Enlightenment 0.18 - en to gl translation catalogue (1695 entries)

en: About Enlightenment
gl: Sobre Enlightenment

en: Close
gl: Pechar

en: Are you sure you want to kill this window?
gl: Está seguro de que quere matar esta xanela?

en: Kill
gl: Matar

en: No
gl: Non

en: Exit
gl: Saír

en: Are you sure you want to exit Enlightenment?
gl: Está seguro de que desexa saír de Enlightenment?

en: Yes
gl: Si

en: Logout
gl: Saír

en: Are you sure you want to logout?
gl: Está seguro de que desexa terminar a sesión?

en: Power off
gl: Apagar

en: Are you sure you want to power off your computer?
gl: Está seguro de que quere apagar o computador?

en: Reboot
gl: Reiniciar

en: Are you sure you want to reboot your computer?
gl: Está seguro de que quere reiniciar o computador?

en: Suspend
gl: Suspender

en: Are you sure you want to suspend your computer?
gl: Está seguro de que quere suspender o computador?

en: Hibernate
gl: Hibernar

en: Are you sure you want to hibernate your computer?
gl: Está seguro de que quere hibernar o computador?

en: Window : Actions
gl: Xanela : Accións

en: Move
gl: Mover

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Menu
gl: Menú

en: Window Menu
gl: Menú da xanela

en: Raise
gl: Subir

en: Lower
gl: Baixar

en: Window : State
gl: Xanela : Estado

en: Sticky Mode Toggle
gl: Alternar modo fixo

en: Sticky Mode Enable
gl: Modo fixo habilitado

en: Iconic Mode Toggle
gl: Alternar modo iconizado

en: Iconic Mode Enable
gl: Modo iconizado habilitado

en: Fullscreen Mode Toggle
gl: Alternar modo pantalla completa

en: Fullscreen Mode Enable
gl: Modo pantallla completa habilitado

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Maximize Vertically
gl: Maximizar verticalmente

en: Maximize Horizontally
gl: Maximizar horizontalmente

en: Maximize Left
gl: Maximizar á esquerda

en: Maximize Right
gl: Maximizar á dereita

en: Maximize Fullscreen
gl: Maximizar a pantalla completa

en: Maximize Mode "Smart"
gl: Modo de maximizado "Intelixente"

en: Maximize Mode "Expand"
gl: Modo de maximizado "expandido"

en: Maximize Mode "Fill"
gl: Modo de maximizado "enchido"

en: Shade Up Mode Toggle
gl: Alternar modo de sombra superior

en: Shade Down Mode Toggle
gl: Alternar modo de sombra inferior

en: Shade Left Mode Toggle
gl: Alternar modo de sombra á esquerda

en: Shade Right Mode Toggle
gl: Alternar modo de sombra á dereita

en: Shade Mode Toggle
gl: Alternar sombreado

en: Set Shaded State
gl: Establecer o sombreado

en: syntax: "(0|1) (up|down|left|right)"
gl: sintaxe: "(0|1) (arriba|abaixo|esquerda|dereita)"

en: Toggle Borderless State
gl: Alternar estado sen bordos

en: Set Border
gl: Establecer bordo

en: Cycle between Borders
gl: Percorrer bordos

en: Toggle Pinned State
gl: Alternar estado fixo

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Flip Desktop Left
gl: Voltear o escritorio cara a esquerda

en: Flip Desktop Right
gl: Voltear o escritorio cara a dereita

en: Flip Desktop Up
gl: Voltear o escritorio cara arriba

en: Flip Desktop Down
gl: Voltear o escritorio cara abaixo

en: Flip Desktop By...
gl: Voltear o escritorio por...

en: Flip To Previous Desktop
gl: Voltar para o escritorio anterior

en: Show The Desktop
gl: Amosa-lo escritorio

en: Show The Shelf
gl: Amosar o panel

en: Flip Desktop To...
gl: Voltear o escritorio cara...

en: Flip Desktop Linearly...
gl: Voltear o escritorio linealmente...

en: Switch To Desktop 0
gl: Cambiar ó Escritorio 0

en: Switch To Desktop 1
gl: Cambiar ó Escritorio 1

en: Switch To Desktop 2
gl: Cambiar ó Escritorio 2

en: Switch To Desktop 3
gl: Cambiar ó Escritorio 3

en: Switch To Desktop 4
gl: Cambiar ó Escritorio 4

en: Switch To Desktop 5
gl: Cambiar ó Escritorio 5

en: Switch To Desktop 6
gl: Cambiar ó Escritorio 6

en: Switch To Desktop 7
gl: Cambiar ó Escritorio 7

en: Switch To Desktop 8
gl: Cambiar ó Escritorio 8

en: Switch To Desktop 9
gl: Cambiar ó Escritorio 9

en: Switch To Desktop 10
gl: Cambiar ó Escritorio 10

en: Switch To Desktop 11
gl: Cambiar ó Escritorio 11

en: Switch To Desktop...
gl: Cambiar ó Escritorio...

en: Flip Desktop Left (All Screens)
gl: Voltear o escritorio cara a esquerda (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop Right (All Screens)
gl: Voltear o escritorio cara a dereita (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop Up (All Screens)
gl: Voltear o escritorio cara arriba (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop Down (All Screens)
gl: Voltear o escritorio cara abaixo (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop By... (All Screens)
gl: Voltear o escritorio por... (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop To... (All Screens)
gl: Voltear o escritorio cara... (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop Linearly... (All Screens)
gl: Voltear o escritorio linealmente... (tódalas pantallas)

en: Flip Desktop In Direction...
gl: Voltear o escritorio na dirección...

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 0 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 1 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 2 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 3 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 4 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 5 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 6 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 7 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 8 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 9 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 10 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio 11 (Todas as pantallas)

en: Switch To Desktop... (All Screens)
gl: Cambiar ó Escritorio... (Todas as pantallas)

en: Window : List
gl: Xanela : Lista

en: Jump to window...
gl: Saltar á xanela...

en: Jump to window... or start...
gl: Saltar á xanela... ou iniciar...

en: Screen
gl: Pantalla

en: Send Mouse To Screen 0
gl: Enviar Rato á Pantalla 0

en: Send Mouse To Screen 1
gl: Enviar Rato á Pantalla 1

en: Send Mouse To Screen...
gl: Enviar Rato á Pantalla...

en: Send Mouse Forward 1 Screen
gl: Avanzar o rato  1 pantalla

en: Send Mouse Back 1 Screen
gl: Recuar o rato 1 pantalla

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
gl: Avanzar/Recuar o rato nas pantallas...

en: Dim
gl: Reducir

en: Undim
gl: Restaurar

en: Backlight Set
gl: Establecer iluminación

en: Backlight Min
gl: Iluminación mínima

en: Backlight Mid
gl: Iluminación media

en: Backlight Max
gl: Iluminación máxima

en: Backlight Adjust
gl: Axuste da iluminación

en: Backlight Up
gl: Aumentar iluminación

en: Backlight Down
gl: Diminuír iluminación

en: Move To Center
gl: Mover ó centro

en: Move To Coordinates...
gl: Mover ás coordenadas...

en: Move By Coordinate Offset...
gl: Mover polos valores das coordenadas...

en: Resize By...
gl: Mudar o tamaño por...

en: Push in Direction...
gl: Poñer na dirección...

en: Drag Icon...
gl: Arrastrar icona...

en: Window : Moving
gl: Xanela : Movendo

en: To Next Desktop
gl: Para o seguinte escritorio

en: To Previous Desktop
gl: Para o escritorio anterior

en: By Desktop #...
gl: Para o escritorio #...

en: To Desktop...
gl: Para o escritorio...

en: To Next Screen
gl: Para a seguinte pantalla

en: To Previous Screen
gl: Á pantalla previa

en: Show Main Menu
gl: Amosar o menú principal

en: Show Favorites Menu
gl: Amosar o menú de favoritos

en: Show All Applications Menu
gl: Amosar tódolos aplicativos do menú

en: Show Clients Menu
gl: Amosar menú dos programas

en: Show Menu...
gl: Amosar Menú...

en: Launch
gl: Lanzar

en: Command
gl: Comando

en: Application
gl: Aplicativo

en: New Instance of Focused App
gl: Nova instancia do aplicativo enfocado

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Exit Now
gl: Saír Agora

en: Enlightenment : Module
gl: Enlightenment : Módulo

en: Enable the named module
gl: Activar o devandito módulo

en: Disable the named module
gl: Deshabilitar o módulo indicado

en: Toggle the named module
gl: Alternar o módulo indicado

en: System
gl: Sistema

en: Log Out
gl: Saír

en: Power Off Now
gl: Apagar agora

en: Power Off
gl: Apagar

en: Suspend Now
gl: Suspender Agora

en: Hibernate Now
gl: Hibernar Agora

en: Lock
gl: Bloquear

en: Cleanup Windows
gl: Limpar xanelas

en: Generic : Actions
gl: Xenérico : Accións

en: Delayed Action
gl: Acción atrasada

en: Keyboard Layouts
gl: Disposicións de teclado

en: Use keyboard layout
gl: Empregar disposición do teclado

en: Next keyboard layout
gl: Seguinte disposición de teclado

en: Previous keyboard layout
gl: Disposición de teclado anterior

en: Set As Background
gl: Establecer como Fondo de Escritorio

en: Color Selector
gl: Selector de Cor

en: Select
gl: Seleccionar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Change current window opacity
gl: Cambiar a opacidade actual da xanela

en: Set current window opacity
gl: Establecer a opacidade actual da xanela

en: Visible
gl: Visíbel

en: Focus-Out
gl: Desenfocar

en: Focus-In
gl: Enfocar

en: Hidden
gl: Agochado

en: Title
gl: Título

en: Compositor Warning
gl: Aviso do Compositor

en: Lock Failed
gl: O bloqueo fallou

en: Your display server does not support XComposite, or Ecore-X was built without XComposite support. Note that for composite support you will also need XRender and XFixes support in X11 and Ecore.
gl: O seu monitor non soporta a extensión XComposite, ou Ecore-X compilouse sen soporte para XComposite. Repare en que para ter soporte de composite tamén precisa soporte de XRender e XFixes no X11 e no Ecore.

en: Your display server does not support XDamage or Ecore was built without XDamage support.
gl: A súa pantalla non soporta a extensión XDamage ou Ecore compilouse sen soporte para XDamage.

en: Enlightenment cannot initialize the XSettings system.
gl: Enlightenment non pode iniciar o sistema XSettings.

en: OK
gl: Aceptar

en: The EET file handle is bad.
gl: O manexador de ficheiros EET é inválido.

en: The file data is empty.
gl: O ficheiro de datos está vacío.

en: This is a generic error.
gl: Isto é un erro xenérico.

en: You ran out of space while writing the file.
gl: Ficou sen espazo mentres escribía o ficheiro

en: The file was closed while writing.
gl: Pechouse o ficheiro durante a escritura.

en: Memory-mapping (mmap) of the file failed.
gl: Fallou o "Memory-mapping (nmap)" do ficheiro

en: X509 Encoding failed.
gl: Fallo de codificación X509

en: Signature failed.
gl: Sinatura fallida.

en: The signature was invalid.
gl: A sinatura é inválida.

en: Not signed.
gl: Sen asinar.

en: Feature not implemented.
gl: Opción non implementada.

en: PRNG was not seeded.
gl: O PRNG non se sementou.

en: Encryption failed.
gl: Fallou ó cifrar

en: Decryption failed.
gl: Fallo ó descifrar

en: The error is unknown to Enlightenment.
gl: O erro non é recoñecido por Enlightenment

en: Settings Upgraded
gl: Configuracións Actualizadas

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic
gl: Básico

en: Apply
gl: Aplicar

en: Extensions
gl: Extensións

en: Modules
gl: Módulos

en: Look
gl: Aparencia

en: Internal
gl: Interno

en: Composite Style Settings
gl: Preferencias do estilo de Composite

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Error - no PAM support
gl: Erro - sen soporte para PAM

en: Incomplete Window Properties
gl: Propiedades da xanela incompletas

en: Desktop Entry Editor
gl: Entrada do editor de escritorio

en: Name
gl: Nome

en: Comment
gl: Comentario

en: Icon
gl: Icona

en: Generic Name
gl: Nome xenérico

en: Window Class
gl: Clase de xanela

en: Categories
gl: Categorías

en: Mime Types
gl: Tipos de Mime

en: Desktop file
gl: Ficheiro do Escritorio

en: General
gl: Xeral

en: Startup Notify
gl: Notificación ó arranque

en: Run in Terminal
gl: Executar na terminal

en: Show in Menus
gl: Amosar nos menús

en: Options
gl: Opcións

en: Select an Icon for '%s'
gl: Seleccione unha icona para '%s'

en: Select an Executable
gl: Seleccione un executable

en: Run Error
gl: Erro de execución

en: Enlightenment was unable to get current directory
gl: Enlightenment foi incapaz de obter o directorio actual

en: Application run error
gl: Erro ó executar a aplicación

en: Application Execution Error
gl: Erro de execución da aplicación

en: %s stopped running unexpectedly.
gl: %s deixou de funcionar inesperadamente.

en: An exit code of %i was returned from %s.
gl: Devolveuse un código de saída de %i dende %s.

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
gl: %s foi interrompido por un Sinal de interrupción.

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
gl: %s foi interrompido por un Sinal de saída.

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
gl: %s foi interrompido por un Sinal de cancelación.

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
gl: %s foi interrompido por un Erro de coma flotante.

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
gl: %s foi interrompido por un Sinal de matar initerrumpible.

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
gl: %s foi interrompido por un Fallo de segmentación.

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
gl: %s foi interrompido por unha Canalización rota.

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
gl: %s foi interrompido por un Sinal de finalización

en: %s was interrupted by a Bus Error.
gl: %s foi interrompido por un Erro de Bus.

en: %s was interrupted by the signal number %i.
gl: %s foi interrompido polo sinal número %i.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
gl: ***A saída restante estropeouse. Garde a saída para vela.***

en: Error Logs
gl: Rexistro de erros

en: There was no error message.
gl: Non houbo mensaxe de erro.

en: Save This Message
gl: Gardar esta menxase

en: This error log will be saved as %s/%s.log
gl: Estea mensaxe de erro gardarase como %s/%s.log

en: Error Information
gl: Erro de información

en: Error Signal Information
gl: Información do sinal de erro

en: Output Data
gl: Datos de saída

en: There was no output.
gl: Non houbo saída.

en: Nonexistent path
gl: Enderezo inexistente

en: %s doesn't exist.
gl: %s non existe.

en: %u file | %u files
gl[0]: %u ficheiro
gl[1]: %u ficheiros

en: Mount Error
gl: Erro de Montaxe

en: Can't mount device
gl: Non se pode montar o dispositivo

en: Unmount Error
gl: Erro ó desmontar

en: Can't unmount device
gl: Non se pode desmontar o dispositivo

en: Eject Error
gl: Erro ó expulsar

en: Can't eject device
gl: Non se pode expulsar o dispositivo

en: Error
gl: Erro

en: The recent DND operation requested for '%s' has failed.
gl: Fallou a operación DND requirida recentemente para '%s'.

en: A link to the requested URL already exists!
gl: Xa existe unha ligazón a esta URL!

en: Case Sensitive
gl: Sensible a maiúsculas

en: Sort By Extension
gl: Ordenar por extensión

en: Sort By Modification Time
gl: Ordenar por data de modificación

en: Sort By Size
gl: Ordenar por tamaño

en: Directories First
gl: Cartafoles ó principio

en: Directories Last
gl: Cartafoles ó final

en: View Mode
gl: Modo de Vista

en: Sorting
gl: Ordenar

en: Refresh View
gl: Anovar Vista

en: New...
gl: Novo...

en: Actions...
gl: Accións...

en: Paste
gl: Pegar

en: Link
gl: Ligazón

en: Cut
gl: Cortar

en: Copy
gl: Copiar

en: Delete
gl: Borrar

en: Rename
gl: Renomear

en: Unmount
gl: Desmontar

en: Mount
gl: Montar

en: Eject
gl: Expulsar

en: Properties
gl: Propiedades

en: Application Properties
gl: Propiedades do aplicativo

en: File Properties
gl: Propiedades do ficheiro

en: Use default
gl: Empregar o predeterminado

en: Grid Icons
gl: Grade de iconas

en: Custom Icons
gl: Iconas personalizadas

en: List
gl: Lista

en: Default View
gl: Vista predefinida

en: Icon Size (%d)
gl: Tamaño da Icona (%d)

en: Could not create a directory!
gl: Non foi posíbel crear o cartafol!

en: Could not create a file!
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro!

en: New Directory
gl: Novo cartafol

en: New File
gl: Novo ficheiro

en: Already creating a new file for this directory!
gl: Xa está creando un novo ficheiro neste directorio!

en: %s can't be written to!
gl: Non pode escribir en %s!

en: Directory
gl: Cartafol

en: File
gl: Ficheiro

en: Inherit parent settings
gl: Herdar configuración pai

en: Show Hidden Files
gl: Amosar Ficheiros Ocultos

en: Remember Ordering
gl: Lembrar organización

en: Sort Now
gl: Organizar agora

en: Single Click Activation
gl: Activar cun só clic

en: Secure Deletion
gl: Borrado seguro

en: File Manager Settings
gl: Preferencias do xestor de ficheiros

en: File Icon Settings
gl: Preferencias do ficheiro de icona

en: Set background...
gl: Establecer fondo...

en: Clear background
gl: Limpar fondo

en: Set overlay...
gl: Establecer superposición...

en: Clear overlay
gl: Limpar superposición

en: Rename %s to:
gl: Renomear %s a:

en: Rename File
gl: Renomear ficheiro

en: %s already exists!
gl: Xa existe %s!

en: %s could not be renamed because it is protected
gl: Non se puido renomear %s porque está protexido

en: Internal filemanager error :(
gl: Erro interno do xestor de ficheiros :(

en: Retry
gl: Reintentar

en: Abort
gl: Cancelar

en: No to all
gl: Non a todo

en: Yes to all
gl: Si a todo

en: Warning
gl: Aviso

en: Move Source
gl: Mover fonte

en: Ignore this
gl: Ignorar isto

en: Ignore all
gl: Ignorar todo

en: Confirm Delete
gl: Confirmar borrado

en: Flash Card—%s
gl: Tarxeta flash—%s

en: Unknown Volume
gl: Volumen descoñecido

en: Removable Device
gl: Dispositivo extraíbel

en: Cannot change permissions: %s
gl: Non se poden cambiar os permisos: %s

en: Name:
gl: Nome:

en: Location:
gl: Localización:

en: Size:
gl: Tamaño:

en: Occupied blocks on disk:
gl: Bloques ocupados no disco:

en: Last Accessed:
gl: Último acceso:

en: Last Modified:
gl: Última modificación:

en: Last Modified Permissions:
gl: Última modificación dos permisos:

en: File Type:
gl: Tipo de ficheiro:

en: Permissions
gl: Permisos

en: read
gl: ler

en: write
gl: escribir

en: execute
gl: executar

en: Group:
gl: Grupo:

en: Others:
gl: Outros:

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predefinido

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Custom
gl: Personalizado

en: Use this icon for all files of this type
gl: Empregar esta icona para todos os ficheiros deste tipo

en: Link Information
gl: Información da Ligazón

en: This link is broken.
gl: Esta ligazón está rota.

en: Select an Image
gl: Seleccione unha Imaxe

en: Gadget error
gl: Erro do gadget

en: %s does not support disabling autoscrolling
gl: %s non soporta a inhabilitación do desprazamento automático

en: Move to
gl: Mover a

en: Automatically scroll contents
gl: Desprazar contidos automaticamente

en: Plain
gl: Simple

en: Inset
gl: Encaixar

en: Remove
gl: Eliminar

en: Stop moving
gl: Parar de mover

en: Module %s needs to support %s
gl: O módulo %s precisa soporte de %s

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
gl: Todavía hai unha instancia de Enlightenment activa
    nesta pantalla. Cancelando arranque

en: Picture Import Error
gl: Erro importando a imaxe

en: Import Error
gl: Erro de importación

en: Import Settings...
gl: Preferencias de importación...

en: Fill and Stretch Options
gl: Opcións de encher e estirar

en: Stretch
gl: Estirar

en: Center
gl: Centrado

en: Tile
gl: Mosaico

en: Within
gl: Interior

en: Fill
gl: Encher

en: Pan
gl: Desplazar

en: File Quality
gl: Calidade do ficheiro

en: Fill Color
gl: Cor de enchido

en: Select a Picture...
gl: Seleccione unha imaxe...

en: Use
gl: Uso

en: Window Locks
gl: Bloqueo de xanelas

en: Generic Locks
gl: Bloqueos xenéricos

en: Prevent this window from moving on its own
gl: Impedir que esta xanela se mova por si mesma

en: Prevent this window from being changed by me
gl: Impedirme alterar esta xanela

en: Prevent this window from being closed
gl: Impedir que esta xanela se peche

en: Do not allow the border to change on this window
gl: Impedir cambiar os bordos nesta xanela

en: Remember the locks for this window
gl: Lembrar os bloqueos para esta xanela

en: Prevent Changes In:
gl: Impedir cambios en:

en: Position
gl: Posición

en: Size
gl: Tamaño

en: Stacking
gl: Amoreado

en: Iconified state
gl: Estado minimizado

en: Stickiness
gl: Fixación

en: Shaded state
gl: Estado sombreado

en: Maximized state
gl: Estado maximizado

en: Fullscreen state
gl: Estado de pantalla completo

en: Program Locks
gl: Bloqueos de programas

en: Border style
gl: Estilo do borde

en: User Locks
gl: Usuario bloqueado

en: Prevent:
gl: Impedir:

en: Closing the window
gl: Pechar a xanela

en: Logging out while this window is open
gl: Saír da sesión mentres a xanela estea aberta

en: Behavior Locks
gl: Comportamento dos bloqueos

en: Remember these Locks
gl: Lembrar estes bloqueos

en: Window
gl: Xanela

en: Always on Top
gl: Sempre enriba

en: Sticky
gl: Persistente

en: Shade
gl: Sombrear

en: Borderless
gl: Sen bordos

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Unmaximize
gl: Restaurar xanela

en: Edit Icon
gl: Editar Icona

en: Create Icon
gl: Crear Icona

en: Add to Favorites Menu
gl: Engadir ó Menú de Favoritos

en: Add to IBar
gl: Engadir ó IBar

en: Create Keyboard Shortcut
gl: Crear atallo de teclado

en: Iconify
gl: Iconizar

en: Skip
gl: Omitir

en: Border
gl: Borde

en: Locks
gl: Bloqueos

en: Remember
gl: Lembrar

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Top
gl: Encima

en: Left
gl: Á esquerda

en: Right
gl: Á dereita

en: Bottom
gl: Debaixo

en: Screen %d
gl: Pantalla %d

en: Always Below
gl: Sembre debaixo

en: Pin to Desktop
gl: Fixar ó escritorio

en: Unpin from Desktop
gl: Desfixar do escritorio

en: Select Border Style
gl: Seleccionar un estilo de borde

en: Use Enlightenment Default Icon Preference
gl: Empregar as preferencias de icona predefinidas de Enlightenment

en: Use Application Provided Icon
gl: Empregar iconas do aplicativo

en: Use User Defined Icon
gl: Empregar a icona definida polo usuario

en: Offer Resistance
gl: Ofrecer resistencia

en: Window List
gl: Lista de xanelas

en: Pager
gl: Paxinador

en: Taskbar
gl: Barra de tarefas

en: Withdrawn
gl: Retirado

en: Iconic
gl: Icónico

en: Forget/Unmap
gl: Esquecer/Restaurar

en: Northwest
gl: Noroeste

en: North
gl: Norte

en: Northeast
gl: Noreste

en: West
gl: Oeste

en: East
gl: Leste

en: Southwest
gl: Suroeste

en: South
gl: Sur

en: Southeast
gl: Sureste

en: Static
gl: Estático

en: None
gl: Ningún

en: Above
gl: Enriba

en: Below
gl: Debaixo

en: ICCCM Properties
gl: Propiedades de ICCCM

en: NetWM Properties
gl: Propiedades de NetWM

en: Class
gl: Clase

en: Icon Name
gl: Nome da Icona

en: Machine
gl: Máquina

en: Role
gl: Rol

en: Minimum Size
gl: Tamaño mínimo

en: Maximum Size
gl: Tamaño máximo

en: Base Size
gl: Tamaño base

en: Resize Steps
gl: Etapas do mudado de tamaño

en: Sizing
gl: Axustando o tamaño

en: Aspect Ratio
gl: Proporción de aspecto

en: Initial State
gl: Estado inicial

en: State
gl: Estado

en: Window ID
gl: ID da xanela

en: Window Group
gl: Grupo da xanela

en: Transient For
gl: Transitorio para

en: Client Leader
gl: Programa principal

en: Gravity
gl: Gravidade

en: States
gl: Estados

en: Take Focus
gl: Retirar enfoque

en: Accepts Focus
gl: Aceptar enfoque

en: Urgent
gl: Urxente

en: Request Delete
gl: Solicitar eliminación

en: Request Position
gl: Solicitar posición

en: Settings
gl: Configuración

en: Shaded
gl: Sombreado

en: Skip Taskbar
gl: Ignorar Barra de tarefas

en: Skip Pager
gl: Ignorar Paxinador

en: Window Remember
gl: Recordar xanela

en: Window properties are not a unique match
gl: As propiedades da xanela non son exclusivas

en: No match properties set
gl: Sen propiedades establecidas

en: Nothing
gl: Nada

en: Size and Position
gl: Tamaño e posición

en: Size, Position and Locks
gl: Tamaño, posición e bloqueos

en: All
gl: Todo

en: Window name
gl: Nome da xanela

en: Window class
gl: Clase de xanela

en: Window Role
gl: Función da xanela

en: Window type
gl: Tipo de xanela

en: wildcard matches are allowed
gl: Permítense as correspondencias comodín

en: Transience
gl: Transitoriedade

en: Identifiers
gl: Identificadores

en: Icon Preference
gl: Preferencias de Iconas

en: Virtual Desktop
gl: Escritorio virtual

en: Current Screen
gl: Pantalla actual

en: Skip Window List
gl: Ignorar Lista de xanelas

en: Opacity
gl: Opacidade

en: Application file or name (.desktop)
gl: Nome ou ficheiro do aplicativo (.desktop)

en: Match only one window
gl: Corresponder só unha xanela

en: Always focus on start
gl: Enfocar sempre no inicio

en: Keep current properties
gl: Manter as propiedades actuais

en: Start this program on login
gl: Iniciar este programa ó iniciar sesión

en: Composite Settings
gl: Preferencias de Composite

en: Edit window matches
gl: Editar coincidencias das xanelas

en: Select default style
gl: Seleccione o estilo predefinido

en: Styles
gl: Estilos

en: Behavior
gl: Comportamento

en: Smooth scaling
gl: Escalado suave

en: Don't composite fullscreen windows
gl: Non usar composición para xanelas en pantalla completa

en: Don't fade backlight
gl: Non atenuar iluminación

en: Engine
gl: Motor

en: OpenGL options:
gl: Opcións de OpenGL:

en: Tear-free updates (VSynced)
gl: Actualizacións Tear-free (VSynced)

en: Texture from pixmap
gl: Textura do pixmap

en: Assume swapping method:
gl: Supoñendo o método de swapping:

en: Auto
gl: Automático

en: Invalidate (full redraw)
gl: Inválido (redeseño total)

en: Copy from back to front
gl: Copiar de atrás cara adiante

en: Double buffered swaps
gl: Swaps de doble búfer

en: Triple buffered swaps
gl: Swaps de triplo búfer

en: Rendering
gl: Renderización

en: X Messages
gl: Mensaxes X

en: Send flush
gl: Enviar o comando flush

en: Send dump
gl: Enviar o comando dump

en: Sync
gl: Sincronización

en: Grab Server during draw
gl: Capturar servidor durante o deseño

en: Initial draw timeout for newly mapped windows
gl: Límite de tempo para o deseño inicial de novas xanelas

en: %1.2f Seconds
gl: %1.2f Segundos

en: Misc
gl: Miscelánea

en: Show Framerate
gl: Amosar taxa de cadros

en: Corner
gl: Recuncho

en: Top Left
gl: Superior esquerdo

en: Top Right
gl: Superior dereito

en: Bottom Left
gl: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
gl: Inferior dereito

en: Debug
gl: Depuración

en: Smooth scaling of window content
gl: Axuste suave do contido da xanela

en: Unused
gl: Sen usar

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Dock
gl: Doca

en: Drag and Drop
gl: Arrastrar e Soltar

en: Menu (Dropdown)
gl: Menú ()

en: Menu (Popup)
gl: Menú (emerxente)

en: Notification
gl: Notificación

en: Splash
gl: Pantalla inicial

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Tooltip
gl: Consello

en: Utility
gl: Utilidade

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Title:
gl: Título

en: Type:
gl: Tipo:

en: Class:
gl: Clase:

en: Role:
gl: Rol:

en: Style:
gl: Estilo:

en: Names
gl: Nomes

en: Types
gl: Tipos

en: On
gl: Conectado

en: Off
gl: Desconectar

en: Flags
gl: Marcas

en: Style
gl: Estilo

en: Up
gl: Enriba

en: Down
gl: Abaixo

en: Add
gl: Engadir

en: Del
gl: Eliminar

en: Edit
gl: Editar

en: Apps
gl: Aplicativos

en: Popups
gl: Xanelas emerxentes

en: Menus
gl: Menús

en: Utilities
gl: Utilidades

en: Files
gl: Ficheiros

en: Launcher
gl: Lanzador

en: Core
gl: Núcleo

en: Mobile
gl: Móbil

en: Module Settings
gl: Configuracións do Módulo

en: Load
gl: Cargar

en: Unload
gl: Descargar

en: No modules selected.
gl: Ningún módulo seleccionado.

en: More than one module selected.
gl: Máis dun módulo seleccionado.

en: Loaded Gadgets
gl: Gadgets cargados

en: Available Gadgets
gl: Gadgets dispoñíbeis

en: Shelf Contents
gl: Contidos do panel

en: Toolbar Contents
gl: Contidos da barra de tarefas

en: Input Method Error
gl: Erro do método de entrada

en: Main
gl: Inicio

en: Favorite Applications
gl: Aplicativos favoritos

en: Applications
gl: Aplicativos

en: Windows
gl: Xanelas

en: Lost Windows
gl: Xanelas perdidas

en: About
gl: Acerca de

en: About Theme
gl: Acerca do Tema

en: Shelves
gl: Paneis

en: Show/Hide All Windows
gl: Amosar/Agochar tódalas xanelas

en: No applications
gl: Sen aplicativos

en: Set Virtual Desktops
gl: Establecer escritorios virtuais

en: No windows
gl: Sen xanelas

en: Untitled window
gl: Xanela sen título

en: Shelf %s
gl: Panel %s

en: Add a Shelf
gl: Engadir un panel

en: Delete a Shelf
gl: Eliminar

en: Shelf Settings
gl: Preferencias do panel

en: Above Everything
gl: Por encima de todo

en: Below Windows
gl: Por debaixo das xanelas

en: Below Everything
gl: Por debaixo de todo

en: %1.0f pixels
gl: %1.0f píxeles

en: Shrink to Content Width
gl: Reducir á largura do contido

en: Auto-hide the shelf
gl: Auto-agochar o panel

en: Show on mouse in
gl: Amosar ó pasar o rato

en: Show on mouse click
gl: Amosar ó facer clic co rato

en: Hide timeout
gl: Agochar tempo de espera

en: %.1f seconds
gl: %.1f segundos

en: Hide duration
gl: Agochar duración

en: %.2f seconds
gl: %.2f segundos

en: Don't adjust windows when overlapping the shelf
gl: Non axustar as xanelas cando solapen ó panel

en: Auto Hide
gl: Agochar automaticamente

en: Show on all Desktops
gl: Amosar en todos os Escritorios

en: Show on specified Desktops
gl: Amosar nos Escritorios especificados

en: Toolbar Settings
gl: Preferencias da barra de ferramentas

en: Layout
gl: Esquema

en: Enlightenment cannot initialize Eina!
gl: Enlightenment non pode inicializar Eina!

en: Enlightenment could not create a logging domain!
gl: Enlightenment non puido crear o dominio de rexistro!

en: Enlightenment cannot initialize Eet!
gl: Enlightenment non pode inicializar Eet!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore!
gl: Enlightenment non pode inicializar Ecore!

en: Enlightenment cannot initialize EIO!
gl: Enlightenment non pode inicializar EIO!

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
gl: Enlightenment non pode configurar o manexador de sinal de saída.
    Talvez non ten memoria suficiente?

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
gl: Enlightenment non pode configurar o manexador do sinal do HUP.
    Talvez non ten memoria suficiente?

en: Enlightenment cannot set up a USER signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
gl: Enlightenment non pode configurar o manexador do sinal de USUARIO. 
    Talvez non ten memoria suficiente?

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_File!
gl: Enlightenment non pode inicializar Ecore_File!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Con!
gl: Enlightenment non pode inicializar Ecore_Con!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Ipc!
gl: Enlightenment non pode inicializar Ecore_Ipc!

en: Enlightenment cannot initialize Ecore_Evas!
gl: Enlightenment non pode inicializar Ecore_Evas!

en: Enlightenment cannot initialize Elementary!
gl: Enlightenment non pode inicializar Elementary!

en: Enlightenment cannot initialize Emotion!
gl: Enlightenment non pode iniciar Emotion!

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
gl: Enlightenment atopou que ecore_evas non admite a representación de
    software X11 en Evas. Por favor verifique a súa instalación de Evas e
    Ecore e verifique que ambos admiten o motor de representación de Software X11.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
gl: Enlightenment atopou que ecore_evas non admite a representación de
    búfer por Software en Evas. Por favor verifique a súa instalación de Evas e
    Ecore e verifique que ambos admiten o motor de representación de Búfer por Software.

en: Enlightenment cannot initialize E_Intl!
gl: Enlightenment non pode inicializar E_Intl!

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
gl: Enlightenment non conseguiu iniciar o sistema de alertas de emerxencia.
    Estableceu a variábel DISPLAY?

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
gl: Enlightenment non pode crear directorios no seu cartafol persoal.
    Talvez non teña cartafol persoal ou teña o disco cheo?

en: Enlightenment cannot set up its file registry system.
gl: Enlightenment non puido configurar o ficheiro de rexistro do sistema.

en: Enlightenment cannot set up its config system.
gl: Enlightenment non puido establecer o sistema de configuracións.

en: Enlightenment cannot set up its environment.
gl: Enlightenment non puido configurar o ambiente de traballo.

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
gl: Enlightenment non pode establecer as rutas para buscar ficheiros. 
    Talvez non ten memoria suficiente?

en: Enlightenment cannot set up its font system.
gl: Enlightenment non puido configurar os tipos de letra.

en: Enlightenment cannot set up its theme system.
gl: Enlightenment non puido configurar o tema.

en: Enlightenment cannot initialize the FDO desktop system.
    Perhaps you lack permissions on ~/.cache/efreet or are
    out of memory or disk space?
gl: Enlightenment cannot initialize the FDO desktop system.
    Talvez carece de permisos en ~/.cache/efreet ou
    quedou sen memoria, hai espazo suficiente?

en: Enlightenment cannot set up its intl system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de internalización.

en: Enlightenment cannot set up its actions system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de accións.

en: Enlightenment cannot set up its powersave modes.
gl: Enlightenment non puido configurar os modos de aforro de enerxía.

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
gl: Fallou ó configurar o xestor de xanelas de Enlightenment para todas as pantallas do seu
    sistema. Talvez haxa outro xestor de xanelas activo

en: Enlightenment cannot set up its pointer system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de punteiros.

en: Enlightenment cannot set up its scale system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de escala.

en: Enlightenment cannot set up its init screen.
gl: Enlightenment non puido configurar a pantalla inicial.

en: Enlightenment cannot configure the backlight.
gl: Enlightenment non puido configurar a iluminación.

en: Enlightenment cannot configure the DPMS settings.
gl: Enlightenment non puido configurar as preferencias de DPMS.

en: Enlightenment cannot set up its desk locking system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de bloqueo de pantalla.

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
gl: Enlightenment non pode iniciar o os comandos do sistema.

en: Enlightenment cannot set up its exec system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de execucións.

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
gl: Enlightenment non pode inicializar o Xestor de ficheiros.

en: Enlightenment cannot set up its msg system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de mensaxes.

en: Enlightenment cannot set up its grab input handling system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de xestión de captura de entrada.

en: Enlightenment cannot set up its module system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de módulos.

en: Enlightenment cannot setup remember settings.
gl: Enlightenment non puido configurar as preferencias do recordatorio.

en: Enlightenment cannot set up its gadget control system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de control gadgets.

en: Enlightenment cannot set up its toolbars.
gl: Enlightenment non puido configurar a barra de ferramentas.

en: Enlightenment cannot set up its desktop background system.
gl: Enlightenment non puido configurar o fondo de escritorio.

en: Enlightenment cannot configure the mouse settings.
gl: Enlightenment non puido configurar as preferencias do rato.

en: Enlightenment cannot set up its bindings system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de asociacións.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
gl: Enlightenment non pode iniciar o sistema de miniaturas.

en: Enlightenment cannot initialize the Icon Cache system.
gl: Enlightenment non pode iniciar a caché das iconas .

en: Enlightenment cannot initialize the Update system.
gl: Enlightenment non pode iniciar a o sistema de actualizacións.

en: Enlightenment cannot initialize its desktop environment.
gl: Enlightenment non pode iniciar o ambiente de escritorio.

en: Enlightenment cannot set up its order file system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema de ordenación de ficheiros.

en: Welcome to Enlightenment
gl: Benvido a Enlightenment

en: You are executing enlightenment directly. This is
    bad. Please do not execute the "enlightenment"
    binary. Use the "enlightenment_start" launcher. It
    will handle setting up environment variables, paths,
    and launching any other required services etc.
    before enlightenment itself begins running.
gl: Está executando enlightenment directamente. Isto é
    malo. Por favor non execute o binario "enlightenment".
    Empregue o iniciador  "enlightenment_start". Isto
    configurará a xestión das variábeis do ambiente, rutas,
    e iniciará outros servizos necesarios, etc.
    antes de que enlightenment comece a funcionar.

en: Enlightenment cannot set up its dnd system.
gl: Enlightenment non puido configurar o sistema dnd.

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
gl: Enlightenment pechou de xeito inesperado ó inicio e reiniciouse.

en: Loading Module: %s
gl: Cargando Módulo: %s

en: Error loading Module
gl: Erro cargando o Módulo

en: Module does not contain all needed functions
gl: O módulo non contén tódalas funcións nececesarias

en: Enlightenment %s Module
gl: Módulo %s de Enlightenment

en: Keep
gl: Manter

en: Unstable module tainting
gl: Análise de módulos inestábeis

en: I know
gl: Seino

en: Float
gl: Flotante

en: Top-left Corner
gl: No recuncho superior á esquerda

en: Top-right Corner
gl: No recuncho superior á dereita

en: Bottom-left Corner
gl: No recuncho inferior á esquerda

en: Bottom-right Corner
gl: No recuncho inferior á dereita

en: Left-top Corner
gl: No recuncho da esquerda (encima)

en: Right-top Corner
gl: No recuncho da dereita (encima)

en: Left-bottom Corner
gl: No recuncho da esquerda (debaixo)

en: Right-bottom Corner
gl: No recuncho da dereita (debaixo)

en: Shelf #%d
gl: Panel #%d

en: Shelf Autohide Error
gl: Erro coa ocultación automática do panel

en: Add New Shelf
gl: Engadir un novo panel

en: Shelf Error
gl: Erro do panel

en: A shelf with that name already exists!
gl: Xa existe un panel con este nome!

en: Stop Moving Gadgets
gl: Parar de mover gadgets

en: Begin Moving Gadgets
gl: Comezar a mover gadgets

en: Are you sure you want to delete this shelf?
gl: Está seguro de que quere eliminar este panel?

en: A shelf with that name and id already exists!
gl: Xa existe un panel co mesmo nome e id!

en: Rename Shelf
gl: Renomear

en: Contents
gl: Contidos

en: Orientation
gl: Orientación

en: Autohide
gl: Ocultar automaticamente

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Logout problems
gl: Problemas para saír da sesión

en: Logout now
gl: Saír da sesión agora

en: Wait longer
gl: Esperar un pouco

en: Cancel Logout
gl: Cancelar a saída

en: Enlightenment is busy with another request
gl: Enlightenment está ocupado con outra petición

en: EEK! This should not happen
gl: EEK! Isto non debería acontecer

en: Select Theme
gl: Seleccione un tema

en: Set As Theme
gl: Establecer como Tema

en: EFM Toolbar
gl: Barra de ferramentas EFM

en: Bother me later
gl: Lembrarmo máis tarde

en: Never tell me
gl: Nunca máis

en: Update Notice
gl: Notificación de actualizacións

en: Cannot exit - immortal windows.
gl: Non pode saír - xanelas inmortais.

en: In the future
gl: No futuro

en: In the last minute
gl: No último minuto

en: Last year | %li Years ago
gl[0]: No último ano
gl[1]: Fai %li anos

en: Last month | %li Months ago
gl[0]: No último mes
gl[1]: Fai %li meses

en: Last week | %li Weeks ago
gl[0]: Na última semana
gl[1]: Fai %li semanas

en: Yesterday | %li Days ago
gl[0]: Onte
gl[1]: Fai %li días

en: An hour ago | %li Hours ago
gl[0]: Fai unha hora
gl[1]: Fai %li horas

en: A minute ago | %li Minutes ago
gl[0]: Fai un minuto
gl[1]: Fai %li minutos

en: Error creating directory
gl: Ocorreu un erro creando o directorio

en: %s Configuration Updated
gl: Configuración de %s actualizada

en: Never
gl: Nunca

en: A second | %li Seconds
gl[0]: Un segundo
gl[1]: %li segundos

en: One year | %li Years
gl[0]: Un ano
gl[1]: %li anos

en: One month | %li Months
gl[0]: Un mes
gl[1]: %li meses

en: One week | %li Weeks
gl[0]: Unha semana
gl[1]: %li semanas

en: One day | %li Days
gl[0]: Un día
gl[1]: %li días

en: An hour | %li Hours
gl[0]: Unha hora
gl[1]: %li horas

en: A minute | %li Minutes
gl[0]: Un minuto
gl[1]: %li minutos

en: Resolution:
gl: Resolución:

en: Mime-type:
gl: Tipo-mime:

en: Length:
gl: Lonxitude:

en: Used:
gl: Empregado:

en: Reserved:
gl: Reservado:

en: Mount status:
gl: Estado da montaxe:

en: Owner:
gl: Propietario:

en: Permissions:
gl: Permisos:

en: Modified:
gl: Modificado:

en: Read Only
gl: Só lectura

en: Read-Write
gl: Lectura-Escritura

en: Unmounted
gl: Desmontado

en: You
gl: Vostede

en: Protected
gl: Protexido

en: Forbidden
gl: Prohíbido

en: Add to Favorites
gl: Engadir a favoritos

en: Go up a Directory
gl: Directorio anterior

en: Application Menu
gl: Menú da aplicación

en: Backlight
gl: Iluminación

en: Backlight Controls
gl: Controis de iluminación

en: Battery Monitor Settings
gl: Preferencias do xestor da batería

en: Show alert when battery is low
gl: Amosar alerta cando a batería estea baixa

en: Use desktop notifications for alert
gl: Empregar notificacións de escritorio para as alertas

en: Check every:
gl: Comprobar cada:

en: %1.0f ticks
gl: %1.0f segundos

en: Suspend when below:
gl: Suspender cando estea por debaixo de:

en: Hibernate when below:
gl: Hibernar cando estea por debaixo de:

en: Shutdown when below:
gl: Apagar cando estea por debaixo de:

en: Polling
gl: Consulta

en: Show low battery alert
gl: Amosar aviso de batería baixa

en: Alert when at:
gl: Avisar cando:

en: Auto dismiss in...
gl: Ignorar automaticamente en...

en: Alert
gl: Alertar

en: Auto Detect
gl: Detectar automaticamente

en: Fuzzy Mode
gl: Modo difuso

en: Battery
gl: Batería

en: Power Management Timing
gl: Xestión do tempo da batería

en: Your battery is low!
gl: A súa batería está baixa!

en: AC power is recommended.
gl: Recoméndase conectar á corrente.

en: N/A
gl: N/D

en: ERROR
gl: ERRO

en: Battery Meter
gl: Monitor da ba

en: Pairable
gl: Emparellable

en: Clock Settings
gl: Configuración do reloxo

en: Clock
gl: Reloxo

en: Analog
gl: Analóxico

en: Digital
gl: Dixital

en: Seconds
gl: Segundos

en: Date
gl: Data

en: Full
gl: Completo

en: Numbers
gl: Números

en: Date Only
gl: Só data

en: Week
gl: Semana

en: Start
gl: Inicio

en: Weekend
gl: Fin de semana

en: Days
gl: Días

en: Toggle calendar
gl: Cambiar calendario

en: Startup Applications
gl: Aplicativos ó arranque

en: Restart Applications
gl: Reiniciar aplicativos

en: Screen Lock Applications
gl: Aplicativos a cargar ó bloquear a pantalla

en: Screen Unlock Applications
gl: Aplicativos a cargar ó desbloquear a pantalla

en: Order
gl: Orde

en: Personal Application Launchers
gl: Iniciadores de aplicativos personais

en: Default Applications
gl: Aplicativos predefinidas

en: Custom Browser Command
gl: Comando de búsqueda personalizado

en: Browser
gl: Explorador

en: E-Mail
gl: Correo electrónico

en: Trash
gl: Lixo

en: Selected Application
gl: Aplicativo seleccionado

en: Desktop Environments
gl: Ambientes de escritorio

en: Execution
gl: Execución

en: Only launch single instances
gl: Iniciar só instancias únicas

en: X11 Basics
gl: X11 Básicos

en: Load X Resources
gl: Cargar recursos de X

en: Load X Modifier Map
gl: Cargar modificadores de X

en: Major Desktops
gl: Escritorios principais

en: Start GNOME services on login
gl: Iniciar os servozos de GNOME no acceso

en: Start KDE services on login
gl: Iniciar os servizos de KDE no acceso

en: Any
gl: Calquera

en: Create Application Launcher
gl: Crear iniciador dun aplicativo

en: ACPI Bindings
gl: Asociacións ACPI

en: Action
gl: Acción

en: Action Params
gl: Parámetros de acción

en: AC Adapter Unplugged
gl: Adaptador AC desenchufado

en: AC Adapter Plugged
gl: Adaptador AC enchufado

en: Ac Adapter
gl: Adaptador AC

en: Button
gl: Botón

en: Fan
gl: Ventilador

en: Lid Unknown
gl: Tapa descoñecida

en: Lid Closed
gl: Tapa pechada

en: Lid Opened
gl: Tapa aberta

en: Lid
gl: Tapa

en: Power Button
gl: Botón do acendido

en: Processor
gl: Procesador

en: Sleep Button
gl: Botón de suspensión

en: Thermal
gl: Térmico

en: Video
gl: Vídeo

en: Wifi
gl: Rede sen fíos

en: Zoom Out
gl: Reducir

en: Zoom In
gl: Ampliar

en: Brightness Down
gl: Diminuír brillo

en: Brightness Up
gl: Aumentar brillo

en: Assist
gl: Axuda

en: Mute
gl: Silenciar

en: Brightness
gl: Brillo

en: Volume Down
gl: Baixar volume

en: Volume Up
gl: Subir volume

en: Tablet On
gl: Tablet activado

en: Tablet Off
gl: Tablet desactivado

en: Screenlock
gl: Bloqueo de pantalla

en: Battery Button
gl: Botón da batería

en: Tablet Disabled
gl: Tablet desactivado

en: Tablet Enabled
gl: Tablet activado

en: ACPI Binding
gl: Asociación ACPI

en: Edge Bindings Settings
gl: Preferencias da asociación das marxes

en: Edge Bindings
gl: Asociación das marxes

en: Modify
gl: Modificar

en: Delete All
gl: Eliminar Todo

en: Mouse Button
gl: Botón do rato

en: General Options
gl: Opcións xerais

en: Allow binding activation with fullscreen windows
gl: Permitir activación da asociación nas xanelas en pantalla completa

en: Allow binding activation with multiple screens (DANGEROUS!)
gl: Permitir activación de asociacións en múltiples pantallas (PERIGOSO!)

en: Edge Binding Sequence
gl: Secuencia da asociación de marxes

en: Clickable edge
gl: Marxe premíbel

en: Drag only
gl: Só arrastrar

en: Edge Binding Error
gl: Erro na asociación da marxe

en: WIN
gl: SUPER

en: Left Edge
gl: Marxe esquerda

en: Top Edge
gl: Marxe superior

en: Right Edge
gl: Marxe dereita

en: Bottom Edge
gl: Marxe inferior

en: Top Left Edge
gl: Marxe superior esqueda

en: Top Right Edge
gl: Marxe superior dereita

en: Bottom Right Edge
gl: Marxe inferior dereita

en: Bottom Left Edge
gl: Marxe inferior esquerda

en: (left clickable)
gl: (premíbel á esquerda)

en: (clickable)
gl: (premíbel)

en: Single key
gl: Unha tecla

en: Key Bindings Settings
gl: Preferencias dos atallos de teclado

en: Key Bindings
gl: Atallos de teclado

en: Restore Default Bindings
gl: Restaurar asociacións predefinidas

en: Binding Key Error
gl: Erro na asociación de teclas

en: Mouse Bindings Settings
gl: Preferencias das asociacións do rato

en: Mouse Binding Error
gl: Erro na asociación do rato

en: Mouse Bindings
gl: Asociacións do rato

en: Action Context
gl: Contexto da acción

en: Win List
gl: Lista de xanelas

en: Popup
gl: Alerta

en: Zone
gl: Zona

en: Manager
gl: Xestor

en: Mouse Buttons
gl: Botóns do rato

en: Mouse Wheels
gl: Rodas do rato

en: Left button
gl: Botón esquerdo

en: Right button
gl: Botón dereito

en: Button %i
gl: Botón %i

en: Middle button
gl: Botón do medio

en: Extra button (%d)
gl: Botón extra (%d)

en: Mouse Wheel Up
gl: Roda do rato cara arriba

en: Mouse Wheel Down
gl: Roda do rato cara abaixo

en: Extra Wheel (%d) Up
gl: Roda extra (%d) cara arriba

en: Extra Wheel (%d) Down
gl: Roda extra (%d) cara abaixo

en: Signal Binding Error
gl: Erro de asociación co sinal

en: Signal and Source must NOT be blank!
gl: O sinal e a fonte NON deben estar baleiros!

en: Add Signal Binding
gl: Engadir unha asociación de sinal

en: Source:
gl: Fonte:

en: Signal:
gl: Sinal_

en: Signal Bindings
gl: Asociación dos sinais

en: Signal Bindings Settings
gl: Preferencias da asociación de sinais

en: Input
gl: Entrada

en: Dialog Settings
gl: Preferencias dos diálogos

en: General Settings
gl: Preferencias xerais

en: Disable Confirmation Dialogs
gl: Deshabilitar diálogos de confirmación

en: Normal Windows
gl: Xanelas normais

en: Default Settings Dialogs Mode
gl: Preferencias predefinidas para o modo de diálogos

en: Basic Mode
gl: Modo básico

en: Advanced Mode
gl: Modo avanzado

en: Remember size and position of dialogs
gl: Recordar tamaño e posición dos diálogos

en: Default Dialog Mode
gl: Modo de diálogo predefinido

en: Profile Selector
gl: Seleccionador de perfil

en: Available Profiles
gl: Perfís dispoñíbeis

en: Select a profile
gl: Seleccione un perfil

en: Scratch
gl: De cero

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Selected profile: %s
gl: Perfil seleccionado: %s

en: Add New Profile
gl: Engadir novo perfil

en: Are you sure you want to delete this profile?
gl: Está seguro de que quere eliminar este perfil?

en: Dialogs
gl: Diálogos

en: Profiles
gl: Perfís

en: Desk Settings
gl: Preferencias do escritorio

en: Wallpaper
gl: Fondo de escritorio

en: Set
gl: Establecer

en: Screen Lock Settings
gl: Preferencias do bloqueo de pantalla

en: Lock on Startup
gl: Bloquear ó Arranque

en: Lock on Suspend
gl: Bloquear ó suspender

en: Locking
gl: Bloquear

en: Keyboard Layout
gl: Disposición do teclado

en: Show on all screens
gl: Amosar en tódalas pantallas

en: Show on current screen
gl: Amosar na pantalla actual

en: Show on screen #:
gl: Amosar na pantalla #:

en: Login Box
gl: Caixa de inicio de sesión

en: %1.0f seconds
gl: %1.0f segundos

en: Timers
gl: Temporizadores

en: Theme Defined
gl: Tema definido

en: Theme Wallpaper
gl: Fondo de escritorio do Tema

en: Current Wallpaper
gl: Fondo de escritorio actual

en: Select a Background...
gl: Seleccione un fondo de escritorio...

en: Personal
gl: Persoal

en: Virtual Desktops Settings
gl: Preferencias dos escritorios virtuais

en: Number of Desktops
gl: Número de Escritorios

en: Desktops
gl: Escritorios

en: Flip when dragging objects to the screen edge
gl: Mudar ó arrastrar obxectos á marxe da pantalla

en: Wrap desktops around when flipping
gl: Cubrir escritorios ó voltear

en: Backlight Settings
gl: Preferencias da iluminación

en: Normal Backlight
gl: Iluminación normal

en: Dim Backlight
gl: Diminuír ilimunicación

en: Idle Fade Time
gl: Tempo de esvaecemento inactivo

en: %1.0f second(s)
gl: %1.0f segundo(s)

en: Fade Time
gl: Tempo de esvaecemento

en: %1.1f second(s)
gl: %1.1f segundo(s)

en: Dimming
gl: Escurecer

en: Enable screen blanking
gl: Activar escurecemento da pantalla

en: Timeout
gl: Tempo límite

en: Suspend on blank
gl: Suspender ó escurecer pantalla

en: Suspend even if AC
gl: Suspender mesmo se está conectado á corrente

en: Suspend delay
gl: Atraso da suspensión

en: %1.0f minutes
gl: %1.0f minutos

en: Blanking
gl: Escurecemento

en: Virtual Desktops
gl: Escritorios virtuais

en: Screen Lock
gl: Bloqueo de pantalla

en: Desk
gl: Escritorio

en: Configuration Panel
gl: Panel de configuración

en: Show configurations in menu
gl: Amosa-las configuracións no menú

en: Settings Panel
gl: Panel de configuración

en: Interaction Settings
gl: Preferencias de interacción

en: Thumbscroll
gl: Barra de desprazamento

en: Enable Thumbscroll
gl: Activar barra de desprazamento

en: Threshold for a thumb drag
gl: Limiar para o arrastre dunha miniatura

en: Threshold for applying drag momentum
gl: Limiar para aplicar o impulso do arrastre

en: %1.0f pixels/s
gl: %1.0f píxeles/s

en: Friction slowdown
gl: Atraso da fricción

en: Mouse Settings
gl: Preferencias do rato

en: Show Cursor
gl: Amosa-lo cursor

en: Idle effects
gl: Efectos da inactividade

en: Mouse Hand
gl: Man para o rato

en: Acceleration
gl: Aceleración

en: Threshold
gl: Limiar

en: Buttons
gl: Botóns

en: Mouse
gl: Rato

en: Touch
gl: Táctil

en: Input Method Settings
gl: Preferencias do método de entrada

en: Input Method Selector
gl: Selector do método de entrada

en: Use No Input Method
gl: Non empregar métodos de entrada

en: Setup Selected Input Method
gl: Configurar o método de entrada seleccionado

en: New
gl: Novo

en: Import...
gl: Importar...

en: Input Method Parameters
gl: Parámetros do método de entrada

en: Execute Command
gl: Executar comando

en: Setup Command
gl: Configurar comando

en: Exported Environment Variables
gl: Variábeis do ambiente exportadas

en: Select an Input Method Settings...
gl: Seleccione as preferencias do método de entrada...

en: Input Method Config Import Error
gl: Erro ó importar a configuración do método de entrada

en: Language Settings
gl: Configuración do idioma

en: Desklock Language Settings
gl: Preferencias do idioma do bloqueo de sistema

en: Possible Locale problems
gl: Problemas cos locales

en: Language Selector
gl: Selector de idioma

en: System Default
gl: Predefinido do sistema

en: Locale Selected
gl: Locale seleccionado

en: Language
gl: Idioma

en: Menu Settings
gl: Preferencias do menú

en: Enlightenment Default
gl: Predefinido de Enlightenment

en: Personal Default
gl: Predefinido persoal

en: Main Menu
gl: Menú principal

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Applications Display
gl: Visualización dos aplicativos

en: Generic
gl: Xenérico

en: Comments
gl: Comentarios

en: Show gadget settings in top-level
gl: Amosa-las preferencias do gadget no nivel superior

en: Margin
gl: Marxe

en: %2.0f pixels
gl: %2.0f píxeles

en: Cursor Margin
gl: Marxe do cursor

en: Autoscroll
gl: Desprazar automaticamente

en: Disable icons in menus
gl: Desactivar as iconas nos menús

en: Menu Scroll Speed
gl: Velocidade de desprazamento do menú

en: %5.0f pixels/s
gl: %5.0f píxeles/s

en: Fast Mouse Move Threshold
gl: Limiar para o movemento rápido do rato

en: %4.0f pixels/s
gl: %4.0f píxeles/s

en: Click Drag Timeout
gl: Tempo límite para premer e arrastrar

en: Miscellaneous
gl: Variado

en: Environment Variables
gl: Variábeis do contorno

en: Unset
gl: Sen definir

en: Search Path Settings
gl: Preferencias da ruta de búsqueda

en: Data
gl: Datos

en: Images
gl: Imaxes

en: Fonts
gl: Tipos de letra

en: Icons
gl: Iconas

en: Backgrounds
gl: Fondos de imaxe

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Enlightenment Paths
gl: Rutas de Enlightenment

en: Default Directories
gl: Directorios predefinidos

en: User Defined Directories
gl: Directorios definidos polo usuario

en: Search Directories
gl: Directorios de búsqueda

en: Performance Settings
gl: Preferencias de rendemento

en: Application priority
gl: Prioridade das aplicacións

en: Power Management Settings
gl: Preferencias do xestor de enerxía

en: Levels Allowed
gl: Niveis permitidos

en: Time to defer power-hungry tasks
gl: Tempo para adiar tarefas que consumen moita enerxía

en: Min
gl: Mín

en: Max
gl: Máx

en: Level
gl: Nivel

en: e.g. Saving to disk
gl: por exemplo: Gardar no disco

en: Low
gl: Baixo

en: Medium
gl: Medio

en: High
gl: Alto

en: Extreme
gl: Extremo

en: Performance
gl: Rendemento

en: Power Management
gl: Xestión da enerxía

en: Screen Setup
gl: Configuración da pantalla

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Configured Shelves: Display %d
gl: Paneis configurados: Pantalla %d

en: Are you sure you want to delete "%s"?
gl: Está seguro de que quere eliminar "%s"?

en: Confirm Shelf Deletion
gl: Confirme a eliminación do panel

en: Default Border Style
gl: Estilo de bordo predifinido

en: Window Border Selection
gl: Selección de bordo da xanela

en: Remember this Border for this window next time it appears
gl: Lembrar o Bordo para esta xanela a próxima vez que apareza

en: Title Bar
gl: Barra de título

en: Menu Item
gl: Elemento do menú

en: Menu Title
gl: Título do menú

en: Textblock Plain
gl: Bloque de texto plano

en: Textblock Light
gl: Bloque de texto lixeiro

en: Textblock Big
gl: Bloque de texto grande

en: Move Text
gl: Mover texto

en: Resize Text
gl: Muda-lo tamaño do texto

en: Winlist Title
gl: Título da lista de xanelas

en: Settings Heading
gl: Títulos das preferencias

en: About Title
gl: Sobre o título

en: About Version
gl: Sobre a versión

en: Button Text
gl: Texto de botón

en: Desklock Title
gl: Título do bloqueo

en: Desklock Password
gl: Contrasinal de bloqueo

en: Dialog Error
gl: Diálogo de erro

en: Exebuf Command
gl: Comando Exebuf

en: Splash Title
gl: Título inicial

en: Splash Text
gl: Texto inicial

en: Splash Version
gl: Versión inicial

en: Digital Clock
gl: Reloxo dixital

en: Entry
gl: Entrada

en: Frame
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Slider
gl: Desprazar

en: Radio Buttons
gl: Botóns de opción

en: Check Buttons
gl: Botóns de selección

en: Text List Item
gl: Elemento da lista de texto

en: List Item
gl: Elemento da lista

en: List Header
gl: Cabeceira da lista

en: Filemanager
gl: Xestor de ficheiros

en: Desktop Icon
gl: Icona do escritorio

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Small Styled
gl: Pequenos con estilo

en: Normal Styled
gl: Normais con estilo

en: Large Styled
gl: Grandes con estilo

en: Font Settings
gl: Preferencias do tipo de letra

en: Tiny
gl: Pequena

en: Big
gl: Grande

en: Really Big
gl: Moi grande

en: Huge
gl: Enorme

en: %d pixel | %d pixels
gl[0]: %d píxel
gl[1]: %d píxeles

en: Enable Custom Font Classes
gl: Habilitar tipos de letra personalizados

en: English 012 #!? 日本語 にほんご ソフト 中文 華語 한국
gl: Occidental 012 #!? 日本語 にほんご ソフト 中文 華語 한국

en: Font Classes
gl: Clases da letra

en: Enable Font Class
gl: Habilitar clases de letra

en: Font
gl: Tipo de letra

en: Hinting
gl: Contorno

en: Automatic
gl: Automático

en: Font Fallbacks
gl: Tipo de letra alternativo

en: Fallback Name
gl: Nome alternativo

en: Enable Fallbacks
gl: Habilitar alternativas

en: Hinting / Fallbacks
gl: Contorno / Alternativas

en: Scale Settings
gl: Preferencias de escala

en: DPI Scaling
gl: Escala de PPP

en: Don't Scale
gl: Non axustar

en: Scale relative to screen DPI
gl: Axustar en relación ós PPP da pantalla

en: Base DPI (Currently %i DPI)
gl: PPP base (Actualmente ten %i PPP)

en: Custom scaling factor
gl: Factor de escala personalizado

en: Policy
gl: Política

en: Minimum
gl: Mínimo

en: %1.2f times
gl: %1.2f veces

en: Maximum
gl: Máximo

en: Constraints
gl: Restricións

en: Theme Selector
gl: Selector de temas

en: Missing Application
gl: Aplicativo inexistente

en: Theme File Error
gl: Erro no ficheiro do tema

en: Select a Theme...
gl: Seleccione un tema...

en: Theme Import Error
gl: Erro importando o tema

en: Transition Settings
gl: Preferencias de transición

en: Events
gl: Eventos

en: Startup
gl: Arranque

en: Desk Change
gl: Cambiar escritorio

en: Background Change
gl: Cambiar fondo

en: Transitions
gl: Transicións

en: Wallpaper Settings
gl: Preferencias do fondo de escritorio

en: Go up a directory
gl: Directorio anterior

en: Use Theme Wallpaper
gl: Empregar o fondo do tema

en: Where to place the Wallpaper
gl: Lugar onde poñer o fondo

en: All Desktops
gl: Todos os Escritorios

en: This Desktop
gl: Este Escritorio

en: This Screen
gl: Esta pantalla

en: Application Theme Settings
gl: Preferencias do tema dos aplicativos

en: Match Enlightenment theme if possible
gl: Converter en tema Enlightenment se é posíbel

en: Enable X Application Settings
gl: Habilitar as preferencias dos aplicativos X

en: GTK Applications
gl: Aplicativos GTK

en: Enable icon theme for applications
gl: Habilitar tema de iconas para os aplicativos

en: Enable icon theme for Enlightenment
gl: Habilitar tema de iconas para Enlightenment

en: Theme
gl: Tema

en: Application Theme
gl: Tema dos aplicativos

en: Borders
gl: Bordos

en: Scaling
gl: Escala

en: Window List Menu Settings
gl: Preferencias do menú da lista de xanelas

en: Group By
gl: Agrupar por

en: Include windows from other screens
gl: Incluír xanelas de outras pantallas

en: Separate Groups By
gl: Separar agrupacións

en: Using separator bars
gl: Empregando barras de separación

en: Using menus
gl: Usando menús

en: Grouping
gl: Agrupamento

en: Alphabetical
gl: Alfabeticamente

en: Window stacking layer
gl: Amoreamento en capas das xanelas

en: Most recently used
gl: Empregado máis recentemente:

en: Sort Order
gl: Modo de ordenación

en: Group with owning desktop
gl: Agrupar co seu escritorio

en: Group with current desktop
gl: Agrupar co escritorio actual

en: Separate group
gl: Separar grupo

en: Warp to owning desktop
gl: Desprazar para o seu escritorio

en: Iconified Windows
gl: Xanelas minimizadas

en: Limit caption length
gl: Lonxitude límite do título

en: %1.0f Chars
gl: %1.0f Caracteres

en: Captions
gl: Títulos

en: Focus Settings
gl: Preferencias do enfoque

en: Click Window to Focus
gl: Premer na xanela para enfocala

en: Window under the Mouse
gl: Xanela baixo o rato

en: Most recent Window under the Mouse
gl: Xanela máis recente por debaixo do rato

en: Raise windows on mouse over
gl: Mostrar xanelas ó pasar o rato por riba

en: Focus Policy
gl: Política de enfoque

en: Click
gl: Premer

en: Pointer
gl: Punteiro

en: Sloppy
gl: Desleixado

en: New Window Focus
gl: Enfoque da nova xanela

en: No window
gl: Ningunha xanela

en: All windows
gl: Tódalas xanelas

en: Only dialogs
gl: Só diálogos

en: Only dialogs with focused parent
gl: Só diálgogos con xanela enfocada

en: Focus
gl: Foco

en: Autoraise
gl: Mostrar automaticamente

en: Delay before raising:
gl: Demora antes de mostrar:

en: Raise Window
gl: Mostrar xanela

en: Raise when starting to move or resize
gl: Mostrar ó comezar a mover ou muda-lo tamaño

en: Active Window Hint Policy
gl: Política de axuste de xanelas activas

en: Ignore hint
gl: Ignorar axustes

en: Animate on hint
gl: Animar ó axustar

en: Activate on hint
gl: Activar ó axustar

en: Hints
gl: Axustes

en: Warping
gl: Deformación

en: Prevent all forms of pointer warping
gl: Evitar calquera tipo de deformación do punteiro

en: Slide pointer to a new window which is focused
gl: Desprazar o punteiro para a nova xanela enfocada

en: Warp speed
gl: Velocidade de distorsión

en: Other Settings
gl: Outras preferencias

en: Always pass click events to programs
gl: Transmitir sempre os eventos do rato ós programas

en: Click raises the window
gl: Ó premer aparece a xanela

en: Click focuses the window
gl: Ó premer enfoca a xanela

en: Refocus last window on desktop switch
gl: Volver a enfocar a última xanela ó mudar de escritorio

en: Focus last focused window on lost focus
gl: Volver a enfocar a última xanela enfocada ó perder o enfoque

en: Window Display
gl: Visualización da xanela

en: Border Icon
gl: Icona dos bordos

en: User defined
gl: Definido polo usuario

en: Application provided
gl: Definido polo aplicativo

en: Move Geometry
gl: Mover "Geometry"

en: Display information
gl: Amosar información

en: Follows the window
gl: Segue a xanela

en: Resize Geometry
gl: Muda-lo tamaño de "Geometry"

en: Display
gl: Visualizar

en: Placement
gl: Disposición

en: Smart Placement
gl: Disposición intelixente

en: Don't hide Gadgets
gl: Non agocha-los gadgets

en: Place at mouse pointer
gl: Colocar no punteiro do rato

en: Place manually with the mouse
gl: Colocar manualmente co rato

en: Group with windows of the same application
gl: Agrupar con xanelas do mesmo aplicativo

en: Switch to desktop of new window
gl: Mudar para o escritorio da nova xanela

en: New Windows
gl: Novas xanelas

en: Animate
gl: Animar

en: Linear
gl: Lineal

en: Accelerate, then decelerate
gl: Acelerar, e logo desacelerar

en: Accelerate
gl: Acelerar

en: Decelerate
gl: Desacelerar

en: Pronounced accelerate
gl: Aceleración pronunciada

en: Pronounced decelerate
gl: Desaceleración pronunciada

en: Pronounced accelerate, then decelerate
gl: Aceleración pronunciada, logo desacelerar

en: Bounce
gl: Saltar

en: Bounce more
gl: Saltar máis

en: Shading
gl: Enrolar

en: Keep windows within the visual screen limits
gl: Manter as xanelas dentro dos límites visuais da pantalla

en: Allow windows partly out of the visual screen limits
gl: Permitir xanelas parcialmente fóra dos límites visuais da pantalla

en: Allow windows completely out of visual screen limits
gl: Permitir xanelas totalmente fóra dos límites visuais da pantalla

en: Screen Limits
gl: Límites da pantalla

en: Window Geometry
gl: Xeometría da xanela

en: Resist obstacles
gl: Resistir a obstáculos

en: Other windows
gl: Outras xanelas

en: Edge of the screen
gl: Bordo da pantalla

en: Desktop gadgets
gl: Gadgets do escritorio

en: Resistance
gl: Resistencia

en: Smart expansion
gl: Expansión intelixente

en: Fill available space
gl: Encher o espazo dispoñíbel

en: Direction
gl: Dirección

en: Both
gl: Ambas

en: Manipulation
gl: Manipulación

en: Allow manipulation of maximized windows
gl: Permitir manipulación das xanelas maximizadas

en: Allow windows above fullscreen window
gl: Permitir xanelas por encima de xanelas en pantalla completa

en: Maximization
gl: Maximización

en: Automatically accept changes after:
gl: Aceptar cambios automaticamente despois de:

en: Move by
gl: Mover por

en: Resize by
gl: Mudar o tamaño por

en: Keyboard
gl: Teclado

en: Limit resize to useful geometry
gl: Limitar o redimensionado á xeometría útil

en: Ensure initial placement of windows inside useful geometry
gl: Asegura o lugar inicial das xanelas dentro dunha xeometría útil

en: Adjust windows on shelf hide
gl: Axustar xanelas ó agocharse o panel

en: Follow Move
gl: Segue o movemento

en: Follow Resize
gl: Segue o redimensionamento

en: Follow Raise
gl: Acompaña a aparición

en: Follow Lower
gl: Acompaña o esvaecemento

en: Follow Layer
gl: Segue a capa

en: Follow Desktop
gl: Segue o escritorio

en: Follow Iconify
gl: Segue a minimización

en: Transients
gl: Transicións

en: Window Process Management
gl: Mantemento do proceso de xanelas

en: Kill process if unclosable
gl: Matar proceso se é imposible de pechar

en: Kill process instead of client
gl: Matar proceso en vez do programa

en: Kill timeout:
gl: Matar despois de:

en: Ping clients
gl: Clientes ping

en: Ping interval:
gl: Intervalo do ping:

en: Window Focus
gl: Enfoque da xanela

en: Window List Menu
gl: Menú da lista de xanelas

en: Window Remembers
gl: Recordatorios de xanelas

en: Remember internal dialogs
gl: Lembrar diálogos internos

en: Remember file manager windows
gl: Lembrar xanelas do xestor de ficheiros

en: Don't remember file manager windows by directory
gl: Non lembrar as xanelas do xestor de ficheiros por directorio

en: Details
gl: Detalles

en: No selection
gl: Sen selección

en: Connection Manager
gl: Xestor de conexións

en: Wifi On
gl: Rede sen fíos activada

en: Configure
gl: Configurar

en: Cpu Frequency Control Settings
gl: Preferencias do control da frecuencia da CPU

en: Restore CPU Power Policy
gl: Restaurar política de enerxía da CPU

en: Automatic powersaving
gl: Aforro de enerxía automático

en: Update poll interval
gl: Actualizar intervalo de sondeo

en: Fast (4 ticks)
gl: Rápido (4 s)

en: Medium (8 ticks)
gl: Medio (8 s)

en: Normal (32 ticks)
gl: Normal (32 s)

en: Slow (64 ticks)
gl: Lento (64 s)

en: Very Slow (256 ticks)
gl: Moi lento (256 s)

en: Minimum Power State
gl: Enerxía mínima

en: Maximum Power State
gl: Enerxía máxima

en: Cpufreq
gl: Frequencia da CPU

en: Lower Power Automatic
gl: Reducir enerxía automaticamente

en: Automatic Interactive
gl: Interactivo automático

en: Minimum Speed
gl: Velocidade mínima

en: Maximum Speed
gl: Velocidade máxima

en: Time Between Updates
gl: Tempo entre actualizacións

en: Set CPU Power Policy
gl: Establecer política de enerxía da CPU

en: Set CPU Speed
gl: Establecer velocidade da CPU

en: Powersaving behavior
gl: Comportamento do aforro de enerxía

en: Power State Min
gl: Enerxía mínima

en: Power State Max
gl: Máximo de enerxía

en: CPU Frequency
gl: Frecuencia da CPU

en: Everything Launcher
gl: Iniciador de Everything

en: Show Everything Launcher
gl: Amosar o iniciador de Everything

en: Everything Configuration
gl: Configuración de Everything

en: Everything Module
gl: Módulo "Everything"

en: Run Everything
gl: Executar "Everything"

en: Everything Settings
gl: Preferencias de "Everything"

en: Available Plugins
gl: Complementos dispoñibles

en: Move Up
gl: Mover para arriba

en: Move Down
gl: Mover para abaixo

en: Enabled
gl: Habilitado

en: Show in "All"
gl: Amosar en "Todo"

en: Show in top-level
gl: Amosar no nivel superior

en: Minimum characters for search
gl: Mínimo de caracteres para buscar

en: Plugin Trigger
gl: Disparador do complemento

en: Search only when triggered
gl: Buscar só cando estea activado

en: Plugin View
gl: Visualización do complemento

en: Detailed
gl: Detallada

en: Animate scrolling
gl: Desprazamento animado

en: Up/Down select next item in icon view
gl: Subir/Baixar seleccione o seguinte elemento na vista de iconas

en: Hide input when inactive
gl: Agochar entrada cando estea inactivo

en: Hide list
gl: Agochar lista

en: Quick Navigation
gl: Navegación rápida

en: Emacs style (ALT + n,p,f,b,m,i)
gl: Estilo Emacs (ALT + n,p,f,b,m,i)

en: Vi style (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)
gl: Estilo Vi (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)

en: No Sorting
gl: Non ordenar

en: By usage
gl: Por uso

en: Most used
gl: Máis usado

en: Last used
gl: Ó último usado

en: Subject Plugins
gl: Complementos persoais

en: Action Plugins
gl: Complementos de acción

en: Object Plugins
gl: Complementos do obxecto

en: Plugins
gl: Complementos

en: Popup Size
gl: Tamaño da alerta

en: Popup Width
gl: Largura da alerta

en: Popup Height
gl: Altura da alerta

en: Popup Align
gl: Aliñamento da alerta

en: Edge Popup Size
gl: Tamaño da marxe da alerta

en: Geometry
gl: Xeometría

en: Everything Collection
gl: Everything - Colección

en: Everything Starter
gl: Iniciador Everything

en: Everything Gadgets
gl: Gadgets de Everything

en: Plugin
gl: Complemento

en: Actions
gl: Accións

en: %d item | %d items
gl[0]: %d elemento
gl[1]: %d elementos

en: No plugins loaded
gl: Non se cargou ningún complemento

en: Open with...
gl: Abrir con...

en: Open File...
gl: Abrir ficheiro...

en: Edit Application Entry
gl: Editar entrada do aplicativo

en: New Application Entry
gl: Nova entrada de aplicativo

en: Run with Sudo
gl: Executar con Sudo

en: Open Terminal here
gl: Abrir unha terminal aquí

en: Run Executable
gl: Iniciar executable

en: Everything Applications
gl: Aplicativos Everything

en: Commands
gl: Comandos

en: Terminal Command
gl: Comando da Terminal

en: Everything Plugin
gl: Everything - Plugin

en: Calculator
gl: Calculadora

en: Copy to Clipboard
gl: Copiar ó portapapeis

en: Copy To ...
gl: Copiar a...

en: Move To ...
gl: Mover a...

en: Move to Trash
gl: Mover ó lixo

en: Open Directory
gl: Abrir directorio

en: Sort by Date
gl: Organizar por data

en: Sort by Name
gl: Organizar por nome

en: Recent Files
gl: Ficheiros recentes

en: Everything Files
gl: Everything - Ficheiros

en: Show recent files
gl: Amosar ficheiros recentes

en: Search recent files
gl: Buscar ficheiros recentes

en: Search cached files
gl: Buscar ficheiros no caché

en: Cache visited directories
gl: Directorios visitados no caché

en: Clear cache
gl: Limpar caché

en: Show %s Plugin
gl: Amosa-lo engadido %s

en: Browse %s
gl: Explorar %s

en: Show Dialog
gl: Amosar diálogo

en: Text
gl: Texto

en: Switch to Window
gl: Mudar para a xanela

en: Toggle Fullscreen
gl: Alternar pantalla completa

en: Send to Desktop
gl: Enviar ó escritorio

en: Back
gl: Atrás

en: Other application...
gl: Outro aplicativo...

en: Go To Parent Directory
gl: Ir ó directorio pai

en: Clone Window
gl: Clonar xanela

en: Copy Path
gl: Copiar ruta

en: Run
gl: Executar

en: Open
gl: Abrir

en: %d file | %d files
gl[0]: %d ficheiro
gl[1]: %d ficheiros

en: Known Applications
gl: Aplicativos coñecidos

en: Suggested Applications
gl: Aplicativos suxeridos

en: All Applications
gl: Todos os aplicativos

en: Custom Command
gl: Comando personalizado

en: Copying is aborted
gl: O copiado foi interrompido

en: Moving is aborted
gl: Cancelouse o movemento

en: Deleting is aborted
gl: O borrado foi interrompido

en: Secure deletion is aborted
gl: Cancelouse o borrado seguro

en: Unknown operation from slave is aborted
gl: Cancelouse unha operación descoñecida do escravo

en: Copy of %s done
gl: Copia de %s completa

en: Copying %s (eta: %s)
gl: Copiando %s (tempo estimado: %s)

en: Move of %s done
gl: Movemento de %s completo

en: Moving %s (eta: %s)
gl: Movendo %s (tempo estimado: %s)

en: Delete done
gl: Eliminación completa

en: Deleting files...
gl: Eliminando ficheiros...

en: Secure delete done
gl: Rematou o borrado seguro

en: Securely deleting files...
gl: Eliminando ficheiros permanentemente...

en: Unknown operation from slave %d
gl: Operación descoñecida do escravo %d

en: EFM Navigation
gl: Navegación EFM

en: File Icons
gl: Iconas dos ficheiros

en: File Types
gl: Tipos de ficheiros

en: File Icon
gl: Icona do ficheiro

en: Basic Info
gl: Información básica

en: Use Generated Thumbnail
gl: Usar a miniatura xerata

en: Use Theme Icon
gl: Usar o tema de iconas

en: Use Edje File
gl: Usar o ficheiro Edje

en: Use Image
gl: Usar a imaxe

en: Use Default
gl: Usar o predeterminado

en: Select an Edje file
gl: Seleccionar un ficheiro Edje

en: Select an image
gl: Seleccione unha imaxe

en: Icon Size
gl: Tamaño da icona

en: View
gl: Vista

en: File Extensions
gl: Extensións do ficheiro

en: Full Path In Title
gl: Ruta completa no título

en: Icons On Desktop
gl: Iconas no escritorio

en: Sidebar
gl: Barra lateral

en: Open Dirs In Place
gl: Abrir directorios no lugar

en: Use Single Click
gl: Empregar un só clic

en: 'cp+rm' instead of 'mv'
gl: Empregar 'cp+rm' en vez de 'mv'

en: Use Alternate Selection Modifiers
gl: Empregar modificadores de selección alternativos

en: Allow Navigation On Desktop
gl: Permitir navegación polo escritorio

en: Max File Size For Thumbnailing
gl: Tamaño máximo do ficheiro da miniatura

en: Spring Delay
gl: Demora para abrir o directorio despois de arrastrar e soltar un elemento

en: Mode
gl: Modo

en: Show device icons on desktop
gl: Amosar as iconas dos dispositivos no escritorio

en: Mount volumes on insert
gl: Montar dispositivo ó inserir

en: Open filemanager on mount
gl: Abrir xestor de ficheiros na montaxe

en: Device
gl: Dispositivo

en: Show tooltip
gl: Amosar axuda

en: Tooltip delay
gl: Atraso da axuda

en: Tooltip size (Screen percentage)
gl: Tamaño da axuda (Porcentaxe da pantalla)

en: Tooltips
gl: Axudas

en: File Manager
gl: Xestor de ficheiros

en: Navigate
gl: Navegar

en: Fileman
gl: Xestor de ficheiros

en: No listable items
gl: Non hai elementos listables

en: GTK Bookmarks
gl: Marcadores GTK

en: Current Directory
gl: Directorio actual

en: Home
gl: Cartafol persoal

en: Navigate...
gl: Navegar...

en: Processing %d operation | Processing %d operations
gl[0]: Procesando %d operación
gl[1]: Procesando %d operacións

en: Filemanager is idle
gl: O xestor de ficheiros non está activo

en: EFM Operation Info
gl: Información de operacións do EFM

en: Background
gl: Fondo

en: Overlay (Action Toggle)
gl: Solapar (Alternar acción)

en: Desktop Gadgets
gl: Gadgets do escritorio

en: Available Layers
gl: Capas dispoñíbeis

en: Configure Layer
gl: Configurar capa

en: Layers
gl: Capas

en: Custom Image
gl: Imaxe personalizada

en: Custom Color
gl: Cor personalizada

en: Transparent
gl: Transparente

en: Animations
gl: Animacións

en: Background Options
gl: Opcións do fondo

en: Desktop Overlay
gl: Superposición do escritorio

en: Begin move/resize
gl: Comezar a mover/mudar tamaño

en: Free
gl: Libre

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Add other gadgets
gl: Engadir outros gadgets

en: Show/hide gadgets
gl: Amosar/Agochar gadgets

en: Change Gadgets
gl: Cambiar Gadgets

en: IBar Settings
gl: Configuracións de IBar

en: Selected source
gl: Fonte seleccionada

en: Icon Labels
gl: Etiquetas das iconas

en: Show icon label
gl: Amosa-la etiqueta da icona

en: Lock icon move
gl: Bloquear o movemento de iconas

en: Track launch
gl: Seguir inicio das aplicacións

en: Create new IBar source
gl: Crear unha nova fonte IBar

en: Enter a name for this new source:
gl: Introduza un nome para esta nova fonte:

en: Are you sure you want to delete this bar source?
gl: Está seguro de quere eliminar esta fonte da barra?

en: Create new Icon
gl: Crear unha nova Icona

en: Add to bar
gl: Engadir á barra

en: Remove from bar
gl: Eliminar da barra

en: Icon %s
gl: Icona %s

en: Focus IBar
gl: Enfocar IBar

en: IBox Settings
gl: Configuracións de IBox

en: Expand When On Desktop
gl: Expandir no escritorio

en: Show Icon Label
gl: Amosa-la etiqueta da icona

en: Display Name
gl: Amosar o nome

en: Display Title
gl: Amosar o título

en: Display Class
gl: Amosar a clase

en: Display Icon Name
gl: Amosar o nome da icona

en: Display Border Caption
gl: Amosar título dos bordos

en: Show windows from all screens
gl: Amosar xanelas de tódolas pantallas

en: Show windows from current screen
gl: Amosar xanelas da pantalla actual

en: Show windows from all desktops
gl: Amosar xanelas de tódolos escritorios

en: Show windows from active desktop
gl: Amosar xanelas do escritorio activo

en: Authenticating...
gl: Autenticando...

en: The password you entered is invalid. Try again.
gl: O contrasinal que introduciu é inválido. Inténteo de novo.

en: Please enter your unlock password
gl: Por favor introduza o contrasinal de desbloqueo

en: Authentication System Error
gl: Erro de autenticación do sistema

en: New volume
gl: Novo volume

en: Mixer
gl: Xestor de son

en: Volume changed
gl: Volume cambiado

en: Increase Volume
gl: Aumentar volume

en: Decrease Volume
gl: Diminuír volume

en: Mute Volume
gl: Silenciar volumen

en: Playback
gl: Reproducir

en: Cards
gl: Tarxetas

en: Music controller
gl: Control da música

en: Music Player
gl: Reprodutor de música

en: * Your player must be configured to export the DBus interface MPRIS2.
gl: * O seu reprodutor debe configurarse para exportar a interface DBus MPRIS2.

en: Pause music when screen is locked
gl: Pausar a música cando a pantalla estea bloqueada

en: Music control Settings
gl: Preferencias do control de música

en: Notification Settings
gl: Preferencias de Notificación

en: Urgency
gl: Urxencia

en: Levels of urgency to display:
gl: Niveis de urxencia a mostrar:

en: Critical
gl: Crítica

en: Default Timeout
gl: Duración predeterminada

en: Force timeout for all notifications
gl: Forzar tempo límite para tódalas notificacións

en: Screen Policy
gl: Política de pantalla

en: Primary screen
gl: Pantalla primaria

en: Current screen
gl: Pantalla actual

en: All screens
gl: Tódalas pantallas

en: Popup Corner
gl: Recuncho da notificación

en: Top left
gl: Superior esquerda

en: Top right
gl: Superior dereita

en: Bottom left
gl: Inferior esquerda

en: Bottom right
gl: Inferior dereita

en: Ignore replace ID
gl: Ignorar substitución do ID

en: Notification Module
gl: Módulo de notificacións

en: Error during notification server initialization
gl: Erro durante o inicio do servidor de notificacións

en: Ensure there's no other module acting as a server and that D-Bus is correctly installed and running
gl: Asegúrese de que non hai ningún outro módulo actuando como servidor e que D-Bus está correctamente instalado e en execución.

en: Refresh Packages
gl: Actualizar paquetes

en: Hourly
gl: Cada hora

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Package list
gl: Lista de paquetes

en: Package Manager
gl: Xestor de paquetes

en: System Updates
gl: Actualizacións do sistema

en: No information available
gl: Sen información dispoñible

en: Your system is updated
gl: O seu sistema está actualizado

en: Pager Settings
gl: Preferencias do paxinador

en: Flip desktop on mouse wheel
gl: Mudar de escritorio coa roda do rato

en: Always show desktop names
gl: Amosar sempre os nomes dos escritorios

en: Show popup on desktop change
gl: Amosar alerta ó cambiar de escritorio

en: Show popup for urgent windows
gl: Amosar alerta para as xanelas urxentes

en: Select and Slide button
gl: Botón de Seleccionar e desprazar

en: Click to set
gl: Prema para establecer

en: Drag and Drop button
gl: Botón de Arrastrar e Soltar

en: Drag whole desktop
gl: Arrastrar todo o escritorio

en: Popup pager height
gl: Altura da alerta

en: %.0f pixels
gl: %.0f píxeles

en: Popup duration
gl: Duración da alerta

en: %1.1f seconds
gl: %1.1f segundos

en: Pager action popup height
gl: Altura da alerta da acción de paxinado

en: Show popup for urgent window
gl: Amosar alerta para unha xanela urxente

en: Urgent popup sticks on screen
gl: As alertas urxentes fixadas na pantalla

en: Show popup for focused windows
gl: Amosar alerta para as xanelas enfocadas

en: Urgent popup duration
gl: Duración da alerta urxente

en: Urgent Windows
gl: Xanelas urxentes

en: Attention
gl: Atención

en: Show Pager Popup
gl: Amosar alerta do paxinador

en: Popup Desk Right
gl: No escritorio á dereita

en: Popup Desk Left
gl: No escritorio á esquerda

en: Popup Desk Up
gl: No escritorio arriba

en: Popup Desk Down
gl: No escritorio abaixo

en: Popup Desk Next
gl: No escritorio seguinte

en: Popup Desk Previous
gl: No escritorio anterior

en: Enter a unique name for this entry
gl: Introduza un nome exclusivo para esta entrada

en: Disable Warning Dialogs
gl: Desactivar diálogos de aviso

en: Disable Startup Tutorial
gl: Desactivar axuda inicial

en: Entries
gl: Entradas

en: Hide Instead Of Raising
gl: Ocultar en vez de mostrar

en: Hide If Focus Lost
gl: Ocultar se perde o enfoque

en: Quickaccess Settings
gl: Preferencias de acceso rápido

en: Quickaccess
gl: Acceso rápido

en: Toggle Visibility
gl: Alternar visibilidade

en: Add Quickaccess For Current Window
gl: Engadir un  acceso rápido para a xanela actual

en: Remove Quickaccess From Current Window
gl: Eliminar o acceso rápido para a xanela actual

en: Quickaccess Error
gl: Erro do acceso rápido

en: Could not determine command for starting this application!
gl: Non se puido determinar o comando para iniciar esta aplicación!

en: Quickaccess Help
gl: Axuda do acceso rápido

en: Cannot set relaunch for window without name and class!
gl: Non se pode establecer o relanzamento para unha xanela sen nome e clase!

en: Cannot set relaunch for internal E dialog!
gl: Non se pode establecer o relanzamento para un diálogo interno de E!

en: Continue
gl: Continuar

en: More Help
gl: Máis axuda

en: The requested Quickaccess entry does not exist!
gl: A entrada do Acceso rápido requirida non existe!

en: Keybind Error
gl: Erro na asociación de teclas

en: The keybinding you have entered is already in use!
gl: A asociación de teclas que introduciu xa se está empregando!

en: Hide Instead Of Raise
gl: Ocultar en vez de mostrar

en: Jump Mode
gl: Modo "salto"

en: Relaunch When Closed
gl: Relanzar ó pecharse

en: Transient
gl: Transición

en: Remove Quickaccess
gl: Eliminar acceso rápido

en: Quickaccess...
gl: Acceso rápido...

en: Add Quickaccess
gl: Engadir acceso rápido

en: Stop
gl: Deter

en: Great! Activate the Quickaccess entry again to show it!
gl: Ben! Agora active a entrada de acceso rápido de novo para amosalo!

en: Great! Activate the Quickaccess entry again to hide it!
gl: Ben! Agora active a entrada de acceso rápido de novo para agochalo!

en: Quickaccess Demo
gl: Demostración de acceso rápido

en: This is a demo dialog used in the Quickaccess tutorial
gl: Isto é o diálgo de demostración usado na axudo de Acceso rápido

en: quick access name/identifier
gl: nome/identificador do acceso rápido

en: Take Shot
gl: Facer unha captura

en: Take Screenshot
gl: Capturar pantalla

en: Shot Error
gl: Erro de Shot

en: Cannot initialize network
gl: Non se pode iniciar a rede

en: Quality
gl: Calidade

en: Save
gl: Gardar

en: Share
gl: Compartir

en: Error - Upload Failed
gl: Erro - Envío fallido

en: Uploading screenshot
gl: Subindo captura de pantalla

en: Uploading ...
gl: Enviando ...

en: Screenshot is available at this location:
gl: A captura de pantalla está dispoñíbel nesta localización:

en: Hide
gl: Agochar

en: Confirm Share
gl: Confirmar compartición

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Secondary
gl: Secundario

en: Icon Sizes
gl: Tamaño das Iconas

en: Do default action after timeout
gl: Executar unha acción predefinida despois do tempo límite

en: Default Action
gl: Acción predefinida

en: System Controls
gl: Controis do Sistema

en: Show Menu
gl: Amosar menú

en: Systray Settings
gl: Preferencias da bandexa do sistema

en: Systray
gl: Bandexa do sistema

en: Tasks Configuration
gl: Configuración das tarefas

en: Show icon only
gl: Amosar só a icona

en: Show text only
gl: Amosar só o texto

en: Item width
gl: Largura do elemento

en: Item height
gl: Altura do elemento

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Temperature Settings
gl: Configuracións da Temperatura

en: Sensors
gl: Sensores

en: Display Units
gl: Mostrar as unidades

en: Check Interval
gl: Intervalo de comprobación

en: High Temperature
gl: Temperatura Alta

en: Low Temperature
gl: Temperatura Baixa

en: Temperatures
gl: Temperaturas

en: Temperature
gl: Temperatura

en: Show window titles
gl: Amosa-los títulos das xanelas

en: Tiling Configuration
gl: Configuración do mosaico

en: Tiling
gl: Mosaico

en: Toggle floating
gl: Alternar flotantes

en: Window Switcher Settings
gl: Preferencias do alternador de xanelas

en: Windows from other desks
gl: Xanelas de outros escritorios

en: Windows from other screens
gl: Xanelas de outras pantallas

en: Iconified
gl: Minimizado

en: Iconified from other desks
gl: Minimizado doutros escritorios

en: Iconified from other screens
gl: Minimizado doutras pantallas

en: Uniconify/Unshade
gl: Restaurar/Desenrolar

en: Warp mouse while selecting
gl: Desprazar rato ó seleccionar

en: Warp mouse at end
gl: Desprazar o rato ó final

en: Disable mouse warp on directional focus change
gl: Desactivar o desprazamento do rato cando haxa un cambio de foco direccional

en: Jump to desk
gl: Ir para ó escritorio

en: Move to current desk after switch
gl: Mover ó escritorio actual despois do cambio

en: Selecting
gl: Seleccionar

en: Scroll Animation
gl: Animación de desprazamento

en: Scroll speed
gl: Velocidade de desprazamento

en: Window Switcher
gl: Alternador de xanelas

en: Next Window
gl: Seguinte Xanela

en: Previous Window
gl: Xanela anterior

en: Next window of same class
gl: Seguinte xanela da mesma clase

en: Previous window of same class
gl: Xanela anterior da mesma clase

en: Next window class
gl: Seguinte clase de xanela

en: Previous window class
gl: Clase de xanela anterior

en: Window on the Left
gl: Xanela na esquerda

en: Window Down
gl: Xanela debaixo

en: Window Up
gl: Xanela enriba

en: Window on the Right
gl: Xanela na dereita

en: Winlist Error
gl: Erro da lista de xanelas

en: Winlist cannot be activated from an edge binding
gl: A lista de xanelas non se pode activar dende unha asociación de marxe

en: Winlist cannot be activated from a signal binding
gl: A lista de xanelas non se pode activar dende unha asociación de sinal

en: Winlist cannot be activated from an ACPI binding
gl: A lista de xanelas non se pode activar dende unha asociación  ACPI

en: Select a window
gl: Seleccione unha xanela

en: Next
gl: Seguinte

en: Please Wait...
gl: Por favor espere...

en: Select one
gl: Escolla un

en: Profile
gl: Perfil

en: Adding missing App files
gl: Engadir os ficheiros perdidos de aplicativos

en: Select preferred size
gl: Seleccione o tamaño preferido

en: Focus:
gl: Foco:

en: Whenever a window is clicked
gl: Sempre que se prema unha xanela

en: Whenever the mouse enters a window
gl: Sempre que o rato entre nunha xanela

en: Network Management
gl: Xestión da rede

en: Connman network service not found
gl: Non se encontrou o servizo de rede Connman

en: Checking to see if Connman exists
gl: Comprobación para ver se Connman existe

en: Compositing
gl: Composición

en: Hardware Accelerated (OpenGL)
gl: Aceleración por hardware (OpenGL)

en: Updates
gl: Actualizacións

en: Check for available updates
gl: Comprobar se hai actualizacións dispoñíbeis

en: Enable update checking
gl: Activar a comprobación de actualizacións

en: Information
gl: Información

en: Enable Taskbar
gl: Habilitar barra de tarefas

en: Keyboard Settings
gl: Preferencias do teclado

en: Do not apply any keyboard settings ever
gl: Non aplicar ningunha configuración de teclado

en: Label only in gadgets
gl: Etiqueta só nos gadgets

en: Add New Configuration
gl: Engadir nova configuración

en: Model
gl: Modelo

en: Variant
gl: Variante

en: NONE
gl: NINGÚN
