com.github.muriloventuroso.easyssh - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Select All
et: Vali kõik

en: Show in File Browser
et: Kuva failihalduris

en: Edit
et: Muuda

en: Duplicate
et: Dubleeri

en: Remove
et: Eemalda

en: Hosts
et: Hostid

en: Accounts
et: Kontod

en: Please enter the password to unlock the data file
et: Palun sisesta salasõna andmefaili lahti lukustamiseks

en: Please enter the password to lock the data file
et: Palun sisesta salasõna andmefaili lukustamiseks

en: Password
et: Salasõna

en: Cancel
et: Tühista

en: Send
et: Saada

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
et: Oled kindel, et soovid selle ühenduse ning kõik ta andmed kustutada?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
et: Oled kindel, et soovid selle ühenduse ning kõik ta andmed kustutada?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
et: Oled kindel, et soovid selle järjehoidja kustutada?

en: Connection Error. Retry?
et: Ühenduse tõrge. Proovi uuesti?

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Connection Error.
et: Ühenduse tõrge.

en: Close
et: Sulge

en: Ok
et: Olgu

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

en: Password:
et: Salasõna:

en: Change Password to Identity File
et: Identiteedifaili parooli muutmine

en: Save
et: Salvesta

en: Name:
et: Nimi:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Select Identity File
et: Valige identiteedifail

en: Identity File:
et: Identiteedifail:

en: Name is already taken
et: Nimi on juba kasutusel

en: Search for bookmarks
et: Otsi järjehoidjad

en: Create a new bookmark
et: Loo uus järjehoidja

en: Run
et: Käivita

en: Delete
et: Kustuta

en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Command:
et: Käsk:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Connect
et: Ühendu

en: Set Credentials
et: Määra rekvisiidid

en: Choose Account
et: Vali konto

en: Advanced
et: Keerukamad sätted

en: Add Connection
et: Lisa ühendus

en: Edit Connection
et: Muuda ühendust

en: Duplicate Connection
et: Dubleeri ühendus

en: Group:
et: Grupp:

en: SSH Config:
et: SSH konfiguratsioon:

en: Terminal Background Color:
et: Terminali taustavärv:

en: Terminal Font:
et: Terminali font:

en: Extra Arguments:
et: Täiendavad argumendid:

en: Forwarded Ports:
et: Suunatud pordid:

en: Add new forwarded port
et: Lisa uus pordisuunamine

en: Source Port:
et: Lähteport:

en: Destination:
et: Sihtport:

en: Local
et: Kohalik

en: Remote
et: Kaugelasuv

en: Add Tunnel
et: Lisa tunnel

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Tunnels
et: Tunnelid

en: Other
et: Muud

en: Create a new connection
et: Loo uus ühendus

en: Local connection
et: Kohalik ühendus

en: Preferences
et: Eelistused

en: Close All Connections
et: Sulge kõik ühendused

en: Menu
et: Menüü

en: Restart to apply changes
et: Taaskäivita muudatuste rakendamiseks

en: Select Hosts Configuration Folder…
et: Valige hostide konfiguratsioonikaust…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
et: 0 keelab, -1 piiramatu

en: Hosts Configuration Folder:
et: Hostide konfiguratsioonikaust:

en: Scrollback lines:
et: Tagasikerimisridu:

en: Restore Opened Hosts:
et: Taasta avatud pordid:

en: Sync SSH Config:
et: SSH konfiguratsiooni sünkroonimine:

en: Audible Bell:
et: Helisignaal:

en: Encrypt data:
et: Krüpteeri andmed:

en: Use Dark Theme:
et: Kasuta tumedat teemat:

en: General
et: Üldine

en: SSH Connection Manager
et: SSH-ühenduste haldur

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
et: EasySSH kasutamise alustamiseks lisage SSH-ühendus
