Enlightenment DR17 - en to nb translation catalogue (453 entries)

en: About Enlightenment
nb: Om Enlightenment

en: Close
nb: Lukk

en: Kill
nb: Drep

en: No
nb: Nei

en: Exit
nb: Avslutt

en: Yes
nb: Ja

en: Power off
nb: Slå av

en: Reboot
nb: Start på nytt

en: Suspend
nb: Hvilemodus

en: Hibernate
nb: Dvalemodus

en: Window : Actions
nb: Vindu : Handling

en: Move
nb: Flytt

en: Menu
nb: Meny

en: Window Menu
nb: Vindusmeny

en: Raise
nb: Reis

en: Lower
nb: Senk

en: Window : State
nb: Vindu : Tilstand

en: Maximize
nb: Maksimér

en: Maximize Vertically
nb: Maksimer vertikalt

en: Maximize Horizontally
nb: Maksimer horisontalt

en: Maximize Fullscreen
nb: Maksimer fullskjerm

en: Maximize Mode "Smart"
nb: Maksimer

en: Maximize Mode "Expand"
nb: Maksimeringsmodus "Ekspander"

en: Maximize Mode "Fill"
nb: Maximize Mode "Fyll"

en: Shade Up Mode Toggle
nb: Veksle Skygg Opp Modus

en: Shade Down Mode Toggle
nb: Veksle Skygg Ned Modus

en: Shade Left Mode Toggle
nb: Veksle Skygg Venstre Modus

en: Shade Right Mode Toggle
nb: Veksle Skygg Høyre Modus

en: Shade Mode Toggle
nb: Veksle Skyggemodus

en: Toggle Borderless State
nb: Veksle Rammefri Tilstand

en: Toggle Pinned State
nb: Veksle Festet Modus

en: Desktop
nb: Skrivebord

en: Flip Desktop Left
nb: Vipp Skrivebord Venstre

en: Flip Desktop Right
nb: Vipp Skrivebord Høyre

en: Flip Desktop Up
nb: Vipp Skrivebord Opp

en: Flip Desktop Down
nb: Vipp Skrivebord Ned

en: Flip Desktop By...
nb: Vipp Skrivebord Med...

en: Show The Desktop
nb: Vis Skrivebordet

en: Show The Shelf
nb: Vis Hyllen

en: Flip Desktop To...
nb: Vipp Skrivebordet Til...

en: Switch To Desktop 0
nb: Bytt til skrivebord 0

en: Switch To Desktop 1
nb: Bytt til skrivebord 1

en: Switch To Desktop 2
nb: Bytt til skrivebord 2

en: Switch To Desktop 3
nb: Bytt til skrivebord 3

en: Switch To Desktop 4
nb: Bytt til skrivebord 4

en: Switch To Desktop 5
nb: Bytt til skrivebord 5

en: Switch To Desktop 6
nb: Bytt til skrivebord 6

en: Switch To Desktop 7
nb: Bytt til skrivebord 7

en: Switch To Desktop 8
nb: Bytt til skrivebord 8

en: Switch To Desktop 9
nb: Bytt til skrivebord 9

en: Switch To Desktop 10
nb: Bytt til skrivebord 10

en: Switch To Desktop 11
nb: Bytt til skrivebord 11

en: Switch To Desktop...
nb: Bytt til skrivebord...

en: Flip Desktop Left (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Venstre (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop Right (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Høyre (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop Up (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Opp (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop Down (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Ned (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop By... (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Med... (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop To... (All Screens)
nb: Vipp Skrivebordet Til... (Alle Skjermer)

en: Flip Desktop In Direction...
nb: Vipp Skrivebordet I Retning...

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 0 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 1 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 2 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 3 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 4 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 5 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 6 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 7 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 8 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 9 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 10 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord 11 (Alle Skjermer)

en: Switch To Desktop... (All Screens)
nb: Gå Til Skrivebord... (Alle Skjermer)

en: Window : List
nb: Vindu : Liste

en: Screen
nb: Skjerm

en: Send Mouse To Screen 0
nb: Send Muspeker Til Skjerm 0

en: Send Mouse To Screen 1
nb: Send Muspeker Til Skjerm 1

en: Send Mouse To Screen...
nb: Send Muspeker Til Skjerm...

en: Send Mouse Forward 1 Screen
nb: Send Muspeker Fram 1 Skjerm

en: Send Mouse Back 1 Screen
nb: Send Muspeker Tilbake 1 Skjerm

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
nb: Send Muspeker Fram/Tilbake ... Skjermer

en: Window : Moving
nb: Vindu : Flytting

en: To Next Desktop
nb: Til Neste Skrivebord

en: To Previous Desktop
nb: Til Forrige Skrivebord

en: By Desktop #...
nb: Med Skrivebord #...

en: To Desktop...
nb: Til skrivebord...

en: Show Main Menu
nb: Vis Hovedmeny

en: Show Favorites Menu
nb: Vis Favorittmeny

en: Show All Applications Menu
nb: Vis Alle Programmer-meny

en: Show Clients Menu
nb: Vis Klientermeny

en: Show Menu...
nb: Vis meny...

en: Launch
nb: Start

en: Command
nb: Kommando

en: Application
nb: Applikasjon

en: Exit Now
nb: Avslutt nå

en: Log Out
nb: Logg ut

en: Power Off Now
nb: Slå av nå

en: Power Off
nb: Slå av

en: Lock
nb: Lås

en: Cleanup Windows
nb: Rydd vinduer

en: Generic : Actions
nb: Generelt : Handlinger

en: Delayed Action
nb: Forsinket Handling

en: Set As Background
nb: Sett Som Bakgrunn

en: Color Selector
nb: Fargevelger

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Hidden
nb: Skjult

en: Title
nb: Tittel

en: Lock Failed
nb: Lås feilet

en: OK
nb: Ok

en: Settings Upgraded
nb: Innstillinger Oppgradert

en: Advanced
nb: Avansert

en: Basic
nb: Grunnleggende

en: Apply
nb: Bruk

en: Extensions
nb: Utvidelser

en: Modules
nb: Moduler

en: Error - no PAM support
nb: Feil - ingen PAM støtte

en: Name
nb: Navn

en: Comment
nb: Kommentar

en: Icon
nb: Ikon

en: Generic Name
nb: Generelt Navn

en: Window Class
nb: Vindusklasse

en: Categories
nb: Kategorier

en: Mime Types
nb: MIME-typer

en: Desktop file
nb: Skrivebordsfil

en: General
nb: Generelt

en: Startup Notify
nb: Oppstartsvarsling

en: Run in Terminal
nb: Kjør i terminal

en: Show in Menus
nb: Vis i Menyer

en: Options
nb: Innstillinger

en: Select an Executable
nb: Velg et Program

en: Run Error
nb: Kjørefeil

en: Application run error
nb: Kjørefeil i applikasjon

en: Application Execution Error
nb: Feil ved kjøring av applikasjon

en: %s stopped running unexpectedly.
nb: %s sluttet uventet å kjøre.

en: Error Logs
nb: Feillogger

en: There was no error message.
nb: Det var ingen feilmelding.

en: Save This Message
nb: Lagre Denne Beskjeden

en: This error log will be saved as %s/%s.log
nb: Denne feilloggen vil bli lagret som %s/%s.log

en: Error Information
nb: Feilinformasjon

en: Error Signal Information
nb: Feilsignalinformasjon

en: Output Data
nb: Utdata

en: There was no output.
nb: Det var ingen utdata

en: Nonexistent path
nb: Ikkeeksisterende filbane

en: %s doesn't exist.
nb: %s eksisterer ikke.

en: Mount Error
nb: Monteringsfeil

en: Can't mount device
nb: Kan ikke montere enhet

en: Unmount Error
nb: Avmonteringsfeil

en: Can't unmount device
nb: Kan ikke avmontere enhet

en: Eject Error
nb: Utløsningsfeil

en: Can't eject device
nb: Kan ikke løse ut enhet

en: Error
nb: Feil

en: Refresh View
nb: Oppdater Visning

en: Paste
nb: Lim inn

en: Cut
nb: Klipp ut

en: Copy
nb: Kopier

en: Delete
nb: Slett

en: Rename
nb: Gi nytt navn

en: Unmount
nb: Avmonter

en: Mount
nb: Monter

en: Eject
nb: Løs Ut

en: Properties
nb: Egenskaper

en: File Properties
nb: Filegenskaper

en: Use default
nb: Bruk standard

en: Custom Icons
nb: Egendefinerte Ikoner

en: Icon Size (%d)
nb: Ikonstørrelse (%d)

en: New Directory
nb: Opprett mappe

en: Show Hidden Files
nb: Vis Skjulte Filer

en: Remember Ordering
nb: Husk Rekkefølge

en: Sort Now
nb: Sorter Nå

en: Set background...
nb: Sett bakgrunn...

en: Rename %s to:
nb: Omdøp %s til:

en: Rename File
nb: Gi nytt navn

en: Retry
nb: Prøv igjen

en: Abort
nb: Avbryt

en: No to all
nb: Nei til alle

en: Yes to all
nb: Ja til alle

en: Warning
nb: Advarsel

en: Ignore this
nb: Overse dette

en: Ignore all
nb: Overse alle

en: Confirm Delete
nb: Bekreft Slett

en: Unknown Volume
nb: Ukjent Volum

en: Removable Device
nb: Avtagbar Enhet

en: Name:
nb: Navn:

en: Size:
nb: Størrelse:

en: Last Modified:
nb: Sist Endret:

en: File Type:
nb: Filtype:

en: Permissions
nb: Rettigheter

en: Preview
nb: Forhåndsvisning

en: Default
nb: Standard

en: Thumbnail
nb: Miniatyr

en: Custom
nb: Egendefinert

en: Use this icon for all files of this type
nb: Bruk dette ikonet for alle filer av denne typen

en: Link Information
nb: Lenkeinformasjon

en: Select an Image
nb: Velg et Bilde

en: Automatically scroll contents
nb: Rull innhold automatisk

en: Plain
nb: Vanlig

en: Inset
nb: Innrammet

en: Remove
nb: Fjern

en: Fill
nb: Fyll

en: Select a Picture...
nb: Velg et bilde...

en: Window Locks
nb: Vinduslåser

en: Generic Locks
nb: Generelle låser

en: Do not allow the border to change on this window
nb: Ikke tillat endring av vindusbord

en: Position
nb: Posisjon

en: Size
nb: Størrelse

en: Stacking
nb: Nivå

en: Iconified state
nb: Minimert

en: Stickiness
nb: Fasthet

en: Shaded state
nb: Opprullet

en: Maximized state
nb: Maksimert

en: Fullscreen state
nb: Fullskjerm

en: Border style
nb: Vindusramme

en: Closing the window
nb: Stenge vinduet

en: Remember these Locks
nb: Husk disse låsene

en: Window
nb: Vindu

en: Sticky
nb: Fast

en: Fullscreen
nb: Fullskjerm

en: Edit Icon
nb: Rediger ikon

en: Create Icon
nb: Lag ikon

en: Iconify
nb: Minimér

en: Skip
nb: Hopp over

en: Border
nb: Ramme

en: Locks
nb: Låser

en: Remember
nb: Husk

en: Top
nb: Topp

en: Always Below
nb: Alltid nederst

en: Pin to Desktop
nb: Fest til skrivebordet

en: Unpin from Desktop
nb: Løsne fra skrivebordet

en: Select Border Style
nb: Velg Rammestil

en: Use User Defined Icon
nb: Bruk Brukerdefinert Ikon

en: Window List
nb: Vindusliste

en: Taskbar
nb: Oppgavelinje

en: None
nb: Ingen

en: Class
nb: Klasse

en: Icon Name
nb: Ikonnavn

en: Machine
nb: Maskin

en: Role
nb: Rolle

en: Minimum Size
nb: Minimumsstørrelse

en: Maximum Size
nb: Maksimumsstørrelse

en: Base Size
nb: Utgangspunktstørrelse

en: Aspect Ratio
nb: Sideforhold

en: State
nb: Tilstand

en: Window ID
nb: VindusID

en: Window Group
nb: Vindusgruppe

en: Urgent
nb: Viktig

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Shaded
nb: Opprullet

en: Window Remember
nb: Husk vindusegenskaper

en: Window properties are not a unique match
nb: Vindusegenskaper er ikke et unikt treff

en: No match properties set
nb: Ingen utvalgsoperatører valgt

en: Nothing
nb: Ingenting

en: Size and Position
nb: Størrelse og posisjon

en: Size, Position and Locks
nb: Størrelse, posisjon og låser

en: Window Role
nb: Vindusrolle

en: Window type
nb: Type vindu

en: Virtual Desktop
nb: Skrivebord

en: Skip Window List
nb: Hopp over vindu

en: Match only one window
nb: Kun første vindu

en: Behavior
nb: Oppførsel

en: Misc
nb: Diverse

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Title:
nb: Tittel:

en: Class:
nb: Klasse:

en: Role:
nb: Rolle:

en: Up
nb: Opp

en: Down
nb: Ned

en: Add
nb: Legg til

en: Menus
nb: Menyer

en: Files
nb: Filer

en: Core
nb: Kjerne

en: Module Settings
nb: Modulinnstillinger

en: Available Gadgets
nb: Tilgjengelige Gadgets

en: Shelf Contents
nb: Hylleinnhold

en: Toolbar Contents
nb: Verktøylinjeinnhold

en: Input Method Error
nb: Feil ved skrivemetode

en: Main
nb: Hoved

en: Favorite Applications
nb: Favoritter

en: Applications
nb: Applikasjoner

en: Windows
nb: Vinduer

en: Lost Windows
nb: Mistede vinduer

en: About
nb: Om

en: About Theme
nb: Om tema

en: Shelves
nb: Hyller

en: Show/Hide All Windows
nb: Vis/Skjul Alle Vinduer

en: Set Virtual Desktops
nb: Sett Virtuelle Skrivebord

en: Shelf Settings
nb: Hylleinnstillinger

en: Above Everything
nb: Alltid øverst

en: Below Windows
nb: Under Vinduer

en: Below Everything
nb: Alltid nederst

en: %1.0f pixels
nb: %1.0f piksler

en: %.1f seconds
nb: %.1f sekunder

en: Toolbar Settings
nb: Verktøylinjeinnstillinger

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
nb: Enlightenment klarer ikke å sette opp håndtering av exit-signal.
    Er du tom for minne?

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
nb: Enlightenment klarer ikke å sette opp håndtering av HUP-signal.
    Er du tom for minne?

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
nb: Enlightenment har oppdaget at ecore_evas ikke støtter
    programvarerendret X11 i Evas. Sjekk ved installasjon av Evas og
    Ecore at de støtter programvarerendret X11.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
nb: Enlightenment har oppdaget at ecore_evas ikke støtter
    rendring til programvarebuffer i Evas. Vennligst sjekk din installasjon av Evas og
    Ecore at de støtter rendring til programvarebuffer.

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
nb: Enlightenment klarer ikke å initialisere feilrapporteringssystemet.
    Har du satt DISPLAY-variablen?

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
nb: Enlightenment klarer ikke lage underkataloger på ditt hjemmeområde.
    Mangler du hjemmeområde eller er disken din full?

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
nb: Enlightenment klarte ikke sette opp søkestier.
    Er du tom for minne?

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
nb: Enlightenment klarte ikke sette opp vindushåndtering av alle skjermbildene.
    Kjører du en annen vindushåndterer?

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
nb: Enlightenment klarte ikke sette opp filbehandleren.

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
nb: Enlightenment klarte ikke sette opp miniatyrbildesystemet.

en: Welcome to Enlightenment
nb: Velkommen til Enlightenment

en: Error loading Module
nb: Feil ved lasting av modul

en: Enlightenment %s Module
nb: Enlightenment %s-modul

en: Refresh
nb: Oppdater

en: Logout now
nb: Logg ut nå

en: Cancel Logout
nb: Avbryt utlogging

en: Cannot exit - immortal windows.
nb: Kan ikke avslutte - udødelige vinduer.

en: Owner:
nb: Eier

en: Permissions:
nb: Tillatelser:

en: You
nb: Du

en: Show alert when battery is low
nb: Vis advarsel når batterinivået er lavt

en: Check every:
nb: Sjekk hvert:

en: Battery
nb: Batteri

en: Clock
nb: Klokke

en: Mute
nb: Demp

en: <None>
nb: <Ingen>

en: Zone
nb: Sone

en: Button %i
nb: Knapp %i

en: General Settings
nb: Generelle innstillinger

en: Advanced Mode
nb: Avansert

en: Reset
nb: Tilbakestill

en: Profiles
nb: Profiler

en: Wallpaper
nb: Bakgrunn

en: %1.0f seconds
nb: %1.0f sekunder

en: Number of Desktops
nb: Antall skrivebord

en: Desktops
nb: Skrivebord

en: %1.0f minutes
nb: %1.0f minutter

en: Screen Lock
nb: Skjermlås

en: Configuration Panel
nb: Kontrollpanel

en: Show Cursor
nb: Vis markør

en: Buttons
nb: Knapper

en: New
nb: Ny

en: Import...
nb: Importer...

en: Language Settings
nb: Språkinnstillinger

en: Language Selector
nb: Språkvelger

en: Language
nb: Språk

en: Menu Settings
nb: Menyoppsett

en: Gadgets
nb: Gadgeter

en: %2.0f pixels
nb: %2.0f piksler

en: Menu Scroll Speed
nb: Menyrullehastighet

en: Click Drag Timeout
nb: Klikk/Dra forsinkelse

en: Images
nb: Bilder

en: Icons
nb: Ikoner

en: Backgrounds
nb: Bakgrunner

en: Messages
nb: Meldinger

en: Performance Settings
nb: Ytelsesoppsett

en: Low
nb: Lav

en: Medium
nb: Midt på treet

en: High
nb: Høy

en: Window Border Selection
nb: Valg av vindusbord

en: Remember this Border for this window next time it appears
nb: Alltid bruk denne borden for dette vinduet

en: Move Text
nb: Flytt tekst

en: Small
nb: Liten

en: Large
nb: Stor

en: Big
nb: Stor

en: Really Big
nb: Veldig stor

en: Huge
nb: Enorm

en: Automatic
nb: Automatisk

en: Theme Selector
nb: Endre skrivebordstema

en: Events
nb: Hendelser

en: Startup
nb: Oppstart

en: All Desktops
nb: Alle skrivebord

en: This Desktop
nb: Dette Skrivebordet

en: Theme
nb: Tema

en: Borders
nb: Vindusramme

en: Group By
nb: Grupper etter

en: Alphabetical
nb: Alfabetisk

en: Focus Settings
nb: Tastaturfokusinnstillinger

en: Click Window to Focus
nb: Klikk vindu for fokus

en: Window under the Mouse
nb: Vindu under musen

en: Most recent Window under the Mouse
nb: Siste vindu under musepekeren

en: New Window Focus
nb: Fokus for nye vinduer

en: Focus
nb: Fokus

en: Autoraise
nb: Automatisk heving

en: Delay before raising:
nb: Pause før vinduet heves:

en: Other Settings
nb: Andre innstillinger

en: Window Display
nb: Vinduvisning

en: Display information
nb: Vis informasjon

en: Display
nb: Visning

en: Smart Placement
nb: Smart plassering

en: Place at mouse pointer
nb: Plasser ved musepeker

en: Place manually with the mouse
nb: Plassér manuelt med musepeker

en: Linear
nb: Lineær

en: Accelerate
nb: Akselerer

en: Decelerate
nb: Deakselerer

en: Resistance
nb: Motstand

en: Smart expansion
nb: Smart utvidelse

en: Fill available space
nb: Fyll tilgjengelig plass

en: Both
nb: Begge

en: Details
nb: Detaljer

en: Manual
nb: Manuelt

en: Lower Power Automatic
nb: Skru automatisk ned hastigheten

en: Minimum Speed
nb: Minimumshastighet

en: Maximum Speed
nb: Maksimumshastighet

en: %i MHz
nb: %i Mhz

en: Enabled
nb: Aktivert

en: Open with...
nb: Åpne med...

en: Send to Desktop
nb: Send til skrivebord

en: Open
nb: Åpne

en: File Icons
nb: Filikoner

en: File Types
nb: Filtyper

en: File Icon
nb: Filikon

en: Basic Info
nb: Basisinformasjon

en: Mime:
nb: MIME:

en: Use Image
nb: Bruk bilde

en: Icon Size
nb: Størrelse på ikoner

en: View
nb: Vis

en: File Manager
nb: Filbehandler

en: Home
nb: Hjem

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Custom Image
nb: Eget Bilde

en: Custom Color
nb: Eget Farge

en: Transparent
nb: Gjennomsiktig

en: Animations
nb: Animasjoner

en: Free
nb: Ledig

en: Appearance
nb: Utseende

en: Add other gadgets
nb: Legg til andre gadgets

en: Show/hide gadgets
nb: Vis/skjul gadgets

en: IBar Settings
nb: IBar Innstillinger

en: Icon Labels
nb: Ikonetiketter

en: Create new IBar source
nb: Lag ny IBarkilde

en: Enter a name for this new source:
nb: Fyll inn et navn for den nye kilden:

en: IBox Settings
nb: IBoxinnstillinger

en: Show Icon Label
nb: Vis Ikonetiketter

en: Display Name
nb: Vis navn

en: Display Title
nb: Vis tittel

en: Display Class
nb: Vis klasse

en: Display Icon Name
nb: Vis ikonnavn

en: Please enter your unlock password
nb: Vennligst fyll inn opplåsningspassordet ditt

en: Authentication System Error
nb: Autentiseringssystemfeil

en: Playback
nb: Avspilling

en: Cards
nb: Kort

en: Drag whole desktop
nb: Dra hele skrivebordet

en: %1.1f seconds
nb: %1.1f sekund

en: Quality
nb: Kvalitet

en: Save
nb: Lagre

en: Temperature Settings
nb: Temperaturinnstillinger

en: Sensors
nb: Føler

en: Display Units
nb: Visningsenhet

en: Check Interval
nb: Oppdateringsinterval

en: High Temperature
nb: Høy temperatur

en: %1.0f F
nb: %1.0f°F

en: %1.0f C
nb: %1.0f°C

en: Low Temperature
nb: Lav temperatur

en: Temperature
nb: Temperatur

en: Next Window
nb: Neste vindu

en: Previous Window
nb: Forrige vindu

en: Select a window
nb: Velg et vindu

en: Next
nb: Neste

en: Select one
nb: Velg en

en: Profile
nb: Profil
