com.github.muriloventuroso.easyssh - en to be translation catalogue (73 entries)

en: Copy
be: Капіяваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Select All
be: Вылучыць усё

en: Show in File Browser
be: Паказаць у файлавым аглядальніку

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Duplicate
be: Дубляваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Hosts
be: Вузлы

en: Accounts
be: Конты

en: Please enter the password to unlock the data file
be: Калі ласка, увядзіце пароль, каб адамкнуць файл даных

en: Please enter the password to lock the data file
be: Калі ласка, увядзіце пароль, каб закнуць файл даных

en: Password
be: Пароль

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Send
be: Адправіць

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэта злучэнне і ўсе звязаныя даныя?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэты конт і ўсе звязаныя даныя?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэтую закладку?

en: Connection Error. Retry?
be: Памылка злучэння. Паўтарыць?

en: No
be: Не

en: Yes
be: Так

en: Connection Error.
be: Памылка злучэння.

en: Close
be: Закрыць

en: Fingerprint
be: Адбітак

en: Password:
be: Пароль:

en: Change Password to Identity File
be: Змяніць пароль файла ідэнтычнасці

en: Save
be: Захаваць

en: Name:
be: Назва:

en: Username:
be: Імя карыстальніка:

en: Select Identity File
be: Абраць файл ідэнтычнасці

en: Identity File:
be: Файл ідэнтычнасці:

en: Name is already taken
be: Назва ўжо выкарыстоўваецца

en: Create a new bookmark
be: Стварыць новую закладку

en: Run
be: Руш

en: Delete
be: Выдаліць

en: Add Bookmark
be: Дадаць закладку

en: Bookmarks
be: Закладкі

en: Command:
be: Каманда:

en: Default
be: Агаданы

en: Connect
be: Злучыцца

en: Set Credentials
be: Задаць паўнамоцтвы

en: Choose Account
be: Абраць конт

en: Advanced
be: Пашыраныя

en: Add Connection
be: Дадаць злучэнне

en: Edit Connection
be: Рэдагаваць злучэнне

en: Duplicate Connection
be: Дубляваць злучэнне

en: Group:
be: Група:

en: Host:
be: Вузел:

en: Port:
be: Порт:

en: SSH Config:
be: SSH-канфігурацыя:

en: Terminal Background Color:
be: Колер фону тэрміналу:

en: Terminal Font:
be: Шрыфт тэрмінілу:

en: Forwarded Ports:
be: Пракінутыя парты:

en: Add new forwarded port
be: Дадаць новы пракінуты порт

en: Source Port:
be: Зыходны порт:

en: Destination:
be: Прызначэнне:

en: Local
be: Лакальны

en: Remote
be: Аддалены

en: Add Tunnel
be: Дадаць тунэль

en: Appearance
be: Афармленне

en: Tunnels
be: Тунэлі

en: Create a new connection
be: Стварыць новае злучэнне

en: Preferences
be: Налады

en: Close All Connections
be: Закрыць усе злучэнні

en: Menu
be: Меню

en: Select Hosts Configuration Folder…
be: Абраць тэчку налад вузлоў…

en: Hosts Configuration Folder:
be: Тэчка налад вузлоў:

en: Restore Opened Hosts:
be: Узнавіць адкрытыя вузлы:

en: Sync SSH Config:
be: Сінхранізаваць SSH-канфігурацыю:

en: Use Dark Theme:
be: Выкарыстоўваць цёмную тэму:

en: General
be: Асноўныя

en: Terminal
be: Тэрмінал

en: SSH Connection Manager
be: Менеджар SSH-злучэнняў

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
be: Пачніце з дадання SSH-злучэння ў EasySSH
