enlightenment - en to lt translation catalogue (971 entries)

en: About Enlightenment
lt: Apie Enlightenment

en: Close
lt: Užverti

en: Are you sure you want to kill this window?
lt: Ar tikrai norite priverstinai užverti šį langą?

en: Kill
lt: Nutraukti darbą

en: No
lt: Ne

en: Exit
lt: Išeiti

en: Yes
lt: Taip

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Are you sure you want to logout?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir atsijungti?

en: Power off
lt: Išjungti

en: Are you sure you want to power off your computer?
lt: Ar tikrai norite išjungti šį kompiuterį?

en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Are you sure you want to reboot your computer?
lt: Ar tikrai norite paleisti šį kompiuterį iš naujo?

en: Suspend
lt: Užmigdyti

en: Are you sure you want to suspend your computer?
lt: Ar tikrai norite pristabdyti šį kompiuterį?

en: Hibernate
lt: Hibernuoti

en: Are you sure you want to hibernate your computer?
lt: Ar tikrai norite hibernuoti šį kompiuterį?

en: Window : Actions
lt: Langas : Veiksmai

en: Move
lt: Perkelti

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Menu
lt: Meniu

en: Window Menu
lt: Lango meniu

en: Raise
lt: Pakelti

en: Lower
lt: Nuleisti

en: Window : State
lt: Langas : Būsena

en: Sticky Mode Toggle
lt: Perjungti prilipimo veikseną

en: Iconic Mode Toggle
lt: Perjungti piktogramų veikseną

en: Fullscreen Mode Toggle
lt: Perjungti pilno ekrano veikseną

en: Maximize
lt: Padidinti

en: Maximize Vertically
lt: Padidinti vertikaliai

en: Maximize Horizontally
lt: Padidinti horizontaliai

en: Maximize Fullscreen
lt: Padidinti per visą ekraną

en: Maximize Mode "Smart"
lt: "Gudri" padidinimo veiksena

en: Maximize Mode "Expand"
lt: "Išplėtimo" padidinimo veiksena

en: Maximize Mode "Fill"
lt: "Užpildymo" padidinimo veiksena

en: Shade Up Mode Toggle
lt: Paslėpimo aukštyn veiksenos perjungimas

en: Shade Down Mode Toggle
lt: Paslėpimo žemyn veiksenos perjungimas

en: Shade Left Mode Toggle
lt: Paslėpimo kairėn veiksenos perjungimas

en: Shade Right Mode Toggle
lt: Paslėpimo dešinėn veiksenos perjungimas

en: Shade Mode Toggle
lt: Paslėpimo veiksenos perjungimas

en: Toggle Borderless State
lt: Būsenos be rėmelių perjungimas

en: Toggle Pinned State
lt: Prisegimo būsenos perjungimas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Flip Desktop Left
lt: Versti darbalaukį kairėn

en: Flip Desktop Right
lt: Versti darbalaukį dešinėn

en: Flip Desktop Up
lt: Versti darbalaukį aukštyn

en: Flip Desktop Down
lt: Versti darbalaukį žemyn

en: Flip Desktop By...
lt: Versti darbalaukį per ...

en: Show The Desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Show The Shelf
lt: Rodyti lentyną

en: Flip Desktop To...
lt: Versti darbalaukį į ...

en: Flip Desktop Linearly...
lt: Versti darbalaukį tiesiai ...

en: Switch To Desktop 0
lt: Persijungti į darbalaukį 0

en: Switch To Desktop 1
lt: Persijungti į darbalaukį 1

en: Switch To Desktop 2
lt: Persijungti į darbalaukį 2

en: Switch To Desktop 3
lt: Persijungti į darbalaukį 3

en: Switch To Desktop 4
lt: Persijungti į darbalaukį 4

en: Switch To Desktop 5
lt: Persijungti į darbalaukį 5

en: Switch To Desktop 6
lt: Persijungti į darbalaukį 6

en: Switch To Desktop 7
lt: Persijungti į darbalaukį 7

en: Switch To Desktop 8
lt: Persijungti į darbalaukį 8

en: Switch To Desktop 9
lt: Persijungti į darbalaukį 9

en: Switch To Desktop 10
lt: Persijungti į darbalaukį 10

en: Switch To Desktop 11
lt: Persijungti į darbalaukį 11

en: Switch To Desktop...
lt: Persijungti į darbalaukį ...

en: Flip Desktop Left (All Screens)
lt: Versti darbalaukį kairėn (Visus ekranus)

en: Flip Desktop Right (All Screens)
lt: Versti darbalaukį dešinėn (Visus ekranus)

en: Flip Desktop Up (All Screens)
lt: Versti darbalaukį aukštyn (Visus ekranus)

en: Flip Desktop Down (All Screens)
lt: Versti darbalaukį žemyn (Visus ekranus)

en: Flip Desktop By... (All Screens)
lt: Versti darbalaukį per ... (Visus ekranus)

en: Flip Desktop To... (All Screens)
lt: Versti darbalaukį į ... (Visus ekranus)

en: Flip Desktop Linearly... (All Screens)
lt: Versti darbalaukį tiesiškai ... (Visus ekranus)

en: Flip Desktop In Direction...
lt: Versti darbalaukį šia kryptimi ...

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 0 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 1 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 2 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 3 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 4 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 5 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 6 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 7 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 8 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 9 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 10 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį 11 (Visus ekranus)

en: Switch To Desktop... (All Screens)
lt: Persijungti į darbalaukį ... (Visus ekranus)

en: Window : List
lt: Langas : Sąrašas

en: Screen
lt: Ekranas

en: Send Mouse To Screen 0
lt: Perkelti žymeklį į ekraną 0

en: Send Mouse To Screen 1
lt: Perkelti žymeklį į ekraną 1

en: Send Mouse To Screen...
lt: Perkelti žymeklį į ekraną ...

en: Send Mouse Forward 1 Screen
lt: Perkelti žymeklį pirmyn per vieną ekraną

en: Send Mouse Back 1 Screen
lt: Perkelti žymeklį atgal per vieną ekraną

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
lt: Perkelti žymeklį pirmyn/atgal per ekranus ...

en: Move To Center
lt: Perkelti į centrą

en: Window : Moving
lt: Langas : Perkėlimas

en: To Next Desktop
lt: Į kitą darbalaukį

en: To Previous Desktop
lt: Į ankstesnį darbalaukį

en: By Desktop #...
lt: Pagal darbalaukio # ...

en: To Desktop...
lt: Į darbalaukį ...

en: Show Main Menu
lt: Rodyti pagrindinį meniu

en: Show Favorites Menu
lt: Rodyti mėgstamiausių meniu

en: Show All Applications Menu
lt: Rodyti visų programų meniu

en: Show Clients Menu
lt: Rodyti klientų meniu

en: Show Menu...
lt: Rodyti meniu ...

en: Launch
lt: Vykdyti

en: Command
lt: Komanda

en: Application
lt: Programa

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Exit Now
lt: Išeiti dabar

en: Enlightenment : Module
lt: Enlightenment : Modulis

en: Enable the named module
lt: Įjungti paminėtą modulį

en: Disable the named module
lt: Išjungti paminėtą modulį

en: System
lt: Sistema

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Power Off Now
lt: Iš kart išjungti

en: Power Off
lt: Išjungti

en: Suspend Now
lt: Pristabdyti dabar

en: Hibernate Now
lt: Hibernuoti dabar

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Cleanup Windows
lt: Išvalyti langus

en: Generic : Actions
lt: Daugybinis : Veiksmai

en: Delayed Action
lt: Uždelstas veiksmas

en: Keyboard Layouts
lt: Klaviatūros išdėstymai

en: Use keyboard layout
lt: Naudoti klaviatūros išdėstymą

en: Next keyboard layout
lt: Kitas klaviatūros išdėstymas

en: Previous keyboard layout
lt: Ankstesnis klaviatūros išdėstymas

en: Set As Background
lt: Nustatyti kaip foną

en: Color Selector
lt: Spalvos parinkimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Visible
lt: Matomas

en: Hidden
lt: Slepiamas

en: Title
lt: Antraštė

en: Lock Failed
lt: Užrakinimas nepavyko

en: OK
lt: Gerai

en: The signature was invalid.
lt: Parašas yra neteisingas.

en: Not signed.
lt: Nepasirašytas.

en: Encryption failed.
lt: Šifravimas nepavyko.

en: Decryption failed.
lt: Iššifravimas nepavyko.

en: Settings Upgraded
lt: Nustatymai atnaujinti

en: Advanced
lt: Sudėtingesnės

en: Basic
lt: Pagrindinės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Look
lt: Išvaizda

en: Internal
lt: Vidinis

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Error - no PAM support
lt: Klaida - nepalaikomas PAM

en: Incomplete Window Properties
lt: Nepilnos lango savybės

en: Desktop Entry Editor
lt: Darbalaukio elemento redaktorius

en: Name
lt: Vardas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Icon
lt: Piktograma

en: Generic Name
lt: Bendrinis vardas

en: Window Class
lt: Lango klasė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Mime Types
lt: Mime tipai

en: Desktop file
lt: Darbalaukio failas

en: General
lt: Bendri

en: Startup Notify
lt: Informavimas paleidžiant

en: Run in Terminal
lt: Vykdyti terminale

en: Show in Menus
lt: Rodyti meniu

en: Options
lt: Parinktys

en: Select an Icon for '%s'
lt: Pasirinkite '%s' leistuko piktogramą

en: Select an Executable
lt: Parinkti vykdomąjį failą

en: Run Error
lt: Vykdymo klaida

en: Application run error
lt: Programos vykdymo klaida

en: Application Execution Error
lt: Programos vykdymo klaida

en: %s stopped running unexpectedly.
lt: %s netikėtai nustojo veikusi.

en: An exit code of %i was returned from %s.
lt: Išėjimo kodas %i buvo grąžintas iš %s.

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
lt: %s vykdymą pertraukė petraukčių signalas.

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
lt: %s vykdymą pertraukė baigimo signalas.

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
lt: %s vykdymą pertraukė priešlaikinės baigties signalas.

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
lt: %s vykdymą pertraukė slankiojo kablelio klaida.

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
lt: %s vykdymą pertraukė nepertraukiamas priverstinio išjungimo signalas.

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
lt: %s vykdymą pertraukė segmentavimo klaida.

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
lt: %s vykdymą pertraukė komandų grandinės klaida.

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
lt: %s vykdymą pertraukė baigimo signalas.

en: %s was interrupted by a Bus Error.
lt: %s vykdymą pertraukė magistralės klaida.

en: %s was interrupted by the signal number %i.
lt: %s vykdymą pertraukė signalas nr. %i.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
lt: ***Likę rezultatai buvo atmesti. Norėdami juos peržiūrėti išsaugokite rezultatus.***

en: Error Logs
lt: Klaidų žurnalas

en: There was no error message.
lt: Klaidos pranešimo nebuvo.

en: Save This Message
lt: Išsaugoti šį pranešimą

en: This error log will be saved as %s/%s.log
lt: Šis klaidų žurnalas bus išsaugotas kaip %s/%s.log

en: Error Information
lt: Informacija apie klaidą

en: Error Signal Information
lt: Informacija apie klaidos signalą

en: Output Data
lt: Išvedimo duomenys

en: There was no output.
lt: Išvedimo nebuvo.

en: Nonexistent path
lt: Neegzistuojantis kelias

en: %s doesn't exist.
lt: %s neegzistuoja.

en: %u file | %u files
lt[0]: %u failas
lt[1]: %u failai
lt[2]: %u failų

en: Mount Error
lt: Klaida prijungiant

en: Can't mount device
lt: Nepavyko prijungti įrenginio

en: Unmount Error
lt: Klaida atjungiant

en: Can't unmount device
lt: Nepavyko atjungti įrenginio

en: Eject Error
lt: Išėmimo klaida

en: Can't eject device
lt: Nepavyko išimti įrenginio

en: Error
lt: Klaida

en: Case Sensitive
lt: Paisyti raidžių dydį

en: Sort By Modification Time
lt: Rikiuoti pagal pakeitimo laiką

en: Sort By Size
lt: Rikiuoti pagal dydį

en: Directories First
lt: Aplankai pirmiau

en: Directories Last
lt: Aplankai paskiau

en: View Mode
lt: Rodymo būdas

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Refresh View
lt: Atnaujinti vaizdą

en: New...
lt: Naujas...

en: Actions...
lt: Veiksmai...

en: Paste
lt: Įdėti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Delete
lt: Šalinti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Mount
lt: Prijungti

en: Eject
lt: Išimti

en: Properties
lt: Savybės

en: Application Properties
lt: Programos savybės

en: File Properties
lt: Failo savybės

en: Use default
lt: Naudoti numatytąsias

en: Grid Icons
lt: Tinklelio piktogramos

en: Custom Icons
lt: Savos piktogramos

en: List
lt: Sąrašas

en: Default View
lt: Numatytas vaizdas

en: Icon Size (%d)
lt: Piktogramos dydis (%d)

en: Could not create a directory!
lt: Nepavyko sukurti aplanko!

en: Could not create a file!
lt: Nepavyko sukurti failo!

en: New Directory
lt: Naujas katalogas

en: New File
lt: Naujas failas

en: Directory
lt: Aplankas

en: File
lt: Failas

en: Inherit parent settings
lt: Paveldėti tėvinio elemento nustatymus

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Remember Ordering
lt: Prisiminti rikiavimo tvarką

en: Sort Now
lt: Rikiuoti dabar

en: Single Click Activation
lt: Aktyvinimas vienu paspaudimu

en: Secure Deletion
lt: Saugus šalinimas

en: File Manager Settings
lt: Failų naršyklės nustatymai

en: File Icon Settings
lt: Failų ikonų nustatymai

en: Set background...
lt: Parinkti foną ...

en: Set overlay...
lt: Parinkti perdangą ...

en: Rename %s to:
lt: Pervadinti %s į:

en: Rename File
lt: Pervadinti failą

en: %s already exists!
lt: %s jau yra!

en: Internal filemanager error :(
lt: Vidinė failų naršyklės klaida :(

en: Retry
lt: Bandyti vėl

en: Abort
lt: Nutraukti

en: No to all
lt: Visiems ne

en: Yes to all
lt: Visiems taip

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Ignore this
lt: Praleisti

en: Ignore all
lt: Praleisti visus

en: Confirm Delete
lt: Patvirtinti šalinimą

en: Unknown Volume
lt: Nežinomas tomas

en: Removable Device
lt: Keičiamasis įrenginys

en: Cannot change permissions: %s
lt: Nepavyko pakeisti leidimų: %s

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Last Modified:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: File Type:
lt: Failo tipas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: read
lt: skaityti

en: write
lt: rašyti

en: execute
lt: vykdyti

en: Group:
lt: Grupė:

en: Others:
lt: Kiti:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Default
lt: Numatytasis

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Custom
lt: Savas

en: Use this icon for all files of this type
lt: Rodyti šią piktogramą visiems šio tipo failams

en: Link Information
lt: Informacija apie nuorodą

en: This link is broken.
lt: Ši nuoroda yra sugadinta.

en: Select an Image
lt: Parinkite paveikslą

en: Gadget error
lt: Įtaiso klaida

en: Move to
lt: Perkelti į

en: Automatically scroll contents
lt: Automatiškai slinkti turinį

en: Plain
lt: Paprastas

en: Inset
lt: Įdubęs

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Stop moving
lt: Stabdyti perkėlimą

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
lt: Ankstesnis Enlightenment egzempliorius dar veikia
    šiame ekrane. Vykdymas nutraukiamas.

en: Picture Import Error
lt: Paveikslo importavimo klaida

en: Import Error
lt: Importavimo klaida

en: Fill and Stretch Options
lt: Užpildymo ir ištempimo parinktys

en: Stretch
lt: Ištempti

en: Center
lt: Centruoti

en: Tile
lt: Iškloti

en: Within
lt: Viduje

en: Fill
lt: Užpildyti

en: File Quality
lt: Failo kokybė

en: Select a Picture...
lt: Pasirinkite paveikslą...

en: Window Locks
lt: Lango užraktai

en: Generic Locks
lt: Daugybiniai užraktai

en: Do not allow the border to change on this window
lt: Neleisti keisti šio lango rėmelio

en: Position
lt: Padėties

en: Size
lt: Dydžio

en: Stacking
lt: Sukrovimas

en: Iconified state
lt: Suskleidimo į piktogramą būsenos

en: Stickiness
lt: Lipnumo

en: Shaded state
lt: Paslėpimo būsenos

en: Maximized state
lt: Padidinimo būsenos

en: Fullscreen state
lt: Pilno ekrano būsenos

en: Border style
lt: Rėmelio stiliaus

en: Closing the window
lt: Lango uždarymo

en: Remember these Locks
lt: Prisiminti šias blokuotes

en: Sticky
lt: Lipnus

en: Fullscreen
lt: Per visą ekraną

en: Unmaximize
lt: Atkurti dydį

en: Edit Icon
lt: Keisti piktogramą

en: Create Icon
lt: Sukurti piktogramą

en: Iconify
lt: Suskleisti į piktogramą

en: Skip
lt: Paleisti

en: Border
lt: Rėmelis

en: Locks
lt: Užraktai

en: Remember
lt: Prisiminti

en: Normal
lt: Normalus

en: Always Below
lt: Visada apačioje

en: Pin to Desktop
lt: Prisegti prie darbalaukio

en: Unpin from Desktop
lt: Atsegti nuo darbalaukio

en: Select Border Style
lt: Parinkti rėmelio stilių

en: Use User Defined Icon
lt: Naudoti vartotojo nurodytą piktogramą

en: Window List
lt: Langų sąrašas

en: Pager
lt: Puslapiuotojas

en: Taskbar
lt: Programų juosta

en: None
lt: Nieko

en: ICCCM Properties
lt: ICCCM savybės

en: NetWM Properties
lt: NetWM savybės

en: Class
lt: Klasė

en: Icon Name
lt: Piktogramos pavadinimas

en: Machine
lt: Kompiuteris

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Minimum Size
lt: Mažiausias dydis

en: Maximum Size
lt: Didžiausias dydis

en: Base Size
lt: Bazinis dydis

en: Resize Steps
lt: Dydžio keitimo žingsniai

en: Aspect Ratio
lt: Proporcija

en: Initial State
lt: Pradinė būsena

en: State
lt: Būsena

en: Window ID
lt: Lango ID

en: Window Group
lt: Lango grupė

en: Transient For
lt: Pereinamas

en: Client Leader
lt: Kliento vedlys

en: Gravity
lt: Trauka

en: Take Focus
lt: Priimti aktyvinimą

en: Accepts Focus
lt: Priima aktyvinimą

en: Urgent
lt: Skubus

en: Request Delete
lt: Pašalinimo prašymas

en: Request Position
lt: Padėties užklausa

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Modal
lt: Modalinis

en: Shaded
lt: Suskleistas

en: Skip Taskbar
lt: Nerodyti programų juostoje

en: Skip Pager
lt: Nerodyti darbalaukių perjungiklyje

en: Window Remember
lt: Atsiminti langą

en: Window properties are not a unique match
lt: Lango savybės nėra unikalios

en: No match properties set
lt: Neparinktos atitikimo savybės

en: Nothing
lt: Nieko

en: Size and Position
lt: Dydis ir padėtis

en: Size, Position and Locks
lt: Dydis, padėtis ir užraktai

en: All
lt: Viskas

en: Window name
lt: Lango vardas

en: Window class
lt: Lango klasė

en: Window Role
lt: Lango paskirtis

en: Window type
lt: Lango tipas

en: wildcard matches are allowed
lt: leidžiama naudoti pakaitos simbolius

en: Transience
lt: Pereinamumas

en: Icon Preference
lt: Piktogramos parinktis

en: Virtual Desktop
lt: Virtualus darbalaukis

en: Current Screen
lt: Dabartinis ekranas

en: Skip Window List
lt: Nerodyti langų sąraše

en: Application file or name (.desktop)
lt: Programos failas ar vardas (.desktop)

en: Match only one window
lt: Parinkti tik vieną langą

en: Always focus on start
lt: Visada aktyvinti startuojant

en: Keep current properties
lt: Išlaikyti dabartines savybes

en: Start this program on login
lt: Paleisti šią programą prisijungus

en: Styles
lt: Stiliai

en: Behavior
lt: Veiksena

en: Engine
lt: Variklis

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Class:
lt: Klasė:

en: Role:
lt: Vaidmuo:

en: Off
lt: Išjungta

en: Style
lt: Stilius

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en: Add
lt: Pridėti

en: Edit
lt: Keisti

en: Apps
lt: Programos

en: Menus
lt: Meniu

en: Files
lt: Failai

en: Core
lt: Pagrindinis

en: Module Settings
lt: Modulio nustatymai

en: Load
lt: Įkelti

en: Unload
lt: Iškelti

en: No modules selected.
lt: Neparinktas nei vienas modulis.

en: More than one module selected.
lt: Parinktas daugiau nei vienas modulis.

en: Available Gadgets
lt: Turimi įtaisai

en: Shelf Contents
lt: Lentynos turinys

en: Toolbar Contents
lt: Įrankių juostos turinys

en: Input Method Error
lt: Įvesties metodo klaida

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Favorite Applications
lt: Mėgstamiausios programos

en: Applications
lt: Programos

en: Windows
lt: Langai

en: Lost Windows
lt: Dingę langai

en: About
lt: Apie

en: About Theme
lt: Apie temą

en: Virtual
lt: Virtualus

en: Shelves
lt: Lentynos

en: Show/Hide All Windows
lt: Rodyti/slėpti visus langus

en: Set Virtual Desktops
lt: Nustatyti virtualius darbalaukius

en: Shelf Settings
lt: Lentynos nustatymai

en: Above Everything
lt: Virš visko

en: Below Windows
lt: Po langais

en: Below Everything
lt: Po viskuo

en: %1.0f pixels
lt: %1.0f pikseliai

en: Shrink to Content Width
lt: Sumažinti iki turinio pločio

en: Auto-hide the shelf
lt: Auromatiškai slėpti lentyną

en: Show on mouse in
lt: Rodyti užvedus žymeklį

en: Show on mouse click
lt: Rodyti spragtelėjus pale

en: Hide timeout
lt: Slėpimo laukimo laikas

en: %.1f seconds
lt: %.1f sekundės

en: Hide duration
lt: Slėpimo trukmė

en: %.2f seconds
lt: %.2f sekundės

en: Auto Hide
lt: Automatinis slėpimas

en: Show on all Desktops
lt: Rodyti visuose darbalaukiuose

en: Show on specified Desktops
lt: Rodyti nurodytuose darbalaukiuose

en: Toolbar Settings
lt: Įrankių juostos nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
lt: Enlightenment nepavyko nustatyti išėjimo signalo doroklės.
    Galbūt pritrūkote operatyviosios atminties?

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
lt: Enlightenment nepavyko nustatyti HUP signalo doroklės.
    Galbūt pritrūkote operatyviosios atminties?

en: Enlightenment cannot set up a USER signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
lt: Enlightenment nepavyko nustatyti USER signalo doroklės.
    Galbūt pritrūkote operatyviosios atminties?

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
lt: Enlightenment pastebėjo, kad ecore_evas nepalaiko programinio X11 atvaizdavimo Evas sistemoje. Prašome patikrinti ar Evas ir Ecore palaiko programinį X11 atvaizdavimo variklį.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
lt: Enlightenment pastebėjo, kad ecore_evas nepalaiko programinio buferio atvaizdavimo Evas sistemoje. Prašome patikrinti ar Evas ir Ecore palaiko programinį buferio atvaizdavimo variklį.

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
lt: Enlightenment nepavyko inicijuoti avarinio įspėjimo sistemos.
    Ar nurodėte DISPLAY kintamąjį?

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
lt: Enlightenment nepavyko sukurti katalogų Jūsų namų kataloge.
    Galbūt Jūs neturite namų katalogo arba diske nėra laisvos vietos?

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
lt: Enlightenment nepavyko nustatyti kelių failų paieškai.
    Galbūt pritrūkote operatyviosios atminties?

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
lt: Enlightenment nepavyko nustatyti langų tvarkymo Jūsų sistemos ekranams. Gal būt fone veikia kita langų tvarkyklė?

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
lt: Enlightenment nepavyko inicijuoti sistemos valdymo sistemos.

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
lt: Enlightenment nepavyko inicijuoti failų tvarkyklės.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
lt: Enlightenment nepavyko inicijuoti miniatiūrų kūrimo sistemos.

en: Welcome to Enlightenment
lt: Jus sveikina Enlightenment

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
lt: Enlightenment užstrigo įkrovos metu ir buvo paleistas iš naujo

en: Loading Module: %s
lt: Įkeliamas modulis: %s

en: Error loading Module
lt: Klaida įkeliant modulį

en: Module does not contain all needed functions
lt: Modulis neturi visų reikalingų funkcijų

en: Enlightenment %s Module
lt: Enlightenment %s modulis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Are you sure you want to delete this shelf?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią lentyną?

en: Refresh
lt: Kadrų dažnis

en: Logout problems
lt: Atsijungimo problemos

en: Logout now
lt: Atsijungti dabar

en: Wait longer
lt: Palaukti

en: Cancel Logout
lt: Atšaukti atsijungimą

en: Enlightenment is busy with another request
lt: Enlightenment užimtas kita užklausa

en: EEK! This should not happen
lt: OI! To neturėjo nutikti

en: Set As Theme
lt: Nustatyti tema

en: Cannot exit - immortal windows.
lt: Negalima išeiti - neuždaromi langai.

en: Mount status:
lt: Prijungimo būsena:

en: Owner:
lt: Savininkas

en: Permissions:
lt: Leidimai:

en: Modified:
lt: Pakeista:

en: Read Only
lt: Tik skaitymui

en: Read-Write
lt: Skaityti-rašyti

en: Unmounted
lt: Atjungtas

en: You
lt: Jūs

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Forbidden
lt: Uždrausta

en: Add to Favorites
lt: Įtraukti į mėgiamiausius

en: Go up a Directory
lt: Katalogu aukštyn

en: Battery Monitor Settings
lt: Baterijos stebėtuvo nustatymai

en: Show alert when battery is low
lt: Įspėti, kai baterija išsikrauna

en: Check every:
lt: Tikrinimo dažnis:

en: %1.0f ticks
lt: %1.0f tikas

en: Polling
lt: Apklausa

en: Show low battery alert
lt: Rodyti senkančios baterijos įspėjimą

en: Alert when at:
lt: Įspėti kai:

en: %1.0f min
lt: %1.0f min.

en: Auto dismiss in...
lt: Automatiškai paslėpti po...

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Auto Detect
lt: Aptikti automatiškai

en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

en: Battery
lt: Baterija

en: Your battery is low!
lt: Jūsų baterija išsikrauna!

en: AC power is recommended.
lt: Rekomenduojame įjungti maitinimą.

en: N/A
lt: nėra

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Battery Meter
lt: Baterijos matuoklis

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Start
lt: Paleisti

en: Startup Applications
lt: Startuojant paleidžiamos programos

en: Restart Applications
lt: Paleisti programas iš naujo

en: Order
lt: Eilė

en: Any
lt: Bet koks

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Params
lt: Veiksmo parametrai

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Zoom
lt: Mastelis

en: <None>
lt: <Nėra>

en: Edge Bindings Settings
lt: Ekrano kraštų saistymo nustatymai

en: Edge Bindings
lt: Krašto saistymas

en: Delete All
lt: Pašalinti visus

en: General Options
lt: Bendros parinktys

en: Allow binding activation with fullscreen windows
lt: Leisti saistymo aktyvavimą pilno ekrano langams

en: Edge Binding Sequence
lt: Krašto saistymo seka

en: Clickable edge
lt: Paspaudžiamas kraštas

en: Single key
lt: Vienas klavišas

en: Key Bindings Settings
lt: Klavišų susiejimo nustatymai

en: Key Bindings
lt: Klavišų saistymas

en: Restore Default Bindings
lt: Atkurti numatytuosius saistymus

en: Binding Key Error
lt: Klavišų saistymo klaida

en: Mouse Bindings Settings
lt: Pelės saistymo nustatymai

en: Mouse Bindings
lt: Pelės saistymas

en: Action Context
lt: Veiksmo kontekstas

en: Win List
lt: Langų sąrašas

en: Popup
lt: Iškylantysis langas

en: Zone
lt: Zona

en: Manager
lt: Tvarkytuvė

en: Button %i
lt: Mygtukas %i

en: Input
lt: Įvestis

en: Dialog Settings
lt: Dialogų langų nustatymai

en: General Settings
lt: Bendri nustatymai

en: Disable Confirmation Dialogs
lt: Išjungti patvirtinimo dialogų langus

en: Normal Windows
lt: Normalūs langai

en: Default Settings Dialogs Mode
lt: Numatytoji nustatymų langų veiksena

en: Basic Mode
lt: Įprasta veiksena

en: Advanced Mode
lt: Išplėstinė veiksena

en: Remember size and position of dialogs
lt: Prisiminti dialogo langų dydžius ir padėtis

en: Default Dialog Mode
lt: Numatytoji dialogų langų veiksena

en: Profile Selector
lt: Profilio parinkimas

en: Available Profiles
lt: Turimi profiliai

en: Select a profile
lt: Parinkite profilį

en: Reset
lt: Atkurti

en: Selected profile: %s
lt: Parinktas profilis: %s

en: Add New Profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Dialogs
lt: Dialogų langai

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Desk Settings
lt: Darbalaukio nustatymai

en: Wallpaper
lt: Darbalaukio fonas

en: Set
lt: Nustatyti

en: Screen Lock Settings
lt: Ekrano užrakto nustatymai

en: %1.0f seconds
lt: %1.0f sekundžių

en: Timers
lt: Laikmačiai

en: Theme Defined
lt: Apibrėžta tema

en: Theme Wallpaper
lt: Temos ekrano fonas

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Virtual Desktops Settings
lt: Virtualiųjų darbalaukių nustatymai

en: Number of Desktops
lt: Darbalaukių skaičius

en: Desktops
lt: Darbalaukiai

en: Flip when dragging objects to the screen edge
lt: Perkelti, kai objektai atvelkami prie ekrano krašto

en: Wrap desktops around when flipping
lt: Apgaubti darbalaukius perkeliant

en: %1.0f minutes
lt: %1.0f minutės

en: Blanking
lt: Ištrynimas

en: Virtual Desktops
lt: Virtualūs darbalaukiai

en: Screen Lock
lt: Ekrano užraktas

en: Desk
lt: Darbalaukis

en: Configuration Panel
lt: Sąrankos panelė

en: Settings Panel
lt: Nustatymų skydelis

en: Interaction Settings
lt: Sąveikos nustatymai

en: Thumbscroll
lt: Slinkimas slankikliu

en: Enable Thumbscroll
lt: Įjungti slinkimą slankikliu

en: Threshold for a thumb drag
lt: Slankiklio tempimo slenkstis

en: Threshold for applying drag momentum
lt: Slenkstis tempimo inercijos pridėjimui

en: Friction slowdown
lt: Trinties stabdymas

en: Mouse Settings
lt: Pelės nustatymai

en: Show Cursor
lt: Rodyti žymeklį

en: Idle effects
lt: Neveikos būsenos efektai

en: Mouse Hand
lt: Pelės ranka

en: Acceleration
lt: Spartinimas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Input Method Settings
lt: Įvesties metodas

en: Input Method Selector
lt: Įvesties metodo parinkimas

en: Use No Input Method
lt: Nenaudoti įvesties metodo

en: Setup Selected Input Method
lt: Pasirinkto įvesties metodo sąranka

en: New
lt: Naujas

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Input Method Parameters
lt: Įvesties metodo parametrai

en: Execute Command
lt: Vykdyti komandą

en: Setup Command
lt: Komandos sąranka

en: Exported Environment Variables
lt: Eksportuoti aplinkos kintamieji

en: Select an Input Method Settings...
lt: Pasirinkite įvesties metodo nustatymus...

en: Input Method Config Import Error
lt: Įvesties metodo konfigūracijos importavimo klaida

en: Language Settings
lt: Kalbos nustatymai

en: Language Selector
lt: Language parinkimas

en: System Default
lt: Sistemos numatytoji

en: Locale Selected
lt: Parinkta lokalė

en: Locale
lt: Lokalė

en: Language
lt: Kalba

en: Menu Settings
lt: Meniu nustatymai

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Favorites
lt: Mėgiamiausi

en: Generic
lt: Bendras

en: Comments
lt: Komentarai

en: Gadgets
lt: Įtaisai

en: Margin
lt: Paraštė

en: %2.0f pixels
lt: %2.0f pikseliai

en: Cursor Margin
lt: Žymeklio paraštė

en: Autoscroll
lt: Automatinė slinktis

en: Menu Scroll Speed
lt: Meniu slinkimo greitis

en: Click Drag Timeout
lt: Tempimo spragtelint laukimo laikas

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Search Path Settings
lt: Paieškos kelio nustatymai

en: Data
lt: Duomenys

en: Images
lt: Paveikslai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Backgrounds
lt: Fonai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Default Directories
lt: Numatytieji katalogai

en: User Defined Directories
lt: Vartotojo apibrėžti katalogai

en: Search Directories
lt: Paieškos katalogai

en: Performance Settings
lt: Našumo nustatymai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Performance
lt: Našumas

en: Power Management
lt: Energijos valdymas

en: Default Border Style
lt: Numatytasis rėmelio stilius

en: Window Border Selection
lt: Lango rėmelio pasirinkimas

en: Remember this Border for this window next time it appears
lt: Prisiminti šį rėmelį šiam langui, kai jis kitą kartą pasirodys

en: Title Bar
lt: Antraštės juosta

en: Menu Item
lt: Meniu elementas

en: Menu Title
lt: Meniu antraštė

en: Textblock Plain
lt: Paprastas teksto blokas

en: Textblock Light
lt: Mažas teksto blokas

en: Textblock Big
lt: Didelis teksto blokas

en: Move Text
lt: Perkėlimo tekstas

en: Resize Text
lt: Pakeisti dydį tekstas

en: Winlist Title
lt: Langų sąrašo antraštė

en: Settings Heading
lt: Nustatymų antraštė

en: About Title
lt: Apie antraštė

en: About Version
lt: Apie versija

en: Button Text
lt: Mygtuko tekstas

en: Desklock Title
lt: Darbalaukio užrakto antraštė

en: Desklock Password
lt: Darbalaukio užrakto slaptažodis

en: Dialog Error
lt: Klaidos dialogas

en: Exebuf Command
lt: Exebuf komanda

en: Splash Title
lt: Pristatymo antraštė

en: Splash Text
lt: Pristatymo tekstas

en: Splash Version
lt: Pristatymo versija

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Entry
lt: Įrašas

en: Frame
lt: Rėmelis

en: Label
lt: Užrašas

en: Slider
lt: Šliaužiklis

en: Radio Buttons
lt: Akutės

en: Check Buttons
lt: Žymimieji langeliai

en: Text List Item
lt: Tekstinio sąrašo elementas

en: List Item
lt: Sąrašo elementas

en: List Header
lt: Sąrašo antraštė

en: Filemanager
lt: Failų tvarkyklė

en: Desktop Icon
lt: Darbalaukio piktograma

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Small Styled
lt: Mažo stiliaus

en: Normal Styled
lt: Normalaus stiliaus

en: Large Styled
lt: Didelio stiliaus

en: Font Settings
lt: Šriftų nustatymai

en: Tiny
lt: Mažutis

en: Big
lt: Didelis

en: Really Big
lt: Labai didelis

en: Huge
lt: Milžiniškas

en: Enable Custom Font Classes
lt: Įjungti savas šriftų klases

en: Font Classes
lt: Šriftų klasės

en: Enable Font Class
lt: Įjungti šriftų klases

en: Font
lt: Šriftas

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Bytecode
lt: Baitinis kodas

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Font Fallbacks
lt: Šrifto surogatas

en: Fallback Name
lt: Surogato pavadinimas

en: Enable Fallbacks
lt: Įjungti surogatus

en: Hinting / Fallbacks
lt: Taškinė korekcija / Surogatai

en: Scale Settings
lt: Mastelio nustatymai

en: Don't Scale
lt: Nekeisti mastelio

en: Scale relative to screen DPI
lt: Keisti santykinai ekrano DPI

en: Base DPI (Currently %i DPI)
lt: Bazinis DPI (Dabar %i DPI)

en: Custom scaling factor
lt: Savas mastelio daugiklis

en: Policy
lt: Taisyklės

en: Minimum
lt: Mažiausias

en: %1.2f times
lt: %1.2f kartų

en: Maximum
lt: Didžiausias

en: Constraints
lt: Ribojimai

en: Theme Selector
lt: Temos pasirinkimas

en: Select a Theme...
lt: Pasirinkite temą...

en: Theme Import Error
lt: Temos importavimo klaida

en: Transition Settings
lt: Keitimo nustatymai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Startup
lt: Paleistis

en: Desk Change
lt: Darbalaukio pakeitimas

en: Background Change
lt: Fono pakeitimas

en: Transitions
lt: Keitimo efektai

en: Wallpaper Settings
lt: Darbalaukio fono nustatymai

en: Use Theme Wallpaper
lt: Naudoti temos darbalaukio foną

en: Where to place the Wallpaper
lt: Kur patalpinti darbalaukio foną

en: All Desktops
lt: Visuose darbastaliuose

en: This Desktop
lt: Šiame darbastalyje

en: This Screen
lt: Šiame ekrane

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

en: Borders
lt: Rėmeliai

en: Scaling
lt: Mastelis

en: Group By
lt: Grupuoti pagal

en: Include windows from other screens
lt: Įtraukti langus iš kitų ekranų

en: Using separator bars
lt: Naudojant skirtukus

en: Using menus
lt: Naudojant meniu

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Alphabetical
lt: Pagal abėcėlę

en: Window stacking layer
lt: Langų dėstymo sluoksnis

en: Most recently used
lt: Vėliausiai naudoti

en: Sort Order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Group with owning desktop
lt: Grupuoti su darbalaukyje sąvininke

en: Group with current desktop
lt: Grupuoti dabartiniame darbalaukyje

en: Separate group
lt: Atskira grupė

en: Warp to owning desktop
lt: Perkelti į darbalaukį sąvininką

en: Iconified Windows
lt: Suskleisti į piktogramą langai

en: Limit caption length
lt: Riboti pavadinimo ilgį

en: %1.0f Chars
lt: %1.0f simboliai

en: Captions
lt: Pavadinimai

en: Focus Settings
lt: Aktyvinimo nustatymai

en: Click Window to Focus
lt: Aktyvinti spragtelėjus langą

en: Window under the Mouse
lt: Langas po žymekliu

en: Most recent Window under the Mouse
lt: Paskutinis langas po žymekliu

en: Click
lt: Spragtelėjimas

en: Pointer
lt: Žymeklis

en: Sloppy
lt: Aktyvuoti užvedus žymeklį

en: New Window Focus
lt: Aktyvinti naują langą

en: Only dialogs
lt: Tik dialogo langams

en: Only dialogs with focused parent
lt: Tik dialogo langams su aktyviu langu

en: Focus
lt: Aktyvinti

en: Autoraise
lt: Automatiškas pakėlimas

en: Delay before raising:
lt: Delsa prieš pakėlimą:

en: Raise Window
lt: Pakelti langą

en: Raise when starting to move or resize
lt: Pakelti pradedant slinkti/keisti dydį

en: Warp speed
lt: Perkėlimo greitis

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: Always pass click events to programs
lt: Visada perduoti spragtelėjimus programoms

en: Click raises the window
lt: Spragtelėjimas iškelia langą

en: Click focuses the window
lt: Spragtelėjimas sufokusuoja langą

en: Refocus last window on desktop switch
lt: Perjungus darbalaukį sufokusuoti paskutinį langą

en: Window Display
lt: Lango rodymas

en: User defined
lt: Nustatyta naudotojo

en: Application provided
lt: Pateikta programos

en: Move Geometry
lt: Perkėlimo geometrija

en: Display information
lt: Rodymo informacija

en: Follows the window
lt: Seka langą

en: Resize Geometry
lt: Dydžio keitimo geometrija

en: Display
lt: Rodymas

en: Placement
lt: Padėtis

en: Smart Placement
lt: Gudrus išdėstymas

en: Don't hide Gadgets
lt: Neslėpti įtaisų

en: Place at mouse pointer
lt: Padėti prie žymeklio

en: Place manually with the mouse
lt: Padėtį nurodyti rankiniu būdų su pele

en: Switch to desktop of new window
lt: Persijungti į naujo lango darbalaukį

en: New Windows
lt: Nauji langai

en: Animate
lt: Animuoti

en: Linear
lt: Tiesinis

en: Accelerate, then decelerate
lt: Pagreitinti, tada sulėtinti

en: Accelerate
lt: Pagreitėjimas

en: Decelerate
lt: Sulėtėjimas

en: Shading
lt: Paslėpimas

en: Window Geometry
lt: Lango geometrija

en: Resist obstacles
lt: Vengti kliūčių

en: Other windows
lt: Kiti langai

en: Edge of the screen
lt: Ekrano kraštas

en: Desktop gadgets
lt: Darbalaukio įtaisai

en: Resistance
lt: Pasipriešinimas

en: Smart expansion
lt: Gudrus išplėtimas

en: Fill available space
lt: Užpildyti turimą erdvę

en: Direction
lt: Kryptis

en: Both
lt: Abi

en: Allow manipulation of maximized windows
lt: Leisti valdyti padidintus langus

en: Automatically accept changes after:
lt: Automatiškai priimti pakeitimus po:

en: Move by
lt: Perkelti per

en: Resize by
lt: Pakeisti dydį per

en: Adjust windows on shelf hide
lt: Pritaikyti langus pasislėpus lentynai

en: Window Focus
lt: Lango aktyvinimas

en: Window Remembers
lt: Langas prisimena

en: Remember internal dialogs
lt: Prisiminti vidinius dialogų langus

en: Remember file manager windows
lt: Prisiminti failų tvarkyklės langus

en: Details
lt: Išsamiau

en: Connection Manager
lt: Ryšių tvarkytuvė

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Restore CPU Power Policy
lt: Atkurti procesoriaus galios taisykles

en: Automatic powersaving
lt: Automatinis energijos taupymas

en: Fast (4 ticks)
lt: Greitas (4 tikai)

en: Medium (8 ticks)
lt: Vidutinis (8 tikai)

en: Normal (32 ticks)
lt: Normalus (32 tikai)

en: Slow (64 ticks)
lt: Lėtas (64 tikai)

en: Very Slow (256 ticks)
lt: Labai lėtas (256 tikai)

en: Cpufreq
lt: Procesoriaus dažnis

en: Manual
lt: Žinynas

en: Lower Power Automatic
lt: Automatiškai sumažinti galią

en: Minimum Speed
lt: Mažiausias greitis

en: Maximum Speed
lt: Didžiausias greitis

en: Time Between Updates
lt: Atnaujinimo dažnis

en: Set CPU Power Policy
lt: Nustatyti procesoriaus galios taisykles

en: Set CPU Speed
lt: Nustatyti procesoriaus greitį

en: Powersaving behavior
lt: Energijos taupymo elgsena

en: Everything Launcher
lt: Visko vykdyklė

en: Everything Configuration
lt: Visko vykdyklės konfigūracija

en: Run Everything
lt: Vykdyti viską

en: Everything Settings
lt: Bendrosios vykdyklės nustatymai

en: Available Plugins
lt: Turimi papildiniai

en: Move Up
lt: Pakelti aukštyn

en: Move Down
lt: Nuleisti žemyn

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Show in "All"
lt: Rodyti prie "Visi"

en: Show in top-level
lt: Rodyti aukščiausiame lygmenyje

en: Minimum characters for search
lt: Mažiausias simbolių skaičius paieškai

en: Plugin Trigger
lt: Papildinio sužadinimas

en: Plugin View
lt: Papildinio vaizdas

en: Detailed
lt: Išsamus

en: Animate scrolling
lt: Animuoti slinktį

en: Up/Down select next item in icon view
lt: Aukštyn/žemyn parenka kitą elementą piktogramų vaizde

en: Hide input when inactive
lt: Slėpti įvedimo lauką kai neaktyvus

en: Hide list
lt: Slėpti sąrašą

en: Quick Navigation
lt: Greitoji navigacija

en: Emacs style (ALT + n,p,f,b,m,i)
lt: Emacs stiliaus (ALT + n,p,f,b,m,i)

en: Vi style (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)
lt: Vi stiliaus (ALT + h,j,k,l,n,p,m,i)

en: By usage
lt: Pagal naudojimą

en: Most used
lt: Dažniausiai naudoti

en: Last used
lt: Paskiausiai naudoti

en: Subject Plugins
lt: Temos papildiniai

en: Action Plugins
lt: Veiksmo papildiniai

en: Object Plugins
lt: Objektų papildiniai

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Popup Size
lt: Iškylančiojo lango dydis

en: Popup Width
lt: Iškylančiojo lango plotis

en: Popup Height
lt: Iškylančiojo lango aukštis

en: Popup Align
lt: Iškylančiojo lango lygiavimas

en: Geometry
lt: Geometrija

en: No plugins loaded
lt: Nėra įkeltų priedų

en: Open with...
lt: Atverti su...

en: Everything Applications
lt: Visko vykdyklės programos

en: Commands
lt: Komandos

en: Terminal Command
lt: Terminalo komanda

en: Sudo GUI
lt: Sudo grafinė sąsaja

en: Everything Files
lt: Visko vykdyklės failai

en: Show recent files
lt: Rodyti neseniai naudotus failus

en: Search recent files
lt: Ieškoti tarp neseniai naudotų failų

en: Search cached files
lt: Ieškoti failų podėlyje

en: Cache visited directories
lt: Įkelti aplankytus katalogus į podėlį

en: Clear cache
lt: Išvalyti podėlį

en: Send to Desktop
lt: Nusiųsti į darbalaukį

en: Other application...
lt: Kita programa...

en: Open
lt: Atverti

en: Known Applications
lt: Žinomos programos

en: All Applications
lt: Visos programos

en: Custom Command
lt: Sava komanda

en: Copying is aborted
lt: Kopijavimas nutraukiamas

en: Moving is aborted
lt: Perkėlimas nutraukiamas

en: Deleting is aborted
lt: Šalinimas nutraukiamas

en: Unknown operation from slave is aborted
lt: Nežinomas veiksmas iš pagalbinio nutraukiamas

en: Copy of %s done
lt: %s kopijavimas baigtas

en: Move of %s done
lt: %s perkėlimas baigtas

en: Delete done
lt: Šalinimas baigtas

en: Deleting files...
lt: Šalinami failai

en: File Icons
lt: Failų piktogramos

en: File Types
lt: Failų tipai

en: File Icon
lt: Failo piktograma

en: Basic Info
lt: Pagrindinė informacija

en: Use Generated Thumbnail
lt: Naudoti sukurtą miniatiūrą

en: Use Theme Icon
lt: Naudoti temos piktogramą

en: Use Edje File
lt: Naudoti Edje failą

en: Use Image
lt: Naudoti paveikslą

en: Use Default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Icon Size
lt: Piktogramos dydis

en: View
lt: Rodymas

en: Open Dirs In Place
lt: Atverti katalogus vietoje

en: Use Single Click
lt: Naudoti vieną spragtelėjimą

en: Use Alternate Selection Modifiers
lt: Naudoti pakaitinius parinkimo keitiklius

en: Mode
lt: Veiksena

en: Mount volumes on insert
lt: Prijungti laikmenas pajungus prie kompiuterio

en: Open filemanager on mount
lt: Prijungus atverti failų tvarkyklę

en: Device
lt: Įrenginys

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Home
lt: Namai

en: Root
lt: Šakninis

en: Filemanager is idle
lt: Failų tvarkyklė be darbo

en: EFM Operation Info
lt: EFM veiksmo informacija

en: Background
lt: Fonas

en: Custom Image
lt: Pasirinktas paveikslas

en: Custom Color
lt: Pasirinkta spalva

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Animations
lt: Animacijos

en: Background Options
lt: Fono parinktys

en: Free
lt: Laisva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Add other gadgets
lt: Pridėti kitus įtaisus

en: Show/hide gadgets
lt: Rodyti/slėpti įtaisus

en: IBar Settings
lt: IBar nustatymai

en: Icon Labels
lt: Piktogramų žymės

en: Create new IBar source
lt: Sukurti naują IBar šaltinį

en: Enter a name for this new source:
lt: Įveskite naujo šaltinio pavadinimą:

en: Are you sure you want to delete this bar source?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį juostos šaltinį?

en: IBox Settings
lt: IBox nustatymai

en: Show Icon Label
lt: Rodyti piktogramos žymę

en: Display Name
lt: Rodyti pavadinimą

en: Display Title
lt: Rodyti antraštę

en: Display Class
lt: Rodyti klasę

en: Display Icon Name
lt: Rodyti piktogramos pavadinimą

en: Display Border Caption
lt: Rodyti rėmelio pavadinimą

en: Show windows from all screens
lt: Rodyti langus iš visų ekranų

en: Show windows from current screen
lt: Rodyti langus iš dabartinio ekrano

en: Show windows from all desktops
lt: Rodyti langus iš visų darbalaukių

en: Show windows from active desktop
lt: Rodyti langus iš aktyvaus darbalaukio

en: Please enter your unlock password
lt: Prašome įvesti atrakinimo slaptažodį

en: Authentication System Error
lt: Atpažinimo sistemos klaida

en: Playback
lt: Perklausa

en: Cards
lt: Plokštės

en: Urgency
lt: Skubumas

en: Default Timeout
lt: Numatytasis skirtasis laikas

en: Pager Settings
lt: Puslapiuotojo nustatymai

en: Flip desktop on mouse wheel
lt: Versti darbalaukį pasukus pelės ratuką

en: Show popup on desktop change
lt: Rodyti iškylantyjį langą pakeitus darbalaukį

en: Show popup for urgent windows
lt: Rodyti iškylantyjį langą skubiems langams

en: Select and Slide button
lt: Pasirinkti ir slinkti mygtukas

en: Click to set
lt: Spragtelkite nustatymui

en: Drag and Drop button
lt: Vilkti ir numesti mygtukas

en: Drag whole desktop
lt: Vilkti visą darbalaukį

en: Popup pager height
lt: Iškylančiojo puslapiuotojo aukštis

en: %1.1f seconds
lt: %1.1f sekundės

en: Urgent popup sticks on screen
lt: Svarbus iškylantysis langas prilimpa ekrane

en: Urgent Windows
lt: Svarbūs langai

en: Show Pager Popup
lt: Rodyti puslapiuotoją iškylančiame lange

en: Popup Desk Right
lt: Iškilti darbalaukio dešinėje

en: Popup Desk Left
lt: Iškilti darbalaukio kairėje

en: Popup Desk Up
lt: Iškilti darbalaukio viršuje

en: Popup Desk Down
lt: Iškilti darbalaukio apačioje

en: Popup Desk Next
lt: Iškylantysis langas kitame darbalaukyje

en: Popup Desk Previous
lt: Iškylantysis langas ankstesniame darbalaukyje

en: More Help
lt: Daugiau pagalbos

en: Quality
lt: Kokybė

en: Save
lt: Išsaugoti

en: System Controls
lt: Sistemos valdikliai

en: Systray
lt: Sistemos dėklas

en: Temperature Settings
lt: Temperatūros stebėtuvo nustatymai

en: Sensors
lt: Jutikliai

en: Fahrenheit
lt: Farenheito

en: Display Units
lt: Rodyti vienetus

en: Check Interval
lt: Tikrinimo intervalas

en: High Temperature
lt: Aukšta temperatūra

en: Low Temperature
lt: Žema temperatūra

en: Temperatures
lt: Temperatūros

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Windows from other desks
lt: Langai iš kitų darbalaukių

en: Windows from other screens
lt: Langai iš kitų ekranų

en: Iconified
lt: Suskleista į piktogramą

en: Iconified from other desks
lt: Sumažinti į piktogramą iš kitų darbalaukių

en: Iconified from other screens
lt: Sumažinti į piktogramą iš kitų ekranų

en: Warp mouse while selecting
lt: Perkelti žymeklį kai žymima

en: Warp mouse at end
lt: Perkelti žymeklį pabaigoje

en: Jump to desk
lt: Peršokti į darbalaukį

en: Selecting
lt: Žymėjimas

en: Scroll Animation
lt: Slinkties animacija

en: Scroll speed
lt: Slinkties greitis

en: Next Window
lt: Kitas langas

en: Previous Window
lt: Ankstesnis langas

en: Select a window
lt: Pasirinkti langą

en: Next
lt: Toliau

en: Select one
lt: Pasirinkite vieną

en: Profile
lt: Profilis
