EasyEffects - en to hr translation catalogue (283 entries)

en: Quit Easy Effects. Useful when running in service mode.
hr: Zatvori Easy Effects. Korisno pri pokretanju u modusu usluga.

en: Reset Easy Effects.
hr: Resetiraj Easy Effects.

en: Hide the window.
hr: Sakrij prozor.

en: Load a preset. Example: easyeffects -l music
hr: Učitaj predložak. Primjer: easyeffects -l music

en: preset-name
hr: ime predloška

en: Show available presets.
hr: Prikaži dostupne predloške.

en: preset-type
hr: vrsta predloška

en: No output presets.
hr: Bez unaprijed postavljenih postavki rezultata.

en: No input presets.
hr: Bez unaprijed postavljenih postavki unosa.

en: Controls
hr: Kontrole

en: Reference
hr: Referenca

en: Momentary
hr: Trenutačno

en: Integrated
hr: Integrirano

en: Target
hr: Cilj

en: Silence
hr: Tišina

en: Loudness
hr: Glasnoća

en: Relative
hr: Relativno

en: Range
hr: Raspon

en: Mode
hr: Modus

en: Manual
hr: Priručnik

en: Filter
hr: Filtar

en: Level
hr: Razina

en: 3rd
hr: 3.

en: 2nd
hr: 2.

en: Amount
hr: Količina

en: Harmonics
hr: Harmonijski red

en: Scope
hr: Raspon

en: Floor
hr: Donja granica

en: Listen
hr: Poslušaj

en: Reset
hr: Vrati na tvorničke postavke

en: Output
hr: Izlaz

en: Link
hr: Poveznica

en: Empty List
hr: Prazan popis

en: Show excluded apps
hr: Pokaži isključene aplikacije

en: Compressor
hr: Kompresor

en: Downward
hr: Naniže

en: Upward
hr: Naviše

en: Boosting
hr: Pojačavanje

en: Ratio
hr: Omjer

en: Attack
hr: Pokretanje

en: Release
hr: Vrijeme prijelaza

en: Type
hr: Vrsta

en: External
hr: Eksterno

en: Peak
hr: Vrhunac

en: Source
hr: Izvor

en: Middle
hr: Sredina

en: Side
hr: Strana

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: Min
hr: Min.

en: Max
hr: Maks.

en: Left/Right
hr: Lijevo/Desno

en: Right/Left
hr: Desno/Lijevo

en: Mid/Side
hr: Sredina/Strana

en: Side/Mid
hr: Strana/Sredina

en: Lookahead
hr: Preduhvatiti

en: Off
hr: Isključeno

en: Gain
hr: Pojačanje

en: Curve
hr: Krivulja

en: Search
hr: Traži

en: Cancel
hr: Poništi

[ctx: @action:button]
en: Close
hr: Zatvori

en: First
hr: Prvi

en: Second
hr: Drugi

en: Combine
hr: Spoji

en: Impulses
hr: Impulsi

en: Spectrum
hr: Spektar

en: Rate
hr: Frekvencija

en: Samples
hr: Uzorci

en: Duration
hr: Trajanje

en: Channels
hr: Kanali

en: Autogain
hr: Automatsko pojačanje

en: Database
hr: Baza podataka

en: Cutoff
hr: Prekid

en: Feed
hr: Dovod zvuka

en: Default
hr: Tvorničke postavke

en: Presets
hr: Predlošci

en: Delay
hr: Kašnjenje

en: Shape
hr: Oblik

en: Anti-aliasing
hr: Zaglađivanje rubova

en: Reduction
hr: Smanjivanje

en: Mute
hr: Bezvučno

en: Bypass
hr: Premosnica

en: Oversampling
hr: Jači sampling

en: Adaptive intensity
hr: Adaptivni intenzitet

en: Deesser
hr: De-esiranje

en: Detection
hr: Otkrivanje

en: Split
hr: Rastavi

en: Threshold
hr: Prag

en: Laxity
hr: Popustljivost

en: F1 split
hr: F1 podjela

en: F2 peak
hr: F2 vrh

en: F1 gain
hr: F1 pojačanje

en: F2 level
hr: F2 razina

en: F2 peak Q
hr: F2 vrh Q

en: Gain reduction
hr: Smanjivanje pojačanja

en: Distance
hr: Udaljenost

en: Time
hr: Vrijeme

en: Meters
hr: Metara

en: Centimeters
hr: Centimetara

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Invert left
hr: Invertiraj lijevo

en: Invert right
hr: Invertiraj desno

[ctx: @info:placeholder]
en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Access: %1
hr: Pristup: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Not set
hr: Nije postavljeno

en: (id: %1, version: %2)
hr: (id: %1, verzija: %2)

[ctx: @info:placeholder]
en: No description set
hr: Opis nije postavljen

en: Toggle this effect
hr: Uključi/Isključi ovaj efekt

en: Remove this effect
hr: Ukloni ovaj efekt

en: channels
hr: kanali

en: Enable
hr: Aktiviraj

en: Exclude
hr: Isključi

en: Add %1 to excluded applications
hr: Dodaj %1 u izuzete aplikacije

en: Echo Canceller
hr: Poništenje jeke

en: Mobile mode
hr: Mobilni modus

en: Noise Suppression
hr: Suzbijanje šumova

en: Strength
hr: Jačina

en: Low
hr: Nisko

en: Moderate
hr: Umjereno

en: High
hr: Visoko

en: Very high
hr: Jako visoko

en: Automatic gain control
hr: Kontrola automatskog pojačanja

en: Audio levels control
hr: Kontrola audio razina

en: Input
hr: Ulaz

en: Bell
hr: Zvono

en: Resonance
hr: Rezonancija

en: Frequency
hr: Frekvencija

en: Quality
hr: Kvaliteta

en: Width
hr: Širina

en: Failed to import the Equalizer APO preset file.
hr: Neuspio uvoz unaprijed postavljene datoteke ekvilajzera Equalizer APO.

en: Imported the Equalizer APO preset file.
hr: Uvezena je unaprijed postavljena datoteka ekvilajzera Equalizer APO.

en: Imported the GraphicEQ preset file.
hr: Uvezena je unaprijed postavljena datoteka grafičkog ekvilajzera GraphicEQ.

en: Failed to import the GraphicEQ preset file.
hr: Neuspio uvoz unaprijed postavljene datoteke grafičkog ekvilajzera GraphicEQ.

en: Failed to export the current Equalizer settings to an external APO preset file.
hr: Neuspio izvoz trenutačnih postavki ekvilajzera u eksternu APO datoteku s unaprijed postavljenim postavkama.

en: Exported the current Equalizer settings to an external APO preset file.
hr: Trenutačne postavke ekvilajzera su izvezene u eksternu APO datoteku s unaprijed postavljenim postavkama.

en: Bands
hr: Trake

en: Balance
hr: Ravnoteža

en: Pitch left
hr: Najviši ton lijevo

en: Pitch right
hr: Najviši ton desno

en: Split channels
hr: Odvoji kanale

en: Import APO
hr: Uvezi APO

en: Import APO (GraphicEQ)
hr: Uvezi APO (GraphicEQ)

en: Export APO
hr: Izvezi APO

en: Ceil
hr: Gornja granica

en: Internal
hr: Interni

en: Filter mode
hr: Modus filtra

en: Equalizer mode
hr: Modus ekvilajzera

en: Gate
hr: Vrata

en: Zone
hr: Zona

en: None
hr: Bez

en: Limiter
hr: Graničnik

en: Stereo Link
hr: Stereo veza

en: Automatic level
hr: Automatska razina

en: FFT size
hr: FFT veličina

en: IIR approximation
hr: IIR aproksimacija

en: Fastest
hr: Najbrže

en: Normal
hr: Normalno

en: Best
hr: Najbolje

en: Volume
hr: Glasnoća

en: Clipping range
hr: Raspon odrezivanja

en: Clipping
hr: Odrezivanje

en: Reset Settings?
hr: Resetirati postavke?

en: Effects
hr: Efekti

en: Turn effects on/off
hr: Uključi/Isključi efekte

en: Audio effects are enabled.
hr: Audio efekti su aktivirani.

en: Audio effects are disabled.
hr: Audio efekti su deaktivirani.

en: Players
hr: Playeri

en: Recorders
hr: Rekorderi

en: Preferences
hr: Postavke

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: About Easy Effects
hr: O aplikaciji EasyEffects

en: Quit
hr: Prekini

en: Add %1
hr: Dodaj %1

en: Compression mode
hr: Modus kompresije

en: End
hr: Kraj

en: Classic
hr: Klasični

en: Modern
hr: Moderni

en: Linear phase
hr: Linearna faza

en: Reaction
hr: Reakcija

en: No audio application available
hr: Nijedna audio aplikacija nije dostupna

en: No Effects
hr: Bez efekata

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Close
hr: Zatvori

en: Output device
hr: Izlazni uređaj

en: Excluded apps
hr: Isključene aplikacije

en: Input monitoring
hr: Monitoring unosa

en: General
hr: Općenito

en: Modules
hr: Moduli

en: Clients
hr: Klijenti

en: Test Signal
hr: Testni signal

en: Device Management
hr: Upravljanje uređajima

en: Use default input
hr: Koristi standardni unos

en: Name
hr: Ime

en: Use default output
hr: Koristi standardni rezultat

en: Server Information
hr: Podaci servera

en: Header version
hr: Verzija zaglavlja

en: Library version
hr: Verzija biblioteke

en: Runtime version
hr: Verzija okruženja za izvođenje

en: Default sampling rate
hr: Standardna stopa uzorkovanja

en: No Modules
hr: Nema modula

en: No Clients
hr: Nema klijenata

en: State
hr: Stanje

en: Enabled
hr: Aktivirano

en: Both
hr: Oba

en: Waveform
hr: Oblik krivulje

en: Sine wave
hr: Sinusoida

en: Pitch
hr: Visina

en: Octaves
hr: Oktave

en: Cents
hr: Centi

en: Semitones
hr: Polutonovi

en: Tempo difference
hr: Razlika tempa

en: Rate difference
hr: Razlika stope

en: Style
hr: Stil

en: Experimental Features
hr: Eksperimentalne funkcije

en: Enable/disable input monitoring
hr: Aktiviraj/deaktiviraj monitoring unosa

en: Bars
hr: Stupci

en: Lines
hr: Linije

en: Dots
hr: Točke

en: Points
hr: Točke

en: Height
hr: Visina

en: Frequency Range
hr: Raspon frekvencije

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Allows the native user interface of effects to be shown/hidden.
hr: Dozvoljava prikazivanje/skrivanje izvornog korisničkog sučelja efekata.

en: Related to LV2 plugins.
hr: Povezano s LV2 dodacima.

en: Device
hr: Uređaj

en: Description
hr: Opis

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Imported the %1 community preset to the list of local presets.
hr: Uvezena je unaprijed postavljena postavka %1 zajednice u popis lokalnih unaprijed postavljenih postavki.

en: Failed to import the %1 community preset to the list of local presets.
hr: Neuspio uvoz unaprijed postavljenih postavki %1 zajednice u popis lokalnih unaprijed postavljenih postavki.

en: Local
hr: Lokalni

en: Community
hr: Zajednica

en: Imported a new local preset from an external file.
hr: Uvezena je nova lokalna unaprijed postavljena postavka iz eksterne datoteke.

en: Failed to import a new local preset from an external file.
hr: Neuspio uvoz nove lokalne unaprijed postavljene postavka iz eksterne datoteke.

en: Exported all presets to an external folder.
hr: Sve unaprijed postavljene postavke su izvezene u eksternu mapu.

en: Failed to export all presets to an external folder.
hr: Neuspio izvoz svih unaprijed postavljenih postavku u eksternu mapu.

en: Save current settings to the preset:
    %1
hr: Spremi trenutačne postavke u unaprijed postavljenu postavku:
    %1

en: Saved the current settings to %1 local preset.
hr: Trenutačne postavke su spremljene u %1 lokalnu unaprijed postavljenu postavku.

en: Failed to save the current settings to %1 local preset.
hr: Neuspjelo spremanje trenutačnih postavki u %1 lokalnu unaprijed postavljenu postavku.

en: Removed the %1 local preset.
hr: Uklonjena je lokalna unaprijed postavljena postavka %1.

en: Failed to remove the %1 local preset.
hr: Neuspjelo uklanjanje lokalne unaprijed postavljene postavke %1.

en: Small
hr: Mala

en: Medium
hr: Srednje velika

en: Large
hr: Velika

en: Large/smooth
hr: Velika/glatko

en: Experimental
hr: Eksperimentalna

en: Diffusion
hr: Difuzija

en: Ambience
hr: Atmosera

en: Room
hr: Soba

en: Imported a new RNNoise model file.
hr: Uvezena je nova datoteka RNNoise modela.

en: Standard RNNoise model loaded.
hr: Standardni RNNoise model je učitan.

en: Loaded the %1 RNNoise model.
hr: Učitan je %1 RNNoise model.

en: Failed to load the %1 model. Fallback to Standard RNNoise model.
hr: Neuspjelo učitavanje modela %1. Vraća se na standardni RNNoise model.

en: Removed the %1 RNNoise model.
hr: Uklonjen je %1 RNNoise model.

en: Failed to remove the %1 RNNoise model.
hr: Neuspjelo uklanjanje %1 RNNoise modela.

en: Denoise
hr: Ukloni šumove

en: Dereverberation
hr: Uklanjanje jeke

en: Voice Activity Probability
hr: Vjerojatnost glasovne aktivnosti

en: Continue
hr: Nastavi

en: Effects disabled
hr: Efekti su deaktivirani

en: Effects enabled
hr: Audio efekti su aktivirani

en: Clear List
hr: Isprazni popis

en: Are you sure you want to clear this list?
hr: Jeste li sigurni da želite isprazniti ovaj popis?

en: Output Presets
hr: Unaprijed postavljene postavke ispisa

en: Active
hr: Aktivni

en: Wrong format in excluded apps list
hr: Krivi format u popisu izuzetih aplikacija

en: Generic error while loading excluded apps list
hr: Opća greška prilikom učitavanja popisa isključenih aplikacija

en: Running
hr: Pokreće se

en: Suspended
hr: Odgođeno

en: Idle
hr: Neaktivno

en: Creating
hr: Stvaranje

en: Error
hr: Greška

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Bass Enhancer
hr: Pojačanje basa

en: Convolver
hr: Konvolver

en: Crossfeed
hr: Križno spajanje

en: Equalizer
hr: Ekvalizator

en: Exciter
hr: Uzbuđivač

en: Maximizer
hr: Maksimizer

en: Noise Reduction
hr: Smanjenje šumova

en: Speech Processor
hr: Procesor govora

en: Stereo Tools
hr: Stereo alati

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
hr: Ekvalizator, kompresor i drugi audio efekti
