easyeffects - en to nl translation catalogue (601 entries)

en: Cannot enable autostart option because background access has been denied. Please allow "Run in Background" permission for Easy Effects in your system app settings.
nl: Kan de autostart-optie niet inschakelen omdat uw systeem dit niet toestaat. Ga naar Instellingen - Toepassingen - Easy Effects en zet 'Op de achtergrond uitvoeren' aan om dit te verhelpen.

en: Quit Easy Effects. Useful when running in service mode.
nl: Sluit Easy Effects af. Nuttig in dienstmodus.

en: Reset Easy Effects.
nl: Easy Effects resetten.

en: Hide the window.
nl: Verberg het venster.

en: bypass-state
nl: omzeilings­toestand

en: Load a preset. Example: easyeffects -l music
nl: Laad een voor­instelling. Voorbeeld: easyeffects -l music

en: preset-name
nl: voorinstellings­naam

en: Show available presets.
nl: Toon de beschikbare voor­instellingen.

en: preset-type
nl: voorinstellings­type

en: Deprecated. Use --service-mode instead.
nl: Verouderd. Gebruik in plaats daarvan --service-mode.

en: Start the application with service mode turned on.
nl: Start de app met ingeschakelde dienstmodus.

en: Enable debug messages.
nl: Schakel foutopsporings­berichten in.

en: Must specify preset type: input/output.
nl: U moet een voorinstellings­type opgeven: input/output.

en: Output presets
nl: Uitvoer­voorinstellingen

en: No output presets.
nl: Geen uitvoer­voorinstellingen.

en: Input presets
nl: Invoer­voorinstellingen

en: No input presets.
nl: Geen invoer­voorinstellingen.

en: Specified preset does not exist.
nl: De opgegeven voor­instelling bestaat niet.

en: Provided an invalid bypass state.
nl: Ongeldige omzeilings­toestand opgegeven.

[ctx: @action:button]
en: About
nl: Over

en: Controls
nl: Bediening

en: Reference
nl: Referentie

en: Momentary
nl: Kortstondig

en: Short-term
nl: Korte termijn

en: Integrated
nl: Geïntegreerd

en: Geometric mean (MSI)
nl: Meetkundig gemiddelde (MSI)

en: Geometric mean (MS)
nl: Meetkundig gemiddelde (MS)

en: Geometric mean (MI)
nl: Meetkundig gemiddelde (MI)

en: Geometric mean (SI)
nl: Meetkundig gemiddelde (SI)

en: Target
nl: Doel

en: Silence
nl: Stilte

en: Maximum history
nl: Maximale geschiedenis

en: Loudness
nl: Hardheid

en: Relative
nl: Relatief

en: Range
nl: Bereik

en: Output gain
nl: Uitvoer­versterking

en: Using %1
nl: Gebruikt %1

en: Reset history
nl: Geschiedenis wissen

en: Force silence
nl: Stilte forceren

en: Force silence when the level is below the silence threshold
nl: Forceer stilte wanneer het niveau onder de stilte­drempel ligt

en: Reset settings
nl: Instellingen herstellen

en: Mode
nl: Modus

en: Manual
nl: Hand­leiding

en: Level
nl: Niveau

en: Blend harmonics
nl: Harmonieën mengen

en: 3rd
nl: 3e

en: 2nd
nl: 2e

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Harmonics
nl: Harmonieën

en: Scope
nl: Domein

en: Floor active
nl: Vloer actief

en: Floor
nl: Vloer

en: Show native window
nl: Native venster tonen

en: Listen
nl: Beluisteren

en: Reset
nl: Standaard­waarden

en: Output
nl: Uitvoer

en: Link
nl: Verwijzing

en: Excluded Applications
nl: Uitgesloten apps

en: Application node name
nl: App-knooppuntnaam

en: Add to excluded applications
nl: Toevoegen aan uitgesloten apps

en: Empty List
nl: Lege lijst

en: No application excluded
nl: Geen app uitgesloten

en: Remove Application
nl: App verwijderen

en: Are you sure you want to remove this application from the list?
nl: Weet u zeker dat u deze app uit de lijst wilt verwijderen?

en: Remove this app
nl: Deze app verwijderen

en: Use media name
nl: Gebruik media naam

en: Also use a combination of node and media name when deciding if a stream should be blocked
nl: Gebruik ook een combinatie van knooppunt- en medianaam om te bepalen of een stream geblokkeerd moet worden

en: Show excluded apps
nl: Uitgesloten apps tonen

en: Show excluded applications in the list of players/recorders
nl: Uitgesloten apps tonen in de lijst met spelers/opname­apparaten

en: Downward
nl: Omlaag

en: Upward
nl: Omhoog

en: Boosting
nl: Versterking

en: Boost threshold
nl: Versterkings­drempelwaarde

en: Boost amount
nl: Versterkings­grootte

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Knee
nl: Knie

en: Threshold and Time
nl: Drempel­waarde en tijd

en: Sidechain
nl: Zijketen

en: Type
nl: Soort

en: Feed-forward
nl: Feedforward

en: Feed-back
nl: Feedback

en: External
nl: Extern

en: Input device
nl: Invoer­apparaat

en: Peak
nl: Piek

en: Source
nl: Bron

en: Middle
nl: Midden

en: Side
nl: Zijkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Left/Right
nl: Links/rechts

en: Right/Left
nl: Rechts/links

en: Mid/Side
nl: Midden/zijkant

en: Side/Mid
nl: Zijkant/midden

en: Preamp
nl: Voor­versterker

en: Reactivity
nl: Reactiviteit

en: Lookahead
nl: Vooruitblik

en: Off
nl: Uit

en: Dry
nl: Droog

en: Wet
nl: Nat

en: Makeup
nl: Make-up

en: Pre-Mix
nl: Voormix

en: Input to sidechain
nl: Invoer naar zijketen

en: Input to link
nl: Invoer naar koppeling

en: Sidechain to input
nl: Zijketen naar invoer

en: Sidechain to link
nl: Zijketen naar koppeling

en: Link to sidechain
nl: Koppeling naar zijketen

en: Link to input
nl: Koppeling naar invoer

en: Gain
nl: Versterking

en: Curve
nl: Kromme

en: Envelope
nl: Envelop

en: Stereo split
nl: Stereo­splitsing

en: Imported a new Convolver impulse file.
nl: Nieuw Convolver-impuls­bestand geïmporteerd.

en: Failed to import the Convolver impulse file.
nl: Kan het Convolver-impuls­bestand niet importeren.

en: Search
nl: Zoeken

en: Remove Impulse Response
nl: Impulsrespons verwijderen

en: Are you sure you want to remove this impulse response from the list?
nl: Weet u zeker dat u deze impulsrespons uit de lijst wilt verwijderen?

en: Removed the %1 Convolver impulse.
nl: De Convolver-impuls %1 is verwijderd.

en: Failed to remove the %1 Convolver impulse.
nl: Kan de Convolver-impuls %1 niet verwijderen.

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Delete this impulse
nl: Deze impuls verwijderen

en: Import impulse
nl: Impuls importeren

[ctx: @action:button]
en: Close
nl: Sluiten

en: Loaded the %1 Convolver impulse.
nl: De Convolver-impuls %1 is geladen.

en: Convolver impulse is not set
nl: Convolver-impuls is niet ingesteld

en: The Convolver is in passthrough mode.
nl: De Convolver bevindt zich in doorvoer­modus.

en: Failed to load the %1 impulse. The Convolver is in passthrough mode.
nl: Kan de impuls %1 niet laden. De Convolver bevindt zich in doorvoer­modus.

en: First
nl: Eerste

en: Second
nl: Tweede

en: Combine
nl: Combineren

en: Impulses
nl: Impulsen

en: Log scale
nl: Logaritmische schaal

en: Rate
nl: Snelheid

en: Samples
nl: Monsters

en: Duration
nl: Duur

en: Channels
nl: Kanalen

en: Format
nl: Formaat

en: Stereo width
nl: Stereo­breedte

en: Autogain
nl: Automatisch versterken

en: Target Orientation
nl: Doel­oriëntatie

en: Azimuth
nl: Azimut

en: Elevation
nl: Hoogte

en: Radius
nl: Straal

en: Measurements
nl: Metingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Cutoff
nl: Onderbreking

en: Feed
nl: Aanvoer

en: Crossfeed Presets
nl: Crossfeed-voor­instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Presets
nl: Voor­instellingen

en: Delay
nl: Vertraging

en: Shape
nl: Vorm

en: Logarithmic
nl: Logaritmisch

en: DC offset
nl: DC compensatie

en: Reduction
nl: Vermindering

en: Low frequency oscillator
nl: Laagfrequente oscillator

en: Mute
nl: Dempen

en: Bypass
nl: Omzeiling

en: Transition band
nl: Overgangsband

en: Oversampling
nl: Oversamplen

en: Adaptive intensity
nl: Adaptieve intensiteit

en: Attenuation limit
nl: Verzwakkings­limiet

en: Minimum processing threshold
nl: Minimale verwerkings­drempel

en: Maximum ERB processing threshold
nl: Maximale ERB-verwerkings­drempel

en: Maximum DF processing threshold
nl: Maximale DF-verwerkings­drempel

en: Minimum processing buffer
nl: Minimale verwerkings­buffer

en: Post filter Beta
nl: Postfilter­bèta

en: Detection
nl: Detectie

en: Wideband
nl: Breedband

en: Split
nl: Splitsen

en: Threshold
nl: Drempel­waarde

en: Laxity
nl: Laxiteit

en: F1 split
nl: F1-splitsing

en: F2 peak
nl: F2-piek

en: F1 gain
nl: F1-versterking

en: F2 level
nl: F2-niveau

en: F2 peak Q
nl: F2-piek Q

en: Gain reduction
nl: Versterkings­vermindering

en: Distance
nl: Afstand

en: Time
nl: Duur

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Invert left
nl: Links omkeren

en: Invert right
nl: Rechts omkeren

[ctx: @info:placeholder]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Access: %1
nl: Toegang: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: (id: %1, version: %2)
nl: (id: %1, versie: %2)

[ctx: @info:placeholder]
en: No description set
nl: Geen omschrijving ingesteld

en: Toggle this effect
nl: Dit effect omschakelen

en: Remove this effect
nl: Dit effect verwijderen

en: channels
nl: kanalen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Add %1 to excluded applications
nl: %1 toevoegen aan uitgesloten apps

en: Echo Canceller
nl: Echo-onderdrukking

en: Mobile mode
nl: Mobiele modus

en: Enforce high-pass
nl: High-pass afdwingen

en: Noise Suppression
nl: Ruis­ Onderdrukking

en: Strength
nl: Sterkte

en: Low
nl: Laag

en: Moderate
nl: Gemiddeld

en: High
nl: Hoog

en: Very high
nl: Erg hoog

en: High-Pass Filter
nl: High-pass-filter

en: Full band
nl: Volledige band

en: Automatic gain control
nl: Automatische versterkings­regeling

en: Audio levels control
nl: Audio­niveau­regeling

en: Input and output gain controls with level meters
nl: Invoer- en uitvoer­versterkingsregeling met niveau­meters

en: Input
nl: Invoer

en: Bell
nl: Bel

en: Notch
nl: Inkeping

en: Resonance
nl: Resonantie

en: Allpass
nl: Alles-doorlaat

en: Bandpass
nl: Band-doorlaat

en: Ladder-pass
nl: Ladder-doorlaat

en: Ladder-rejection
nl: Ladder-afwijzing

en: Slope
nl: Stijging

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Width
nl: Breedte

en: APO preset
nl: APO-voor­instelling

en: Failed to import the Equalizer APO preset file.
nl: Kan het Equalizer APO-voorinstellings­bestand niet importeren.

en: Imported the Equalizer APO preset file.
nl: Het Equalizer APO-voorinstellings­bestand is geïmporteerd.

en: Imported the Equalizer APO preset file into the left channel.
nl: Het Equalizer APO-voorinstellings­bestand is in het linkerkanaal geïmporteerd.

en: Imported the Equalizer APO preset file into the right channel.
nl: Het Equalizer APO-voorinstellings­bestand is in het rechterkanaal geïmporteerd.

en: GraphicEQ preset
nl: GraphicEQ-voor­instelling

en: Imported the GraphicEQ preset file.
nl: Het GraphicEQ-voorinstellings­bestand is geïmporteerd.

en: Failed to import the GraphicEQ preset file.
nl: Kan het GraphicEQ-voorinstellings­bestand niet importeren.

en: Failed to export the current Equalizer settings to an external APO preset file.
nl: Kan de huidige Equalizer-instellingen niet exporteren naar een extern APO-voorinstellings­bestand.

en: Exported the current Equalizer settings to an external APO preset file.
nl: De huidige Equalizer-instellingen zijn geëxporteerd naar een extern APO-voorinstellings­bestand.

en: Exported the current Equalizer settings of the left channel to an external APO preset file.
nl: De huidige Equalizer-instellingen van het linkerkanaal zijn geëxporteerd naar een extern APO-voorinstellings­bestand.

en: Exported the current Equalizer settings of the right channel to an external APO preset file.
nl: De huidige Equalizer-instellingen van het rechterkanaal zijn geëxporteerd naar een extern APO-voorinstellings­bestand.

en: Bands
nl: Banden

en: Balance
nl: Balans

en: Pitch left
nl: Toonhoogte links

en: Pitch right
nl: Toon­hoogte rechts

en: Split channels
nl: Kanalen splitsen

en: Flat response
nl: Platte respons

en: Calculate frequencies
nl: Frequenties berekenen

en: Sort bands
nl: Banden sorteren

en: Import APO
nl: APO importeren

en: Import APO (GraphicEQ)
nl: APO (GraphicEQ) importeren

en: Export APO
nl: APO exporteren

en: Ceil active
nl: Plafond actief

en: Ceil
nl: Plafond

en: Expander
nl: Uitbreider

en: Internal
nl: Intern

en: Filter mode
nl: Filter­modus

en: Equalizer mode
nl: Equalizer-modus

en: Hysteresis
nl: Hysterese

en: Start
nl: Starten

en: Input Level
nl: Invoer­niveau

en: True Peak
nl: Echte piek

en: Herm thin
nl: Hermite dun

en: Herm wide
nl: Hermite breed

en: Herm tail
nl: Hermite staart

en: Herm duck
nl: Hermite duck

en: Exp thin
nl: Exponentieel dun

en: Exp wide
nl: Exponentieel breed

en: Exp tail
nl: Exponentieel staart

en: Exp duck
nl: Exponentieel duck

en: Line thin
nl: Lineair dun

en: Line wide
nl: Lineair breed

en: Line tail
nl: Lineair staart

en: Line duck
nl: Lineair duck

en: None
nl: Geen

en: Half x2/16 bits
nl: Half 2×/16 bits

en: Half x2/24 bits
nl: Half 2×/24 bits

en: Half x3/16 bits
nl: Half 3×/16 bits

en: Half x3/24 bits
nl: Half 3×/24 bits

en: Half x4/16 bits
nl: Half 4×/16 bits

en: Half x4/24 bits
nl: Half 4×/24 bits

en: Half x6/16 bits
nl: Half 6×/16 bits

en: Half x6/24 bits
nl: Half 6×/24 bits

en: Half x8/16 bits
nl: Half 8×/16 bits

en: Half x8/24 bits
nl: Half 8×/24 bits

en: Full x2/16 bits
nl: Volledig 2×/16 bits

en: Full x2/24 bits
nl: Volledig 2×/24 bits

en: Full x3/16 bits
nl: Volledig 3×/16 bits

en: Full x3/24 bits
nl: Volledig 3×/24 bits

en: Full x4/16 bits
nl: Volledig 4×/16 bits

en: Full x4/24 bits
nl: Volledig 4×/24 bits

en: Full x6/16 bits
nl: Volledig 6×/16 bits

en: Full x6/24 bits
nl: Volledig 6×/24 bits

en: Full x8/16 bits
nl: Volledig 8×/16 bits

en: Full x8/24 bits
nl: Volledig 8×/24 bits

en: True peak/16 bits
nl: Echte piek/16 bits

en: True peak/24 bits
nl: Echte piek/24 bits

en: Stereo Link
nl: Stereo­koppeling

en: Automatic level
nl: Automatisch niveau

en: Smooth
nl: Soepel

en: Threshold boost
nl: Drempel­verhoging

en: Flat
nl: Plat

en: FFT size
nl: FFT-grootte

en: IIR approximation
nl: IIR-benadering

en: Fastest
nl: Snelste

en: Normal
nl: Normaal

en: Best
nl: Beste

en: Clipping range
nl: Knip­bereik

en: Clipping
nl: Knippen

en: Reset Settings?
nl: Instellingen herstellen?

en: Are you sure you want to reset all Easy Effects settings?
nl: Weet u zeker dat u alle instellingen van Easy Effects wilt herstellen?

en: Effects
nl: Effecten

en: Turn effects on/off
nl: Effecten in-/uitschakelen

en: Audio effects are enabled.
nl: Audio-effecten zijn ingeschakeld.

en: Audio effects are disabled.
nl: Audio-effecten zijn uitgeschakeld.

en: Players
nl: Spelers

en: Recorders
nl: Opname­apparaten

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Shortcuts
nl: Snel­toetsen

en: About Easy Effects
nl: Over Easy Effects

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Add %1
nl: %1 toevoegen

en: Added a new effect to the pipeline: %1
nl: Nieuw effect toegevoegd aan de pijplijn: %1

en: Compression mode
nl: Compressie­modus

en: End
nl: Eind

en: Operating mode
nl: Bedrijfs­modus

en: Classic
nl: Klassiek

en: Linear phase
nl: Lineaire fase

en: Sidechain boost
nl: Zijketen-versterking

en: Pink BT
nl: Roze-BT

en: Pink MT
nl: Roze-MT

en: Brown BT
nl: Bruin-BT

en: Brown MT
nl: Bruin-MT

en: Sidechain input device
nl: Zijketen-invoer­apparaat

en: Reaction
nl: Reactie

en: No audio application available
nl: Geen audio-app beschikbaar

en: No Effects
nl: Geen effecten

en: Audio stream not modified
nl: Audio-stream onbewerkt

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Close
nl: Sluiten

en: Expand the list of effects pipeline
nl: Lijst met effectenpijplijn uitvouwen

en: Reduce the list of effects pipeline
nl: Lijst met effectenpijplijn invouwen

en: Output device
nl: Uitvoer­apparaat

en: Excluded apps
nl: Uitgesloten apps

en: Input monitoring
nl: Invoer­monitoring

en: General
nl: Algemeen

en: Clients
nl: Cliënten

en: Test Signal
nl: Signaal testen

en: Device Management
nl: Apparaat­beheer

en: It's recommended to NOT set Easy Effects Sink/Source as Default Device in external applications (e.g. Gnome Settings and Plasma System Settings)
nl: Het wordt aanbevolen om NIET de bron/uitvoer van Easy Effects als standaard­apparaat in te stellen bij externe apps (bijv. GNOME Instellingen en Plasma Systeem­instellingen)

en: Use default input
nl: Standaard­invoer gebruiken

en: Name
nl: Naam

en: Use default output
nl: Standaard­uitvoer gebruiken

en: Server Information
nl: Server-informatie

en: Header version
nl: Kop­versie

en: Library version
nl: Bibliotheek­versie

en: Runtime version
nl: Runtime-versie

en: Default sampling rate
nl: Standaard bemonster­frequentie

en: Minimum quantum
nl: Minimale quantum

en: Maximum quantum
nl: Maximale quantum

en: Default quantum
nl: Standaard-quantum

en: No Modules
nl: Geen modules

en: No Clients
nl: Geen cliënten

en: State
nl: Staat

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Both
nl: Beide

en: Waveform
nl: Golfvorm

en: Sine wave
nl: Sinus­golf

en: White noise
nl: Witte ruis

en: Pink noise
nl: Roze ruis

en: Sequence length
nl: Sequentie­lengte

en: Seek window
nl: Zoek­venster

en: Overlap length
nl: Overlaps­lengte

en: Pitch
nl: Toonhoogte

en: Octaves
nl: Octaven

en: Semitones
nl: Halve tonen

en: Tempo difference
nl: Tempo­verschil

en: Rate difference
nl: Snelheids­verschil

en: Quick seek
nl: Snel zoeken

en: Effect Not Available
nl: Effect niet beschikbaar

en: %1 cannot be used because %2 is not installed on the system.
nl: %1 kan niet worden gebruikt omdat %2 niet op het systeem is geïnstalleerd.

en: Background Service
nl: Achtergrond­dienst

en: Spectrum Analyzer
nl: Spectrum­analyse

en: Style
nl: Stijl

en: Experimental Features
nl: Experimentele functies

en: Enable service mode
nl: Dienst­modus inschakelen

en: Easy Effects is active in background when the window is closed.
nl: Easy Effects is actief op de achtergrond wanneer het venster is gesloten.

en: Autostart on login
nl: Automatisch starten bij aanmelden

en: Easy Effects is launched at user session startup.
nl: Easy Effects wordt gestart bij het begin van de gebruikerssessie.

en: Show the tray icon
nl: Systeemvak­pictogram tonen

en: Do not show the application window
nl: App-venster niet tonen

en: Do not show the window when the application starts. In general this option should not be enabled. It is intended only as a workaround for systems that do not work well with the autostart of Easy Effects.
nl: Toon het venster niet wanneer de app start. Over het algemeen moet deze optie niet worden ingeschakeld. Het is alleen bedoeld als tijdelijke oplossing voor systemen die niet goed werken met de autostart van Easy Effects.

en: Process all output streams
nl: Alle uitvoer­stromen verwerken

en: Process all input streams
nl: Alle invoer­stromen verwerken

en: Ignore streams from monitor of devices
nl: Stromen van apparaat­monitor negeren

en: Use cubic volume
nl: Kubisch volume gebruiken

en: Use cubic scale for stream volume rather than the linear one. Low percentages results in a lower perceived volume while the loudness appears to change more evenly across the slider.
nl: Gebruik een kubische schaal voor stroomvolume in plaats van een lineaire. Lage percentages resulteren in een lager waargenomen volume, terwijl de luidheid gelijkmatiger lijkt te veranderen over de schuifregelaar.

en: Ignore system notifications
nl: Systeem­meldingen negeren

en: Processing system notifications may cause crackling sound, so it would be better to ignore them, but for some presets it may be recommended since they could sound too loud.
nl: Het verwerken van systeemmeldingen kan krakend geluid veroorzaken, dus het is beter om deze te negeren. Voor sommige voor­instellingen kan het echter aanbevolen zijn, omdat ze anders te luid kunnen klinken.

en: Enable/disable input monitoring
nl: Invoer­monitoring in-/uitschakelen

en: Mic monitor plays to output effects pipeline
nl: Microfoon­monitor speelt via uitvoereffecten­pijplijn

en: Copy the input audio buffer
nl: Kopieer de invoer-audiobuffer

en: Use a copy of the input audio buffer given by the sound server when processing audio inside Easy Effects plugins. This fixes audio glitches that can happen when external applications are recording from Easy Effects virtual devices monitors.
nl: Gebruik een kopie van de audiobuffer die door de geluidsserver wordt aangeleverd bij het verwerken van audio in Easy Effects-plug-ins. Dit verhelpt audiostoringen die kunnen optreden wanneer externe applicaties opnemen van virtuele Easy Effects-monitoren.

en: Enable the inactivity timeout
nl: Inactiviteits-time-out inschakelen

en: When all streams are inactive, Easy Effects pipeline remains loaded for an extra amount of time.
nl: Wanneer alle stromen inactief zijn, blijft de Easy Effects-pijplijn nog enige tijd geladen.

en: Inactivity timeout
nl: Inactiviteits-time-out

en: Level meters frame rate cap
nl: Niveau­meters framesnelheids­limiet

en: Maximum level meter update rate.
nl: Maximale vernieuwings­snelheid niveau­meter.

en: Level meters label
nl: Niveau­meters label

en: The time it takes for the level meter labels to be updated when the current level is below the last highest one.
nl: De tijd die het kost om niveaumeter­labels bij te werken wanneer het huidige niveau onder het laatst hoogste niveau ligt.

en: Enable level meters animation
nl: Niveaumeter­animatie inschakelen

en: Level meters animation duration
nl: Duur niveaumeter­animatie

en: Audio delay compensation
nl: Audiovertragings­compensatie

en: Graph
nl: Grafiek

en: Bars
nl: Balken

en: Lines
nl: Lijnen

en: Dots
nl: Puntjes

en: Area
nl: Gebied

en: Dynamic scale
nl: Dynamische schaal

en: Logarithmic frequency axis
nl: Logaritmische frequentie­as

en: Height
nl: Lengte

en: Spectrum frame rate cap
nl: Spectrum framesnelheids­limiet

en: Maximum spectrum update rate.
nl: Maximale spectrum­vernieuwingssnelheid.

en: Frequency Range
nl: Frequentie­bereik

en: Minimum
nl: Minimaal

en: Maximum
nl: Maximaal

en: Database autosave interval
nl: Database automatisch opslaan interval

en: Most used presets
nl: Meest gebruikte voor­instellingen

en: Window
nl: Venster

en: Force KDE's Breeze theme when Easy Effects starts
nl: KDE's Breeze-thema forceren wanneer Easy Effects start

en: It is necessary to restart the service for changes in this setting to take effect.
nl: Het is noodzakelijk om de dienst te herstarten om wijzigingen in deze instelling van kracht te laten worden.

en: Reduce effects list controls
nl: Effectenlijst­bediening verminderen

en: Action buttons in the effects list are moved inside a context menu for a more compact view.
nl: Actie­knoppen in de effecten­lijst worden naar een contextmenu verplaatst voor een compacter overzicht.

en: Color scheme
nl: Kleuren­schema

en: Force English language
nl: Forceer Engelse taal

en: Do not translate the user interface and show text in English language. Useful if the translation in the local language is incomplete or incomprehensible. A restart of the service is required to apply this option.
nl: De gebruikersinterface niet vertalen en tekst in het Engels weergeven. Handig als de vertaling in de lokale taal onvolledig of onbegrijpelijk is. De service moet opnieuw worden opgestart om deze optie toe te passen.

en: Graphs
nl: Grafieken

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Color theme
nl: Kleuren­thema

en: Green
nl: Groen

en: Green neon
nl: Groen-neon

en: Orange
nl: Oranje

en: Yellow
nl: Geel

en: Blue
nl: Blauw

en: Purple
nl: Paars

en: Grey
nl: Grijs

en: User
nl: Gebruiker

[ctx: @label]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: @label]
en: Plot area background
nl: Plotgebied­achtergrond

[ctx: @label]
en: Series colors
nl: Seriekleuren

[ctx: @label]
en: Axis labels text color
nl: Tekstkleur aslabels

[ctx: @label]
en: Axis labels background color
nl: Achtergrond­kleur aslabels

[ctx: @label]
en: Border color
nl: Rand­kleur

en: Line width
nl: Lijn­breedte

en: Show grid lines
nl: Raster­lijnen tonen

en: Autoload delay
nl: Automatisch laden vertraging

en: Delay between receiving a new device route and the call to autoload a preset.
nl: Vertraging tussen het ontvangen van een nieuwe apparaat­route en de aanroep om automatisch een voor­instelling te laden.

en: Ignore the blocklist from presets
nl: Blokkeerlijst van voor­instellingen negeren

en: If enabled, the list of excluded apps set in the loaded preset is ignored and does not replace the one set by the user.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de lijst met uitgesloten apps in de geladen voor­instelling genegeerd en vervangt deze niet de lijst die door de gebruiker is ingesteld.

en: Global shortcuts
nl: Globale snel­toetsen

en: Enables support for XDG global shortcuts.
nl: Schakelt onder­steuning voor globale XDG-sneltoetsen in.

en: Native window of effects
nl: Oorspronkelijk venster van effecten

en: Allows the native user interface of effects to be shown/hidden.
nl: Staat toe dat de oorspronkelijke gebruikers­interface van effecten wordt getoond/verborgen.

en: Update frequency
nl: Vernieuwings­frequentie

en: Related to LV2 plugins.
nl: Gerelateerd aan LV2-plug-ins.

en: Device
nl: Apparaat

en: Local preset
nl: Lokale voor­instelling

en: Create
nl: Maken

en: Description
nl: Omschrijving

en: Refresh
nl: Verversen

en: Copy to local presets
nl: Kopiëren naar lokale voor­instellingen

en: Imported the %1 community preset to the list of local presets.
nl: De gemeenschaps­voorinstelling %1 is geïmporteerd naar de lijst met lokale voor­instellingen.

en: Failed to import the %1 community preset to the list of local presets.
nl: Kan de gemeenschaps­voorinstelling %1 niet importeren naar de lijst met lokale voor­instellingen.

en: Local
nl: Lokaal

en: Community
nl: Gemeenschap

en: Autoload
nl: Automatisch laden

en: No preset loaded
nl: Geen voor­instelling geladen

en: Fallback Preset
nl: Terugval­voorinstelling

en: Imported a new local preset from an external file.
nl: Nieuwe lokale voor­instelling geïmporteerd vanuit een extern bestand.

en: Failed to import a new local preset from an external file.
nl: Kan geen nieuwe lokale voor­instelling importeren vanuit een extern bestand.

en: Export Presets
nl: Voor­instellingen exporteren

en: Exported all presets to an external folder.
nl: Alle voor­instellingen geëxporteerd naar een externe map.

en: Failed to export all presets to an external folder.
nl: Kan niet alle voor­instellingen exporteren naar een externe map.

en: New preset name
nl: Naam van nieuwe voor­instelling

en: Import preset file
nl: Voorinstellings­bestand importeren

en: Create new preset
nl: Nieuwe voor­instelling aanmaken

en: Created a new local preset: %1
nl: Nieuwe lokale voor­instelling aangemaakt: %1

en: Failed to create a new local preset: %1
nl: Aanmaken van nieuwe lokale voor­instelling %1 mislukt

en: Export presets
nl: Voor­instellingen exporteren

en: Save Preset
nl: Voor­instelling opslaan

en: Save current settings to the preset:
    %1
nl: Huidige instellingen opslaan in de voor­instelling:
    %1

en: Saved the current settings to %1 local preset.
nl: Huidige instellingen opgeslagen in lokale voor­instelling %1.

en: Failed to save the current settings to %1 local preset.
nl: Opslaan van huidige instellingen in lokale voor­instelling %1 mislukt.

en: Remove Preset
nl: Voor­instelling verwijderen

en: Are you sure you want to remove the preset
    %1
    from the list?
nl: Weet u zeker dat u de voor­instelling
    %1
    wilt verwijderen uit de lijst?

en: Removed the %1 local preset.
nl: Lokale voor­instelling %1 verwijderd.

en: Failed to remove the %1 local preset.
nl: Verwijderen van lokale voor­instelling %1 mislukt.

en: Rename Preset
nl: Voor­instelling hernoemen

en: Renamed the %1 local preset to %2
nl: Lokale voor­instelling %1 hernoemd naar %2

en: Failed to rename the %1 local preset to %2
nl: Hernoemen van lokale voor­instelling %1 naar %2 mislukt

en: Save settings to this preset
nl: Instellingen opslaan in deze voor­instelling

en: Rename this preset
nl: Deze voor­instelling hernoemen

en: Delete this preset
nl: Deze voor­instelling verwijderen

en: Room size
nl: Kamer­grootte

en: Small
nl: Klein

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Large
nl: Groot

en: Tunnel-like
nl: Tunnel­achtig

en: Large/smooth
nl: Groot/Vloeiend

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Decay time
nl: Afval­tijd

en: Pre delay
nl: Voor­vertraging

en: Diffusion
nl: Verspreiding

en: High frequency damping
nl: Hogefrequentie­demping

en: Bass cut
nl: Bas­onderdrukking

en: Treble cut
nl: Hogetonen­onderdrukking

en: Reverberation Presets
nl: Nagalm­voorinstellingen

en: Ambience
nl: Sfeer

en: Empty walls
nl: Lege muren

en: Room
nl: Kamer

en: Large empty hall
nl: Grote lege zaal

en: Large occupied hall
nl: Grote bezette zaal

en: Imported a new RNNoise model file.
nl: Nieuw RNNoise-model­bestand geïmporteerd.

en: Failed to import the RNNoise model file.
nl: Importeren van RNNoise-model­bestand mislukt.

en: Standard RNNoise model
nl: Standaard RNNoise-model

en: Standard RNNoise model loaded.
nl: Standaard RNNoise-model geladen.

en: Using %1 Model
nl: Model %1 wordt gebruikt

en: Loaded the %1 RNNoise model.
nl: RNNoise-model %1 geladen.

en: Failed to load the %1 model. Fallback to Standard RNNoise model.
nl: Laden van model %1 mislukt. Terug­gevallen op standaard RNNoise-model.

en: Voice detection
nl: Stem­detectie

en: Wet level
nl: Nat-niveau

en: Use the Standard model
nl: Standaard­model gebruiken

en: User Models
nl: Gebruikers­modellen

en: Delete this model
nl: Dit model verwijderen

en: Removed the %1 RNNoise model.
nl: RNNoise-model %1 verwijderd.

en: Failed to remove the %1 RNNoise model.
nl: Verwijderen van RNNoise-model %1 mislukt.

en: Import model
nl: Model importeren

en: Show help
nl: Hulp tonen

en: Toggle fullscreen
nl: Volledig scherm omschakelen

en: Toggle global bypass
nl: Globale omzeiling omschakelen

en: Close the window
nl: Venster sluiten

en: Terminate Easy Effects service
nl: Easy Effects-dienst beïndigen

en: Toggle process all inputs
nl: Alle invoer­stromen verwerken schakelen

en: Toggle process all outputs
nl: Alle uitvoer­stromen verwerken schakelen

en: Can be used on numeric controls
nl: Kan gebruikt worden op numerieke bedienings­elementen

en: Global Shortcuts
nl: Globale snel­toetsen

en: Toggle microphone monitoring
nl: Microfoon­monitoring schakelen

en: Denoise
nl: Ruis weg­filteren

en: Dereverberation
nl: Nagalm weg­filteren

en: Noise suppression
nl: Ruis­ onderdrukking

en: Voice Activity Probability
nl: Waarschijnlijk­heid van stem­­activiteit

en: Continue
nl: Doorgaan

en: S/C Level
nl: S/C-niveau

en: Stereo Matrix
nl: Stereo­matrix

en: LR > LR (Stereo default)
nl: LR > LR (stereo, standaard)

en: LR > MS (Stereo to Mid-Side)
nl: LR > MS (stereo naar midden-zijkant)

en: MS > LR (Mid-Side to Stereo)
nl: MS > LR (midden-zijkant naar stereo)

en: LR > LL (Mono left channel)
nl: LR > LL (mono, linker­kanaal)

en: LR > RR (Mono right channel)
nl: LR > RR (mono, rechter­kanaal)

en: LR > L+R (Mono sum L+R)
nl: LR > L+R (mono, som L+R)

en: LR > RL (Stereo flip channels)
nl: LR > RL (stereo, kanalen omwisselen)

en: Side level
nl: Zij­niveau

en: Side balance
nl: Zij­balans

en: Middle level
nl: Midden­niveau

en: Middle panorama
nl: Midden­panorama

en: Invert phase
nl: Fase omkeren

en: Stereo base
nl: Stereo­basis

en: Stereo phase
nl: Stereo­fase

en: Preset Loaded
nl: Voor­instelling geladen

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Are you sure you want to clear this list?
nl: Weet u zeker dat u deze lijst wilt wissen?

en: Input Presets
nl: Invoer­voorinstellingen

en: Output Presets
nl: Uitvoer­voorinstellingen

en: Active
nl: Actief

en: Global audio effects
nl: Globale audio-effecten

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: (Mic)
nl: (Microfoon)

en: (Speakers)
nl: (Luidsprekers)

en: Output Level Meter
nl: Uitvoerniveau­meter

en: Preset not loaded correctly
nl: Voor­instelling niet correct geladen

en: Wrong format in excluded apps list
nl: Verkeerd formaat in lijst met uitgesloten apps

en: Generic error while loading excluded apps list
nl: Algemene fout bij laden van lijst met uitgesloten apps

en: Wrong format in effects list
nl: Verkeerd formaat in effecten­lijst

en: Generic error while loading effects list
nl: Algemene fout bij laden van effecten­lijst

en: One or more parameters have a wrong format
nl: Een of meer parameters hebben een verkeerd formaat

en: Generic error while loading the effect
nl: Algemene fout bij laden van het effect

en: Running
nl: Actief

en: Suspended
nl: Onderbroken

en: Idle
nl: Inactief

en: Creating
nl: Bezig met aanmaken

en: Error
nl: Fout

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Bass Enhancer
nl: Basversterker

en: Bass Loudness
nl: Hardheid van bas

en: Convolver
nl: Convolutie

en: Crusher
nl: Vermaler

en: Crystalizer
nl: Kristalliseerder

en: Deep Noise Remover
nl: Diepe ruis-verwijderaar

en: Level Meter
nl: Niveau­meter

en: Multiband Compressor
nl: Multiband-compressor

en: Multiband Gate
nl: Multiband-gate

en: Reverberation
nl: Nagalm

en: Noise Reduction
nl: Ruis­afname

en: Speech Processor
nl: Spraak­verwerker

en: Stereo Tools
nl: Stereo­bediening

[ctx: minus infinity abbreviation]
en: -inf
nl: -∞

en: Equalizer, Compressor and Other Audio Effects
nl: Equalizer, compressor en overige audio-effecten

en: Simple audio effects
nl: Eenvoudige audio-effecten
