EasyEffects - en to pl translation catalogue (533 entries)

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
pl: Korektor, kompresor i inne efekty audio

en: Audio Effects for PipeWire Applications
pl: Efekty dźwiękowe dla aplikacji PipeWire

en: limiter;compressor;reverberation;equalizer;autovolume;
pl: limiter;kompresor;pogłos;korektor;autogłośność;

en: Enable/disable this application
pl: Włącz/wyłącz tę aplikację

en: Enable
pl: Włącz

en: Excluded App List: Add/remove this application
pl: Lista wykluczonych aplikacji: Dodaj/usuń tę aplikację

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Mute Application
pl: Wycisz aplikację

en: Change the volume of this application
pl: Zmień głośność tej aplikacji

en: Application Volume
pl: Głośność aplikacji

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Reset Settings
pl: _Resetuj Ustawienia

en: _Preferences
pl: _Ustawienia

en: _Shortcuts
pl: _Skróty

en: _About Easy Effects
pl: _O EasyEffects

en: _Quit
pl: _Wyjdź

en: Presets
pl: Profile

en: Presets Menu
pl: Menu Profili

en: Enable/disable the global bypass
pl: Włącz/wyłącz globalne pomijanie

en: Global Bypass
pl: Pomiń globalnie

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Easy Effects Window
pl: Okno EasyEffects

en: Applications List
pl: Lista aplikacji

en: Empty List
pl: Pusta lista

en: No Audio Application Available
pl: Brak aplikacji audio

en: Controls
pl: Sterowanie

en: Target
pl: Cel

en: Silence
pl: Cisza

en: Maximum History
pl: Maksymalna historia

en: Reference
pl: Odnośnik

en: Momentary
pl: Tymczasowe

en: Short-Term
pl: Krótkie

en: Integrated
pl: Zintegrowane

en: Geometric Mean (MSI)
pl: Średnia geometryczna (MSI)

en: Geometric Mean (MS)
pl: Średnia geometryczna (MSI)

en: Geometric Mean (MI)
pl: Średnia geometryczna (MI)

en: Geometric Mean (SI)
pl: Średnia geometryczna (SI)

en: History
pl: Historia

en: Reset
pl: Zresetuj

en: Loudness
pl: Głośność

en: Relative
pl: Relatywne

en: Range
pl: Zakres

en: Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia

en: Input
pl: Wejście

en: Plugin Input Gain
pl: Wzmocnienie wejścia (dodatek)

en: Output
pl: Wyjście

en: Plugin Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia (dodatek)

en: Device
pl: Urządzenie

en: Name
pl: Nazwa

en: Profile
pl: Profil

en: Preset
pl: Szablon

en: Remove this autoload preset
pl: Usuń ten profil autoładowania

en: Listen
pl: Słuchaj

en: Blend Harmonics
pl: Wprowadź harmoniczne

en: 3rd
pl: Trzecie

en: 2nd
pl: Drugie

en: Amount
pl: Ilość

en: Harmonics
pl: Harmoniczne

en: Scope
pl: Zakres

en: Floor
pl: Podłoga

en: Floor Value
pl: Wartość podłoża

en: Link
pl: Odnośnik

en: Application Name
pl: Nazwa Aplikacji

en: Add to Excluded Applications
pl: Dodaj do Wykluczonych Aplikacji

en: Excluded Applications List
pl: Lista wykluczonych programów

en: Show Excluded Applications
pl: Pokazuj wykluczone programy

en: Show Native Window
pl: Pokazuj natytwne okno

en: Compressor
pl: Kompresor

en: Mode
pl: Tryb

en: Downward
pl: W dół

en: Upward
pl: W górę

en: Boosting
pl: Wzmacniania

en: Compression Mode
pl: Tryb kompresji

en: Boost Threshold
pl: Próg wzmocnienia

en: Boost Amount
pl: Siła wzmocnienia

en: Attack
pl: Atak

en: Time
pl: Czas

en: Threshold
pl: Próg

en: Attack Time
pl: Czas ataku

en: Attack Threshold
pl: Próg Attack

en: Release
pl: Wyzwolenie

en: Release Time
pl: Czas wybrzmiewania

en: Release Threshold
pl: Próg wybrzmiewania

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Knee
pl: Kolano

en: Makeup
pl: Wzmocnienie

en: Dry Level
pl: Poziom sygnału suchego (Dry)

en: Wet Level
pl: Poziom sygnału mokrego (Wet)

en: Sidechain
pl: Łańcuch boczny

en: Stereo Split Mode
pl: Tryb rozdzielonego stereo

en: Source
pl: Źródło

en: Middle
pl: Środek

en: Side
pl: Strona

en: Left
pl: Lewy

en: Right
pl: Prawy

en: Max
pl: Maks

en: Sidechain Source
pl: Źródło Sidechain

en: Left/Right
pl: Lewy/Prawy

en: Right/Left
pl: Prawy/Lewy

en: Mid/Side
pl: Środek/Strona

en: Side/Mid
pl: Strona/Środek

en: Stereo Split Source
pl: Źródło rozdzielenia stereo

en: Peak
pl: Szczyt

en: Low-Pass Filter
pl: Filtr dolnoprzepustowy

en: Simple Moving Average
pl: Prosta średnia ruchoma

en: Sidechain Mode
pl: Tryb łańcucha bocznego

en: Listen Sidechain
pl: Podsłuch Sidechain

en: Type
pl: Rodzaj

en: Feed-forward
pl: Przekazywanie danych

en: Feed-back
pl: Odbicie

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Sidechain Type
pl: Typ łańcucha bocznego

en: Input Device
pl: Urządzenie wejściowe

en: PreAmplification
pl: Wzmocnienie wstępne

en: Reactivity
pl: Reaktywność

en: Lookahead
pl: Zapas

en: Sidechain Filters
pl: Filtry Sidechain

en: High-Pass
pl: Górnoprzepustowy

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Off
pl: Wyłącz

en: 12 dB/oct
pl: 12 dB/okt

en: 24 dB/oct
pl: 24 dB/okt

en: 36 dB/oct
pl: 36 dB/okt

en: High-Pass Filter Mode
pl: Tryb filtru górnoprzepustowego

en: High-Pass Filter Frequency
pl: Częstotliwość filtru górnoprzepustowego

en: Low-Pass
pl: Dolnoprzepustowy

en: Low-Pass Filter Mode
pl: Tryb filtru dolnoprzepustowego

en: Gain
pl: Wzmocnienie

en: Envelope
pl: Obwiednia

en: Curve
pl: Krzywa

en: Left Channel
pl: Kanał lewy

en: R
pl: P

en: Right Channel
pl: Kanał prawy

en: Impulses
pl: Impulsy

en: Combine
pl: Połącz

en: Stereo Width
pl: Szerokość stereo

en: Spectrum
pl: Widmo

en: Log Scale
pl: Skala logarytmiczna

en: Autogain
pl: Autowzmocnienie

en: Rate
pl: Częstotliwość

en: Samples
pl: Sample

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Combine Impulse Responses
pl: Złączenie charakterystyki impulsów

en: First Kernel
pl: Pierwsze jądro

en: Second Kernel
pl: Drugie jądro

en: Output File Name
pl: Nazwa pliku wyjściowego

en: Combined Kernel Name
pl: Nazwa połączonego jądra

en: Import Impulse
pl: Importuj impuls

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Impulse File
pl: Szukaj plik impulsu

en: Impulse Files List
pl: Lista impulsów

en: Default
pl: Domyślne

en: Cutoff
pl: Odcięcie

en: Feed
pl: Kanał

en: Bypass
pl: Pomiń

en: Mute
pl: Wycisz

en: Attenuation Limit
pl: Limit atenuacji

en: Minimum Processing Threshold
pl: Minimalny próg obróbki

en: Maximum ERB Processing threshold
pl: Maksymalny próg obróbki ERB

en: Maximum DF Processing Threshold
pl: Maksymalny próg obróbki DF

en: Minimum Processing Buffer
pl: Minimalny bufor obróbki

en: Post Filter Beta
pl: Filtr Post Beta

en: Detection
pl: Wykrycie

en: Wide
pl: Szeroki

en: Split
pl: Podzielony

en: F1 Split
pl: Podział F1

en: Frequency 1 Split
pl: Podział częstotliwości 1

en: F2 Peak
pl: Szczyt F2

en: Frequency 2 Peak
pl: Szczyt częstotliwości 2

en: F1 Gain
pl: Wzmocnienie F1

en: Frequency 1 Gain
pl: Wzmocnienie częstotliwości 1

en: F2 Level
pl: Poziom F2

en: Frequency 2 Level
pl: Poziom częstotliwości 2

en: F2 Peak Q
pl: F2 Szczyt Q

en: Frequency 2 Peak Q
pl: Szczyt częstotliwości 2 Q

en: Laxity
pl: Swoboda

en: Detected
pl: Wykryto

en: Reduction
pl: Redukcja

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Invert Phase
pl: Odwróć fazę

en: Filter Length
pl: Długość filtra

en: Residual Echo Suppression
pl: Tłumienie pozostałości echa

en: Near End Echo Suppression
pl: Tłumienie końcowego echa

en: Excluded Apps
pl: Wykluczone aplikacje

en: Enable/disable input monitoring
pl: Włącz/wyłącz monitorowanie wejścia

en: Bands
pl: Pasma

en: Balance
pl: Balans

en: Pitch Left
pl: Lewy ton

en: Pitch Right
pl: Prawy ton

en: Split Channels
pl: Rozłącz kanały

en: Flat Response
pl: Płaska odpowiedź

en: Calculate Frequencies
pl: Przelicz częstotliwości

en: Sort Bands
pl: Sortuj pasma

en: Import Preset
pl: Importuj szablony

en: Export Preset
pl: Eksportuj profil

en: Slope
pl: Pochyła

en: Quality
pl: Jakość

en: Width
pl: Szerokość

en: Ceil
pl: Limit

en: Ceil Value
pl: Wartość sufitu

en: Expander
pl: Rozszerzacz

en: Expander Mode
pl: Tryb rozszerzacza

en: Internal
pl: Wewnętrzne

en: Access
pl: Dostęp

en: Description
pl: Opis

en: Remove this model file
pl: Usuń ten plik modelu

en: Low-Shelf
pl: Dolne wgłębienie (Low-Shelf)

en: High-Shelf
pl: Górne wgłębienie (High-Shelf)

en: Bell
pl: Dzwon

en: Band-Pass
pl: Przepust pasma (Band-Pass)

en: Notch
pl: Wycinek (Notch)

en: Resonance
pl: Rezonans

en: Ladder-Pass
pl: Drabinkowy (Ladder-Pass)

en: Ladder-Rejection
pl: Drabinkowy-odrzucający (Ladder-Rejection)

en: All-Pass
pl: Wszechprzepustowy

en: Equalizer Mode
pl: Tryb korektora

en: Filter
pl: Filtr

en: Gate
pl: Bramka

en: Zone
pl: Strefa

en: Hysteresis
pl: Histereza

en: Mix
pl: Miks

en: Attack Zone Start
pl: Strefa startu Attack

en: Release Zone Start
pl: Strefa startu Release

en: True Peak
pl: Pomiar szczytowy

en: Reset History
pl: Wyczyść historię

en: Oversampling
pl: Nadpróbkowanie

en: Dither
pl: Szum (Dither)

en: Herm Thin
pl: Herm Cienki

en: Herm Wide
pl: Herm Szeroki

en: Herm Tail
pl: Herm Ogon (Tail)

en: Herm Duck
pl: Herm Wyciszenie (Duck)

en: Exp Thin
pl: Exp Cienki

en: Exp Wide
pl: Exp Szeroki

en: Exp Tail
pl: Exp Ogon (Tail)

en: Exp Duck
pl: Exp Wyciszenie (Duck)

en: Line Thin
pl: Line Cienki

en: Line Wide
pl: Line Szeroki

en: Line Tail
pl: Line Ogon (Tail)

en: Line Duck
pl: Line Wyciszenie (Duck)

en: None
pl: Brak

en: Half x2(2L)
pl: Połowa x2(2L)

en: Half x2(3L)
pl: Połowa x2(3L)

en: Half x3(2L)
pl: Połowa x3(2L)

en: Half x3(3L)
pl: Połowa x3(3L)

en: Half x4(2L)
pl: Połowa x4(2L)

en: Half x4(3L)
pl: Połowa x4(3L)

en: Half x6(2L)
pl: Połowa x6(2L)

en: Half x6(3L)
pl: Połowa x6(3L)

en: Half x8(2L)
pl: Połowa x8(2L)

en: Half x8(3L)
pl: Połowa x8(3L)

en: Full x2(2L)
pl: Pełne x2(2L)

en: Full x2(3L)
pl: Pełne x2(3L)

en: Full x3(2L)
pl: Pełne x3(2L)

en: Full x3(3L)
pl: Pełne x3(3L)

en: Full x4(2L)
pl: Pełne x4(2L)

en: Full x4(3L)
pl: Pełne x4(3L)

en: Full x6(2L)
pl: Pełne x6(2L)

en: Full x6(3L)
pl: Pełne x6(3L)

en: Full x8(2L)
pl: Pełne x8(2L)

en: Full x8(3L)
pl: Pełne x8(3L)

en: SC PreAmp
pl: Przedwzmacniacz SC

en: Sidechain PreAmplification
pl: Przedwzmacniacz Sidechain

en: Boost
pl: Wzmocnienie

en: Stereo Link
pl: Powiązanie stereo

en: External Sidechain
pl: Zewnętrzny Sidechain

en: External Sidechain Source
pl: Źródło zewnętrznego Sidechain

en: Auto Leveling
pl: Automatyczne poziomowanie

en: Auto Leveling Attack
pl: Attack automatycznego poziomowania

en: Auto Leveling Release
pl: Release automatycznego poziomowania

en: Auto Leveling Knee
pl: Knee automatycznego poziomowania

en: Gain Left
pl: Wzmocnienie Lewy

en: Gain Right
pl: Wzmocnienie Prawy

en: Sidechain Left
pl: Lewy Sidechain

en: Sidechain Right
pl: Prawy Sidechain

en: Standard
pl: Standardowe

en: Flat
pl: Płaskie

en: FFT Size
pl: Rozmiar FFT

en: Output Volume
pl: Głośność wyjścia

en: Clipping
pl: Przesterowanie (Clipping)

en: Sidechain Boost
pl: Boost Sidechain

en: Pink BT
pl: Różowy BT

en: Pink MT
pl: Różowy MT

en: Brown BT
pl: Brązowy BT

en: Brown MT
pl: Brązowy MT

en: Show Native User Interface
pl: Pokaż natywny interfejs użytkownika

en: Operating Mode
pl: Tryb Operacji

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Modern
pl: Nowoczesne

en: Linear Phase
pl: Faza linearna

en: Bands List
pl: Lista pasm

en: Band 1
pl: Pasmo 1

en: Band 2
pl: Pasmo 2

en: Band 3
pl: Pasmo 3

en: Band 4
pl: Pasmo 4

en: Band 5
pl: Pasmo 5

en: Band 6
pl: Pasmo 6

en: Band 7
pl: Pasmo 7

en: Band 8
pl: Pasmo 8

en: Band Start
pl: Start pasma

en: Band End
pl: Koniec pasma

en: Band Compression Mode
pl: Tryb kompresji pasmowej

en: Band Bypass
pl: Pominięcie pasma

en: Band Sidechain Options
pl: Opcje Sidechain pasma

en: Stereo Split
pl: Podział stereo

en: Low-Cut
pl: Górnoprzepustowy (Low-Cut)

en: Low-Cut Filter Frequency
pl: Częstotliwość filtra Low-Cut

en: High-Cut
pl: Filtr dolnoprzepustowy (High-Cut)

en: High-Cut Filter Frequency
pl: Częstotliwość filtra High-Cut

en: PreAmp
pl: Przedwzmacniacz

en: Band Gain
pl: Wzmocnienie pasma

en: Band Envelope
pl: Obwiednia pasma

en: Band Curve
pl: Krzywa pasma

en: Band Reduction
pl: Redukcja pasma

en: General
pl: Ogólne

en: Device Management
pl: Zarządzanie urządzeniami

en: It's recommended to NOT set Easy Effects Sink/Source as Default Device in external applications (e.g. Gnome Settings and Plasma System Settings).
pl: NIE jest zalecane ustawiania Easy Effects Sink/Siurce jako domyślne urządzenie w zewnętrznych aplikacjach (np. Ustawienia Gnome lub Ustawienia systemowe Plasmy).

en: Use Default Input
pl: Użyj domyślnego wejścia

en: Custom Input Device
pl: Własne urządzenie wejściowe

en: Use Default Output
pl: Użyj domyślnego wyjścia

en: Custom Output Device
pl: Własne urządzenie wyjściowe

en: Server Information
pl: Informacje o serwerze

en: Header Version
pl: Wersja nagłówka

en: Library Version
pl: Wersja biblioteki

en: Core Version
pl: Wersja podstawowa

en: Sampling Rate
pl: Próbkowanie

en: Minimum Quantum
pl: Minimalne Quantum

en: Maximum Quantum
pl: Maksymalne Quantum

en: Default Quantum
pl: Domyślne Quantum

en: Presets Autoloading
pl: Autoładowanie profili

en: Only Local Presets can be autoloaded. A Community Preset should be imported locally in order to be selected and associated to a specific device.
pl: Tylko lokalne szablony mogą być autozaładowane. Szablon społeczności powinien zostać zaimportowany lokalnie aby został wybrany i przypisany do poszczególnego urządzenia.

en: Output Devices
pl: Urządzenia wyjściowe

en: Output Presets
pl: Szablony wyjściowe

en: Create Association
pl: Utwórz powiązanie

en: Add Autoloading Output Preset
pl: Dodaj szablon autoładujący wyjścia

en: Output Autoloading Presets List
pl: Lista szablonów autoładujących wyjścia

en: Input Devices
pl: Urządzenia wejściowe

en: Input Presets
pl: Profile wejścia

en: Add Autoloading Input Preset
pl: Dodaj szablon autoładujący wejścia

en: Input Autoloading Presets List
pl: Lista szablonów autoładujących wejścia

en: Modules
pl: Moduły

en: Modules List
pl: Lista modułów

en: Clients
pl: Klienci

en: Clients List
pl: Lista klientów

en: Test Signal
pl: Testuj sygnał

en: State
pl: Stan

en: Enabled
pl: Włączono

en: Properties
pl: Właściwości

en: Channels
pl: Kanały

en: Both
pl: Oba

en: Both Channels
pl: Oba kanały

en: Waveform
pl: Przebieg fali

en: Sine Wave
pl: Sinusoida

en: White Noise
pl: Biały szum

en: Quick Seek
pl: Szybkie wyszukiwanie

en: Anti-aliasing
pl: Wygładzanie

en: Sequence Length
pl: Długość sekwencji

en: Seek Window
pl: Okno podglądu

en: Overlap Length
pl: Długość nachodzenia (Overlap)

en: Pitch
pl: Wysokość

en: Cents
pl: Centy

en: Semitones
pl: Półtony

en: Octaves
pl: Oktawy

en: Tempo Difference
pl: Różnica tempa

en: Rate Difference
pl: Różnica częstotliwości

en: Remove this effect
pl: Usuń ten efekt

en: Enable/disable this effect
pl: Włącz/wyłącz ten efekt

en: Change the position of this effect
pl: Zmień pozycję tego efektu

en: Show/hide effects list
pl: Pokaż/Ukryj listę efektów

en: Add Effect
pl: Dodaj efekt

en: Go to the previous effect
pl: Powróć do poprzedniego efektu

en: Go to the next effect
pl: Idź do następnego efektu

en: Used Plugins List
pl: Lista używanych wtyczek

en: No Effects
pl: Brak efektów

en: Audio Stream Not Modified
pl: Źródło audio niezmodyfikowane

en: Search Plugin
pl: Wyszukaj wtyczki

en: Plugins List
pl: Lista wtyczek

en: _General
pl: _Ogólne

en: Service
pl: Usługa

en: Launch Service at System Startup
pl: Uruchom usługę systemową podczas uruchamiania

en: Shutdown on Window Closing
pl: Wyłącz przy zamknięciu okna

en: Process All Output Streams
pl: Przetwarzaj wszystkie strumienie wyjściowe

en: Process All Input Streams
pl: Przetwarzaj wszystkie strumienie wejściowe

en: Ignore Streams from Monitor of Devices
pl: Ignoruj źródła z monitora urządzeń

en: Use Cubic Volume
pl: Używaj głośności Cubic

en: Inactivity Timeout
pl: Limit czasu braku aktywności

en: Related to LV2 Plugins
pl: Powiązane z wtyczkami LV2

en: Style
pl: Styl

en: Use Dark Theme
pl: Używaj ciemnego motywu

en: Experimental Features
pl: Funkcje eksperymentalne

en: Native Plugin Window
pl: Natywne okno wtyczki

en: Allows The Native Plugin Window to be Shown/Hidden
pl: Pozwala na wyświetlenie/ukrycie natywnego okna wtyczki

en: _Spectrum
pl: Widmo (_S)

en: Shape
pl: Kształt

en: Lines
pl: Linie

en: Dots
pl: Kropki

en: Points
pl: Punkty

en: Height
pl: Wysokość

en: Line Width
pl: Szerokość linii

en: Fill
pl: Wypełnienie

en: Show Bars Border
pl: Pokazuj obramowanie pasków

en: Rounded Corners
pl: Zaokrąglone rogi

en: Dynamic Scale
pl: Skala dynamiczna

en: Color
pl: Kolor

en: Lines and Bars
pl: Linie i paski

en: Axis Labels
pl: Podpisy osi

en: Frequency Range
pl: Zakres częstotliwości

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Load
pl: Załaduj

en: Discard the current settings and load this preset
pl: Porzuć obecne ustawienia i załaduj ten profil

en: Save current settings to this preset file
pl: Zapisz obecne ustawienia do tego pliku profilu

en: Remove this preset file
pl: Usuń ten plik szablonu

en: New Preset Name
pl: Nazwa nowego profilu

en: Create a new preset
pl: Utwórz profil

en: High Frequency Damping
pl: Tłumienie wysokich tonów

en: Room Size
pl: Rozmiar pomieszczenia

en: Small
pl: Mały

en: Medium
pl: Średni

en: Large
pl: Duży

en: Tunnel
pl: Tunel

en: Large/smooth
pl: Duży/gładki

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Diffusion
pl: Rozproszenie

en: Pre Delay
pl: Przedopóźnienie

en: Decay Time
pl: Czas zaniku

en: Bass Cut
pl: Odcięcie basu

en: Treble Cut
pl: Odcięcie sopranu

en: Ambience
pl: Otoczenie

en: Empty Walls
pl: Gołe ściany

en: Room
pl: Pokój

en: Large Empty Hall
pl: Duża pusta sala

en: Disco
pl: Disko

en: Large Occupied Hall
pl: Duża pełna sala

en: Import Model
pl: Importuj modele

en: Voice Detection
pl: Wykrywanie głosu

en: Models
pl: Modele

note: If this changes, it has to be updated in src/rnnoise_ui.cpp as default_model_name
en: Standard Model
pl: Standardowy model

en: RNNoise Models List
pl: Lista modeli RNNoise

en: Model Not Loaded
pl: Model nie jest załadowany

en: Active Model
pl: Aktywny model

en: Standard RNNoise Model
pl: Standardowy model RNNoise

en: Overview
pl: Przegląd

en: Show help
pl: Pokaż pomoc

en: Fullscreen/Restore from fullscreen
pl: Pełny ekran/Przywracanie z trybu pełnoekranowego

en: Close the Window
pl: Zamknij okno

en: Quit Easy Effects
pl: Wyjdź z EasyEffects

en: Denoise
pl: Odszumianie

en: Dereverberation
pl: Usuwanie pogłosu

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Noise Suppression
pl: Tłumienie szumu

en: Level
pl: Poziom

en: Input Balance
pl: Balans wejścia

en: LR > LR (Stereo Default)
pl: LR > LR (domyślne stereo)

en: Stereo Mode
pl: Tryb sterep

en: Side Balance
pl: Balans boczny

en: Middle Level
pl: Środkowy poziom

en: Delay L/R
pl: Opóźnienie L/R

en: Stereo Base
pl: Baza stereo

en: Stereo Phase
pl: Faza stereo

en: Running
pl: Działające

en: Suspended
pl: Zawieszone

en: Idle
pl: Spoczynek

en: Creating
pl: Tworzenie

en: Error
pl: Błąd

en: Unknown
pl: Nieznane

en: channels
pl: kanały

en: Quit Easy Effects. Useful when running in service mode.
pl: Wyjdź z EasyEffects. Przydatne przy pracy w trybie usługi.

en: Reset Easy Effects.
pl: Resetuj EasyEffects.

en: Hide the Window.
pl: Schowaj okno.

en: Show available presets.
pl: Pokaż dostępne profile.

en: Load a preset. Example: easyeffects -l music
pl: Załaduj profil. Przykład: easyeffects -l music

en: _Output
pl: Wyjście (_O)

en: _Input
pl: Wejście (_I)

en: The Impulse File May Be Corrupted or Unsupported
pl: Plik impulsu może być zepsuty lub niewspierany

en: Only Stereo Impulse Files Are Supported
pl: Tylko impulsy stereo są wspierane

en: Impulse File Not Imported
pl: Plik impulsu nie został zaimportowany

en: Import Impulse File
pl: Importuj plik impulsu

en: Open
pl: Otwórz

en: Impulse Response
pl: Charakterystyka impulsu

en: Load Impulse
pl: Wczytaj Impuls

en: Remove Impulse
pl: Usuń Impuls

en: No Impulse File Loaded
pl: Nie załadowano pliku impulsu

en: Failed To Load The Impulse File
pl: Nie udało się załadować pliku impuslu

en: Recorders
pl: Rejestratory

en: Players
pl: Odtwarzacze

en: Effects
pl: Efekty

en: Import APO Preset File
pl: Importuj plik profilu APO

en: APO Presets
pl: Profile APO

en: Save
pl: Zapisz

en: EqualizerAPO Presets
pl: Szablony EqualizerAPO

en: Import GraphicEQ Preset File
pl: Importuj plik profilu GraphicEQ

en: GraphicEQ Presets
pl: Profile GraphicEQ

en: Remove Autoloading Preset
pl: Usuń automatyczne wczytywanie szablonu

en: Output Level Meter
pl: Licznik poziomu wyjścia

en: Remove
pl: Usuń

en: Output Device
pl: Urządzenie wyjściowe

en: Add
pl: Dodaj

note: Placeholders in case of issues
en: Community Preset
pl: Szablon społeczności

en: Package
pl: Paczka

en: Preset Not Loaded Correctly
pl: Szablon załadowany niepoprawnie

en: Wrong Format in Excluded Apps List
pl: Zły format w liście wykluczonych aplikacji

en: Generic Error While Loading Excluded Apps List
pl: Błąd ogólny w trakcie ładowania listy wykluczonych aplikacji

en: Wrong Format in Effects List
pl: Zły format w liscie efektów

en: Generic Error While Loading Effects List
pl: Błąd ogólny w trakcie ładowania listy efektów

en: One or More Parameters Have a Wrong Format
pl: Jeden lub więcej parametrów ma zły format

en: Generic Error While Loading The Effect
pl: Błąd ogólny w trakcie ładowania efektu

en: Save?
pl: Zapisać?

en: Delete?
pl: Usunąć?

en: No Preset Loaded
pl: Nie załadowano szablonu

en: Last Local Preset Loaded
pl: Ostatni załadowany lokalny szablon

en: Last Community Preset Loaded
pl: Ostatni załadowany szablon społeczności

en: Selected Model Not Loaded. Its Format May Be Unsupported. Fell Back To The Standard Model.
pl: Wybrany model nie jest załadowany. Jego format może być niewspierany. Powrót do modelu standardowego.

en: Import Model File
pl: Importuj plik modelu

en: RNNoise Models
pl: Modele RNNoise

en: Bass Enhancer
pl: Wzmacniacz basów

en: Bass Loudness
pl: Głośność basu

en: Crystalizer
pl: Krystalizator

en: Deep Noise Remover
pl: Usuwacz szumu głębokiego

en: Deesser
pl: Usuwacz szelestu (De-esser)

en: Echo Canceller
pl: Usuwacz echa

en: Equalizer
pl: Korektor

en: Exciter
pl: Wzbudnik

en: Level Meter
pl: Miernik poziomu

en: Maximizer
pl: Maksymizer

en: Multiband Compressor
pl: Kompresor wielopasmowy

en: Multiband Gate
pl: Bramka wielopasmowa

en: Reverberation
pl: Pogłos

en: Noise Reduction
pl: Redukcja szumu

en: Speech Processor
pl: Procesor mowy

en: Stereo Tools
pl: Narzędzia stereo

note: For translators: {} is replaced by the effect name.
en: {} Not Available
pl: {} jest niedostępne

en: The software required for the {} effect, "{}", is not installed. Consider using the Easy Effects Flatpak package or installing the software yourself. If you've installed the missing software, you must restart Easy Effects using the 'Quit' option inside the menu in order to make the effect availble to use.
pl: Do korzystania z efektu {} wymagane jest oprogramowanie „{}”, które nie jest zainstalowane. Skorzystaj z pakietu Flatpak Easy Effects lub zainstaluj wymagane oprogramowanie samodzielnie. Jeśli zainstalowałeś brakujące oprogramowanie, musisz zrestarować Easy Effects używając opcji "Wyjdź" w menu, aby móc korzystać z efektu.

en: The {} effect was disabled when Easy Effects was compiled. This is perhaps since the software required for this effect, "{}", was not available. Consider using the Easy Effects Flatpak package or building your own Easy Effects package.
pl: Efekt {} został wyłączony gdy Easy Effects zostało zkompilowane. To prawdopodobnie wynika z tego, że wymagane dla tego efektu oprogramowanie "{}" nie było dostępne. Spróbuj użyć paczki Easy Effects z Flatpak, lub zbuduj własną paczkę Easy Effects.

note: For translators: {} is replaced by the library used by the plugin. I.e. "Using Calf Studio".
en: Using {}
pl: Wykorzystuje {}
