com.github.muriloventuroso.easyssh - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Show in File Browser
cs: Zobrazit ve správci souborů

en: Edit
cs: Upravit

en: Duplicate
cs: Zduplikovat

en: Remove
cs: Odebrat

en: Hosts
cs: Stroje

en: Accounts
cs: Účty

en: Please enter the password to unlock the data file
cs: Zadejte heslo pro odemčení datového souboru

en: Please enter the password to lock the data file
cs: Zadejte heslo pro uzamčení datového souboru

en: Password
cs: Heslo

en: Cancel
cs: Storno

en: Send
cs: Poslat

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
cs: Opravdu chcete odebrat toto připojení a veškerá související data?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
cs: Opravdu chcete odebrat tento účet a veškerá související data?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
cs: Opravdu chcete odebrat tuto záložku?

en: Connection Error. Retry?
cs: Chyba připojení. Zkusit znovu?

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Connection Error.
cs: Chyba připojení.

en: Close
cs: Zavřít

en: Fingerprint
cs: Otisk

en: Password:
cs: Heslo:

en: Change Password to Identity File
cs: Změnit heslo k souboru s totožnostmi

en: Save
cs: Uložit

en: Name:
cs: Název:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Select Identity File
cs: Vybrat soubor s totožnostmi

en: Identity File:
cs: Soubor s totožnostmi:

en: Name is already taken
cs: Název je už používán

en: Search for bookmarks
cs: Hledat záložky

en: Create a new bookmark
cs: Vytvořit novou záložku

en: Run
cs: Spustit

en: Delete
cs: Vymazat

en: Add Bookmark
cs: Přidat záložku

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Default
cs: Výchozí

en: Connect
cs: Připojit

en: Set Credentials
cs: Zadat přihlašovací údaje

en: Choose Account
cs: Zvolit účet

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Add Connection
cs: Přidat připojení

en: Edit Connection
cs: Upravit připojení

en: Duplicate Connection
cs: Zduplikovat připojení

en: Group:
cs: Skupina:

en: Host:
cs: Stroj:

en: SSH Config:
cs: Nastavení SSH:

en: Terminal Background Color:
cs: Barva pozadí terminálu:

en: Terminal Font:
cs: Písmo terminálu:

en: Extra Arguments:
cs: Další argumenty:

en: Forwarded Ports:
cs: Přesměrované porty:

en: Add new forwarded port
cs: Přidat nový přesměrovaný port

en: Source Port:
cs: Zdrojový port:

en: Destination:
cs: Cíl:

en: Local
cs: Místní

en: Remote
cs: Vzdálené

en: Add Tunnel
cs: Přidat tunel

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Tunnels
cs: Tunely

en: Other
cs: Ostatní

en: Create a new connection
cs: Vytvořit nové připojení

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Close All Connections
cs: Zavřít všechna připojení

en: Menu
cs: Nabídka

en: Select Hosts Configuration Folder…
cs: Vybrat složku s nastaveními pro stroje…

en: Hosts Configuration Folder:
cs: Složka s nastavením pro stroje:

en: Restore Opened Hosts:
cs: Obnovit otevřené stroje:

en: Sync SSH Config:
cs: Synchronizovat nastavení SSH:

en: Encrypt data:
cs: Zašifrovat data:

en: Use Dark Theme:
cs: Použít tmavý vzhled:

en: General
cs: Obecné

en: Terminal
cs: Terminál

en: SSH Connection Manager
cs: Správa SSH připojení

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
cs: Začněte přidáním SSH připojení do EasySSH
