duplicity - en to uk_UA translation catalogue (173 entries)

en: INT intercepted...exiting.
uk_UA: Перехоплення INT...виконується вихід.

en: GPG error detail: %s
uk_UA: Подробиці помилки GPG: %s

en: User error detail: %s
uk_UA: Відомості помилки користувача: %s

en: Backend error detail: %s
uk_UA: Подробиці про помилку у заглушці: %s

en: Using temporary directory %s
uk_UA: Використовується тимчасовий каталог %s

en: Registering (mktemp) temporary file %s
uk_UA: Реєстрація (mktemp) тимчасового файлу %s

en: Registering (mkstemp) temporary file %s
uk_UA: Реєстрація (mkstemp) тимчасовго файлу %s

en: Forgetting temporary file %s
uk_UA: Вилучення тимчасового файлу %s

en: Attempt to forget unknown tempfile %s - this is probably a bug.
uk_UA: Спроба вилучити невідомий тимчасовий файл %s - схоже, що це помилка у програмі.

en: Removing still remembered temporary file %s
uk_UA: Вилучення все ще потрібного тимчасового файлу %s

en: Cleanup of temporary file %s failed
uk_UA: Не вдалося очистити тимчасовий файл %s

en: Cleanup of temporary directory %s failed - this is probably a bug.
uk_UA: Не вдалося очистити тимчасовий каталог %s - схоже, що це помилка у програмі.

en: Could not initialize backend: %s
uk_UA: Не вдається ініціалізувати бекенд: %s

en: Backtrace of previous error: %s
uk_UA: Стек викликів попередньої помилки: %s

en: Reading results of '%s'
uk_UA: Читання результату '%s'

en: Writing %s
uk_UA: Записується %s

en: Fatal Error: Backup source host has changed.
    Current hostname: %s
    Previous hostname: %s
uk_UA: Фатальна помилка: Вузол джерела резервної копії змінено.
    Поточний вузол: %s
    Попередній вузол: %s

en: Aborting because you may have accidentally tried to backup two different data sets to the same remote location, or using the same archive directory.  If this is not a mistake, use the --allow-source-mismatch switch to avoid seeing this message
uk_UA: Припинення у зв’язку з тим, що ви можете випадково спробувати створити резервні копії двох наборів даних що відрізняються, за однією адресою, у одне й те ж віддалене розміщення. Якщо це помилка, використайте параметр --allow-source-mismatch для приховування цього повідомлення

en: Manifests not equal because different volume numbers
uk_UA: Маніфести не однакові у зв’язку з номерами томів що відрізняються

en: Manifests not equal because volume lists differ
uk_UA: Маніфести не однакові у зв’язку зі списками томів що відрізняються

en: Manifests not equal because hosts or directories differ
uk_UA: Маніфести не однакові у зв’язку з вузлами або каталогами що відрізняються

en: Warning, found extra Volume identifier
uk_UA: Увага, знайдено додатковий ідентифікатор тому

en: Other is not VolumeInfo
uk_UA: Інший не є VolumeInfo

en: Volume numbers don't match
uk_UA: Номери томів не відповідають

en: start_indicies don't match
uk_UA: start_indicies не відповідає

en: end_index don't match
uk_UA: end_index не відповідає

en: Hashes don't match
uk_UA: Хеші не збігаються

en: IGNORED_ERROR: Warning: ignoring error as requested: %s: %s
uk_UA: GNORED_ERROR: Увага: пропуск помилки, як було позначено у запиті: %s: %s

en: Connection failed, please check your password: %s
uk_UA: Не вдалося під’єднатися, перевірте пароль: %s

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: --archive-dir <path>
en: path
uk_UA: шлях

note: Used in usage help to represent a desired number of something. Example: --num-retries <number>
en: number
uk_UA: кількість

note: Used in usage help. Example: --timeout <seconds>
en: seconds
uk_UA: секунди

note: Used in usage help to represent the name of a file. Example: --log-file <filename>
en: filename
uk_UA: ім'я файлу

note: Used in usage help to represent a time spec for a previous point in time, as described in the documentation. Example: duplicity remove-older-than time [options] target_url
en: time
uk_UA: час

note: Used in usage help. (Should be consistent with the "Options:" header.) Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: options
uk_UA: параметри

en: backup name
uk_UA: назва резервної копії

note: noun
en: command
uk_UA: команда

note: abbreviation for "character" (noun)
en: char
uk_UA: символ

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other_host[:port]//absolute_path
en: absolute_path
uk_UA: повний_шлях

note: Used in usage help. Example: tahoe://alias/some_dir
en: alias
uk_UA: псевдонім

note: noun
en: count
uk_UA: кількість

note: Used in usage help to represent the name of a file directory
en: directory
uk_UA: каталог

note: Used in usage help, e.g. to represent the name of a code module. Example: rsync://user[:password]@other.host[:port]::/module/some_dir
en: module
uk_UA: модуль

note: Used in usage help. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: password
uk_UA: Пароль

note: Used in usage help to represent a TCP port number. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: port
uk_UA: порт

note: Used in usage help. This represents a string to be used as a prefix to names for backup files created by Duplicity. Example: s3://other.host/bucket_name[/prefix]
en: prefix
uk_UA: префікс

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other.host[:port]/relative_path
en: relative_path
uk_UA: відносний_шлях

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory. Example: file:///some_dir
en: some_dir
uk_UA: деякі_бібліотеки

note: Used in usage help to represent a URL files will be coming FROM. Example: duplicity [restore] [options] source_url target_dir
en: source_url
uk_UA: джерельна_url

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory. where files will be going TO. Example: duplicity [restore] [options] source_url target_dir
en: target_dir
uk_UA: каталог_призначення

note: Used in usage help to represent a URL files will be going TO. Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: target_url
uk_UA: url_призначення

note: Used in usage help to represent a user name (i.e. login). Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: user
uk_UA: користувач

note: remote name for rclone. Example: rclone://remote:/some_dir
en: remote
uk_UA: віддалено

en: Backends and their URL formats:
uk_UA: Заглушки та формат їх URL:

en: Error %s getting delta for %s
uk_UA: Помилка %s при отриманні відмінностей для %s

en: Getting delta of %s and %s
uk_UA: Отримання дельти %s та %s

en: Comparing %s and %s
uk_UA: Порівняння %s та %s

en: Bad interval string "%s"
    
    Intervals are specified like 2Y (2 years) or 2h30m (2.5 hours).  The
    allowed special characters are s, m, h, D, W, M, and Y.  See the man
    page for more information.
uk_UA: Рядок з неприпустимим інтервалом "%s"
    
    Інтервали вказуються на подобі 2Y (2 роки) або 2h30m (2.5 години).
    Припустимі особливі символи s (с.), m (хв.), h (год.), D(Д.), W (Т.), M (М.) и Y (Р.).
    Зверніться до посібника користувача (man) для отримання додаткових відомостей.

en: Bad time string "%s"
    
    The acceptible time strings are intervals (like "3D64s"), w3-datetime
    strings, like "2002-04-26T04:22:01-07:00" (strings like
    "2002-04-26T04:22:01" are also acceptable - duplicity will use the
    current time zone), or ordinary dates like 2/4/1997 or 2001-04-23
    (various combinations are acceptable, but the month always precedes
    the day).
uk_UA: Рядок з неприпустимим часом "%s"
    
    Допускається вказування інтервалів часу (наприклад "3D64s"), рядка
    дати/часу формату w3, наприклад "2002-04-26T04:22:01-07:00" (рядка типу
    "2002-04-26T04:22:01" також припустимі - duplicity буде використовувати
    поточну часову зону) або звичайні дати, наприклад 2/4/1997 або 2001-04-23
    (припустимі різноманітні комбінації, але місяць завжди передує дню).

en: Reuse configured PASSPHRASE as SIGN_PASSPHRASE
uk_UA: Повторне використання налаштованого PASSPHRASE як SIGN_PASSPHRASE

en: Reuse configured SIGN_PASSPHRASE as PASSPHRASE
uk_UA: Повторне використання налаштованого SIGN_PASSPHRASE як PASSPHRASE

en: PASSPHRASE variable not set, asking user.
uk_UA: Змінна PASSPHRASE не призначена, виконується запит користувача.

en: Retype passphrase for signing key to confirm:
uk_UA: Уведіть повторно кодову фразу для підписуючого ключа:

en: First and second passphrases do not match!  Please try again.
uk_UA: Перша та друга кодова фраза не збігаються! Будь-ласка, повторіть знову.

en: Cannot use empty passphrase with symmetric encryption!  Please try again.
uk_UA: Неможливо використовувати порожню кодову фразу з симетричним шифруванням! Будь-ласка, повторіть знову.

en: File %s complete in backup set.
    Continuing restart on file %s.
uk_UA: Файл %s вже є у наборі резервного копіювання.
    Продовження перезапуску на файлі %s.

en: File %s missing in backup set.
    Continuing restart on file %s.
uk_UA: Файл %s відсутній у наборі резервного копіювання.
    Продовження перезапуску на файлі %s.

en: File %s was corrupted during upload.
uk_UA: Файл %s було пошкоджено під час вивантаження.

en: Restarting backup, but current encryption settings do not match original settings
uk_UA: Перезапуск резервного копіювання, але налаштування поточного шифрування не відповідають вихідним налаштуванням

en: Restarting after volume %s, file %s, block %s
uk_UA: Відновлення після тому %s, файлу %s, блоку %s

en: Processed volume %d
uk_UA: Опрацювання тому %d

en: Fatal Error: Unable to start incremental backup.  Old signatures not found and incremental specified
uk_UA: Фатальна помилка: Не вдалося почати покрокове резервне копіювання. Старої сигнатури не знайдено та вказаний покроковий режим

en: No signatures found, switching to full backup.
uk_UA: Сигнатури не знайдено, перемикання на повну резервну копію.

en: Backup Statistics
uk_UA: Статистика резервного копіювання

en: No files found in archive - nothing restored.
uk_UA: Нічого не знайдено у архіві - нічого не відновлено.

en: Processed volume %d of %d
uk_UA: Оброблено том %d з %d

en: Invalid data - %s hash mismatch for file:
uk_UA: Неприпустимі дані - %s hash не відповідає файлу:

en: Calculated hash: %s
uk_UA: Обчислений хеш: %s

en: Manifest hash: %s
uk_UA: Хеш маніфесту: %s

en: Volume was signed by key %s, not %s
uk_UA: Том було підписано ключем %s, а не %s

en: Verify complete: %s, %s.
uk_UA: Перевірку закінчено: %s, %s.

en: No extraneous files found, nothing deleted in cleanup.
uk_UA: Сторонніх файлів не знайдено, при очистці нічого не вилучено.

en: Run duplicity again with the --force option to actually delete.
uk_UA: Запустіть duplicity ще раз з ключем --force щоб вилучити на справді.

en: There are backup set(s) at time(s):
uk_UA: Є резервні копії за такі дати:

en: Which can't be deleted because newer sets depend on them.
uk_UA: Які не може бути вилучено з-за нових наборів що залежать від них.

en: Current active backup chain is older than specified time.  However, it will not be deleted.  To remove all your backups, manually purge the repository.
uk_UA: Поточний активний ланцюжок резервних копій старіший ніж вказаний час. Втім його не буде вилучено. Щоб вилучити усі резервні копії, вручну очистіть сховище.

en: No old backup sets found, nothing deleted.
uk_UA: Старих резервних копій не знайдено, нічого не вилучено.

en: Deleting complete signature chain %s
uk_UA: Вилучення повного ланцюжка сигнатур %s

en: Deleting complete backup chain %s
uk_UA: Вилучення повного ланцюжка бекапів %s

en: Rerun command with --force option to actually delete.
uk_UA: Знову запустіть команду with --force варіянт фактично вилучити.

en: Deleting local %s (not authoritative at backend).
uk_UA: Вилучення локального %s (недостатньо надійний у внутрішньому інтерфейсі).

en: Unable to delete %s: %s
uk_UA: Неможливо вилучити %s: %s

en: Failed to read %s: %s
uk_UA: Не вдалося прочитати %s: %s

en: Copying %s to local cache.
uk_UA: Копіюється %s у локальний кеш.

en: Local and Remote metadata are synchronized, no sync needed.
uk_UA: Локальні та вилучені метадані синхронізовано, синхронізація не потрібна.

en: Synchronizing remote metadata to local cache...
uk_UA: Синхронізація вилучених метаданих з локальними тимчасовими файлами...

en: Sync would copy the following from remote to local:
uk_UA: Синхронізація скопіює це з вилученого місця у локальне:

en: Sync would remove the following spurious local files:
uk_UA: Синхронізація вилучить наступні невідомі файли:

en: Unable to get free space on temp.
uk_UA: Не вдалося визначити об’єм доступного простору у тимчасовому каталозі.

en: Temp space has %d available, backup needs approx %d.
uk_UA: У тимчасовому каталозі доступно %d, для резервного копіювання потрібно приблизно %d.

en: Temp has %d available, backup will use approx %d.
uk_UA: У тимчасовому каталозі доступно %d, для резервного копіювання буде використано приблизно %d.

en: Unable to get max open files.
uk_UA: Не вдалося визначити максимальну кількість відкритих файлів.

en: Max open files of %s is too low, should be >= 1024.
    Use 'ulimit -n 1024' or higher to correct.
uk_UA: Максимальна кількість відкритих файлів %s надто мала, Має бути >= 1024.
    Використайте 'ulimit -n 1024' або вище, щоб виправити.

en: RESTART: The first volume failed to upload before termination.
             Restart is impossible...starting backup from beginning.
uk_UA: ПЕРЕЗАПУСК: Помилка вивантаження першого тому перед закінченням роботи.
             Перезапуск неможливий...виконання резервного копіювання з початку.

en: RESTART: Volumes %d to %d failed to upload before termination.
             Restarting backup at volume %d.
uk_UA: ПЕРЕЗАПУСК: Помилка вивантаження томів %d дo %d перед закінченням роботи.
    Перезапуск резервного копіювання у томі %d.

en: RESTART: Impossible backup state: manifest has %d vols, remote has %d vols.
             Restart is impossible ... duplicity will clean off the last partial
             backup then restart the backup from the beginning.
uk_UA: ПЕРЕЗАПУСК: Неможливий стан резервної копії: маніфест містить %d томів, вилучений містить %d томів.
             Перезапуск неможливий ... duplicity проведе очищення останньої частини
             резервної копії, потім запустить резервне копіювання з початку.

en: Last full backup date: none
uk_UA: Час останньої повної резервної копії: немає

en: Last full backup is too old, forcing full backup
uk_UA: Остання повна резервна копія надто стара, буде зроблено повну резервну копію

en: When using symmetric encryption, the signing passphrase must equal the encryption passphrase.
uk_UA: При використанні симетричного шифрування кодова фраза для підпису повинна збігатися з кодовою фразою для шифрування.

en: task execution done (success: %s)
uk_UA: закінчено виконання завдання (успіх: %s)

en: Error listing directory %s
uk_UA: Помилка переліку каталогу %s

en: BackupSet.delete: missing %s
uk_UA: BackupSet.delete: відсутній %s

en: Fatal Error: No manifests found for most recent backup
uk_UA: Фатальна помилка: відсутні маніфести для недавньої резервної копії

en: Fatal Error: Remote manifest does not match local one.  Either the remote backup set or the local archive directory has been corrupted.
uk_UA: Фатальна помилка: Вилучений маніфест не відповідає локальному. Несправний віддалений набір резервного копіювання або тека локального архіву.

en: Fatal Error: Neither remote nor local manifest is readable.
uk_UA: Фатальна помилка: Немає доступу до читання віддаленого та локального маніфесту.

en: Preferring Backupset over previous one!
uk_UA: Перевага набору резервного копіювання замість попереднього!

en: Ignoring incremental Backupset (start_time: %s; needed: %s)
uk_UA: Ігнорування інкрементального набору резервного копіювання (час_запуску: %s; необхідно: %s)

en: Added incremental Backupset (start_time: %s / end_time: %s)
uk_UA: Додано покрокову резервну копію (час_початку: %s / час_кінця: %s)

en: Chain start time:
uk_UA: Ланцюжок почато:

en: Chain end time:
uk_UA: Ланцюжок закінчено:

en: Number of contained backup sets: %d
uk_UA: Кількість  наборів резервного копіювання що містяться: %d

en: Total number of contained volumes: %d
uk_UA: Загальне число томів що містяться: %d

en: Type of backup set:
uk_UA: Тип резервної копії:

en: Time:
uk_UA: Час:

en: Num volumes:
uk_UA: Число томів:

en: Full
uk_UA: Повна

en: Incremental
uk_UA: Покрокова

en: local
uk_UA: місцева

en: Collection Status
uk_UA: Стан збору

en: Connecting with backend: %s
uk_UA: З’єднання з внутрішнім інтерфейсом: %s

en: Archive dir: %s
uk_UA: Тека архіву: %s

en: Secondary chain %d of %d:
uk_UA: Вторинний ланцюжок %d з %d:

en: Found primary backup chain with matching signature chain:
uk_UA: Знайдено первинний ланцюжок резервного копіювання з відповідним ланцюжком підпису:

en: No backup chains with active signatures found
uk_UA: Відсутні ланцюжки резервного копіювання зі знайденими, залученими підписами

note: "cleanup" is a hard-coded command, so do not translate it
en: These may be deleted by running duplicity with the "cleanup" command.
uk_UA: Це може бути вилучено за допомогою запуску duplicity з командою "cleanup".

en: No orphaned or incomplete backup sets found.
uk_UA: Відсутні ізольовані або неповні набори резервного копіювання.

en: Warning, discarding last backup set, because of missing signature file.
uk_UA: Увага, відкликано останній набір резервного копіювання, у зв’язку з відсутністю файлу підпису.

en: Warning, found signatures but no corresponding backup files
uk_UA: Увага, знайдено підписи, які не відповідають файлам резервної копії

en: Warning, found incomplete backup sets, probably left from aborted session
uk_UA: Увага, знайдено незакінчені набори резервних копій, можливо вони залишилися від перерваного сеансу

en: Extracting backup chains from list of files: %s
uk_UA: Витягнення ланцюжків резервного копіювання зі списку файлів: %s

en: File %s is part of known set
uk_UA: Файл %s є частиною відомого набору

en: File %s is not part of a known set; creating new set
uk_UA: Файл %s не є частиною відомого набору; створюється новий набір

en: Ignoring file (rejected by backup set) '%s'
uk_UA: Ігнорування файлу (відхилено набором резервного копіювання) '%s'

en: Found backup chain %s
uk_UA: Знайдено резервну копію %s

en: Added set %s to pre-existing chain %s
uk_UA: Додавання набору %s для раніше існуючого ланцюжка %s

en: Found orphaned set %s
uk_UA: Знайдено ізольований набір %s

en: File: %s
uk_UA: Файл: %s

en: Type of file change:
uk_UA: Тип змінення файлу:

en: Patching %s
uk_UA: Внесення змін у %s

en: Writing %s of type %s
uk_UA: Запис %s типу %s

en: Skipping socket %s
uk_UA: Пропуск сокету %s

en: Error initializing file %s
uk_UA: Помилка ініціалізації файлу %s

en: Error accessing possibly locked file %s
uk_UA: Помилка доступу до можливо заблокованого файлу %s

en: Warning: base %s doesn't exist, continuing
uk_UA: Увага: база %s не існує, виконується продовження

en: Selecting %s
uk_UA: Вибір %s

en: Fatal Error while processing expression
    %s
uk_UA: Фатальна помилка при обробці виразу
    %s

en: Error compiling regular expression %s
uk_UA: Помилка компілювання регулярного виразу %s

en: Warning: oldindex %s >= newindex %s
uk_UA: Увага: старий індекс %s >= нового індексу %s

en: Error '%s' processing %s
uk_UA: Помилка '%s' при обробці %s

en: Skipping %s because of previous error
uk_UA: Пропуск %s з-за попередньої помилки

en: Warning: %s has negative mtime, treating as 0.
uk_UA: Увага: у %s від’ємне mtime, приймається рівним 0.

en: New file %s
uk_UA: Новий файл %s

en: File %s is missing
uk_UA: Файл %s відсутній

en: File %%s has type %s, expected %s
uk_UA: Файл %%s відноситься до типу %s, а очікувався %s

en: File %%s has permissions %s, expected %s
uk_UA: Файл %%s має дозволи %s, а очікувалося %s

en: File %%s has mtime %s, expected %s
uk_UA: Файл %%s має mtime %s, а очікувалося %s

en: Data for file %s is different
uk_UA: Дані для файлу %s відрізняються

en: Symlink %%s points to %s, expected %s
uk_UA: Символічне посилання %%s вказує на %s, а очікувалося %s

en: Device file %%s has numbers %s, expected %s
uk_UA: Файл пристрою %%s містить номери %s, а очікувалося %s

en: Making directory %s
uk_UA: Створюється каталог %s

en: Deleting %s
uk_UA: Вилучається %s

en: Touching %s
uk_UA: Зв’язатися %s

en: Deleting tree %s
uk_UA: Вилучення дерева %s
