easyeffects - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
ca: Equalitzador, Compressor i Altres Efectes d'Àudio

en: Audio Effects for PipeWire Applications
ca: Efectes d'àudio per a aplicacions PipeWire

en: limiter;compressor;reverberation;equalizer;autovolume;
ca: limitador;compressor;reverberació;equalitzador;autovolum;

en: Enable/disable this application
ca: Activar/desactivar aquesta aplicació

en: Enable
ca: Activar

en: Excluded App List: Add/remove this application
ca: Llista d'aplicacions excloses: Afegiu/traieu aquesta aplicació

en: Exclude
ca: Exclou

en: Mute Application
ca: Silencia l'aplicació

en: Change the volume of this application
ca: Canvia el volum d'aquesta aplicació

en: Application Volume
ca: Volum de l'aplicació

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: _Shortcuts
ca: _Dreceres

en: _About Easy Effects
ca: _Sobre Easy Effects
