com.github.muriloventuroso.easyssh - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Copy
ca: Copia

en: Paste
ca: Enganxa

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Show in File Browser
ca: Mostra al gestor de fitxers

en: Edit
ca: Edita

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Hosts
ca: Amfitrions

en: Accounts
ca: Comptes

en: Please enter the password to unlock the data file
ca: Introduïu la contrasenya per a desblocar el fitxer de dades

en: Please enter the password to lock the data file
ca: Introduïu la contrasenya per a blocar el fitxer de dades

en: Password
ca: Contrasenya

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Send
ca: Envia

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquesta connexió i totes les dades associades?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest compte i totes les dades associades?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest marcador?

en: Connection Error. Retry?
ca: S’ha produït un error de connexió. Voleu tornar-ho a provar?

en: Yes
ca: Sí

en: Connection Error.
ca: S’ha produït un error de connexió.

en: Close
ca: Tanca

en: Ok
ca: Acceptar

en: Retry
ca: Intentar de nou

en: Fingerprint
ca: Empremta

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Change Password to Identity File
ca: Canvia de contrasenya a fitxer d’identitat

en: Save
ca: Desa

en: Name:
ca: Nom:

en: Username:
ca: Nom d’usuari:

en: Select Identity File
ca: Seleccioneu un fitxer d’identitat

en: Identity File:
ca: Fitxer d’identitat:

en: Name is already taken
ca: Ja s’ha utilitzat el nom

en: Search for bookmarks
ca: Buscar marcadors

en: Create a new bookmark
ca: Crear un marcador

en: Run
ca: Executar

en: Delete
ca: Esborrar

en: Add Bookmark
ca: Afegir marcador

en: Bookmarks
ca: Marcadors

en: Command:
ca: Ordre:

en: Default
ca: Predeterminada

en: Connect
ca: Connecta

en: Set Credentials
ca: Estableix les credencials

en: Choose Account
ca: Trieu un compte

en: Advanced
ca: Avançat

en: Add Connection
ca: Afegeix una connexió

en: Edit Connection
ca: Edita la connexió

en: Duplicate Connection
ca: Duplica la connexió

en: Group:
ca: Grup:

en: Host:
ca: Amfitrió:

en: SSH Config:
ca: Configuració SSH:

en: Terminal Background Color:
ca: Color de fons del terminal:

en: Terminal Font:
ca: Tipus de lletra del terminal:

en: Extra Arguments:
ca: Arguments adicionals:

en: Forwarded Ports:
ca: Ports redirigits:

en: Add new forwarded port
ca: Afegeix un port redirigit nou

en: Source Port:
ca: Port d’origen:

en: Destination:
ca: Destinació:

en: Remote
ca: Remota

en: Add Tunnel
ca: Afegeix un túnel

en: Appearance
ca: Aparença

en: Tunnels
ca: Túnels

en: Other
ca: Altres

en: Create a new connection
ca: Crea una connexió nova

en: Local connection
ca: Connexió local

en: Preferences
ca: Preferències

en: Close All Connections
ca: Tanca totes les connexions

en: Menu
ca: Menú

en: Restart to apply changes
ca: Reiniciar per aplicar els canvis

en: Select Hosts Configuration Folder…
ca: Selecciona la carpeta de configuració d’amfitrions…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
ca: 0 per desactivar. -1 per il·limitats

en: Hosts Configuration Folder:
ca: Carpeta de configuració d’amfitrions:

en: Scrollback lines:
ca: Línies de desplaçament:

en: Restore Opened Hosts:
ca: Restaura els amfitrions oberts:

en: Sync SSH Config:
ca: Sincronitza la configuració de l’SSH:

en: Audible Bell:
ca: So de notificació:

en: Encrypt data:
ca: Xifra les dades:

en: Use Dark Theme:
ca: Utilitza el tema fosc:

en: SSH Connection Manager
ca: Gestor de connexions SSH

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
ca: Comenceu per afegir una connexió SSH a l’EasySSH
