easyeffects - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Reference
ca: Referència

en: Momentary
ca: Momentari

en: Integrated
ca: Integrat

en: Target
ca: Objectiu

en: Silence
ca: Silenci

en: Relative
ca: Relatiu

en: 3rd
ca: 3r

en: 2nd
ca: 2n

en: Amount
ca: Quantitat

en: Harmonics
ca: Harmònics

en: Listen
ca: Escolta

en: Reset
ca: Reinicialitzar

en: Output
ca: Sortida

en: Link
ca: Enllaç

en: Empty List
ca: Llista buida

en: Downward
ca: Avall

en: Upward
ca: Amunt

en: Ratio
ca: Proporció

en: Attack
ca: Atac

en: Source
ca: Font

en: Middle
ca: Mitjà

en: Left/Right
ca: Esquerra/Dreta

en: Right/Left
ca: Dreta/Esquerra

en: Mid/Side
ca: Mid/Cantó

en: Side/Mid
ca: Cantó/Mig

en: Threshold
ca: Llindar

en: Time
ca: Temps

en: Enable
ca: Activar

en: Exclude
ca: Exclou

en: Input
ca: Entrada

en: Name
ca: Nom

en: Device
ca: Dispositiu

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
ca: Equalitzador, Compressor i Altres Efectes d'Àudio
