enlightenment - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: About Enlightenment
ms: Mengenai Enlightment

en: Close
ms: Tutup

en: No
ms: Tidak

en: Yes
ms: Ya

en: Move
ms: Alihkan

en: Window Menu
ms: Menu Tetingkap

en: Raise
ms: Naik

en: Maximize
ms: Maksimumkan

en: Maximize Vertically
ms: Maksimakan Menegak

en: Maximize Horizontally
ms: Maksimakan Mendatar
