easyeffects - en to bg translation catalogue (94 entries)

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
bg: Еквалайзер, Компресор и други звукови ефекти

en: Audio Effects for PipeWire Applications
bg: Звукови ефекти за приложения, използващи PipeWire

en: limiter;compressor;reverberation;equalizer;autovolume;
bg: ограничител;компресор;ехо;еквалайзер;автосила;

en: "Presets"
bg: "Профили"

en: Enable/disable this application
bg: Активирай/спри тази програма

en: Enable
bg: Активирай

en: Excluded App List: Add/remove this application
bg: Лист на програмите изключения: Добави/Премахни тази програма

en: Exclude
bg: Премахни

en: Mute Application
bg: Обеззвучи тази програма

en: Change the volume of this application
bg: Промени силата на звука на тази програма

en: Application Volume
bg: Сила на звука на програмата

en: _Reset Settings
bg: _Върни до фабрични настройки

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _Shortcuts
bg: _Преки пътища

en: _About Easy Effects
bg: _Относно Easy Effects

en: Presets
bg: Профили

en: Presets Menu
bg: Меню с профили

en: Global Bypass
bg: Глобален Bypass

en: Primary Menu
bg: Основно Меню

en: Easy Effects Window
bg: Прозорец на Easy Effects

en: Applications List
bg: Лист с програми

en: Empty List
bg: Листа е празен

en: No Audio Application Available
bg: Аудио приложение не е налично

en: Target
bg: Цел

en: Silence
bg: Тишина

en: Reference
bg: Справка

en: Momentary
bg: Моментално

en: Short-Term
bg: Краткосрочен

en: Integrated
bg: Интегриран

en: Geometric Mean (MSI)
bg: Средно аритметично (MSI)

en: Geometric Mean (MS)
bg: Средно аритметично (MS)

en: Geometric Mean (MI)
bg: Средно аритметично (MI)

en: Geometric Mean (SI)
bg: Средно аритметично (SI)

en: Reset
bg: Нулиране

en: Relative
bg: Относително

en: Range
bg: Диапазон

en: Output Gain
bg: Изходен gain

en: Input
bg: Вход

en: Plugin Input Gain
bg: Входен gain на добавка

en: Output
bg: Изход

en: Plugin Output Gain
bg: Изходен gain на добавка

en: Device
bg: Устройство

en: Name
bg: Име

en: Profile
bg: Профил

en: Preset
bg: Предварително задаване

en: Listen
bg: Слушам

en: Blend Harmonics
bg: Смесени хармоники

en: 3rd
bg: 3-то

en: 2nd
bg: 2-ро

en: Amount
bg: Количество

en: Harmonics
bg: Хармоници

en: Scope
bg: Обхват

en: Floor
bg: Под

en: Floor Value
bg: Минимална стойност

en: Link
bg: Линк

en: Application Name
bg: Име на приложението

en: Add to Excluded Applications
bg: Добави към изключени приложения

en: Excluded Applications List
bg: Списък на изключени приложения

en: Show Excluded Applications
bg: Покажи изключените приложения

en: Compressor
bg: Аудио компресор

en: Mode
bg: Режим

en: Downward
bg: Надолу

en: Upward
bg: Нагоре

en: Boosting
bg: Подсилване

en: Compression Mode
bg: Компресионен режим

en: Boost Threshold
bg: Праг на подсилване

en: Time
bg: Време

en: Threshold
bg: Праг

en: Ratio
bg: Съотношение

en: Dry Level
bg: Сухо ниво

en: Sidechain
bg: Странична верига

en: Source
bg: Източник

en: Middle
bg: По средата

en: Side
bg: Странично

en: Left
bg: Наляво

en: Right
bg: Надясно

en: Peak
bg: Връх

en: Sidechain Mode
bg: Режим на странична верига

en: Type
bg: Тип

en: Feed-back
bg: Обратна връзка

en: External
bg: Външно

en: Sidechain Type
bg: Тип странична връзка

en: Input Device
bg: Входно устройство

en: Sidechain Filters
bg: Филтри на странична верига

en: Frequency
bg: Честота

en: Off
bg: Изключено

en: Curve
bg: Крива

en: L
bg: Л

en: Left Channel
bg: Ляв канал

en: R
bg: Д

en: Right Channel
bg: Десен канал

en: Impulses
bg: Импулси

en: Combine
bg: Комбинирай

en: Spectrum
bg: Спектър
