com.github.muriloventuroso.easyssh - en to eo translation catalogue (84 entries)

en: Copy
eo: Kopii

en: Paste
eo: Alglui

en: Select All
eo: Elekti Ĉion

en: Show in File Browser
eo: Montri per Dosieradministrilo

en: Edit
eo: Redakti

en: Duplicate
eo: Fari duplikaton

en: Remove
eo: Forigi

en: Hosts
eo: Gastigantoj

en: Accounts
eo: Kontoj

en: Please enter the password to unlock the data file
eo: Bonvolu tajpi la pasvorton por malŝlosi la datendosieron

en: Please enter the password to lock the data file
eo: Bonvolu tajpi la pasvorton por ŝlosi la datendosieron

en: Password
eo: Pasvorto

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Send
eo: Sendi

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
eo: Ĉu vi certe volas forigi ĉi tiun konekton kaj ĉiujn rilatajn datenojn?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
eo: Ĉu vi certe volas forigi ĉi tiun konton kaj ĉiujn rilatajn datenojn?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
eo: Ĉu vi certe volas forigi ĉi tiun legosignon?

en: Connection Error. Retry?
eo: Eraro pri Konektado. Ĉu reprovi?

en: No
eo: Ne

en: Yes
eo: Jes

en: Connection Error.
eo: Eraro pri Konektado.

en: Close
eo: Fermi

en: Ok
eo: Bone

en: Retry
eo: Reprovi

en: Fingerprint
eo: Fingropremaĵo

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Change Password to Identity File
eo: Ŝanĝi Pasvorton al Identiga Dosiero

en: Save
eo: Konservi

en: Name:
eo: Nomo:

en: Username:
eo: Salutnomo:

en: Select Identity File
eo: Elekti Identigan Dosieron

en: Identity File:
eo: Identiga Dosiero:

en: Name is already taken
eo: La nomo jam uziĝas

en: Search for bookmarks
eo: Serĉi legosignojn

en: Create a new bookmark
eo: Krei novan legosignon

en: Run
eo: Ruli

en: Delete
eo: Forigi

en: Add Bookmark
eo: Aldoni Legosignon

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

en: Command:
eo: Komando:

en: Default
eo: Implicita

en: Connect
eo: Konekti

en: Set Credentials
eo: Agordi Akreditilojn

en: Choose Account
eo: Elekti Konton

en: Advanced
eo: Altnivela

en: Add Connection
eo: Aldoni Konekton

en: Edit Connection
eo: Redakti Konekton

en: Duplicate Connection
eo: Fari Duplikaton de Konekto

en: Group:
eo: Grupo:

en: Host:
eo: Gastiganto:

en: Port:
eo: Pordo:

en: SSH Config:
eo: Agordoj pri SSH:

en: Terminal Background Color:
eo: Terminala Fona Koloro:

en: Terminal Font:
eo: Terminala Tiparo:

en: Extra Arguments:
eo: Ekstraj Argumentoj:

en: Forwarded Ports:
eo: Plusendaj Pordoj:

en: Add new forwarded port
eo: Aldoni novan plusendan pordon

en: Source Port:
eo: Fonta Pordo:

en: Destination:
eo: Celo:

en: Local
eo: Loka

en: Remote
eo: Fora

en: Add Tunnel
eo: Aldoni Tunelon

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Tunnels
eo: Tuneloj

en: Other
eo: Alia

en: Create a new connection
eo: Krei novan konekton

en: Local connection
eo: Loka konekto

en: Preferences
eo: Preferoj

en: Close All Connections
eo: Fermi Ĉiujn Konektojn

en: Menu
eo: Menuo

en: Restart to apply changes
eo: Relanĉi por efektivigi ŝanĝojn

en: Select Hosts Configuration Folder…
eo: Elekti Dosierujon de Agordoj pri Gastigantoj…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
eo: 0 por malŝalti, -1 por senlimigi

en: Hosts Configuration Folder:
eo: Dosierujo de Agordoj pri Gastigantoj:

en: Scrollback lines:
eo: Retrorulumeblaj linioj:

en: Restore Opened Hosts:
eo: Restaŭri Malfermitajn Gastigantojn:

en: Sync SSH Config:
eo: Sinkronigi Agordojn pri SSH:

en: Audible Bell:
eo: Aŭdebla Pepo:

en: Encrypt data:
eo: Ĉu ĉifri datenojn:

en: Use Dark Theme:
eo: Ĉu uzi Malhelan Etoson:

en: General
eo: Ĝenerala

en: Terminal
eo: Terminalo

en: SSH Connection Manager
eo: Administrilo de SSH-Konektoj

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
eo: Komencu per aldono de SSH-konekto al EasySSH
