note: Used in usage help to represent an ID for a GnuPG key. Example: --encrypt-key <gpg_key_id>
en: gpg-key-id
cs_CZ: identifikator_gpg_klice

note: Used in usage help to represent the name of a file. Example: --log-file <filename>
en: filename
cs_CZ: soubor

note: Used in usage help to represent a time spec for a previous point in time, as described in the documentation. Example: duplicity remove-older-than time [options] target_url
en: time
cs_CZ: čas

note: Used in usage help. (Should be consistent with the "Options:" header.) Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: options
cs_CZ: volby

en: imap_mailbox
cs_CZ: imap_schranka

en: file_descriptor
cs_CZ: popisovač souboru

en: backup name
cs_CZ: název zálohy

en: policy
cs_CZ: zásada

note: noun
en: command
cs_CZ: příkaz

en: pem formatted bundle of certificate authorities
cs_CZ: balíček certifikátů cert. autorit ve formátu pem

en: path to a folder with certificate authority files
cs_CZ: popis umístění složky se soubory certifikačních autorit

note: abbreviation for "character" (noun)
en: char
cs_CZ: znak

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other_host[:port]//absolute_path
en: absolute_path
cs_CZ: absolutni_popis_umisteni

note: Used in usage help. Example: tahoe://alias/some_dir
en: alias
cs_CZ: alternativni_nazev

note: Used in help to represent a "bucket name" for Amazon Web Services' Simple Storage Service (S3). Example: s3://other.host/bucket_name[/prefix]
en: bucket_name
cs_CZ: nazev_kontejneru

note: Used in usage help to represent the name of a container in Amazon Web Services' Cloudfront. Example: cf+http://container_name
en: container_name
cs_CZ: název_kontejneru

note: noun
en: count
cs_CZ: počet

note: Used in usage help to represent the name of a file directory
en: directory
cs_CZ: složka

note: Used in usage help, e.g. to represent the name of a code module. Example: rsync://user[:password]@other.host[:port]::/module/some_dir
en: module
cs_CZ: modul

note: Used in usage help to represent an internet hostname. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: other.host
cs_CZ: druhy.stroj

note: Used in usage help. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: password
cs_CZ: heslo

note: Used in usage help. This represents a string to be used as a prefix to names for backup files created by Duplicity. Example: s3://other.host/bucket_name[/prefix]
en: prefix
cs_CZ: předpona

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other.host[:port]/relative_path
en: relative_path
cs_CZ: relativni_popis_umisteni

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory. Example: file:///some_dir
en: some_dir
cs_CZ: nejaka_slozka

note: Used in usage help to represent a URL files will be coming FROM. Example: duplicity [restore] [options] source_url target_dir
en: source_url
cs_CZ: zdrojova_url

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory. where files will be going TO. Example: duplicity [restore] [options] source_url target_dir
en: target_dir
cs_CZ: cílová_složka

note: Used in usage help to represent a URL files will be going TO. Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: target_url
cs_CZ: cilova_url

note: Used in usage help to represent a user name (i.e. login). Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: user
cs_CZ: uživatel

note: account id for b2. Example: b2://account_id@bucket/
en: account_id
cs_CZ: identifikator_uctu

note: application_key for b2. Example: b2://account_id:application_key@bucket/
en: application_key
cs_CZ: aplikacni_klic

note: remote name for rclone. Example: rclone://remote:/some_dir
en: remote
cs_CZ: vzdálená

en: Backends and their URL formats:
cs_CZ: Podpůrné vrstvy (backend) a formáty jejich URL adres:

en: Error %s getting delta for %s
cs_CZ: Chyba %s při získávání rozdílu pro %s

en: Getting delta of %s and %s
cs_CZ: Získávání rozdílu %s a %s

en: Comparing %s and %s
cs_CZ: Porovnávání %s a %s

en: basis_file must be a (true) file or an object whose file attribute is the underlying true file object
cs_CZ: je třeba, aby basis_file byl (skutečný) soubor nebo objekt, jehož souborový atribut je je skutečným souborovým objektem

en: Bad interval string "%s"
    
    Intervals are specified like 2Y (2 years) or 2h30m (2.5 hours).  The
    allowed special characters are s, m, h, D, W, M, and Y.  See the man
    page for more information.
cs_CZ: Chybný řetězec intervalu „%s“

en: Bad time string "%s"
    
    The acceptible time strings are intervals (like "3D64s"), w3-datetime
    strings, like "2002-04-26T04:22:01-07:00" (strings like
    "2002-04-26T04:22:01" are also acceptable - duplicity will use the
    current time zone), or ordinary dates like 2/4/1997 or 2001-04-23
    (various combinations are acceptable, but the month always precedes
    the day).
cs_CZ: Chybný časový řetězec „%s“

en: Reuse configured PASSPHRASE as SIGN_PASSPHRASE
cs_CZ: Využít nastavenou PASSPHRASE i jako SIGN_PASSPHRASE

en: Reuse configured SIGN_PASSPHRASE as PASSPHRASE
cs_CZ: Využít nastavenou SIGN_PASSPHRASE i jako PASSPHRASE

en: PASSPHRASE variable not set, asking user.
cs_CZ: Proměnná PASSPHRASE není nastavená, dotazuje se uživatele.

en: Retype passphrase for signing key to confirm:
cs_CZ: Znovu zadejte heslovou frázi pro podpisový klíč (pro potvrzení):

en: First and second passphrases do not match!  Please try again.
cs_CZ: První a druhá heslová fráze se neshodují! Zkuste to znovu.

en: Cannot use empty passphrase with symmetric encryption!  Please try again.
cs_CZ: Při symetrickém šifrování není možné nevyplnit heslovou frázi! Zkuste to znovu.

en: File %s complete in backup set.
    Continuing restart on file %s.
cs_CZ: Soubor %s dokončen v sadě zálohy.
    Pokračuje se restartem na souboru %s.

en: File %s missing in backup set.
    Continuing restart on file %s.
cs_CZ: Soubor %s chybí v sadě zálohy.
    Pokračuje se restartem na souboru %s.

en: File %s was corrupted during upload.
cs_CZ: Soubor %s byl během nahrávání poškozen.

en: Restarting backup, but current encryption settings do not match original settings
cs_CZ: Záloha se restartuje, ale stávající nastavení šifrování se neshodují s původními nastaveními

en: Restarting after volume %s, file %s, block %s
cs_CZ: Restartuje se po svazku %s, soubor %s, blok %s

en: Processed volume %d
cs_CZ: Zpracovaný svazek %d

en: Fatal Error: Unable to start incremental backup.  Old signatures not found and incremental specified
cs_CZ: Fatální chyba: Nedaří se spustit přírůstkovou zálohu. Staré podpisy nebyly nalezeny a přírůstková určena

en: No signatures found, switching to full backup.
cs_CZ: Nebyly nalezeny podpisy, přepíná se na plnou zálohu.

en: Backup Statistics
cs_CZ: Statistiky záloh

en: %s not found in archive - no files restored.
cs_CZ: %s nenalezeno v archivu – nebyly obnoveny žádné soubory.

en: No files found in archive - nothing restored.
cs_CZ: V archivu nejsou žádné soubory - nic nebylo obnoveno.

en: Processed volume %d of %d
cs_CZ: Zpracován svazek %d z %d

en: Invalid data - %s hash mismatch for file:
cs_CZ: Neplatná data - nesouhlasí otisk (hash) %s pro soubor:

en: Calculated hash: %s
cs_CZ: Spočítaný otisk (hash): %s

en: Manifest hash: %s
cs_CZ: Otisk z manifestu: %s

en: Volume was signed by key %s, not %s
cs_CZ: Svazek byl podpesán klíčem %s, nikoli %s

en: Verify complete: %s, %s.
cs_CZ: Kontrola dokončena: %s, %s.

en: No extraneous files found, nothing deleted in cleanup.
cs_CZ: Nenalezeny žádné zbytečné soubory, během úklidu nebylo nic smazáno.

en: Run duplicity again with the --force option to actually delete.
cs_CZ: Spusť duplicity znovu s volbou --force pro skutečné mazání.

en: There are backup set(s) at time(s):
cs_CZ: Jsou zde sady záloh v časech:

en: Which can't be deleted because newer sets depend on them.
cs_CZ: Které není možné smazat protože na nich závisí novější sady.

en: Current active backup chain is older than specified time.  However, it will not be deleted.  To remove all your backups, manually purge the repository.
cs_CZ: Stávající aktivní řetěz záloh je starší než zadaný čas. Nicméně, nebude smazán. Pro smazání všech svých záloh vyčistěte repozitář ručně.

en: No old backup sets found, nothing deleted.
cs_CZ: Nenalezeny žádné staré sady záloh, nic nebylo smazáno.

en: Deleting any incremental signature chain rooted at %s
cs_CZ: Mažou se všechny přírůstkové signatury řetězců počínající v %s

en: Deleting any incremental backup chain rooted at %s
cs_CZ: Mažou se všechny řetězy přírůstkové zálohy počínaje v %s

en: Deleting complete signature chain %s
cs_CZ: Maže se celý řetěz podpisů %s

en: Deleting complete backup chain %s
cs_CZ: Maže se celý řetěz záloh %s

en: Rerun command with --force option to actually delete.
cs_CZ: Aby došlo ke skutečnému smazání, spusťte příkaz znovu s volbou --force.

en: Deleting local %s (not authoritative at backend).
cs_CZ: Mazání místní %s (neautoritativní z pohledu podpůrné vrstvy).

en: Unable to delete %s: %s
cs_CZ: %s se nedaří smazat: %s

en: Failed to read %s: %s
cs_CZ: Nepodařilo se načíst %s: %s

en: Copying %s to local cache.
cs_CZ: Kopíruje se %s do mezipaměti na tomto stroji.

en: Local and Remote metadata are synchronized, no sync needed.
cs_CZ: Místní a vzdálená metadata jsou synchronní, není třeba synchronizace.

en: Synchronizing remote metadata to local cache...
cs_CZ: Synchronizace vzdálených metadat do místní mezipaměti…

en: Sync would copy the following from remote to local:
cs_CZ: Sync by zkopíroval následující ze vzdáleného na místní:

en: Sync would remove the following spurious local files:
cs_CZ: Sync by odebralo následující zbytečné místní soubory:

en: Unable to get free space on temp.
cs_CZ: Nedaří se zjistit volné místo na dočasném.

en: Temp space has %d available, backup needs approx %d.
cs_CZ: Na dočasném prostoru je k dispozici %d, záloha potřebuje přibližně %d.

en: Temp has %d available, backup will use approx %d.
cs_CZ: Na dočasném prostoru je k dispozici %d, záloha využije přibližně %d.

en: Unable to get max open files.
cs_CZ: Nedaří se zjistit limit počtu otevřených souborů.

en: Max open files of %s is too low, should be >= 1024.
    Use 'ulimit -n 1024' or higher to correct.
cs_CZ: Limit naráz otevřených souborů %s je příliš nízký, měl by být >= 1024.
    Napravte to spuštěním příkazu „ulimit -n 1024“ (nebo s vyšší hodnotou).

en: RESTART: The first volume failed to upload before termination.
             Restart is impossible...starting backup from beginning.
cs_CZ: RESTART: První svazek se nepodařilo nahrát před ukončením.
             Restart není možný, záloha se spouští znovu od začátku.

en: RESTART: Volumes %d to %d failed to upload before termination.
             Restarting backup at volume %d.
cs_CZ: RESTART: Svazky %d až %d se nepodařilo nahrát před ukončením.
             Restartuje se záloha u svazku %d.

en: RESTART: Impossible backup state: manifest has %d vols, remote has %d vols.
             Restart is impossible ... duplicity will clean off the last partial
             backup then restart the backup from the beginning.
cs_CZ: RESTART: Nemožný stav zálohy: manifest má %d svazků, vzdálený má %d svazků.
             Restart není monžný. Dduplicity vyčistí poslední částečnou zálohu a pak
             restartuje zálohu od začátku.

en: Acquiring lockfile %s
cs_CZ: Získává se zamykací soubor %s

en: Last full backup date: none
cs_CZ: Datum poslední plné zálohy: žádná

en: Last full backup is too old, forcing full backup
cs_CZ: Poslední plná záloha je příliš stará, vynucuje se pořízení plné zálohy

en: When using symmetric encryption, the signing passphrase must equal the encryption passphrase.
cs_CZ: Při použití symetrického šifrování je třeba, aby podpisovací heslová fráze byla stejná, jako ta šifrovací.

en: task execution done (success: %s)
cs_CZ: vykonání úlohy dokončeno (úspěch: %s)

en: Error listing directory %s
cs_CZ: Chyba při vypisování obsahu složky %s

en: BackupSet.delete: missing %s
cs_CZ: BackupSet.delete: chybějící %s

en: Fatal Error: No manifests found for most recent backup
cs_CZ: Fatální chyba: nebyly nalezeny žádné manifesty pro nejnovější zálohu

en: Fatal Error: Remote manifest does not match local one.  Either the remote backup set or the local archive directory has been corrupted.
cs_CZ: Fatální chyba: Vzdálený manifest se neshoduje s tím místním. Buď byla poškozena vzdálená sada záloh, nebo místní archivní složka.

en: Error processing remote manifest (%s): %s
cs_CZ: Chyba při zpracovávání místního manifestu (%s): %s

en: Fatal Error: Neither remote nor local manifest is readable.
cs_CZ: Fatální chyba: Ani vzdálený, ani místní manifest nejsou čitelné.

en: Processing local manifest %s (%s)
cs_CZ: Zpracovávání místního manifestu %s (%s)

en: Preferring Backupset over previous one!
cs_CZ: Upřednostňování sady záloh před předchozím!

en: Ignoring incremental Backupset (start_time: %s; needed: %s)
cs_CZ: Ignoruje se přírůstková sada záloh (start_time: %s, potřebný: %s)

en: Added incremental Backupset (start_time: %s / end_time: %s)
cs_CZ: Přidána přírůstková sada záloh (start_time: %s / end_time: %s)

en: Chain start time:
cs_CZ: Čas začátku řetězu:

en: Chain end time:
cs_CZ: Čas konce řetězu:

en: Number of contained backup sets: %d
cs_CZ: Počet obsažených sad záloh: %d

en: Total number of contained volumes: %d
cs_CZ: Celkový počet obsažených svazků: %d

en: Type of backup set:
cs_CZ: Typ sad záloh:

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Num volumes:
cs_CZ: Poč. svazků:

en: Full
cs_CZ: Plná

en: Incremental
cs_CZ: Přírůstková

en: local
cs_CZ: místní

en: Collection Status
cs_CZ: Stav sběru

en: Connecting with backend: %s
cs_CZ: Spojování se s podpůrnou vrstvou: %s

en: Archive dir: %s
cs_CZ: Archivní složka: %s

en: Secondary chain %d of %d:
cs_CZ: Sekundární řetěz %d z %d:

en: Found primary backup chain with matching signature chain:
cs_CZ: Nalezen hlavní řetěz zálohy s odpovídajícím podpisovým řetězem:

en: No backup chains with active signatures found
cs_CZ: Nebyly nalezený žádné řetězce záloh s aktivními podpisy

note: "cleanup" is a hard-coded command, so do not translate it
en: These may be deleted by running duplicity with the "cleanup" command.
cs_CZ: Ty mohou být smazány spuštěním duplicity s příkazem „cleanup“ (vyčištění).

en: No orphaned or incomplete backup sets found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné k ničemu nepatřící nebo neúplné sady záloh.

en: Warning, discarding last backup set, because of missing signature file.
cs_CZ: Varování, zahazuje se nejnovější sada záloh, protože chybí soubor s podpisem.

en: Warning, found signatures but no corresponding backup files
cs_CZ: Varování, nalezeny podpisy ale žádné odpovídající soubory záloh

en: Warning, found incomplete backup sets, probably left from aborted session
cs_CZ: Varování, nalezeny neúplné sady záloh, pravděpodobně zůstaly pro přerušeném sezení

en: Extracting backup chains from list of files: %s
cs_CZ: Vyzískávají se řetězce zálohy ze seznamu souborů: %s

en: File %s is part of known set
cs_CZ: Soubor %s je součástí známé sady

en: File %s is not part of a known set; creating new set
cs_CZ: Soubor %s není součástí známé sady, bude proto vytvořena nová

en: Ignoring file (rejected by backup set) '%s'
cs_CZ: Ignoruje se soubor (odmítnutý sadou záloh) „%s“

en: Found backup chain %s
cs_CZ: Nalezen řetězec záloh %s

en: Added set %s to pre-existing chain %s
cs_CZ: Přidána sada %s k už existujícímu řetězci %s

en: Found orphaned set %s
cs_CZ: Nalezena sada %s, která k ničemu nepatří

en: No signature chain for the requested time. Using oldest available chain, starting at time %s.
cs_CZ: Pro požadovaný čas neexistuje žádný řetězec podpisu. Náhradně se použije starší dostupný řetězec, začínající v čase %s.

en: File: %s
cs_CZ: Soubor: %s

en: Total number of backup: %d
cs_CZ: Celkový počet záloh: %d

en: Type of file change:
cs_CZ: Typ změny souboru:

en: Patching %s
cs_CZ: Opravuje se %s

en: Error '%s' patching %s
cs_CZ: Chyba „%s“ při opravování %s

en: Writing %s of type %s
cs_CZ: Zápisování %s typu %s

en: Skipping socket %s
cs_CZ: Vynechává se soket %s

en: Error initializing file %s
cs_CZ: Chyba při inicializaci souboru %s

en: Error accessing possibly locked file %s
cs_CZ: Chyba při přístupu k nejspíš zamčenému souboru %s

en: Warning: base %s doesn't exist, continuing
cs_CZ: Varování: základ %s neexistuje, pokračuje se

en: Selecting %s
cs_CZ: Vybírá se %s

en: Fatal Error while processing expression
    %s
cs_CZ: Fatální chyba při zpracovávání výrazu
    %s

en: Error compiling regular expression %s
cs_CZ: Chyba při kompilaci regulárního výrazu %s

en: Warning: oldindex %s >= newindex %s
cs_CZ: Varování: staryidnex %s >= novyindex %s

en: Error '%s' processing %s
cs_CZ: Chyba „%s“ při zpracování %s

en: Skipping %s because of previous error
cs_CZ: Přeskakuje se %s kvůli předchozí chybě

en: Warning: %s invalid devnums (0x%X), treating as (0, 0).
cs_CZ: Varování: %s neplatných čísel zařízení (0x%X), nakládáno s tím jako s (0, 0).

en: Warning: %s has negative mtime, treating as 0.
cs_CZ: Varování: %s má záporný mtime, zacházeno s tím jako s 0.

en: New file %s
cs_CZ: Nový soubor %s

en: File %s is missing
cs_CZ: Soubor %s chybí

en: File %%s has type %s, expected %s
cs_CZ: Soubor %%s má typ %s, očekáváno %s

en: File %%s has permissions %s, expected %s
cs_CZ: Soubor %%s má práva %s, očekáváno %s

en: File %%s has mtime %s, expected %s
cs_CZ: Soubor %%s má mtime %s, očekáván %s

en: Data for file %s is different
cs_CZ: Data pro soubor %s jsou odlišná

en: Symlink %%s points to %s, expected %s
cs_CZ: symbolický odkaz %%s odkazuje na %s, ale očekáváno %s

en: Device file %%s has numbers %s, expected %s
cs_CZ: Soubor zařízení %%s má čísla %s, očekáváno %s

en: Making directory %s
cs_CZ: Vytváření složky %s

en: Deleting %s
cs_CZ: Mazání %s

en: Touching %s
cs_CZ: Operace touch (pokud neexistuje vytvořit; pokud ano, změnit čas posledního přístupu) na %s

en: Deleting tree %s
cs_CZ: Mazání stromu %s
