easyeffects-news - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Audio Effects for PipeWire Applications
eu: Audio-efektuak PipeWire aplikazioetarako

en: Bug fixes:
eu: Akatsen konponketa:

en: Updated translations.
eu: Eguneratutako itzulpenak.

en: Improved performance when resetting keys.
eu: Errendimendu hobetua gakoak berrezartzean.

en: The documentation has been updated.
eu: Dokumentazioa eguneratu da.
