easyeffects - en to nb_NO translation catalogue (8 entries)

en: Audio Effects for PipeWire Applications
nb_NO: Lydeffekter for PipeWire-programmer

en: The main page showing two audio output apps
nb_NO: Hovedsiden som viser to programmer der det spilles av lyd

en: The bass enhancer page showing audio controls
nb_NO: Bassforbedringssiden som viser lydkontroller

en: Bug fixes:
nb_NO: Feilfikser:

en: Updated translations
nb_NO: Oppdaterte oversettelser

en: Updated Chinese translation.
nb_NO: Oppdatert kinesisk oversettelse.

en: Updated Italian translation.
nb_NO: Oppdatert italiensk oversettelse.

en: gtkmm3 was replaced by gtkmm4
nb_NO: gtkmm3 erstattes av gtkmm4
