Enlightenment DR17 - en to bg translation catalogue (591 entries)

en: About Enlightenment
bg: За Enlightenment

en: Close
bg: Затваряне

en: Are you sure you want to kill this window?
bg: Сигурни ли сте, че искате да убиете този прозорец?

en: Kill
bg: Убиване

en: No
bg: Не

en: Exit
bg: Изход

en: Yes
bg: Да

en: Logout
bg: Изход

en: Reboot
bg: Рестартиране на компютъра

en: Suspend
bg: Временно изключване

en: Hibernate
bg: Режим "Hibernate"

en: Window : Actions
bg: Прозорец: Действия

en: Move
bg: Преместване

en: Resize
bg: Оразмеряване

en: Menu
bg: Меню

en: Window Menu
bg: Меню на прозореца

en: Raise
bg: Повдигане

en: Lower
bg: По-ниско

en: Window : State
bg: Прозорец : Състояния

en: Sticky Mode Toggle
bg: Режим на залепване

en: Iconic Mode Toggle
bg: Режим на скриване

en: Fullscreen Mode Toggle
bg: Режим на Цял Екран

en: Maximize
bg: Уголемяване

en: Maximize Vertically
bg: Уголемяване вертикално

en: Maximize Horizontally
bg: Уголемяване хоризонтално

en: Maximize Fullscreen
bg: Уголемяване на цял екран

en: Maximize Mode "Smart"
bg: Режим на уголемяване "Умен"

en: Maximize Mode "Expand"
bg: Режим на уголемяване "Разширяване"

en: Maximize Mode "Fill"
bg: Режим на уголемяване "Запълване"

en: Shade Up Mode Toggle
bg: Режим на навиване нагоре

en: Shade Down Mode Toggle
bg: Режим на навиване надолу

en: Shade Left Mode Toggle
bg: Режим на навиване наляво

en: Shade Right Mode Toggle
bg: Режим на навиване надясно

en: Shade Mode Toggle
bg: Режим на навиване

en: Toggle Borderless State
bg: Премахване на рамката

en: Toggle Pinned State
bg: Състояние на забождане

en: Desktop
bg: Поле

en: Flip Desktop Left
bg: Прелистване полето наляво

en: Flip Desktop Right
bg: Прелистване полето надясно

en: Flip Desktop Up
bg: Прелистване полето нагоре

en: Flip Desktop Down
bg: Прелистване полето надолу

en: Flip Desktop By...
bg: Прелистване полето по...

en: Show The Desktop
bg: Показване на полето

en: Flip Desktop To...
bg: Прелистване полето до...

en: Flip Desktop Linearly...
bg: Прелистване полето линейно...

en: Switch To Desktop 0
bg: Преминаване до поле 0

en: Switch To Desktop 1
bg: Преминаване до поле 1

en: Switch To Desktop 2
bg: Преминаване до поле 2

en: Switch To Desktop 3
bg: Преминаване до поле 3

en: Switch To Desktop 4
bg: Преминаване до поле 4

en: Switch To Desktop 5
bg: Преминаване до поле 5

en: Switch To Desktop 6
bg: Преминаване до поле 6

en: Switch To Desktop 7
bg: Преминаване до поле 7

en: Switch To Desktop 8
bg: Преминаване до поле 8

en: Switch To Desktop 9
bg: Преминаване до поле 9

en: Switch To Desktop 10
bg: Преминаване до поле 10

en: Switch To Desktop 11
bg: Преминаване до поле 11

en: Switch To Desktop...
bg: Изпращане до поле...

en: Window : List
bg: Прозорец : Списък

en: Screen
bg: Екран

en: Send Mouse To Screen 0
bg: Изпращане на мишката до екран 0

en: Send Mouse To Screen 1
bg: Изпращане на мишката до екран 1

en: Send Mouse To Screen...
bg: Изпращане на мишката до екран...

en: Send Mouse Forward 1 Screen
bg: Изпращане на мишката напред 1 екран

en: Send Mouse Back 1 Screen
bg: Изпращане на мишката назад 1 екран

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
bg: Изпращане на мишката напред/назад екрани...

en: Window : Moving
bg: Прозорец : Движения

en: To Next Desktop
bg: До следващото поле

en: To Previous Desktop
bg: До предишното поле

en: By Desktop #...
bg: По поле #...

en: To Desktop...
bg: До поле...

en: Show Main Menu
bg: Показване на главното меню

en: Show Favorites Menu
bg: Показване на предпочитаното меню

en: Show All Applications Menu
bg: Показване на меню "Всички програми"

en: Show Clients Menu
bg: Показване на клиентско меню

en: Show Menu...
bg: Показване на меню...

en: Launch
bg: Стартиране

en: Command
bg: Команда

en: Application
bg: Програма

en: Restart
bg: Рестартиране

en: System
bg: Системни

en: Log Out
bg: Изход

en: Cleanup Windows
bg: Изчистване на прозорци

en: Set As Background
bg: Поставяне като фон

en: Cancel
bg: Отказ

en: Hidden
bg: Скрит

en: Title
bg: Заглавие

en: Lock Failed
bg: Заключването е неуспешно

en: OK
bg: Добре

en: Advanced
bg: Сложни

en: Basic
bg: Прости

en: Apply
bg: Прилагане

en: Extensions
bg: Разширения

en: Modules
bg: Модули

en: Internal
bg: Вграден(и)

en: Error - no PAM support
bg: Грешка - няма поддържка на PAM

en: Incomplete Window Properties
bg: Непълни характеристики на прозореца

en: Desktop Entry Editor
bg: Редактор на Desktop файлове

en: Name
bg: Име

en: Comment
bg: Коментар

en: Icon
bg: Икона

en: Generic Name
bg: Общо име

en: Window Class
bg: Клас на прозорец

en: Categories
bg: Категории

en: Desktop file
bg: Desktop файл

en: General
bg: Общи

en: Startup Notify
bg: Известие при стартиране

en: Run in Terminal
bg: Стартиране в терминал

en: Show in Menus
bg: Показване в менюта

en: Select an Executable
bg: Избиране на изпълним файл

en: Run Error
bg: Грешка при изпълнение

en: Application run error
bg: Грешка при изпълнение

en: Application Execution Error
bg: Грешка при стартиране на програмата

en: %s stopped running unexpectedly.
bg: %s е спряла неочаквано

en: An exit code of %i was returned from %s.
bg: Изходен код %i е върнат от·%s.

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
bg: %s е прекъсната от сигнал Interrupt.

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
bg: %s е прекъсната от сигнал Quit.

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
bg: %s е прекъсната от сигнал Abort.

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
bg: %s е прекъсната от Floating Point грешка.

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
bg: %s е прекъсната от сигнал Uninterruptable Kill.

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
bg: %s е прекъсната от сигнал Segmentation Fault.

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
bg: %s е прекъсната от сигнал Broken Pipe.

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
bg: %s е прекъсната от сигнал Termination.

en: %s was interrupted by a Bus Error.
bg: %s е прекъсната от грешка на шината.

en: %s was interrupted by the signal number %i.
bg: %s е прекъсната от сигнал с номер %i.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
bg: ***Остатъкът от резултата е скрит. Запазете го за да го видите***

en: Error Logs
bg: Дневник с грешки

en: There was no error message.
bg: Няма съобщение с грешки

en: Save This Message
bg: Запазване на това съобщение

en: This error log will be saved as %s/%s.log
bg: Тези грешки ще бъдат записани като %s/%s.log

en: Error Information
bg: Информация за грешката

en: Error Signal Information
bg: Информация за сигналната грешка

en: Output Data
bg: Резултат

en: There was no output.
bg: Няма резултат

en: View Mode
bg: Режим за разглеждане

en: Refresh View
bg: Опресняване на изгледа

en: Paste
bg: Вмъкване

en: Cut
bg: Изрязване

en: Copy
bg: Копиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Rename
bg: Преименуване

en: Properties
bg: Характеристики

en: File Properties
bg: Файлови характеристики

en: List
bg: Списък

en: New Directory
bg: Нова директория

en: Show Hidden Files
bg: Показване на скрити файлове

en: Remember Ordering
bg: Запомняне на подреждането

en: Sort Now
bg: Сортиране сега

en: Rename %s to:
bg: Преименуване на %s до:

en: Rename File
bg: Преименуване на файл

en: Confirm Delete
bg: Потвърждаване за изтриването

en: Unknown Volume
bg: Непознат дял

en: Removable Device
bg: Сменяемо устройство

en: Name:
bg: Име:

en: Size:
bg: Размер:

en: Last Modified:
bg: Последна модификация:

en: File Type:
bg: Файлов тип:

en: Permissions
bg: Разрешения:

en: Preview
bg: Преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Thumbnail
bg: Миниизображение

en: Custom
bg: Друг

en: Use this icon for all files of this type
bg: Използване на тази икона за всики файлове от този тип

en: Link Information
bg: Информация за връзката

en: Select an Image
bg: Избиране на изображение

en: Automatically scroll contents
bg: Автоматично плъзгане на съдържание

en: Plain
bg: Прост

en: Inset
bg: Вдълбано

en: Remove
bg: Премахване

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
bg: Предишен Enlightenment е все още активен на този
    екран. Спиране на стартирането.

en: Picture Import Error
bg: Грешка при внасяне на картината

en: Fill and Stretch Options
bg: Настройки за запълване и разтегляне

en: Stretch
bg: Разтегляне

en: Center
bg: Центриране

en: Tile
bg: На плочки

en: Fill
bg: Запълване

en: File Quality
bg: Качество на файла

en: Select a Picture...
bg: Избиране на картина...

en: Window Locks
bg: Забрани на прозорци

en: Generic Locks
bg: Общи забрани

en: Do not allow the border to change on this window
bg: Не се позволява на рамката на този прозорец да се сменя

en: Position
bg: Позиция

en: Size
bg: Размер

en: Stacking
bg: Ниво

en: Iconified state
bg: Фаза на скриване

en: Stickiness
bg: Залепване

en: Shaded state
bg: Фаза на навиване

en: Maximized state
bg: Фаза на уголяване

en: Fullscreen state
bg: Фаза на цял екран

en: Border style
bg: Стил на рамка

en: Closing the window
bg: Затваряне на този прозорец

en: Remember these Locks
bg: Запомняне на тези забрани

en: Sticky
bg: Залепване

en: Fullscreen
bg: Цял екран

en: Unmaximize
bg: Връщане от уголемяване

en: Edit Icon
bg: Редактиране на икона

en: Create Icon
bg: Създаване на икона

en: Iconify
bg: Скриване

en: Skip
bg: Пропускане

en: Border
bg: Рамка

en: Locks
bg: Забрани

en: Remember
bg: Запомняне

en: Normal
bg: Нормално

en: Always Below
bg: Винаги отдолу

en: Pin to Desktop
bg: Забождане върху поле

en: Unpin from Desktop
bg: Отбождане от поле

en: Select Border Style
bg: Избиране стил на рамката

en: Use User Defined Icon
bg: Използване на икона, дефинирана от потребителя

en: Window List
bg: Списък с прозорци

en: Pager
bg: Превключвател на полета

en: None
bg: Без

en: ICCCM Properties
bg: ICCCM характеристики

en: NetWM Properties
bg: NetWM  характеристики

en: Class
bg: Клас

en: Icon Name
bg: Име на икони

en: Machine
bg: Машина

en: Role
bg: Роля

en: Minimum Size
bg: Минимален размер

en: Maximum Size
bg: Максимален размер

en: Base Size
bg: Стандартен размер

en: Resize Steps
bg: Стъпка на оразмеряване

en: Aspect Ratio
bg: Коефициент на външността

en: Initial State
bg: Начална фаза

en: State
bg: Фаза

en: Window ID
bg: Идентификация на прозореца

en: Window Group
bg: Група на прозореца

en: Transient For
bg: Преходност за

en: Gravity
bg: Гравитация

en: Take Focus
bg: Получаване на фокус

en: Accepts Focus
bg: Приема фокус

en: Urgent
bg: Спешен

en: Request Delete
bg: Заявка за изтриване

en: Request Position
bg: Заявка за позиция

en: Modal
bg: Модален

en: Shaded
bg: Навиване

en: Skip Taskbar
bg: Пропускане на Taskbar

en: Skip Pager
bg: Пропускане в превключватела на полета

en: Window Remember
bg: Запомняне

en: Window properties are not a unique match
bg: Характеристиките на прозореца не са уникални

en: No match properties set
bg: Няма сложени отговарящи характеристики

en: Nothing
bg: Нищо

en: Size and Position
bg: Размер и позиция

en: Size, Position and Locks
bg: Размер, място и забрани

en: Window Role
bg: Роля на прозорец

en: Window type
bg: Тип на прозореца

en: Transience
bg: Преходност

en: Icon Preference
bg: Предпочитание на икона

en: Virtual Desktop
bg: Виртуални полета

en: Current Screen
bg: Текущ екран

en: Skip Window List
bg: Списък за пропускане на прозорци

en: Match only one window
bg: Съответствие само на този прозорец

en: Start this program on login
bg: Стартиране на тази програма при влизане

en: Styles
bg: Стилове

en: Engine
bg: Възпроизвеждане

en: Notification
bg: Уведомление

en: Unknown
bg: Незнаен

en: Off
bg: Изключено

en: Up
bg: Нагоре

en: Down
bg: Надолу

en: Add
bg: Добавяне

en: Menus
bg: Менюта

en: Files
bg: Файлове

en: Core
bg: Главни

en: Module Settings
bg: Настройки на модули

en: Available Gadgets
bg: Налични джунджурии

en: Shelf Contents
bg: Съдържание на рафта

en: Toolbar Contents
bg: Съдържание на лентата с инструменти

en: Input Method Error
bg: Грешка във входовия метод

en: Main
bg: Главно

en: Favorite Applications
bg: Предпочитани програми

en: Applications
bg: Програми

en: Windows
bg: Прозорци

en: Lost Windows
bg: Изгубени прозорци

en: About
bg: За

en: Virtual
bg: Виртуални

en: Shelves
bg: Рафтове

en: Show/Hide All Windows
bg: Показване/скриване на всички прозорци

en: Shelf Settings
bg: Настройки

en: Above Everything
bg: Над всичко

en: Below Windows
bg: Под прозорците

en: Below Everything
bg: На самото поле

en: %1.0f pixels
bg: %1.0f·пиксела

en: Auto-hide the shelf
bg: Автоматично скриване на рафта

en: Show on mouse in
bg: Показване при влизане с показалеца

en: Show on mouse click
bg: Показване при натискане с показалеца

en: Hide timeout
bg: Време преди скриване

en: %.1f seconds
bg: %.1f·секунди

en: Hide duration
bg: Продължителност

en: Auto Hide
bg: Автоматично скриване

en: Show on all Desktops
bg: Показване върху всички полета

en: Show on specified Desktops
bg: Показване върху определено поле

en: Layout
bg: Подредба

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
bg: Enlightenment не може да настрои секундант за изходен сигнал.
    Може би няма свободна памет?

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
bg: Enlightenment не може да настрои секундант за HUP сигнал.
    Може би няма свободна памет?

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
bg: Enlightenment откри, че ecore_evas не поддържа Software X11
    възпроизвеждане в Evas. Моля, проверете вашата инсталация на Evas и
    Ecore и проверете дали те поддържат Software X11 възпроизвеждане.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
bg: Enlightenment откри, че ecore_evas не поддържа Software Buffer
    възпроизвеждане в Evas. Моля, проверете вашата инсталация на Evas и
    Ecore и проверете дали те поддържат Software Buffer възпроизвеждане.

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
bg: Enlightenment не може да стартира своята алармена система.
    Дефинирали ли сте променливата DISPLAY ?

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
bg: Enlightenment не може да създава директории във домашната ви папка.
    Може би нямате домашна папка, или празно място?

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
bg: Enlightenment не може да настрои пътища за намиране на файлове.
    Може би няма свободна памет?

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
bg: Enlightenment не можа да настрои управлението на прозорци за
    всички екрани. Може би друг администратор на прозорци е пуснат?

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
bg: Enlightenment не може да стартира системата за Системни команди.

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
bg: Enlightenment не може да стартира файловият манипулатор.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
bg: Enlightenment не може да стартира системата за миниизображения:в.

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
bg: Enlightenment е забил в самия старт и е бил рестартиран

en: Error loading Module
bg: Грешка при зареждане на модул

en: Module does not contain all needed functions
bg: Модулът не съдържа всички нужни функции

en: Enlightenment %s Module
bg: Enlightenment·%s·Модул

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Are you sure you want to delete this shelf?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този рафт?

en: Refresh
bg: Опресняване

en: Logout problems
bg: Проблем при изхода

en: Logout now
bg: Незабавен изход

en: Wait longer
bg: Изчакайте още

en: Cancel Logout
bg: Спиране на изхода

en: Enlightenment is busy with another request
bg: Enlightenment не зает с друга молба

en: EEK! This should not happen
bg: Опа! Това не трябва да става

en: Set As Theme
bg: Избиране като тема

en: Cannot exit - immortal windows.
bg: Няма изход - безсмъртен прозорец.

en: Owner:
bg: Собственик:

en: Permissions:
bg: Разрешения:

en: Modified:
bg: Изменен:

en: Read Only
bg: Само за четене

en: Read-Write
bg: Четене и запис

en: You
bg: Ти

en: Protected
bg: Защитен

en: Forbidden
bg: Забранен

en: Add to Favorites
bg: Добавяне до предпочитаните

en: Go up a Directory
bg: Една директория нагоре

en: Show alert when battery is low
bg: Показване на предупреждение при изтощение на батерията

en: Battery
bg: Батерия

en: Clock
bg: Часовник

en: Start
bg: Старт

en: Startup Applications
bg: Начални програми

en: Restart Applications
bg: Рестартиращи програми

en: Any
bg: Всеки

en: Action
bg: Действия

en: Action Params
bg: Параметри на действие

en: Zoom
bg: Приближаване

en: <None>
bg: <Без>

en: Delete All
bg: Изтриване на всички клавиши

en: Key Bindings
bg: Бързи клавиши

en: Restore Default Bindings
bg: Връщане на стандартните настройки

en: Binding Key Error
bg: Грешка в настройката

en: Mouse Bindings
bg: Бутони на мишката

en: Action Context
bg: Контекст на действие

en: Win List
bg: Списък с прозорци

en: Popup
bg: Изкачащ прозорец

en: Zone
bg: Зона

en: Manager
bg: Манипулатор

en: Button %i
bg: Бутон %i

en: Dialog Settings
bg: Диалогови настройки

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Disable Confirmation Dialogs
bg: Изключване на диалозите за потвърждаване

en: Basic Mode
bg: Прост достъп

en: Advanced Mode
bg: Сложен достъп

en: Default Dialog Mode
bg: Диалог по подразбиране

en: Profile Selector
bg: Избор на профили

en: Available Profiles
bg: Налични профили

en: Add New Profile
bg: Добавяне на нов профил

en: Are you sure you want to delete this profile?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този профил?

en: Dialogs
bg: Диалози

en: Profiles
bg: Профили

en: Desk Settings
bg: Настройки на полетата

en: Wallpaper
bg: Тапет

en: Screen Lock Settings
bg: Настройки за заключване

en: %1.0f seconds
bg: %1.0f·секунди

en: Theme Defined
bg: Дефиниран от темата

en: Theme Wallpaper
bg: Тапет от темата

en: Personal
bg: Лични

en: Virtual Desktops Settings
bg: Настройки за виртуални полета

en: Number of Desktops
bg: Брой от полета

en: Desktops
bg: Полета

en: Flip when dragging objects to the screen edge
bg: Прелистване на екраните когато влачите обекти до ръба

en: Wrap desktops around when flipping
bg: Застъпване на полетата при прелистване

en: %1.0f minutes
bg: %1.0f минути

en: Blanking
bg: Скриване

en: Virtual Desktops
bg: Виртуални полета

en: Screen Lock
bg: Заключване на екрана

en: Desk
bg: Поле

en: Configuration Panel
bg: Конфигурационен панел

en: Acceleration
bg: Ускорение

en: Threshold
bg: Праг

en: Buttons
bg: Бутони

en: Input Method Settings
bg: Настройка на входящите методи

en: Input Method Selector
bg: Избор на входящ метод

en: Use No Input Method
bg: Без използване на входящи методи

en: Setup Selected Input Method
bg: Настройки на избрания входящ метод

en: New
bg: Нова

en: Import...
bg: Внасяне...

en: Input Method Parameters
bg: Параметри за входящия метод

en: Execute Command
bg: Команда за изпълнение

en: Setup Command
bg: Команда за настройки

en: Input Method Config Import Error
bg: Грешка при внасяна на конфигурация за входов метод

en: Language Settings
bg: Настройки на езика

en: Language Selector
bg: Избор на езика

en: Locale Selected
bg: Локалът е избран

en: Locale
bg: Локал

en: Language
bg: Език

en: Menu Settings
bg: Настройки на менюта

en: %2.0f pixels
bg: %2.0f·пиксели

en: Menu Scroll Speed
bg: Бързина на плъзгане в менютата

en: Click Drag Timeout
bg: Прекъсване при влачене

en: Data
bg: Данни

en: Images
bg: Изображения

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Icons
bg: Икони

en: Backgrounds
bg: Фонове

en: Messages
bg: Съобщения

en: Default Directories
bg: Директории по подразбиране

en: User Defined Directories
bg: Директории на потребителя

en: Search Directories
bg: Директории за търсене

en: Performance Settings
bg: Настройки на бързодействието

en: Low
bg: Слаба

en: Medium
bg: Среден размер

en: High
bg: Запълнена

en: Performance
bg: Бързодействието

en: Power Management
bg: Енергийни настройки

en: Default Border Style
bg: Стил на рамка по подразбиране

en: Window Border Selection
bg: Рамки на прозорци

en: Remember this Border for this window next time it appears
bg: Запомняне стила на рамката за този прозорец

en: Title Bar
bg: Заглавна лента на прозорец

en: Menu Item
bg: Елемент от меню

en: Menu Title
bg: Заглавие на меню

en: Textblock Plain
bg: Текстови блок (нормален)

en: Textblock Light
bg: Текстови блок (блед)

en: Textblock Big
bg: Текстови блок (голям)

en: Move Text
bg: Преместване на текст

en: Resize Text
bg: Текст на оразмеряване

en: Winlist Title
bg: Заглаение на списък с прозорци

en: About Title
bg: За (Заглавие)

en: About Version
bg: За (Версия)

en: Button Text
bg: Текст на бутоните

en: Desklock Title
bg: Заглавие (Заключване)

en: Desklock Password
bg: Лична Парола

en: Dialog Error
bg: Диалог за грешка

en: Exebuf Command
bg: Командно поле

en: Splash Title
bg: Заглавие (Начален екран)

en: Splash Text
bg: Начален текст

en: Splash Version
bg: Начална версия

en: Widgets
bg: Части на интерфейса

en: Entry
bg: Текстово поле

en: Frame
bg: Рамка

en: Label
bg: Етикет

en: Slider
bg: Плъзгач

en: Radio Buttons
bg: Радиобутони

en: Check Buttons
bg: Бутони-отметки

en: Text List Item
bg: Елемент от текстов лист

en: List Item
bg: Елемент от лист

en: List Header
bg: Заглавие от лист

en: Filemanager
bg: Файлов мениджър

en: Typebuf
bg: Буфер за писане

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Small Styled
bg: Малък (стилизиран)

en: Normal Styled
bg: Нормален (стилизиран)

en: Large Styled
bg: Голям (стилизиран)

en: Font Settings
bg: Настройки на шрифта

en: Tiny
bg: Дребен

en: Big
bg: Голям

en: Really Big
bg: Много голям

en: Huge
bg: Грамаден

en: Enable Custom Font Classes
bg: Включване на шрифтови класове

en: Font Classes
bg: Шрифтов клас

en: Enable Font Class
bg: Включване на шрифтов клас

en: Hinting
bg: Заглаждане

en: Bytecode
bg: Байткод

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Font Fallbacks
bg: Шрифтове-резерви

en: Fallback Name
bg: Име

en: Enable Fallbacks
bg: Включване на резерви

en: Theme Selector
bg: Избиране на теми

en: Select a Theme...
bg: Изберете тема...

en: Theme Import Error
bg: Грешка при внасяне на темата

en: Transition Settings
bg: Настройки на преходните ефекти

en: Events
bg: Събития

en: Startup
bg: Настройки при зареждане

en: Desk Change
bg: Прелистване на полето

en: Background Change
bg: Смяна на фона

en: Transitions
bg: Преходни ефекти

en: Wallpaper Settings
bg: Настройки на тапетите

en: Use Theme Wallpaper
bg: Тапет от темата

en: Where to place the Wallpaper
bg: Каде да се сложи тапетът

en: All Desktops
bg: Всички полета

en: This Desktop
bg: Това поле

en: This Screen
bg: Този екран

en: Theme
bg: Тема

en: Borders
bg: Рамки

en: Group By
bg: Групиране по

en: Include windows from other screens
bg: Показване на прозорци от други екрани

en: Using separator bars
bg: Чрез разделители

en: Using menus
bg: Чрез менюта

en: Alphabetical
bg: По азбучен ред

en: Window stacking layer
bg: По ниво на прозорци

en: Most recently used
bg: Най-често употребяван

en: Group with owning desktop
bg: Групиране със собственото поле

en: Group with current desktop
bg: Групиране с текущото поле

en: Separate group
bg: Отделна група

en: Warp to owning desktop
bg: Отиване то собственото поле

en: Iconified Windows
bg: Скрити прозорци

en: Limit caption length
bg: Граница на текстовия размер

en: %1.0f Chars
bg: %1.0f·Символа

en: Focus Settings
bg: Настройки на фокуса

en: Click Window to Focus
bg: Щракване върху прозорец за фокус

en: Window under the Mouse
bg: Прозорец под мишката

en: Most recent Window under the Mouse
bg: Най-нов прозорец, под показалеца

en: New Window Focus
bg: Фокус на нови прозорци

en: Focus
bg: Фокус

en: Autoraise
bg: Автоматично повдигане

en: Delay before raising:
bg: Забавяне преди повдигането:

en: Raise Window
bg: Повдигане на прозореца

en: Raise when starting to move or resize
bg: Повдигане при задвижване или оразмеряване

en: Other Settings
bg: Други настройки

en: Window Display
bg: Изглед на прозорците

en: Display information
bg: Показване на данните

en: Display
bg: Екран

en: Smart Placement
bg: Умно поставяне

en: Don't hide Gadgets
bg: Да не се скриват модули

en: Place at mouse pointer
bg: Поставяне под показалеца

en: Place manually with the mouse
bg: Ръчно поставяне с мишката

en: Linear
bg: Линейно

en: Accelerate
bg: Ускорение

en: Decelerate
bg: Забавяне

en: Resistance
bg: Съпротивление

en: Smart expansion
bg: Умно уголемяване

en: Fill available space
bg: Запълване на свободното място

en: Window Focus
bg: Фокус на прозорци

en: Restore CPU Power Policy
bg: Възвръщане на енергийното поведение на процесора

en: Cpufreq
bg: Процесорна честота

en: Manual
bg: Ръчно

en: Lower Power Automatic
bg: Автоматично намаляване на мощността

en: Minimum Speed
bg: Минимална бързина

en: Maximum Speed
bg: Максимална скорост

en: %i MHz
bg: %i Mhz

en: Time Between Updates
bg: Време между подновяване

en: Set CPU Power Policy
bg: Настройване на енергийното поведение на процесора

en: Set CPU Speed
bg: Бързина на процесора

en: Enabled
bg: Включване

en: Open with...
bg: Отваряне с ...

en: Send to Desktop
bg: Изпращане до поле

en: Open
bg: Отваряне

en: All Applications
bg: Всички Пограми

en: File Icons
bg: Файлови икони

en: File Types
bg: Файлови типове

en: File Icon
bg: Файлова икона

en: Basic Info
bg: Основна информация

en: Use Generated Thumbnail
bg: Използване на генерираната икона

en: Use Theme Icon
bg: Използване на тема за икони

en: Use Edje File
bg: Използване на edje файл

en: Use Image
bg: Използване на изображение

en: Use Default
bg: Използване на стандарто

en: Icon Size
bg: Размер на иконите

en: Open Dirs In Place
bg: Отваряне на директории на място

en: Use Single Click
bg: Използване на единично натискане на бутона

en: File Manager
bg: Файлов манипулатор

en: Appearance
bg: Изглед

en: Icon Labels
bg: Надпис на иконата

en: Create new IBar source
bg: Създаване на нов ibar източник

en: Enter a name for this new source:
bg: Задаване на име за новия източник:

en: Are you sure you want to delete this bar source?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този източник?

en: Show Icon Label
bg: Имена на икони

en: Display Name
bg: Показване на име

en: Display Title
bg: Показване на заглавие

en: Display Class
bg: Показване на клас

en: Display Icon Name
bg: Показване на име на икона

en: Show windows from all screens
bg: Показване на прозорци от всички екрани

en: Show windows from current screen
bg: Показване на прозорци от текущия екран

en: Show windows from all desktops
bg: Показване на прозорци от всички полета

en: Show windows from active desktop
bg: Показване на прозорци от текущо поле

en: Please enter your unlock password
bg: Моля, въведете вашата парола

en: Authentication System Error
bg: Грешка в системата за идентификация

en: Urgency
bg: Спешност

en: Pager Settings
bg: Настройки на превключватела

en: Flip desktop on mouse wheel
bg: Прелистване на екраните с колелото на мишката

en: Select and Slide button
bg: Бутон за избор и плъзгане

en: Click to set
bg: Щракнете

en: %1.1f seconds
bg: %1.1f·секунди

en: Quality
bg: Качество

en: Sensors
bg: Сензори

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Display Units
bg: Единици

en: Check Interval
bg: Интервал за проверяване

en: High Temperature
bg: Висока температура

en: %1.0f F
bg: %1.0f·F

en: %1.0f C
bg: %1.0f·C

en: Low Temperature
bg: Ниска температура

en: Temperature
bg: Температура

en: Next Window
bg: Следващ прозорец

en: Previous Window
bg: Предишен прозорец

en: Select a window
bg: Избиране на прозорец

en: Next
bg: Напред
