app.drey.EarTag - en to pl translation catalogue (142 entries)

en: Tag Editor
pl: Edytor tagów

note: TRANSLATORS: App description.
en: Edit audio file tags
pl: Edytuj tagi plików audio

en: music;audio;tag;tagging;tagger;
pl: muzyka;audio;tag;znacznik;znaczniki;tagi;tagowanie;metadane;

en: Ear Tag is a simple audio file tag editor. It is primarily geared towards making quick edits or bulk-editing tracks in albums/EPs. Unlike other tagging programs, Ear Tag does not require the user to set up a music library folder. It can:
pl: Ear Tag to prosty edytor tagów plików audio. Przystosowany jest głównie do wykonywania szybkich poprawek lub edytowania kilku utworów w albumie/EP jednocześnie. W przeciwieństwie do innych programów, Ear Tag nie wymaga ustawienia folderu biblioteki muzycznej. Potrafi:

en: Edit tags of MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG and WMA files
pl: Edytować tagi pików MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG i WMA

en: Modify metadata of multiple files at once
pl: Modyfikować metadane kilku plików na raz

en: Rename files using information from present tags
pl: Zmieniać nazwy plików używając informacji z ich tagów

en: Identify files using AcoustID
pl: Identyfikować pliki używając AcoustID

en: Network access is only used for the "Identify selected files" option.
pl: Dostęp do sieci jest używany tylko do funkcji identyfikacji plików.

en: All supported audio files
pl: Wszystkie wspierane pliki audio

note: TRANSLATOR: Placeholder for file path when multiple files are selected
en: (Multiple files selected)
pl: (Kilka plików zaznaczone)

en: Open Folder
pl: Otwórz folder

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: No supported files found in opened folder
pl: Nie znaleziono wspieranych plików w otwartym folderze

en: Some of the opened files have invalid values; cannot save
pl: Niektóre z otwartych plików mają nieprawidłowe wartości; zmiany nie mogą być zapisane

en: No files selected
pl: Nie zaznaczono żadnych plików

en: 1 file selected | {n} files selected
pl[0]: Zaznaczono 1 plik
pl[1]: Zaznaczono {n} pliki
pl[2]: Zaznaczono {n} plików

note: TRANSLATORS: Displayed when drag-and-dropping a music file onto the window
en: Drop a file to add it to the opened file list
pl: Upuść plik, aby dodać go do listy otwartych plików

en: Save
pl: Zapisz

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to sort files in the opened file list
en: Sort files by track number, album, name
pl: Sortuj pliki według numeru ścieżki, albumu, nazwy

note: TRANSLATORS: Tooltip for the button used to close the file list sidebar
en: Close file list
pl: Zamknij listę plików

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to open a file that will be inserted into the file queue
en: Add file
pl: Dodaj plik

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to open a file that will be inserted into the file queue
en: Select multiple files
pl: Wybierz kilka plików

en: Search opened files
pl: Przeszukuj otwarte pliki

en: No Results Found
pl: Brak wyników

en: Try a different search query.
pl: Spróbuj użyć innych słów kluczowych.

en: Select all files
pl: Wybierz wszystkie pliki

en: Remove selected files
pl: Usuń wybrane pliki

note: TRANSLATORS: Tooltip for the button used to close the file list sidebar
en: Show file list
pl: Pokaż listę plików

en: _Open File
pl: _Otwórz plik

en: O_pen Folder
pl: Otwórz _folder

en: _Rename Selected Files
pl: Zmień _nazwę wybranych plików

en: _Identify Selected Files
pl: _Identyfikuj wybrane pliki

en: _Keyboard Shortcuts
pl: Skróty _klawiszowe

en: _Settings
pl: _Ustawienia

en: _About Ear Tag
pl: O _Ear Tag

en: Failed to save file
pl: Zapisywanie pliku nie powiodło się

en: Could not save file {f}. Check the logs for more information.
pl: Zapisywanie pliku {f} nie powiodło się. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej informacji.

en: Saved changes to files
pl: Zapisano zmiany do plików

en: Opened file is read-only; changes cannot be saved
pl: Otwarty plik jest dostępny tylko do odczytu; zmiany nie mogą być zapisane

en: Some of the opened files are read-only; changes cannot be saved
pl: Niektóre z otwartych plików są dostępne tylko do odczytu; zmiany nie mogą być zapisane

en: Length
pl: Długość

en: Title
pl: Tytuł

en: Artist
pl: Artysta

en: Album artist
pl: Artysta albumu

en: Track number
pl: Numer utworu

en: Total tracks
pl: Razem utworów

en: Genre
pl: Gatunek

en: Release date
pl: Data wydania

en: Comment
pl: Komentarz

en: (Select a tag)
pl: (Wybierz tag)

en: Compilation
pl: Kompilacja

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Encoded by
pl: Enkodowane przez

en: Mood
pl: Nastrój

note: TRANSLATORS: Orchestra conductor
en: Conductor
pl: Dyrygent

en: Arranger
pl: Aranżer

en: Disc number
pl: Numer dysku

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Language
pl: Język

en: Disc subtitle
pl: Podpis dysku

en: Website/URL
pl: Strona internetowa/URL

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Album artist (sort)
pl: Artysta albumu (sortowanie)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Album (sort)
pl: Okładka albumu (sortowanie)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Composer (sort)
pl: Kompozytor (sortowanie)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Artist (sort)
pl: Artysta (sortowanie)

note: TRANSLATORS: This is a sort tag, as in, a tag that dictates how music software should treat this tag when sorting.
en: Title (sort)
pl: Tytuł (sortowanie)

en: MusicBrainz Artist ID
pl: ID artysty na MusicBrainz

en: MusicBrainz Album ID
pl: ID albumu na MusicBrainz

en: MusicBrainz Album Artist ID
pl: ID artysty albumu na MusicBrainz

en: MusicBrainz Release Track ID
pl: ID ścieżki w wydaniu na MusicBrainz

en: MusicBrainz Recording ID
pl: ID nagrania na MusicBrainz

en: MusicBrainz Release Group ID
pl: ID grupy wydań na MusicBrainz

en: Select Album Cover Image
pl: Wybierz obraz okładki albumu

en: Save Album Cover To…
pl: Zapisz okładkę do…

en: Saved cover to {path}
pl: Zapisano okładkę do ścieżki {path}

en: Removed cover from file | Removed covers from {n} files
pl[0]: Usunięto okładkę z pliku
pl[1]: Usunięto okładki z {n} plików
pl[2]: Usunięto okładki z {n} plików

en: Undo
pl: Cofnij

en: More tags
pl: Więcej tagów

en: 1 channel | {n} channels
pl[0]: 1 kanał
pl[1]: {n} kanały
pl[2]: {n} kanałów

en: Loading Files…
pl: Pliki są ładowane…

en: Select a File
pl: Wybierz plik

en: Select the files you want to edit from the list of opened files.
pl: Wybierz plik, który chcesz edytować z listy otwartych plików.

en: Previous file
pl: Poprzedni plik

en: Next file
pl: Następny plik

en: _Choose Image…
pl: _Wybierz obraz…

en: _Save Image…
pl: _Zapisz obraz…

en: _Remove Cover
pl: _Usuń okładkę

en: Front
pl: Przód

en: Back
pl: Tył

en: (multiple values)
pl: (kilka wartości)

note: TRANSLATORS: Placeholder for file sidebar items with no title set
en: (No title)
pl: (Bez tytułu)

note: TRANSLATORS: Shown when hovering over the dot next to modified files on the file list
en: File has invalid values
pl: Plik ma niewłaściwe wartości

note: TRANSLATORS: Shown when hovering over the dot next to modified files on the file list
en: File has unsaved changes
pl: Plik ma niezapisane zmiany

note: TRANSLATORS: Tooltip for button used to remove file from opened file list
en: Remove from list
pl: Usuń z listy

en: Save Changes?
pl: Zapisać zmiany?

en: If you don't save your changes, they will be permanently lost.
pl: Jeżeli nie zapiszesz zmian, zostaną permanentnie utracone.

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Discard and Close
pl: _Porzuć i zamknij

en: _Save and Close
pl: _Zapisz i zamknij

en: _Discard and Open
pl: _Porzuć i otwórz

en: _Save and Open
pl: _Zapisz i otwórz

en: Failed to Load File
pl: Nie udało się załadować pliku

en: Could not load file {f}. Check the logs for more information.
pl: Ładowanie pliku {f} nie powiodło się. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej informacji.

en: Failed to Rename File
pl: Zmiana nazwy pliku nie powiodła się

en: Could not rename file {f}. Check the logs for more information.
pl: Zmiana nazwy pliku {f} nie powiodła się. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej informacji.

en: Rename Selected Files
pl: Usuń wybrane pliki

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Failed to rename files. Check the logs for more information.
pl: Zmiana nazwy plików nie powiodła się. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej informacji.

en: Filename pattern
pl: Wzór nazwy pliku

en: Preview
pl: Podgląd

en: For a list of available placeholders, see the <a href="https://gitlab.gnome.org/World/eartag/-/blob/main/src/backends/README.md#available-tags">list of available tags</a>.
pl: Aby poznać dostępne symbole zastępcze, sprawdź <a href="https://gitlab.gnome.org/World/eartag/-/blob/main/src/backends/README.md#available-tags">listę dostępnych tagów</a>.

note: TRANSLATORS: Tooltip for release switcher button in MusicBrainz identification dialog. This allows the user to switch between different releases of an album, EP, etc.
en: Other releases
pl: Inne wydania

en: Unidentified Files
pl: Niezidentyfikowane pliki

en: Identified {identified} out of {total} tracks
pl: Zidentyfikowano {identified} z {total} utworów

en: Identify Selected Files
pl: Identyfikuj wybrane pliki

en: Identify
pl: Identyfikuj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Track information is provided by <a href="https://musicbrainz.org">Musicbrainz</a>. Files without metadata are identified using the <a href="https://acoustid.org">AcoustID</a> service.
pl: Informacje o utworach są dostarczane przez <a href="https://musicbrainz.org">Musicbrainz</a>. Pliki bez metadanych są identyfikowane za pomocą usługi <a href="https://acoustid.org">AcoustID</a>.

en: File could not be identified
pl: Nie udało się zidentyfikować pliku

en: File identification
pl: Identyfikacja plików

en: MusicBrainz confidence treshold
pl: Próg ufności MusicBrainz

en: Minimum confidence percentage required for a MusicBrainz search result to be evaluated
pl: Minimalny procent ufności wymagany do uwzględnienia wyniku wyszukiwania na MusicBrainz

en: AcoustID confidence treshold
pl: Próg ufności AcoustID

en: Minimum confidence percentage required for an AcoustID lookup result to be evaluated
pl: Minimalny procent ufności wymagany do uwzględnienia wyniku wyszukiwania na AcoustID

en: Downloaded cover art size
pl: Rozmiar pobieranych okładek

en: Do not download covers
pl: Nie pobieraj okładek

en: Maximum size
pl: Maksymalny rozmiar

[ctx: shortcut window]
en: Files
pl: Pliki

[ctx: shortcut window]
en: Open files
pl: Otwórz pliki

[ctx: shortcut window]
en: Open folder
pl: Otwórz folder

[ctx: shortcut window]
en: Save all modified files
pl: Zapisz wszystkie zmodyfikowane pliki

[ctx: shortcut window]
en: Sidebar
pl: Pasek boczny

[ctx: shortcut window]
en: Select previous file in sidebar
pl: Wybierz poprzedni plik na pasku bocznym

[ctx: shortcut window]
en: Select next file in sidebar
pl: Wybierz następny plik na pasku bocznym

[ctx: shortcut window]
en: Select all files in sidebar
pl: Wybierz wszystkie pliki na pasku bocznym

[ctx: shortcut window]
en: Remove selected files from sidebar
pl: Usuń wybrane pliki z paska bocznego

[ctx: shortcut window]
en: Closes the window if no files are present.
pl: Zamyka okno jeżeli nie ma żadnych plików.

[ctx: shortcut window]
en: Other
pl: Inne

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty _klawiszowe
