app.drey.EarTag - en to fa translation catalogue (176 entries)

note: TRANSLATORS: If possible, do not translate the name of the program (Ear Tag). Transliteration (re-writing to fit another alphabet) is acceptable.
en: Ear Tag
fa: پلاک گوش

en: Tag Editor
fa: ویرایشگر برچسب

note: TRANSLATORS: App description.
en: Edit audio file tags
fa: ویرایش برچسب‌های پرونده‌های صوتی

en: music;audio;tag;tagging;tagger;
fa: آهنگ؛صدا؛برچسب؛برچسب زدن؛برچسب‌زننده؛

en: Ear Tag is a simple audio file tag editor. It is primarily geared towards making quick edits or bulk-editing tracks in albums/EPs. Unlike other tagging programs, Ear Tag does not require the user to set up a music library folder. It can:
fa: پلاک گوش ویرایشگری ساده برای برچسب‌های پرونده‌های صوتیست. هدف اصلی این کاره ویرایش‌های سریع یا تغییر دسته‌ای قطعه‌ها در آلبوم‌هاست. خلاف دیگر برنامه‌های برچسب‌زنی، پلاک گوش نیازی به برپایی شاخهٔ کتابخانهٔ آهنگ‌ها به دست کاربر ندارد. ویژگی‌ها:

en: Edit tags of MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG and WMA files
fa: ویرایش برچسب‌های پرونده‌های MP3، WAV، M4A، FLAC، OGG و WMA

en: Modify metadata of multiple files at once
fa: تغییر یک‌بارهٔ فرادادهٔ چندین پرونده

en: Rename files using information from present tags
fa: تغییر نام پرونده‌ها با استفاده از اطّلاعات برچسب‌های موجود

en: Identify files using AcoustID
fa: شناسایی پرونده‌ها با AcoustID

en: Network access is only used for the "Identify selected files" option.
fa: دسترسی شبکه تنها برای گزینهٔ «تشخیص پرونده‌های گزیده» است.

en: All supported audio files
fa: تمام پرونده‌های صوتی پشتیبانی شده

note: TRANSLATOR: Placeholder for file path when multiple files are selected
en: (Multiple files selected)
fa: (چندین پرونده گزیده)

en: Open Folder
fa: گشودن شاخه

en: Open File
fa: گشودن پرونده

en: No supported files found in opened folder
fa: هیچ پروندهٔ پشتیبانی شده‌ای در شاخهٔ گشوده پیدا نشد

en: Some of the opened files have invalid values; cannot save
fa: برخی پرونده‌های گشوده مقدارهایی نامعتبر دارند. نمی‌توان ذخیره کرد

en: No files selected
fa: پرونده‌ای گزیده نشده

en: 1 file selected | {n} files selected
fa[0]: ۱ پرونده گزیده شده
fa[1]: {n} پرونده گزیده شده

en: Undid changes in 1 file | Undid changes in {n} files
fa[0]: تغییرات ۱ پرونده برگردانده شد
fa[1]: تغییرات {n} پرونده برگردانده شد

en: Redo
fa: انجام دوباره

en: Redid changes in 1 file | Redid changes in {n} files
fa[0]: تغییرات ۱ پرونده دوباره انجام شد
fa[1]: تغییرات {n} پرونده دوباره انجام شد

en: Removed tags from 1 file | Removed tags from {n} files
fa[0]: برچسب‌ها از پرونده حذف شدند
fa[1]: برچسب‌ها از {n} پرونده حذف شدند

en: Undo
fa: برگردان

en: Undid tag removal in 1 file | Undid tag removal in {n} files
fa[0]: برداشتن برچسب‌های پرونده برگردانده شد
fa[1]: برداشتن برچسب‌های {n} پرونده برگردانده شد

note: TRANSLATORS: Displayed when drag-and-dropping a music file onto the window
en: Drop a file to add it to the opened file list
fa: انداختن پرونده برای افزودنش به سیاههٔ پرونده‌های گشوده

en: Save
fa: ذخیره

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to sort files in the opened file list
en: Sort files by track number, album, name
fa: مرتب کردن پرونده‌ها طبق شمارهٔ قطعه، آلبوم، نام

note: TRANSLATORS: Tooltip for the button used to close the file list sidebar
en: Close file list
fa: بستن فهرست پرونده

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to open a file that will be inserted into the file queue
en: Add file
fa: افزودن پرونده

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to open a file that will be inserted into the file queue
en: Select multiple files
fa: گزینش چندین پرونده

en: Search opened files
fa: جست‌وجوی پرونده‌های گشوده

en: No Results Found
fa: هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد

en: Try a different search query.
fa: آزمودن پرس‌وجویی متفاوت.

en: Select all files
fa: گزینش همهٔ پرونده‌ها

en: Remove selected files
fa: برداشتن پرونده‌های گزیده

note: TRANSLATORS: Tooltip for the button used to close the file list sidebar
en: Show file list
fa: نمایش سیاههٔ پرونده‌ها

en: _Open File
fa: _گشودن پرونده

en: O_pen Folder
fa: گشودن _شاخه

en: _Rename Selected Files
fa: _تغییر نام پرونده‌های گزیده

en: _Extract Tags from Filename
fa: _استخراج برچسب‌ها از نام پرونده

en: _Identify Selected Files
fa: _شناسایی پرونده‌های گزیده

en: _Undo Changes in Selected Files
fa: _برگرداندن تغییرات پرونده‌های گزیده

en: _Remove All Tags in Selected Files
fa: _برداشتن همهٔ برچسب‌ها از پرونده‌های گزیده

en: _Keyboard Shortcuts
fa: _میان‌برهای صفحه‌کلید

en: _Settings
fa: _تنظیمات

en: _About Ear Tag
fa: _دربارهٔ پلاک گوش

en: Open or drag in some audio files to edit their metadata.
fa: گشودن یا کشیدن پرونده‌های صوتی برای ویرایش فراداده‌هایشان.

en: Failed to save file
fa: شکست در ذخیرهٔ پرونده

en: Could not save file {f}. Check the logs for more information.
fa: ناتوانی در ذخیرهٔ پروندهٔ {f}. برای اطلاعات بیشتر، گزارش را بررسی کنید.

note: TRANSLATORS: "Okay" button in the "failed to save file" dialog
en: OK
fa: تأیید

en: Saved changes to files
fa: تغییرات در پرونده‌ها ذخیره شدند

en: Opened file is read-only; changes cannot be saved
fa: پروندهٔ گشوده فقط‌خواندنیست. تغییرات نمی‌توانند ذخیره شوند

en: Some of the opened files are read-only; changes cannot be saved
fa: برخی پرونده‌های گشوده فقط‌خواندنیند؛ تغییرات نمی‌توانند ذخیره شوند

en: Length
fa: درازا

en: Bitrate
fa: نرخ بیت

en: Title
fa: عنوان

en: Artist
fa: هنرمند

en: Album
fa: آلبوم

en: Album artist
fa: هنرمند آلبوم

en: Track number
fa: شمارهٔ قطعه

en: Total tracks
fa: مجموع قطعه‌ها

en: Genre
fa: سبک

en: Release date
fa: تاریخ انتشار

en: Comment
fa: توضیح

en: (Select a tag)
fa: (گزینش برچسب)

note: TRANSLATORS: Short for "beats per minute".
en: BPM
fa: بی‌پی‌ام

en: Compilation
fa: تلفیق

en: Composer
fa: آهنگساز

en: Copyright
fa: حق رونوشت

en: Encoded by
fa: کد شده با

en: Mood
fa: حس

note: TRANSLATORS: Orchestra conductor
en: Conductor
fa: رهبر

en: Arranger
fa: مرتب‌کننده

en: Disc number
fa: شمارهٔ دیسک

en: Publisher
fa: ناشر

en: Language
fa: زبان

en: Disc subtitle
fa: زیرنویس دیسک

en: Website/URL
fa: نشانی پایگاه وب

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Album artist (sort)
fa: هنرمند آلبوم (ترتیب)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Album (sort)
fa: آلبوم (ترتیب)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Composer (sort)
fa: آهنگساز (ترتیب)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Artist (sort)
fa: هنرمند (ترتیب)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Title (sort)
fa: عنوان (ترتیب)

en: MusicBrainz Artist ID
fa: شناسهٔ هنرمند MusicBrainz

en: MusicBrainz Album ID
fa: شناسهٔ آلبوم MusicBrainz

en: MusicBrainz Album Artist ID
fa: شناسهٔ هنرمند آلبوم MusicBrainz

en: MusicBrainz Release Track ID
fa: شناسهٔ قطعهٔ انتشار MusicBrainz

en: MusicBrainz Recording ID
fa: شناسهٔ ضبط MusicBrainz

en: MusicBrainz Release Group ID
fa: شناسهٔ گروه انتشار MusicBrainz

en: Select Album Cover Image
fa: گزینش تصویر جلد آلبوم

en: Save Album Cover To…
fa: ذخیرهٔ جلد آلبوم در…

en: Saved cover to {path}
fa: جلد در {path} ذخیره شد

en: Removed cover from file | Removed covers from {n} files
fa[0]: جلد از پرونده حذف شد
fa[1]: جلدها از {n} پرونده حذف شدند

en: 1 channel | {n} channels
fa[0]: ۱ کانال
fa[1]: {n} کانال

en: (multiple files)
fa: (چندین پرونده)

en: Loading Files…
fa: بار کردن پرونده‌ها…

en: Select a File
fa: گزینش پرونده

en: Select the files you want to edit from the list of opened files.
fa: گزینش پرونده‌هایی که ی«‌خواهید ویرایش کنید از سیاههٔ پرونده‌های گشوده.

en: Previous file
fa: پروندهٔ پیشین

en: Next file
fa: پروندهٔ بعدی

en: Filename
fa: نام پرونده

en: _Choose Image…
fa: _گزینش تصویر…

en: _Save Image…
fa: _ذخیرهٔ تصویر…

en: _Remove Cover
fa: _برداشتن جلد

en: Front
fa: رو

en: Back
fa: پشت

en: (multiple values)
fa: (مقدارهای مختلف)

note: TRANSLATORS: Placeholder for file sidebar items with no title set
en: (No title)
fa: (بدون عنوان)

note: TRANSLATORS: Shown when hovering over the dot next to modified files on the file list
en: File has invalid values
fa: پرونده مقدارهای نامعتبر دارد

note: TRANSLATORS: Shown when hovering over the dot next to modified files on the file list
en: File has unsaved changes
fa: پرونده تغییرات ذخیره نشده دارد

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to remove file from opened file list
en: Remove from list
fa: برداشتن از سیاهه

en: Save Changes?
fa: ذخیرهٔ تغییرات؟

en: If you don't save your changes, they will be permanently lost.
fa: اگر تغییراتتان را ذخیره نکنید، برای همیشه از دست خواهند رفت.

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Discard and Close
fa: _دور انداختن و بستن

en: _Save and Close
fa: _ذخیره و بستن

en: _Discard and Open
fa: _دور انداختن و گشودن

en: _Save and Open
fa: _ذخیره و گشودن

en: Failed to Load File
fa: شکست در بار کردن پرونده

en: Could not load file {f}. Check the logs for more information.
fa: نتوانست پروندهٔ {f} را بگشاید. بررسی گزارش برای اطّلاعات بیش‌تر.

en: _OK
fa: _تأیید

en: Failed to Rename File
fa: شکست در تغغیر نام پرونده

en: Could not rename file {f}. Check the logs for more information.
fa: نتوانست نام پروندهٔ {f} را تغییر دهد. بررسی گزارش برای اطّلاعات بیش‌تر.

en: Untitled
fa: بی‌عنوان

en: Unknown {tag_name}
fa: {tag_name} ناشناخته

en: Selected folder does not exist
fa: شاخهٔ گزیده وجود ندارد

en: Selected folder is read-only
fa: شاخهٔ گزیده فقط‌خواندنیست

en: Rename Selected Files
fa: تغییر نام پرونده‌های گزیده

en: Cancel
fa: لغو

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Ear Tag needs additional permissions to rename files in-place.
fa: پلاک گوش برای تغییر نام درجای پرونده‌ها نیاز به اجازه‌های اضافی دارد.

en: Learn More
fa: بیش‌تر بدانید

en: Failed to rename files. Check the logs for more information.
fa: شکست در تغغیر نام پرونده‌ها. بررسی گزارش برای اطّلاعات بیش‌تر.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Filename pattern
fa: الگوی نام پرونده

en: Insert tag placeholder
fa: درج نگه‌دارندهٔ برچسب

en: Move to folder
fa: جابه‌جایی به شاخه

en: Select a folder…
fa: گزینش شاخه…

en: Unselect folder
fa: ناگزینش شاخه

en: For a list of available placeholders, see the <a href="https://gitlab.gnome.org/World/eartag/-/blob/main/src/backends/README.md#available-tags">list of available tags</a>.
fa: برای سیاهه‌ای از نگه‌دارنده‌های موجود <a href="https://gitlab.gnome.org/World/eartag/-/blob/main/src/backends/README.md#available-tags">سیاههٔ برچسب‌های موجود</a> را ببینید.

en: Extracted tags for {extracted} out of {total} tracks
fa: برچسب‌های استخراجی برای {extracted} از {total} قطعه

en: Extract Tags from Filename
fa: استخراج برچسب‌ها از نام پرونده

en: Apply
fa: اعمال

en: Ignore common suffixes
fa: چشم‌پوشی از پسوندهای معمول

en: Automatically ignores ID suffixes often found in filenames of downloaded files. Disable this option if it interferes with your filenames.
fa: چشم‌پوشی خودکار از پسوندهای شناسه‌ای که معمولاً در نام پرونده‌های بار گرفته پیدا می‌شود. اگر این گزینه با نام پرونده‌هایتان تداخل دارد از کار بیندازیدش.

en: Select file to preview
fa: گزینش پرونده برای پیش‌نمایش

note: TRANSLATORS: Tooltip for release switcher button in MusicBrainz identification dialog. This allows the user to switch between different releases of an album, EP, etc.
en: Other releases
fa: دیگر انتشارها

en: Unidentified Files
fa: پرونده‌های شناخته نشده

en: Identified {identified} out of {total} tracks
fa: {identified}تا از {total} قطعه شناسایی شد

en: Identify Selected Files
fa: شناسایی پرونده‌های گزیده

en: Identify
fa: شناسایی

en: Track information is provided by <a href="https://musicbrainz.org">Musicbrainz</a>. Files without metadata are identified using the <a href="https://acoustid.org">AcoustID</a> service.
fa: اطّلاعات قطعه‌ها به دست <a href="https://musicbrainz.org">میوزیک‌برینز</a> فراهم می‌شود. پرونده‌های بدون فراداده با خدمت <a href="https://acoustid.org">AcoustID</a> شناسایی می‌شوند.

en: File could not be identified
fa: پرونده نتوانست شناسایی شود

en: File identification
fa: شناسایی پرونده

en: MusicBrainz confidence treshold
fa: آستانهٔ اطمینان میوزیک‌برینز

en: Minimum confidence percentage required for a MusicBrainz search result to be evaluated
fa: کمینهٔ درصد اعتماد لازم برای پذیرش نتیجهٔ جست‌وجوی میوزیک‌برینز

en: AcoustID confidence treshold
fa: آستانهٔ اطمینان AcoustID

en: Minimum confidence percentage required for an AcoustID lookup result to be evaluated
fa: کمینهٔ درصد اعتماد لازم برای پذیرش نتیجهٔ جست‌وجوی AcoustID

en: Downloaded cover art size
fa: اندازهٔ طرح جلد بارگیری شده

en: Do not download covers
fa: بار نگرفتن جلدها

en: 250 px
fa: ۲۵۰پ

en: 500 px
fa: ۵۰۰پ

en: 1200 px
fa: ۱۲۰۰پ

en: Maximum size
fa: بیش‌اترین اندازه

[ctx: shortcut window]
en: Files
fa: پرونده‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Open files
fa: گشودن پرونده‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Open folder
fa: گشودن شاخه

[ctx: shortcut window]
en: Save all modified files
fa: ذخیرهٔ همهٔ پرونده‌های تغییر یافته

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
fa: نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Select previous file in sidebar
fa: گزینش پروندهٔ پیشین در نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Select next file in sidebar
fa: گزینش پروندهٔ پسین در نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Select all files in sidebar
fa: گزینش همهٔ پرونده‌ها در نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Remove selected files from sidebar
fa: برداشتن پرونده‌های گزیده از نوار کناری

[ctx: shortcut window]
en: Closes the window if no files are present.
fa: اگر پرونده‌ای وجود نداشته باشد، پنجره را میبندد.

[ctx: shortcut window]
en: Other
fa: دیگر

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید
