duplicity - en to nl_NL translation catalogue (281 entries)

en: INT intercepted...exiting.
nl_NL: INT onderschept...sluit af.

en: GPG error detail: %s
nl_NL: GPG-foutmelding: %s

en: User error detail: %s
nl_NL: Gebruikersfoutmelding: %s

en: Backend error detail: %s
nl_NL: Backendfoutmelding: %s

en: usage:
nl_NL: Gebruik:

en: .__call__() not defined
nl_NL: .__call__() niet gedefinieerd

en: conflicting subparser: %s
nl_NL: conflicterende subparser: %s

en: unknown parser %(parser_name)r (choices: %(choices)s)
nl_NL: onbekende parser %(parser_name)r (keuzes: %(choices)s)

en: argument "-" with mode %r
nl_NL: argument "-" met modus %r

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
nl_NL: kan '%(filename)s': %(error)s niet openen

en: cannot merge actions - two groups are named %r
nl_NL: kan acties niet samenvoegen - twee groepen zijn %r

en: 'required' is an invalid argument for positionals
nl_NL: 'vereist' is een ongeldig argument voor posities

en: invalid option string %(option)r: must start with a character %(prefix_chars)r
nl_NL: ongeldige optie string %(option)r: moet beginnen met een teken %(prefix_chars)r

en: dest= is required for options like %r
nl_NL: dest= is vereist voor opties zoals %r

en: invalid conflict_resolution value: %r
nl_NL: ongeldige conflict_resolution waarde: %r

en: conflicting option string: %s | conflicting option strings: %s
nl_NL[0]: conflicterende optie string: %s
nl_NL[1]: conflicterende optietekenreeksen: %s

en: mutually exclusive arguments must be optional
nl_NL: argumenten die elkaar uitsluiten moeten optioneel zijn

en: positional arguments
nl_NL: positionele argumenten

note: Used in usage help. (Should be consistent with the "Options:" header.) Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: options
nl_NL: opties

en: show this help message and exit
nl_NL: Toon dit help bericht en sluit af

en: cannot have multiple subparser arguments
nl_NL: kan geen meerdere subparser-argumenten hebben

en: unrecognized arguments: %s
nl_NL: niet-herkende argumenten: %s

en: not allowed with argument %s
nl_NL: niet toegestaan met argument %s

en: ignored explicit argument %r
nl_NL: expliciete argumenten genegeerd %r

en: the following arguments are required: %s
nl_NL: de volgende argumenten zijn vereist: %s

en: one of the arguments %s is required
nl_NL: een van de argumenten %s is vereist

en: expected one argument
nl_NL: een argument verwacht

en: expected at most one argument
nl_NL: hoogstens één argument verwacht

en: expected at least one argument
nl_NL: ten minste één argument verwacht

en: expected %s argument | expected %s arguments
nl_NL[0]: Verwachte %s argument
nl_NL[1]: Verwachte %s argumenten

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
nl_NL: dubbelzinnige optie: %(option)s zou kunnen overeenkomen met %(matches)s

en: unexpected option string: %s
nl_NL: onverwachte optie string: %s

en: %r is not callable
nl_NL: %r is niet kalmerbaar

en: invalid %(type)s value: %(value)r
nl_NL: ongeldige %(type)s waarde: %(value)r

en: invalid choice: %(value)r (choose from %(choices)s)
nl_NL: ongeldige keuze: %(value)r (kies uit %(choices)s)

en: %(prog)s: error: %(message)s
nl_NL: %(prog)s: fout: %(message)s

en: Could not initialize backend: %s
nl_NL: Kan backend niet initialiseren: %s

en: Backtrace of previous error: %s
nl_NL: Backtrace van vorige foutmelding: %s

en: Attempt of %s Nr. %s failed. %s: %s
nl_NL: Poging van %s no. %s mislukt. %s: %s

en: Reading results of '%s'
nl_NL: Resultaten van '%s' aan het lezen

en: Writing %s
nl_NL: %s aan het schrijven

en: File %s not found locally after get from backend
nl_NL: Bestand %s niet lokaal gevonden na ophalen van backend

en: Connection failed, please check your password: %s
nl_NL: Verbinding mislukt, controleer uw wachtwoord: %s

en: MultiBackend: Could not parse query string %s: %s
nl_NL: MultiBackend: kon querystring %s niet ontleden: %s

en: MultiBackend: Invalid query string %s: more than one value for %s
nl_NL: MultiBackend: querystring %s is ongeldig: meer dan één waarde voor %s

en: MultiBackend: Invalid query string %s: unknown parameter %s
nl_NL: MultiBackend: querystring %s is ongeldig: onbekende parameter %s

en: MultiBackend: illegal value for %s: %s
nl_NL: MultiBackend: ongeldige waarde voor %s: %s

en: MultiBackend: Url %s
nl_NL: MultiBackend: URL %s

en: MultiBackend: Could not load config file %s: %s
nl_NL: MultiBackend: kon configuratiebestand %s niet laden: %s

en: MultiBackend: use store %s
nl_NL: MultiBackend: gebruik store %s

en: MultiBackend: set env %s = %s
nl_NL: MultiBackend: zet omgevingsvariabele %s = %s

en: Multibackend: register affinity for prefix %s
nl_NL: MultiBackend: registreer affiniteit voor voorvoegsel %s

en: MultiBackend: _put: write to store #%s (%s)
nl_NL: MultiBackend: _put: schrijf naar store #%s (%s)

en: MultiBackend: failed to write to store #%s (%s), try #%s, Exception: %s
nl_NL: MultiBackend: poging om naar store #%s (%s) te schrijven is mislukt, probeer #%s. Foutmelding: %s

en: MultiBackend: failed to write %s. Aborting process.
nl_NL: MultiBackend: schrijven naar %s mislukt. Proces wordt afgebroken.

en: MultiBackend: failed to write %s. Tried all backing stores and none succeeded
nl_NL: MultiBackend: schrijven naar %s mislukt. Alle backend stores zijn geprobeerd en geen ervan slaagde.

en: MultiBackend: failed to get %s to %s from %s
nl_NL: MultiBackend: kon %s naar %s van %s niet ophalen

en: MultiBackend: failed to get %s. Tried all backing stores and none succeeded
nl_NL: MultiBackend: ophalen van %s mislukt. Alle backend stores zijn geprobeerd en geen ervan slaagde.

en: MultiBackend: %s: %d files
nl_NL: MultiBackend: %s: %d bestanden

en: MultiBackend: combined list: %s
nl_NL: MultiBackend: gecombineerde lijst: %s

en: MultiBackend: failed to delete %s. Tried all backing stores and none succeeded
nl_NL: MultiBackend: verwijderen van %sis mislukt. Probeer alle ondersteuningswinkels en niets gelukt

en: Attempt of initialize_oauth2_session Nr. %s failed. %s: %s
nl_NL: Poging van initialize_oauth2_session Nr. %s is mislukt. %s: %s

en: PyDrive backend: multiple files called '%s'.
nl_NL: PyDrive-backend: meerdere bestanden heten '%s'.

en: Missing socket or ssl python modules.
nl_NL: Ontbrekende socket of ssl python modules.

en: Cacert database file '%s' is not readable.
nl_NL: Cacert databasebestand '%s' is niet leesbaar.

en: Using WebDAV host %s port %s
nl_NL: WebDAV host %s poort %s gebruiken

en: WebDAV create connection on '%s'
nl_NL: WebDAV maakt verbinding op '%s'

en: WebDAV Unknown URI scheme: %s
nl_NL: WebDAV Onbekende URI plan: %s

en: WebDAV %s %s request with headers: %s
nl_NL: WebDAV %s %s verzoek met headers: %s

en: WebDAV data length: %s
nl_NL: WebDAV gegevenslengte: %s

en: WebDAV response status %s with reason '%s'.
nl_NL: WebDAV respons status %s met reden '%s'.

en: WebDAV redirect to: %s
nl_NL: WebDAV doorverwijzing naar: %s

en: WebDAV redirected 10 times. Giving up.
nl_NL: WebDAV heeft 10 keer omgeleid. Het geeft op.

en: WebDAV missing location header in redirect response.
nl_NL: WebDAV mist locatie header in redirect antwoord.

en: WebDAV retry request with authentification headers.
nl_NL: WebDAV retrier verzoek met authentificatie headers.

en: WebDAV %s %s request2 with headers: %s
nl_NL: WebDAV %s %s aanvraag2 met koppen: %s

en: WebDAV response2 status %s with reason '%s'.
nl_NL: WebDAV response2 status %s met reden '%s'.

en: python-kerberos needed to use kerberos                           authorization, falling back to basic auth.
nl_NL: python-kerberos waren nodig om kerberos te kunnen autoriseren, terug te vallen op een basisauthen.

en: Kerberos authorization failed: %s.                          Falling back to basic auth.
nl_NL: Kerberos autorisatie mislukt: %s. Terugvallen naar basis authen.

en: Creating missing directory %s
nl_NL: Ontbrekende map aanmaken %s

en: WebDAV MKCOL %s failed: %s %s
nl_NL: WebDAV MKCOL %s mislukt: %s %s

en: WebDAV path decoding and translation: %s -> %s
nl_NL: WebDAV pad decodering en vertaling: %s -> %s

en: WebDAV GET Bad status code %s reason %s.
nl_NL: WebDAV GET Foutieve statuscode %s reden %s.

en: WebDAV PUT Bad status code %s reason %s.
nl_NL: WebDAV PUT Foutieve statuscode %s reden %s.

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: --archive-dir <path>
en: path
nl_NL: pad

note: Used in usage help to represent a desired number of something. Example: --num-retries <number>
en: number
nl_NL: nummer

note: Used in usage help. Example: --timeout <seconds>
en: seconds
nl_NL: seconden

note: Used in usage help to represent a "glob" style pattern for matching one or more files, as described in the documentation. Example: --exclude <shell_pattern>
en: shell_pattern
nl_NL: shell_patroon

note: Used in usage help to represent the name of a file. Example: --log-file <filename>
en: filename
nl_NL: bestandsnaam

note: Used in usage help to represent a time spec for a previous point in time, as described in the documentation. Example: duplicity remove-older-than time [options] target_url
en: time
nl_NL: tijd

en: If set, an extra file with statistics in json format will be stored with each backup. It includes the statistics printed out on stdout by default. With 'collection-status' it returs these stats.
nl_NL: Als dit is ingesteld zal bij elke back-up een extra bestand met statistieken in json formaat worden opgeslagen. Het bevat standaard de statistieken die zijn weergegeven op stdout. Met de 'collection-status' geeft het deze statistieken weer.

en: file_descriptor
nl_NL: bestandsomschrijving

en: log_filename
nl_NL: log_bestandsnaam

en: backup name
nl_NL: backupnaam

en: s3_kms_grant
nl_NL: geven

en: s3_region_name
nl_NL: naam

en: policy
nl_NL: beleid

note: noun
en: command
nl_NL: commando

en: pem formatted bundle of certificate authorities
nl_NL: PEM-geformatteerde bundel van certificaatautoriteiten

en: path to a folder with certificate authority files
nl_NL: pad naar een map met certificaatautoriteitbestanden

en: verb
nl_NL: werkwoord

en: extra headers for Webdav, like 'Cookie,name=value'
nl_NL: extra headers voor Webdav, zoals 'Cookie,name=value'

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other_host[:port]//absolute_path
en: absolute_path
nl_NL: absoluut_pad

note: Used in help to represent a "bucket name" for Amazon Web Services' Simple Storage Service (S3). Example: s3://other.host/bucket_name[/prefix]
en: bucket_name
nl_NL: bucketnaam

note: Used in usage help to represent the name of a container in Amazon Web Services' Cloudfront. Example: cf+http://container_name
en: container_name
nl_NL: containernaam

note: noun
en: count
nl_NL: aantal

note: Used in usage help to represent the name of a file directory
en: directory
nl_NL: map

note: Used in usage help to represent an internet hostname. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: other.host
nl_NL: andere.host

note: Used in usage help. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: password
nl_NL: wachtwoord

note: Used in usage help to represent a TCP port number. Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: port
nl_NL: poort

note: Used in usage help. This represents a string to be used as a prefix to names for backup files created by Duplicity. Example: s3://other.host/bucket_name[/prefix]
en: prefix
nl_NL: voorvoegsel

note: Used in usage help to represent a Unix-style path name. Example: rsync://user[:password]@other.host[:port]/relative_path
en: relative_path
nl_NL: relatief_pad

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory. Example: file:///some_dir
en: some_dir
nl_NL: een_map

note: Used in usage help to represent the name of a single file directory or a Unix-style path to a directory where files will be coming FROM. Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: source_path
nl_NL: bron_pad

note: Used in usage help to represent a URL files will be coming FROM. Example: duplicity [restore] [options] source_url target_path
en: source_url
nl_NL: bronurl

note: Used in usage help to represent a URL files will be going TO. Example: duplicity [full|incremental] [options] source_path target_url
en: target_url
nl_NL: doelurl

note: Used in usage help to represent a user name (i.e. login). Example: ftp://user[:password]@other.host[:port]/some_dir
en: user
nl_NL: gebruiker

note: application_key for b2. Example: b2://account_id:application_key@bucket/
en: application_key
nl_NL: applicatiesleutel

en: Backends and their URL formats:
nl_NL: Backends en hun URL-formaten:

en: No valid action found. Will imply 'backup' because a path source was given and target is a url location.
nl_NL: Geen geldige actie gevonden. Dit impliceert 'backup' omdat er een bron van een pad is gegeven en het doel een url locatie is.

en: No valid action found. Will imply 'restore' because url source was given and target is a local path.
nl_NL: Geen geldige actie gevonden. Dit impliceert 'herstel' omdat de url bron is gegeven en het doel een lokaal pad is.

en: Enter 'duplicity --help' for help screen.
nl_NL: Voer 'duplicity --help' in voor het help-scherm.

en: Running in 'ignore errors' mode due to --ignore-errors.
    Please reconsider if this was not intended
nl_NL: Wordt uitgevoerd in de 'negeer fouten' modus door --negeer fouten.
    Herdenk opnieuw als dit niet bedoeld was

en: Error %s getting delta for %s
nl_NL: Fout %s krijgen delta voor %s

en: Getting delta of %s and %s
nl_NL: Verkrijgen delta van %s en %s

en: A %s
nl_NL: Een %s

en: Comparing %s and %s
nl_NL: %s en %s worden vergeleken

en: BackupSet.delete: missing %s
nl_NL: BackupSet.delete: ontbreekt %s

en: Fatal Error: No manifests found for most recent backup
nl_NL: Fatale fout: Geen manifest gevonden voor de meeste recente back-up

en: Fatal Error: Remote manifest does not match local one.  Either the remote backup set or the local archive directory has been corrupted.
nl_NL: Fataal fout: Het externe manifest komt niet overeen met de lokale versie. Ofwel de back-up op afstand of de lokale archiefmap is beschadigd.

en: Error processing remote manifest (%s): %s
nl_NL: Fout bij verwerken van extern manifest (%s): %s

en: Fatal Error: Neither remote nor local manifest is readable.
nl_NL: Fatale fout: noch afgelegen noch lokaal manifest is leesbaar.

en: Preferring Backupset over previous one!
nl_NL: Voorkeur backupset boven de vorige!

en: Ignoring incremental Backupset (start_time: %s; needed: %s)
nl_NL: Incrementele backupset wordt genegeerd (start_time: %s; nodig: %s)

en: Added incremental Backupset (start_time: %s / end_time: %s)
nl_NL: incrementele backupset toegevoegd (start_time: %s / eindtijd: %s)

en: Chain start time:
nl_NL: Begintijd van ketting:

en: Chain end time:
nl_NL: Eindtijd van keten:

en: Number of contained backup sets: %d
nl_NL: Aantal ingesloten back-upsets: %d

en: Total number of contained volumes: %d
nl_NL: Totaal aantal ingesloten volumes: %d

en: Type of backup set:
nl_NL: Type back-up set:

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Num volumes:
nl_NL: Aantal volumes:

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Incremental
nl_NL: Incrementele

en: local
nl_NL: lokaal

en: Collection Status
nl_NL: Collectie Status

en: Connecting with backend: %s
nl_NL: Verbinden met backend: %s

en: Archive dir: %s
nl_NL: Archief dir: %s

en: Found %d secondary backup chain(s).
nl_NL: %d secundaire backup chain(s) gevonden.

en: Secondary chain %d of %d:
nl_NL: Secundaire keten %d van %d:

en: Found primary backup chain with matching signature chain:
nl_NL: Primaire back-up keten gevonden met overeenkomende handtekeningketen:

en: No backup chains with active signatures found
nl_NL: Geen back-up ketens met actieve handtekeningen gevonden

en: Also found %d backup set(s) not part of any chain,
nl_NL: Ook %d back-upset(s) gevonden die geen deel uitmaken van elke keten

en: and %d incomplete backup set(s).
nl_NL: en %d onvolledige backup set(s).

note: "cleanup" is a hard-coded command, so do not translate it
en: These may be deleted by running duplicity with the "cleanup" command.
nl_NL: Deze kunnen worden verwijderd door dupliciteit met het "schoonmaken" commando uit te voeren.

en: No orphaned or incomplete backup sets found.
nl_NL: Geen verweesde of onvolledige backupsets gevonden.

en: %d file(s) exists on backend
nl_NL: %d bestand(en) bestaat op de backend

en: Extracting backup chains from list of files: %s
nl_NL: Backup-ketens uit de lijst met bestanden: %s

en: File %s is part of known set
nl_NL: Bestand %s is onderdeel van bekende set

en: File %s is not part of a known set; creating new set
nl_NL: Bestand %s maakt geen deel uit van een bekende set; nieuwe set maken

en: Ignoring file (rejected by backup set) '%s'
nl_NL: Bestand wordt genegeerd (afgewezen door back-upset) '%s'

en: Found backup chain %s
nl_NL: Backup-keten gevonden %s

en: Added set %s to pre-existing chain %s
nl_NL: Set %s toegevoegd aan reeds bestaande keten %s

en: Found orphaned set %s
nl_NL: Weesset gevonden %s

en: No signature chain for the requested time. Using oldest available chain, starting at time %s.
nl_NL: Geen handtekeningketen voor de gevraagde tijd. Het gebruik van de oudste beschikbare keten, om te beginnen op tijd %s.

en: File: %s
nl_NL: Bestand: %s

en: Total number of backup: %d
nl_NL: Totaal aantal back-up: %d

en: Type of file change:
nl_NL: Type bestandswijziging:

en:  Backup set time: %s
nl_NL:  Back-up ingestelde tijd: %s

en: Total number of changes: %d
nl_NL: Totaal aantal wijzigingen: %d

en: File:
nl_NL: Bestand:

en: Reuse configured PASSPHRASE as SIGN_PASSPHRASE
nl_NL: Hergebruik geconfigureerde PASSPHRASE als SIGN_PASSPHRASE

en: Reuse configured SIGN_PASSPHRASE as PASSPHRASE
nl_NL: Hergebruik geconfigureerde SIGN_PASSPHRASE als PASSPHRASE

en: PASSPHRASE variable not set, asking user.
nl_NL: De variabele PASSPHRASE niet ingesteld, waardoor de gebruiker wordt gevraagd.

en: Retype passphrase for signing key to confirm:
nl_NL: Typ het wachtwoord voor de ondertekekeningssleutel opnieuw ter bevestiging:

en: Retype passphrase for decryption to confirm:
nl_NL: Typ het wachtwoord ter ontsleuteling opnieuw ter bevestiging:

en: First and second passphrases do not match!  Please try again.
nl_NL: Eerste en tweede wachtwoorden komen niet overeen! Probeer het opnieuw.

en: Cannot use empty passphrase with symmetric encryption!  Please try again.
nl_NL: Kan geen lege wachtwoordzin gebruiken met symmetrische encryptie! Probeer het opnieuw.

en: File %s complete in backup set.
    Continuing restart on file %s.
nl_NL: Bestand %s voltooid in de reservekopieset.
    Herstarten doorgaan op bestand %s.

en: File %s missing in backup set.
    Continuing restart on file %s.
nl_NL: Bestand %s ontbreekt in de back-up set.
    Herstart opnieuw op bestand %s.

en: File %s was corrupted during upload.
nl_NL: Bestand %s was beschadigd tijdens het uploaden.

en: Restarting backup, but current encryption settings do not match original settings
nl_NL: Back-up wordt herstart, maar de huidige versleutelingsinstellingen komen niet overeen met de oorspronkelijke instellingen

en: Processed volume %d
nl_NL: Verwerkt volume %d

en: Skipping encryption validation due to glacier/deep storage
nl_NL: Encryptie validatie overslaan als gevolg van glacier/deep opslag

en: Restarting after volume %s, file %s, block %s
nl_NL: Herstarten na volume %s, bestand %s, blok %s

en: Skipped volume upload, as effectivly nothing has changed
nl_NL: Overgeslagen volume upload, omdat niets veranderd is

en: Fatal Error: Unable to start incremental backup.  Old signatures not found and incremental specified
nl_NL: Fatale fout: Onmogelijk om incrementele back-up te starten. Oude handtekeningen niet gevonden en incrementele gespecificeerd

en: No signatures found, switching to full backup.
nl_NL: Geen handtekeningen gevonden, overschakelen naar volledige back-up.

en: Backup Statistics
nl_NL: Back-up statistieken

en: %s not found in archive - no files restored.
nl_NL: %s niet gevonden in het archief - geen bestanden hersteld.

en: No files found in archive - nothing restored.
nl_NL: Geen bestanden gevonden in het archief - niets hersteld.

en: Processed volume %d of %d
nl_NL: Verwerkt volume %d van %d

en: Invalid data - %s hash mismatch for file:
nl_NL: Ongeldige gegevens - %s hash komt niet overeen met het bestand:

en: Calculated hash: %s
nl_NL: Berekende hash: %s

en: Volume was signed by key %s, not %s
nl_NL: Volume is ondertekend door sleutel %s, niet %s

en: Verify complete: %s, %s.
nl_NL: Verifieer compleet: %s, %s.

en: %d file(s) compared
nl_NL: %d bestand(en) vergeleken

en: %d difference(s) found
nl_NL: %d verschil gevonden

en: No extraneous files found, nothing deleted in cleanup.
nl_NL: Geen externe bestanden gevonden, niets verwijderd in opschoning.

en: Found the following file(s) to delete:
nl_NL: De volgende bestand(en) gevonden om te verwijderen:

en: There are backup set(s) at time(s):
nl_NL: Er zijn backupset(s) op het moment:

en: Which can't be deleted because newer sets depend on them.
nl_NL: Welke niet kan worden verwijderd, omdat nieuwere sets ervan afhangen.

en: Current active backup chain is older than specified time.  However, it will not be deleted.  To remove all your backups, manually purge the repository.
nl_NL: Huidige actieve backup-keten is ouder dan de opgegeven tijd. Echter, deze zal niet worden verwijderd. Om al uw back-ups te verwijderen, verwijder de repository handmatig.

en: No old backup sets found, nothing deleted.
nl_NL: Geen oude back-upsets gevonden, niets verwijderd.

en: Deleting backup chain(s) at time:
nl_NL: Backup-chain(s) op dit moment verwijderen:

en: Deleting any incremental signature chain rooted at %s
nl_NL: Verwijder elke incrementele handtekeningketen op %s

en: Deleting any incremental backup chain rooted at %s
nl_NL: Verwijderen van elke incrementele back-upketen geroot op %s

en: Deleting complete signature chain %s
nl_NL: Volledige handtekeningketen %s verwijderen

en: Deleting complete backup chain %s
nl_NL: Volledige back-upketen %s verwijderen

en: Found old backup chain(s) at the following time:
nl_NL: Oude back-up chain(s) gevonden op het volgende moment:

en: Rerun command with --force option to actually delete.
nl_NL: Rerun opdracht met --forceer de optie daadwerkelijk te verwijderen.

en: Deleting local %s (not authoritative at backend).
nl_NL: Lokale %s verwijderen (niet gezaghebbend in de backend).

en: Unable to delete %s: %s
nl_NL: Niet mogelijk om te verwijderen %s: %s

en: Failed to read %s: %s
nl_NL: Lezen van %smislukt: %s

en: Copying %s to local cache.
nl_NL: %s naar lokale cache kopiëren.

en: Local and Remote metadata are synchronized, no sync needed.
nl_NL: Lokale en externe metadata zijn gesynchroniseerd, geen synchronisatie nodig.

en: Synchronizing remote metadata to local cache...
nl_NL: Externe metadata synchroniseren met lokale cache...

en: Sync would copy the following from remote to local:
nl_NL: Sync zou het volgende kopiëren van extern naar lokaal:

en: Sync would remove the following spurious local files:
nl_NL: Synchronisatie zou de volgende verkeerde lokale bestanden verwijderen:

en: Unable to get free space on temp.
nl_NL: Niet in staat om vrije ruimte op tijd te krijgen.

en: Unable to get max open files.
nl_NL: Kan maximaal geopende bestanden niet ophalen.

en: RESTART: The first volume failed to upload before termination.
             Restart is impossible...starting backup from beginning.
nl_NL: HERSTART: Het eerste volume kon niet worden geupload voordat het werd beëindigd.
             Opnieuw opstarten is onmogelijk ...back-up vanaf het begin.

en: RESTART: Volumes %d to %d failed to upload before termination.
             Restarting backup at volume %d.
nl_NL: RESTART: Volumes %d naar %d konden niet geupload worden voordat ze beëindigd werden.
             Back-up op volume %d wordt opnieuw gestart.

en: RESTART: Impossible backup state: manifest has %d vols, remote has %d vols.
             Restart is impossible ... duplicity will clean off the last partial
             backup then restart the backup from the beginning.
nl_NL: HERSTART: Onmogelijke back-upstatus: manifest heeft %d vols, afstandsbediening heeft %d vols.
             Herstart is niet mogelijk. . dupliciteit verwijdert de laatste gedeeltelijke
             reservekopie en start de back-up vanaf het begin opnieuw.

en: Last full backup date: none
nl_NL: Laatste volledige back-up datum: geen

en: Last full backup is too old, forcing full backup
nl_NL: Laatste volledige back-up is te oud, waardoor volledige back-up wordt gedwongen

en: When using symmetric encryption, the signing passphrase must equal the encryption passphrase.
nl_NL: Bij gebruik van symmetrische encryptie moet de ondertekenende wachtwoordzin gelijk zijn aan de encryptie wachtzin.

en: Bad interval string "%s"
    
    Intervals are specified like 2Y (2 years) or 2h30m (2.5 hours).  The
    allowed special characters are s, m, h, D, W, M, and Y.  See the man
    page for more information.
nl_NL: Onjuiste interval string "%s"
    
    Intervals worden gespecificeerd zoals 2Y (2 jaar) of 2h30m (2,5 uur). De
    toegestane speciale tekens zijn s, m, h, D, W, M en Y. Zie de man
    pagina voor meer informatie.

en: Bad time string "%s"
    
    The acceptible time strings are intervals (like "3D64s"), w3-datetime
    strings, like "2002-04-26T04:22:01-07:00" (strings like
    "2002-04-26T04:22:01" are also acceptable - duplicity will use the
    current time zone), or ordinary dates like 2/4/1997 or 2001-04-23
    (various combinations are acceptable, but the month always precedes
    the day).
nl_NL: Slechte tijd string "%s"
    
    De accepteerbare tijd strings zijn intervallen (zoals "3D64s"), w3-datetime
    strings, zoals "2002-04-26T04:22:01-07:00" (tekenreeksen als
    "2002-04-26T04:22:01" zijn ook acceptabel - dubbelhartigheid zal de
    huidige tijdzone gebruiken), of gewone datums zoals 2/4/1997 of 2001-04-23
    (verschillende combinaties zijn aanvaardbaar, maar de maand loopt altijd vooraf
    de dag).

en: Error '%s' processing %s
nl_NL: Fout '%s' verwerking %s

en: Skipping %s because of previous error
nl_NL: Overslaan %s vanwege de vorige fout

en: basis_file must be a (true) file or an object whose file attribute is the underlying true file object
nl_NL: basis_file moet een (true) bestand zijn of een object waarvan het bestandsattribuut het onderliggende echte object is

en: Fatal Error: Backup source host has changed.
    Current hostname: %s
    Previous hostname: %s
nl_NL: Cruciale fout: de hostnaam van de backupbron is veranderd.
    Huidige hostnaam: %s
    Vorige hostnaam: %s

en: Fatal Error: Backup source directory has changed.
nl_NL: Fatale fout: backup bronmap is gewijzigd.

en: Aborting because you may have accidentally tried to backup two different data sets to the same remote location, or using the same archive directory.  If this is not a mistake, use the --allow-source-mismatch switch to avoid seeing this message
nl_NL: De operatie wordt geannuleerd, omdat u mogelijk per ongeluk een backup probeert te maken van twee verschillende datasets naar dezelfde externe locatie, of omdat u dezelfde archiefmap probeert te gebruiken. Als dit geen vergissing is, gebruik dan de schakelaar --allow-source-mismatch om dit bericht te negeren.

en: Found manifest volume %s
nl_NL: Manifestvolume %s gevonden

en: Found %s volumes in manifest
nl_NL: %s volumes gevonden in manifest

en: Manifests not equal because different volume numbers
nl_NL: Manifesten niet gelijk: verschillende volumenummers

en: Manifests not equal because volume lists differ
nl_NL: Manifesten niet gelijk: volumelijsten verschillen

en: Manifests not equal because hosts or directories differ
nl_NL: Manifesten niet gelijk: hosts of mappen verschillen

en: Other is not VolumeInfo
nl_NL: Anders is geen VolumeInfo

en: Volume numbers don't match
nl_NL: Volumenummers komen niet overeen

en: start_indicies don't match
nl_NL: start_indices komen niet overeen

en: end_index don't match
nl_NL: end_index komen niet overeen

en: Hashes don't match
nl_NL: Hashes komen niet overeen

en: Patching %s
nl_NL: Ophalen %s

en: Error '%s' patching %s
nl_NL: Fout '%s' patching %s

en: Writing %s of type %s
nl_NL: Schrijven %s van type %s

en: New file %s
nl_NL: Nieuw bestand %s

en: File %s is missing
nl_NL: Bestand %s ontbreekt

en: File %%s has type %s, expected %s
nl_NL: Bestand %%s heeft type %s, verwacht %s

en: File %%s has permissions %s, expected %s
nl_NL: Bestand %%s heeft rechten %s, verwacht %s

en: File %%s has mtime %s, expected %s
nl_NL: Bestand %%s heeft mtime %s, verwacht %s

en: Data for file %s is different
nl_NL: De gegevens van het bestand %s zijn anders

en: Symlink %%s points to %s, expected %s
nl_NL: Symlink %%s punten naar %s, verwacht %s

en: Device file %%s has numbers %s, expected %s
nl_NL: Apparaatbestand %%s heeft nummers %s, verwacht %s

en: Making directory %s
nl_NL: Map maken %s

en: Deleting %s
nl_NL: Verwijderen %s

en: Deleting tree %s
nl_NL: Structuur %s verwijderen

en: Error listing directory %s
nl_NL: Fout lijst map %s

en: Skipping socket %s
nl_NL: Scket overslaan %s

en: Error initializing file %s
nl_NL: Fout bij initialiseren van bestand %s

en: Error accessing possibly locked file %s
nl_NL: Fout bij toegang tot mogelijk vergrendeld bestand %s

en: Selecting %s
nl_NL: Selecteren van %s

en:                 The last file selection option is the filter option %s, which will have no
                    effect as there are no subsequent file selection options. Exiting because
                    this probably isn't what you meant.
nl_NL:                 De laatste optie voor bestandsselectie is de filteroptie %s, die geen
                    -effect zal hebben omdat er geen latere bestandsselectie opties zijn. Afsluiten omdat
                    waarschijnlijk niet is wat je bedoelde.

en:                 Only these filter mode options were specified:
                        %s
                    Case sensitive globbing is the default behaviour and so this has no effect.
                    Exiting because this probably isn't what you meant.
nl_NL:                 Alleen deze filtermodus opties zijn opgegeven:
                        %s
                    Case sensitive globbing is het standaardgedrag en dit heeft dus geen effect.
                    Verlaat omdat dit waarschijnlijk niet is wat je bedoelt.

en:                 Fatal Error: The file specification
                        %s
                    cannot match any files in the base directory
                        %s
                    Useful file specifications begin with the base directory or some
                    pattern (such as '**') which matches the base directory.
nl_NL:                 Fatale fout: De bestandsspecificatie
                        %s
                    kan niet overeenkomen met alle bestanden in de basismap
                        %s
                    Nuttige bestandsspecificaties beginnen met de basismap of sommige
                    patronen (zoals '**') die overeenkomen met de basismap.

en: Fatal Error while processing expression
    %s
nl_NL: Fatale fout tijdens verwerken van expressie
    %s

en: Reading files to backup from list %s
nl_NL: Lezen van bestanden naar back-up uit lijst %s

en:                 Files-from list contains the absolute path:
                        %s
                    All paths specified in a files-from list must be given relative to the backup
                    source path.
nl_NL:                 Bestandenlijst bevat het absolute pad:
                        %s
                    Alle paden gespecificeerd in een bestand-van-lijst moeten relatief worden gegeven ten opzichte van het backup
                    bron pad.

en:                 Files-from list specified which contains no files, the backup will be empty as
                    a result. Exiting as this probably isn't what you meant,
nl_NL:                 Bestanden-van-lijst gespecificeerd die geen bestanden bevat, de back-up zal leeg zijn als
                    een resultaat. Sluiten omdat dit waarschijnlijk niet is wat u bedoelt.

en:                 Last selection expression:
                        %s
                    only specifies that files be included.  Because the default is to
                    include all files, the expression is redundant.  Exiting because this
                    probably isn't what you meant.
nl_NL:                 Laatste selectieexpressie:
                        %s
                    specificeert alleen dat bestanden worden opgenomen. Omdat de standaard
                    alle bestanden omvat, De uitdrukking is overbodig. Afsluiten omdat deze
                    waarschijnlijk niet is wat je bedoelt.

en: Reading %s filelist %s
nl_NL: Lezen van %s bestandslijst %s

en: Error compiling regular expression %s
nl_NL: Fout bij compileren reguliere expressie %s

en: Using temporary directory %s
nl_NL: Tijdelijke map %s wordt gebruikt

en: Registering (mktemp) temporary file %s
nl_NL: Tijdelijke bestand %s registratie (mktemp)

en: Registering (mkstemp) temporary file %s
nl_NL: Tijdelijke bestand %s registratie (mkstemp)

en: Forgetting temporary file %s
nl_NL: Tijdelijk bestand %s wordt vergeten

en: Attempt to forget unknown tempfile %s - this is probably a bug.
nl_NL: Poging om onbekend tijdelijk bestand %s te vergeten: dit is waarschijnlijk een bug.

en: Acquiring lockfile %s
nl_NL: Verkrijgen van vergrendelingsbestand %s

en: Releasing lockfile %s
nl_NL: Lockfile %s wordt losgelaten
