easyeffects - en to uk translation catalogue (584 entries)

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
uk: Еквалайзер, компресор та інші звукові ефекти

en: Audio Effects for PipeWire Applications
uk: Аудіоефекти для додатків PipeWire

en: limiter;compressor;reverberation;equalizer;autovolume;
uk: limiter;compressor;reverberation;equalizer;autovolume;обмежувач;компресор;реверберація;еквалайзер;автогучність;ефекти;звук;пайп;запис;

en: Enable/disable this application
uk: Увімкнути / вимкнути цей додаток

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Excluded App List: Add/remove this application
uk: Список виключених додатків: додати / видалити цей додаток

en: Exclude
uk: Виключити

en: Mute Application
uk: Вимкнути звук додатка

en: Change the volume of this application
uk: Змініть гучність цього додатка

en: Application Volume
uk: Гучність додатка

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Reset Settings
uk: _Скинути налаштування

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Easy Effects
uk: _Про Easy Effects

en: _Quit
uk: _Вихід

en: Presets
uk: Пресети

en: Presets Menu
uk: Меню пресетів

en: Enable/disable the global bypass
uk: Увімкнути/вимкнути глобальний обхід

en: Global Bypass
uk: Глобальний обхід

en: Primary Menu
uk: Основне меню

en: Easy Effects Window
uk: Вікно Easy Effects

en: Applications List
uk: Список додатків

en: Empty List
uk: Порожній список

en: No Audio Application Available
uk: Немає доступного додатку з аудіо

en: Controls
uk: Керування

en: Target
uk: Ціль

en: Silence
uk: Тиша

en: Maximum History
uk: Максимальний розмір історії

en: Reference
uk: Довідка

en: Momentary
uk: Миттєве

en: Short-Term
uk: Короткострокові

en: Integrated
uk: Інтегроване

en: Geometric Mean (MSI)
uk: Середнє геометричне (MSI)

en: Geometric Mean (MS)
uk: Середнє геометричне (MS)

en: Geometric Mean (MI)
uk: Середнє геометричне (MI)

en: Geometric Mean (SI)
uk: Середнє геометричне (SІ)

en: History
uk: Історія

en: Reset
uk: Скинути

en: Loudness
uk: Гучність

en: Relative
uk: Відносне

en: Range
uk: Діапазон

en: Output Gain
uk: Коефіцієнт вихідного підсилення

en: Input
uk: Вхід

en: Plugin Input Gain
uk: Плагін коефіцієнта вхідного підсилення

en: Output
uk: Виведення

en: Plugin Output Gain
uk: Плагін коефіцієнта вихідного підсилення

en: Device
uk: Пристрій

en: Name
uk: Назва

en: Profile
uk: Профіль

en: Preset
uk: Пресет

en: Remove this autoload preset
uk: Видалити цей пресет з автозастосування

en: Listen
uk: Прослухати

en: Blend Harmonics
uk: Змішані гармоніки

en: 3rd
uk: 3-й

en: 2nd
uk: 2-й

en: Amount
uk: Кількість

en: Harmonics
uk: Гармоніки

en: Scope
uk: Область застосування

en: Floor
uk: Поріг

en: Floor Value
uk: Порогове значення

en: Link
uk: Посилання

en: Application Name
uk: Назва додатка

en: Add to Excluded Applications
uk: Додати до виключених додатків

en: Excluded Applications List
uk: Список виключених додатків

en: Show Excluded Applications
uk: Показати виключені додатки

en: Show Native Window
uk: Показати нативне вікно

en: Compressor
uk: Компресор

en: Mode
uk: Режим

en: Downward
uk: Вниз

en: Upward
uk: Вгору

en: Boosting
uk: Підсилення

en: Compression Mode
uk: Режим стиснення

en: Boost Threshold
uk: Поріг підвищення

en: Boost Amount
uk: Інтенсивність підвищення

en: Attack
uk: Атака

en: Time
uk: Час

en: Threshold
uk: Поріг

en: Attack Time
uk: Час атаки

en: Attack Threshold
uk: Поріг атаки

en: Release
uk: Випуск

en: Release Time
uk: Час випуску

en: Release Threshold
uk: Поріг випуску

en: Ratio
uk: Співвідношення

en: Knee
uk: Коліно

en: Makeup
uk: Макіяж

en: Dry Level
uk: Рівень сухості

en: Wet Level
uk: Рівень вологості

en: Sidechain
uk: Побічний ланцюг

en: Stereo Split Mode
uk: Режим розділення стерео

en: Source
uk: Джерело

en: Middle
uk: Середина

en: Side
uk: Сторона

en: Left
uk: Ліво

en: Right
uk: Право

en: Min
uk: Мін

en: Max
uk: Макс

en: Sidechain Source
uk: Джерело побічного ланцюга

en: Left/Right
uk: Ліво/право

en: Right/Left
uk: Право/ліво

en: Mid/Side
uk: Середина/сторона

en: Side/Mid
uk: Сторона/середина

en: Stereo Split Source
uk: Джерело розділення стерео

en: Peak
uk: Пік

en: Low-Pass Filter
uk: Фільтр низьких частот

en: Simple Moving Average
uk: Проста ковзна середня

en: Sidechain Mode
uk: Режим побічного ланцюга

en: Listen Sidechain
uk: Слухати побічний ланцюг

en: Type
uk: Тип

en: Feed-forward
uk: Подача вперед

en: Feed-back
uk: Подача назад

en: External
uk: Зовнішній

en: Sidechain Type
uk: Тип побічного ланцюга

en: Input Device
uk: Пристрій вводу

en: PreAmplification
uk: Передпосилення

en: Reactivity
uk: Реактивність

en: Lookahead
uk: Дивитися вперед

en: Sidechain Filters
uk: Фільтри побічного ланцюга

en: High-Pass
uk: Високі частоти

en: Frequency
uk: Частота

en: Off
uk: Вимкнено

en: 12 dB/oct
uk: 12 dB/окт

en: 24 dB/oct
uk: 24 dB/окт

en: 36 dB/oct
uk: 36 dB/окт

en: High-Pass Filter Mode
uk: Режим фільтру високих частот

en: High-Pass Filter Frequency
uk: Частота фільтру високих частот

en: Low-Pass
uk: Низькі частоти

en: Low-Pass Filter Mode
uk: Режим фільтру низьких частот

en: Gain
uk: Посилення

en: Envelope
uk: Конверт

en: Curve
uk: Крива

en: L
uk: Л

en: Left Channel
uk: Лівий канал

en: R
uk: П

en: Right Channel
uk: Правий канал

en: Impulses
uk: Імпульси

en: Combine
uk: Об'єднати

en: Stereo Width
uk: Ширина стерео

en: Spectrum
uk: Спектр

en: Log Scale
uk: Масштабування журналу

en: Autogain
uk: Автопідсилення

en: Rate
uk: Частота

en: Samples
uk: Зразки

en: Duration
uk: Тривалість

en: Combine Impulse Responses
uk: Комбінувати відповіді імпульсів

en: First Kernel
uk: Перше ядро

en: Second Kernel
uk: Друге ядро

en: Output File Name
uk: Назва вихідного файлу

en: Combined Kernel Name
uk: Ім'я комбінованого ядра

en: Import Impulse
uk: Імпортувати імпульс

en: Search
uk: Пошук

en: Search Impulse File
uk: Шукати файл імпульсу

en: Impulse Files List
uk: Перелік файлів імпульсів

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Cutoff
uk: Відсікання

en: Feed
uk: Фід

en: Bypass
uk: Обхід

en: Mute
uk: Приглушити

en: Attenuation Limit
uk: Межа згасання

en: Minimum Processing Threshold
uk: Мінімальний поріг обробки

en: Maximum ERB Processing threshold
uk: Максимальний поріг обробки ERB

en: Maximum DF Processing Threshold
uk: Максимальний поріг обробки DF

en: Minimum Processing Buffer
uk: Мінімальний буфер обробки

en: Post Filter Beta
uk: Бета-версія фільтра публікацій

en: Detection
uk: Виявлення

en: Wide
uk: Широкий

en: Split
uk: Розділити

en: F1 Split
uk: F1 Розділити

en: Frequency 1 Split
uk: Частота 1 Спліт

en: F2 Peak
uk: F2 Вибрати

en: Frequency 2 Peak
uk: Частота 2 пік

en: F1 Gain
uk: F1 Посилення

en: Frequency 1 Gain
uk: Підсилення частоти 1

en: F2 Level
uk: Рівень F2

en: Frequency 2 Level
uk: Частота 2 Рівень

en: F2 Peak Q
uk: F2 Пік Q

en: Frequency 2 Peak Q
uk: Частота 2 Пік Q

en: Laxity
uk: В’ялість

en: Detected
uk: Виявленно

en: Reduction
uk: Зменшення

en: Delay
uk: Затримка

en: Invert Phase
uk: Інвертувати фазу

en: Filter Length
uk: Довжина фільтра

en: Residual Echo Suppression
uk: Придушення залишкового відлуння

en: Near End Echo Suppression
uk: Придушення відлуння на ближньому кінці

en: Excluded Apps
uk: Виключені програми

en: Enable/disable input monitoring
uk: Увімкнути/вимкнути моніторинг входу

en: Bands
uk: Кількість полос

en: Balance
uk: Баланс

en: Pitch Left
uk: Висота звуку лівого каналу

en: Pitch Right
uk: Висота звуку правого каналу

en: Split Channels
uk: Розділення каналів

en: Flat Response
uk: Рівна відповідь

en: Calculate Frequencies
uk: Розрахувати частоти

en: Sort Bands
uk: Сортування груп

en: Import Preset
uk: Імпорт попереднього налаштування

en: Export Preset
uk: Експорт попереднього налаштування

en: Slope
uk: Схил

en: Solo
uk: На самоті

en: Quality
uk: Якість

en: Width
uk: Ширина

en: Ceil
uk: Сеіl

en: Ceil Value
uk: Максимальне значення

en: Expander
uk: Еспандер

en: Expander Mode
uk: Режим розширення

en: Internal
uk: Внутрішній

en: Access
uk: Доступ

en: Description
uk: Опис

en: Remove this model file
uk: Видаліть цей файл моделі

en: Low-Shelf
uk: Низька полиця

en: High-Shelf
uk: Висока полиця

en: Bell
uk: Дзвоник

en: Band-Pass
uk: Група-Пас

en: Notch
uk: Виїмка

en: Resonance
uk: Резонанс

en: Ladder-Pass
uk: Драбина-перевал

en: Ladder-Rejection
uk: Сходи-Відмова

en: Equalizer Mode
uk: Режим еквалайзера

en: Filter
uk: Фільтр

en: Gate
uk: Ворота

en: Zone
uk: Зона

en: Hysteresis
uk: Гістерезис

en: Mix
uk: Змішати

en: Attack Zone Start
uk: Початок зони атаки

en: Release Zone Start
uk: Початок зони випуску

en: True Peak
uk: Справжній пік

en: Reset History
uk: Скинути історію

en: Oversampling
uk: Передискретизація

en: Dither
uk: Дизер

en: Herm Thin
uk: Герм Тонкий

en: Herm Wide
uk: Герм Широкий

en: Herm Tail
uk: Хвіст Герма

en: Herm Duck
uk: Герм Дак

en: Line Thin
uk: Тонка лінія

en: Line Wide
uk: Широка лінія

en: Line Tail
uk: Лінія Хвіст

en: Line Duck
uk: Лінія Качка

en: None
uk: Жодного

en: Half x2(2L)
uk: Половина x2 (2л)

en: Half x2(3L)
uk: Половина x2 (3л)

en: Half x3(2L)
uk: Половина x3 (2л)

en: Half x3(3L)
uk: Половина x3 (3л)

en: Half x4(2L)
uk: Половина x4 (2л)

en: Half x4(3L)
uk: Половина x4 (3л)

en: Half x6(2L)
uk: Половина x6 (2л)

en: Half x6(3L)
uk: Половина x6 (3л)

en: Half x8(2L)
uk: Половина x8 (2л)

en: Half x8(3L)
uk: Половина x8 (3L)

en: Full x2(2L)
uk: Повний x2 (2 л)

en: Full x2(3L)
uk: Повний x2 (3L)

en: Full x3(2L)
uk: Повний x3 (2л)

en: Full x3(3L)
uk: Повний x3 (3L)

en: Full x4(2L)
uk: Повний x4 (2 л)

en: Full x4(3L)
uk: Повний x4 (3L)

en: Full x6(2L)
uk: Повний x6 (2L)

en: Full x6(3L)
uk: Повний x6 (3L)

en: Full x8(2L)
uk: Повний x8 (2L)

en: Full x8(3L)
uk: Повний x8 (3L)

en: Sidechain PreAmplification
uk: Сайдчейн PreAmplification

en: Boost
uk: Підвищення

en: Stereo Link
uk: Стереозв'язок

en: External Sidechain
uk: Зовнішній сайдчейн

en: External Sidechain Source
uk: Зовнішнє джерело Sidechain

en: Auto Leveling
uk: Автоматичне вирівнювання

en: Auto Leveling Attack
uk: Атака автоматичного вирівнювання

en: Auto Leveling Release
uk: Автоматичне вирівнювання

en: Auto Leveling Knee
uk: Коліна з автоматичним вирівнюванням

en: Gain Left
uk: Посилення вліво

en: Gain Right
uk: Здобути право

en: Sidechain Left
uk: Сайдчейн зліва

en: Sidechain Right
uk: Сайдчейн праворуч

en: Standard
uk: Стандартний

en: Flat
uk: Плоский

en: FFT Size
uk: Розмір FFT

en: Output Volume
uk: Вихідна гучність

en: Clipping
uk: Вирізка

en: Sidechain Boost
uk: Sidechain Підвищення

en: Pink BT
uk: Рожевий БТ

en: Pink MT
uk: Рожевий МТ

en: Brown BT
uk: Браун БТ

en: Brown MT
uk: Браун МТ

en: Show Native User Interface
uk: Показати рідний інтерфейс користувача

en: Operating Mode
uk: Режим роботи

en: Classic
uk: Класичний

en: Modern
uk: Сучасний

en: Linear Phase
uk: Лінійна фаза

en: Bands List
uk: Список гуртів

en: Band 1
uk: Група 1

en: Band 2
uk: Група 2

en: Band 3
uk: Група 3

en: Band 4
uk: Група 4

en: Band 5
uk: Група 5

en: Band 6
uk: Група 6

en: Band 7
uk: Група 7

en: Band 8
uk: Група 8

en: Band Start
uk: Початок групи

en: Band End
uk: Кінець Група

en: Band Compression Mode
uk: Режим стиснення діапазонів

en: Band Bypass
uk: Обхідний Група

en: Band Sidechain Options
uk: Параметри бічного ланцюга каналів

en: Stereo Split
uk: Стерео спліт

en: Low-Cut
uk: Низький виріз

en: Low-Cut Filter Frequency
uk: Частота фільтра низьких частот

en: High-Cut
uk: Високий виріз

en: High-Cut Filter Frequency
uk: Частота фільтра високих частот

en: PreAmp
uk: Попередній підсилювач

en: Band Gain
uk: Діапазон посилення

en: Band Envelope
uk: Конверт групи

en: Band Curve
uk: Крива Група

en: Band Reduction
uk: Зменшення діапазону

en: General
uk: Загальний

en: Device Management
uk: Управління пристроєм

en: It's recommended to NOT set Easy Effects Sink/Source as Default Device in external applications (e.g. Gnome Settings and Plasma System Settings).
uk: Рекомендується НЕ встановлювати Easy Effects Sink/Source як пристрій за замовчуванням у зовнішніх програмах (наприклад, налаштування Gnome та налаштування системи Plasma).

en: Use Default Input
uk: Використовувати вхід за замовчуванням

en: Custom Input Device
uk: Спеціальний пристрій введення

en: Use Default Output
uk: Використовувати вихід за замовчуванням

en: Custom Output Device
uk: Спеціальний пристрій виводу

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Header Version
uk: Версія заголовка

en: Library Version
uk: Бібліотечна версія

en: Core Version
uk: Основна версія

en: Sampling Rate
uk: Частота дискретизації

en: Minimum Quantum
uk: Мінімальна сума

en: Maximum Quantum
uk: Максимальна сума

en: Default Quantum
uk: Квант за замовчуванням

en: Presets Autoloading
uk: Автозавантаження пресетів

en: Only Local Presets can be autoloaded. A Community Preset should be imported locally in order to be selected and associated to a specific device.
uk: Автоматично завантажувати можна лише локальні пресети. Стилі спільноти слід імпортувати локально, щоб вибрати їх і зв’язати з певним пристроєм.

en: Output Devices
uk: Пристрої виведення

en: Output Presets
uk: Пресети для виходу

en: Create Association
uk: Створити асоціацію

en: Add Autoloading Output Preset
uk: Додати попередні налаштування виводу автозавантаження

en: Output Autoloading Presets List
uk: Вивести список налаштувань автозавантаження

en: Input Devices
uk: Пристрої введення

en: Input Presets
uk: Попередні налаштування вводу

en: Add Autoloading Input Preset
uk: Додати попередні налаштування введення автозавантаження

en: Input Autoloading Presets List
uk: Введіть список налаштувань автозавантаження

en: Modules
uk: Модулі

en: Modules List
uk: Список модулів

en: Clients
uk: Клієнти

en: Clients List
uk: Список клієнтів

en: Test Signal
uk: Тестовий сигнал

en: State
uk: Держава

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Properties
uk: Властивості

en: Channels
uk: Канали

en: Both
uk: Обидва

en: Both Channels
uk: Обидва канали

en: Waveform
uk: Форма хвилі

en: Sine Wave
uk: Синусоїда

en: White Noise
uk: Білий шум

en: Quick Seek
uk: Швидкий пошук

en: Anti-aliasing
uk: Згладжування

en: Sequence Length
uk: Довжина послідовності

en: Seek Window
uk: Вікно пошуку

en: Overlap Length
uk: Довжина перекриття

en: Pitch
uk: Висота звуку

en: Cents
uk: Центів

en: Semitones
uk: Півтони

en: Octaves
uk: Октави

en: Tempo Difference
uk: Різниця темпів

en: Rate Difference
uk: Відмінність в частоті

en: Remove this effect
uk: Видаліть цей ефект

en: Enable/disable this effect
uk: Увімкнути/вимкнути цей ефект

en: Change the position of this effect
uk: Змініть положення цього ефекту

en: Show/hide effects list
uk: Показати/сховати список ефектів

en: Add Effect
uk: Додати ефект

en: Go to the previous effect
uk: Перейти до попереднього ефекту

en: Go to the next effect
uk: Перейти до наступного ефекту

en: Used Plugins List
uk: Список використовуваних плагінів

en: No Effects
uk: Без ефектів

en: Audio Stream Not Modified
uk: Аудіопотік не змінено

en: Search Plugin
uk: Плагін пошуку

en: Plugins List
uk: Список плагінів

en: _General
uk: _Загальні

en: Service
uk: Сервіс

en: Launch Service at System Startup
uk: Запуск служби під час запуску системи

en: Shutdown on Window Closing
uk: Вимкнення після закриття вікна

en: Audio
uk: Аудіо

en: Process All Output Streams
uk: Обробляти всі вихідні потоки

en: Process All Input Streams
uk: Обробити всі вхідні потоки

en: Ignore Streams from Monitor of Devices
uk: Ігнорувати потоки з монітора пристроїв

en: Use Cubic Volume
uk: Використовуйте кубічний об'єм

en: Inactivity Timeout
uk: Тайм-аут бездіяльності

en: Input Pipeline
uk: Вхідний конвеєр

en: Update Interval
uk: Інтервал оновлення

en: Related to Level Meters and Spectrum
uk: Пов’язані з вимірювачами рівня та спектром

en: Update Frequency
uk: Частота оновлення

en: Related to LV2 Plugins
uk: Пов’язані з плагінами LV2

en: Style
uk: Стиль

en: Use Dark Theme
uk: Використовуйте темну тему

en: Hide Menus on Outside Clicks
uk: Приховати меню під час зовнішнього натискання

en: Experimental Features
uk: Експериментальні особливості

en: Native Plugin Window
uk: Нативне вікно плагіна

en: Allows The Native Plugin Window to be Shown/Hidden
uk: Дозволяє показувати/приховувати вікно рідного плагіна

en: _Spectrum
uk: _Спектр

en: Compensating Delay (ms)
uk: Компенсаційна затримка (мс)

en: Shape
uk: Форма

en: Bars
uk: Стовпці

en: Lines
uk: Лінії

en: Dots
uk: Крапки

en: Points
uk: Роздільна здатність

en: Height
uk: Висота

en: Line Width
uk: Ширина лінії

en: Fill
uk: Заповнити

en: Show Bars Border
uk: Показати рамку смуг

en: Rounded Corners
uk: Заокруглені кути

en: Dynamic Scale
uk: Динамічний масштаб

en: Color
uk: Колір

en: Lines and Bars
uk: Лінії та смуги

en: Axis Labels
uk: Мітки осей

en: Frequency Range
uk: Діапазон частот

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Maximum
uk: Максимум

en: Load
uk: Застосувати

en: Discard the current settings and load this preset
uk: Скасуйте поточні налаштування та завантажте цей пресет

en: Save current settings to this preset file
uk: Зберегти поточні параметри в цьому пресеті

en: Remove this preset file
uk: Видаліть цей попередньо встановлений файл

en: Try
uk: Спробуй

en: Try this community preset
uk: Спробуйте цей стиль спільноти

en: Import
uk: Імпорт

en: Import this community preset into the local presets list
uk: Імпортуйте цей стиль спільноти до локального списку стилів

en: Local
uk: Локальні

en: New Preset Name
uk: Нова назва попереднього налаштування

en: Create a new preset
uk: Створіть новий стиль

en: Import a preset from the local storage
uk: Імпортуйте стиль із локального сховища

en: Search Local Preset
uk: Пошук локальних налаштувань

en: Local Presets List
uk: Список локальних налаштувань

en: Community
uk: Спільнота

en: Search Community Preset
uk: Пошук спільноти

en: Community Presets List
uk: Список налаштувань спільноти

en: No Community Presets Installed
uk: Немає попередніх налаштувань спільноти

en: Community Presets packages can be installed from the repository of your favorite distribution.
uk: Пакунки спільноти Presets можна встановити зі сховища вашого улюбленого дистрибутива.

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh to show new installed community presets
uk: Оновіть, щоб показати нові встановлені налаштування спільноти

en: High Frequency Damping
uk: Демпфування високої частоти

en: Room Size
uk: Розмір кімнати

en: Small
uk: Маленький

en: Medium
uk: Середній

en: Large
uk: Великий

en: Tunnel
uk: Тунель

en: Large/smooth
uk: Великий/гладкий

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Diffusion
uk: Дифузія

en: Pre Delay
uk: Попередня затримка

en: Decay Time
uk: Час розпаду

en: Bass Cut
uk: Вирізати Бас

en: Treble Cut
uk: Вирізати Високі частоти

en: Ambience
uk: Атмосфера

en: Empty Walls
uk: Порожні стіни

en: Room
uk: Кімната

en: Large Empty Hall
uk: Великий порожній зал

en: Disco
uk: Диско

en: Large Occupied Hall
uk: Велика зайнята зала

en: Import Model
uk: Модель імпорту

en: Voice Detection
uk: Розпізнавання голосу

en: Models
uk: Моделі

note: If this changes, it has to be updated in src/rnnoise_ui.cpp as default_model_name
en: Standard Model
uk: Стандартна модель

en: RNNoise Models List
uk: Список моделей RNNoise

en: Model Not Loaded
uk: Модель не завантажено

en: Active Model
uk: Активна модель

en: Standard RNNoise Model
uk: Стандартна модель RNNoise

en: Overview
uk: Огляд

en: Show help
uk: Показати допомогу

en: Fullscreen/Restore from fullscreen
uk: Повний екран/Відновлення з повноекранного режиму

en: Close the Window
uk: Закрийте вікно

en: Quit Easy Effects
uk: Закрийте Easy Effects

en: Denoise
uk: Усунення шуму

en: Automatic Gain Control
uk: Автоматичне регулювання посилення

en: Dereverberation
uk: Дереверберація

en: Voice Activity Probability
uk: Імовірність голосової активності

en: Start
uk: Старт

en: Continue
uk: Продовжити

en: Noise Suppression
uk: Придушення шуму

en: Level
uk: Рівень

en: Input Balance
uk: Вхідний баланс

en: Softclip Level
uk: Рівень Softclip

en: Stereo Matrix
uk: Стерео матриця

en: LR > LR (Stereo Default)
uk: LR > LR (стерео за замовчуванням)

en: LR > MS (Stereo to Mid-Side)
uk: LR > MS (Стерео на середню сторону)

en: MS > LR (Mid-Side to Stereo)
uk: MS > LR (мід-сайд до стерео)

en: LR > LL (Mono Left Channel)
uk: LR > LL (монофонічний лівий канал)

en: LR > RR (Mono Right Channel)
uk: LR > RR (моно правий канал)

en: LR > L+R (Mono Sum L+R)
uk: LR > L+R (моносума L+R)

en: LR > RL (Stereo Flip Channels)
uk: LR > RL (стереоперемикання каналів)

en: Stereo Mode
uk: Стерео режим

en: Side Level
uk: Бічний рівень

en: Side Balance
uk: Бічний баланс

en: Middle Level
uk: Середній рівень

en: Middle Panorama
uk: Середня панорама

en: Output Balance
uk: Баланс виведення

en: Delay L/R
uk: Затримка L/R

en: Delay Left Right
uk: Затримка вліво вправо

en: Stereo Base
uk: Стерео база

en: Stereo Phase
uk: Стереофаза

en: Running
uk: Запуск

en: Suspended
uk: Підвішено

en: Idle
uk: Бездіяльність

en: Creating
uk: Створення

en: Error
uk: Помилка

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Undefined Name - Process ID
uk: Невизначене ім'я - ID процесу

en: channels
uk: канали

en: Output Preset
uk: Попереднє налаштування виводу

en: Input Preset
uk: Вхідні налаштування

en: Quit Easy Effects. Useful when running in service mode.
uk: Закрийте Easy Effects. Корисно під час роботи в сервісному режимі.

en: Print the easyeffects version
uk: Роздрукуйте версію easyeffects

en: Reset Easy Effects.
uk: Скидання легких ефектів.

en: Hide the Window.
uk: Сховати вікно.

en: Global bypass. 1 to enable, 2 to disable and 3 to get status
uk: Глобальний обхід. 1 для ввімкнення, 2 для вимкнення та 3 для отримання статусу

en: Show available presets.
uk: Показати доступні стилі.

en: Load a preset. Example: easyeffects -l music
uk: Завантажте пресет. Приклад: easyeffects -l music

en: Show the active presets.
uk: Показати активні пресети.

en: Show the loaded preset of a specific category. Takes 'input' or 'output' as a value. Example: easyeffects -s input
uk: Показати застосований пресет певної категорії. Приймає «input» або «output» як значення. Приклад: easyeffects -s input

en: _Output
uk: _Вихід

en: _Input
uk: _Введення

en: The File Is Not Regular
uk: Файл не звичайний

en: The Impulse File May Be Corrupted or Unsupported
uk: Файл Impulse може бути пошкоджений або не підтримується

en: Only Stereo Impulse Files Are Supported
uk: Підтримуються лише файли Stereo Impulse

en: Impulse File Not Imported
uk: Імпульсний файл не імпортовано

en: Import Impulse File
uk: Імпортувати імпульсний файл

en: Open
uk: Відчинено

en: Impulse Response
uk: Імпульсна відповідь

en: Load Impulse
uk: Імпульс навантаження

en: Remove Impulse
uk: Видаліть Імпульс

en: No Impulse File Loaded
uk: Імпульсний файл не завантажено

en: Failed To Load The Impulse File
uk: Не вдалося завантажити імпульсний файл

en: Recorders
uk: Рекордери

en: Players
uk: Програвачі

en: Effects
uk: Ефекти

en: Import APO Preset File
uk: Імпорт файлу попереднього налаштування APO

en: APO Presets
uk: Попередні налаштування APO

en: APO Preset Not Loaded. File Format May Be Not Supported. Please Check Its Content.
uk: Попереднє налаштування APO не завантажено. Формат файлу може не підтримуватися. Будь ласка, перевірте його вміст.

en: Split channels not yet supported when exporting APO presets.
uk: Розділення каналів ще не підтримується під час експорту пресетів APO.

en: Export EqualizerAPO Preset File
uk: Експорт файлу попереднього налаштування EqualizerAPO

en: Save
uk: Зберегти

en: EqualizerAPO Presets
uk: Попередні налаштування еквалайзера APO

en: Import GraphicEQ Preset File
uk: Імпортувати файл попереднього налаштування GraphicEQ

en: GraphicEQ Presets
uk: Попередні налаштування GraphicEQ

en: GraphicEQ Preset Not Loaded. File Format May Be Not Supported. Please Check Its Content.
uk: Попереднє налаштування GraphicEQ не завантажено. Формат файлу може не підтримуватися. Будь ласка, перевірте його вміст.

en: Remove Autoloading Preset
uk: Видаліть налаштування автозавантаження

en: Output Level Meter
uk: Вимірювач рівня вихідного сигналу

en: Remove
uk: Видалити

en: Output Device
uk: Пристрій виведення

en: Add
uk: Додати

note: Placeholders in case of issues
en: Community Preset
uk: Попереднє налаштування спільноти

en: Package
uk: Пакет

en: Preset Not Loaded Correctly
uk: Попереднє налаштування не завантажено належним чином

en: Wrong Format in Excluded Apps List
uk: Неправильний формат у списку виключених програм

en: Generic Error While Loading Excluded Apps List
uk: Загальна помилка під час завантаження списку виключених програм

en: Wrong Format in Effects List
uk: Неправильний формат у списку ефектів

en: Generic Error While Loading Effects List
uk: Загальна помилка під час завантаження списку ефектів

en: One or More Parameters Have a Wrong Format
uk: Один або кілька параметрів мають неправильний формат

en: Generic Error While Loading The Effect
uk: Загальна помилка під час завантаження ефекту

en: Save?
uk: Зберегти?

en: Delete?
uk: Видалити?

en: No Preset Loaded
uk: Попереднє налаштування не завантажено

en: Last Local Preset Loaded
uk: Останній застосований локальний пресет

en: Last Community Preset Loaded
uk: Останній застосований пресет зі спільноти

en: Selected Model Not Loaded. Its Format May Be Unsupported. Fell Back To The Standard Model.
uk: Вибрана модель не завантажена. Його формат може не підтримуватися. Повернувся до стандартної моделі.

en: Import Model File
uk: Імпорт файлу моделі

en: RNNoise Models
uk: Моделі RNNise

en: Bass Enhancer
uk: Підсилювач басів

en: Bass Loudness
uk: Гучність басів

en: Convolver
uk: Конвольвер

en: Crossfeed
uk: Кросфід

en: Crystalizer
uk: Кристалізатор

en: Deep Noise Remover
uk: Deep Шум Ремувер

en: Echo Canceller
uk: Придушення відлуння

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Exciter
uk: Збудник

en: Level Meter
uk: Вимірювач рівня

en: Limiter
uk: Обмежувач

en: Maximizer
uk: Максимайзер

en: Multiband Compressor
uk: Багатодіапазонний компресор

en: Multiband Gate
uk: Багатосмуговий гейт

en: Reverberation
uk: Реверберація

en: Noise Reduction
uk: Зменшення шуму

en: Speech Processor
uk: Мовний процесор

en: Stereo Tools
uk: Стерео інструменти

note: For translators: {} is replaced by the effect name.
en: {} Not Available
uk: {} Недоступно

en: The software required for the {} effect, "{}", is not installed. Consider using the Easy Effects Flatpak package or installing the software yourself. If you've installed the missing software, you must restart Easy Effects using the 'Quit' option inside the menu in order to make the effect availble to use.
uk: Програмне забезпечення, необхідне для ефекту {}, "{}", не інстальовано. Спробуйте скористатися пакетом Easy Effects Flatpak або самостійно встановити програмне забезпечення. Якщо ви встановили відсутнє програмне забезпечення, вам потрібно перезапустити Easy Effects, використовуючи опцію «Вийти» в меню, щоб зробити ефект доступним для використання.

en: The {} effect was disabled when Easy Effects was compiled. This is perhaps since the software required for this effect, "{}", was not available. Consider using the Easy Effects Flatpak package or building your own Easy Effects package.
uk: Ефект {} було вимкнено під час компіляції Easy Effects. Можливо, це тому, що програмне забезпечення, необхідне для цього ефекту, "{}", було недоступне. Розгляньте можливість використання пакета Easy Effects Flatpak або створення власного пакета Easy Effects.

en: -inf
uk: -інф

note: For translators: {} is replaced by the library used by the plugin. I.e. "Using Calf Studio".
en: Using {}
uk: Використання {}
