com.github.muriloventuroso.easyssh - en to el translation catalogue (84 entries)

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Show in File Browser
el: Εμφάνιση στο πρόγραμμα περιήγησης αρχείων

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Duplicate
el: Διπλασιασμός

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Hosts
el: Οικοδεσπότης

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Please enter the password to unlock the data file
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης για να ξεκλειδώσετε το αρχείο δεδομένων

en: Please enter the password to lock the data file
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης για να κλειδώσετε το αρχείο δεδομένων

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Send
el: Αποστολή

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να αφαιρέσετε αυτή τη σύνδεση και όλα τα συσχετισμένα δεδομένα;

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αφαιρέσετε αυτόν το λογαριασμό και όλα τα συσχετισμένα δεδομένα;

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να αφαιρέσετε αυτόν τον σελιδοδείκτη;

en: Connection Error. Retry?
el: Σφάλμα σύνδεσης. Επανάληψη;

en: No
el: Όχι

en: Yes
el: Ναι

en: Connection Error.
el: Σφάλμα σύνδεσης.

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Ok
el: Εντάξει

en: Retry
el: Επανάληψη

en: Fingerprint
el: Ψηφιακό αποτύπωμα

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Change Password to Identity File
el: Αλλαγή κωδικού πρόσβασης σε αρχείο ταυτότητας

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Name:
el: Όνομα:

en: Username:
el: Όνομα χρήστη:

en: Select Identity File
el: Επιλογή αρχείου ταυτότητας

en: Identity File:
el: Αρχείο ταυτότητας:

en: Name is already taken
el: Το όνομα έχει ήδη ληφθεί

en: Search for bookmarks
el: Αναζήτηση για σελιδοδείκτες

en: Create a new bookmark
el: Δημιουργία νέου σελιδοδείκτη

en: Run
el: Εκτέλεση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Add Bookmark
el: Προσθήκη σελιδοδείκτη

en: Bookmarks
el: Σελιδοδείκτες

en: Command:
el: Εντολή:

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Set Credentials
el: Ορισμός διαπιστευτηρίων

en: Choose Account
el: Επιλογή λογαριασμού

en: Advanced
el: Για προχωρημένους

en: Add Connection
el: Προσθήκη σύνδεσης

en: Edit Connection
el: Επεξεργασία σύνδεσης

en: Duplicate Connection
el: Διπλασιασμός σύνδεσης

en: Group:
el: Ομάδα:

en: Host:
el: Εξυπηρετητής:

en: Port:
el: Θύρα:

en: SSH Config:
el: Ρύθμιση SSH:

en: Terminal Background Color:
el: Χρώμα φόντου τερματικού:

en: Terminal Font:
el: Γραμματοσειρά τερματικού:

en: Extra Arguments:
el: Επιπλέον παράμετροι:

en: Forwarded Ports:
el: Προωθημένες θύρες:

en: Add new forwarded port
el: Προσθήκη νέας προωθημένης θύρας

en: Source Port:
el: Θύρα προέλευσης:

en: Destination:
el: Προορισμός:

en: Local
el: Τοπικό

en: Remote
el: Απομακρυσμένο

en: Add Tunnel
el: Προσθήκη σήραγγας

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Tunnels
el: Σήραγγες

en: Other
el: Άλλο

en: Create a new connection
el: Δημιουργία νέας σύνδεσης

en: Local connection
el: Τοπική σύνδεση

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Close All Connections
el: Κλείσιμο όλων των συνδέσεων

en: Menu
el: Μενού

en: Restart to apply changes
el: Επανεκκίνηση για να αποθηκευτούν οι αλλαγές

en: Select Hosts Configuration Folder…
el: Επιλογή φακέλου ρύθμισης παραμέτρων κεντρικών οικοδεσπότη…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
el: 0 για απενεργοποίηση. -1 για απεριόριστες

en: Hosts Configuration Folder:
el: Φάκελος ρύθμισης παραμέτρων οικοδεσπότη:

en: Scrollback lines:
el: Γραμμές ιστορικού:

en: Restore Opened Hosts:
el: Επαναφορά ανοιγμένων κεντρικών υπολογιστών:

en: Sync SSH Config:
el: Συγχρονισμός ρυθμίσεων SSH:

en: Audible Bell:
el: Ήχος ειδοποίησης:

en: Encrypt data:
el: Κρυπτογράφηση δεδομένων:

en: Use Dark Theme:
el: Χρήση σκοτεινού θέματος:

en: General
el: Γενικά

en: Terminal
el: Τερματικό

en: SSH Connection Manager
el: Διαχειριστής Σύνδεσης SSH

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
el: Ξεκινήστε προσθέτοντας μια σύνδεση SSH στο EasySSH
