com.github.muriloventuroso.easyssh - en to he translation catalogue (98 entries)

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Show in File Browser
he: הצגה בדפדפן הקבצים

en: Edit
he: עריכה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Remove
he: הסרה

en: Hosts
he: מארחים

en: Accounts
he: חשבונות

en: Please enter the password to unlock the data file
he: נא להקליד את הססמה כדי לשחרר את קובץ הנתונים

en: Please enter the password to lock the data file
he: נא להקליד את הססמה כדי לנעול את קובץ הנתונים

en: Password
he: ססמה

en: Cancel
he: ביטול

en: Send
he: שליחה

en: Remove %s?
he: להסיר את %s?

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
he: להסיר את החיבור ואת כל הנתונים שמשויכים אליו?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
he: להסיר את החשבון ואת כל הנתונים שמשויכים אליו?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
he: להסיר את הסימנייה הזאת?

en: Connection Error. Retry?
he: שגיאת תקשורת. לנסות שוב?

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: Connection Error.
he: שגיאת תקשורת.

en: Close
he: סגירה

en: Ok
he: אישור

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Fingerprint
he: טביעת אצבע

en: Password:
he: ססמה:

en: Change Password to Identity File
he: שינוי ססמה לקובץ זהות

en: Save
he: שמירה

en: Name:
he: שם:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Select Identity File
he: בחירת קובץ זהות

en: Identity File:
he: קובץ זהות:

en: Add Account
he: הוספת חשבון

en: Edit Account
he: עריכת חשבון

en: Duplicate Account
he: שכפול חשבון

en: Name is already taken
he: השם כבר תפוס

en: Search for bookmarks
he: חיפוש אחר סימניות

en: Create a new bookmark
he: יצירת סימנייה חדשה

en: Run
he: הרצה

en: Delete
he: מחיקה

en: Add Bookmark
he: הוספת סימנייה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Command:
he: פקודה:

en: Default
he: בררת מחדל

en: Connect
he: התחברות

en: Set Credentials
he: הגדרת פרטי גישה

en: Choose Account
he: בחירת חשבון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Add Connection
he: הוספת חיבור

en: Edit Connection
he: עריכת חיבור

en: Duplicate Connection
he: שכפול חיבור

en: Group:
he: קבוצה:

en: Host:
he: מארח:

en: Port:
he: פתחה:

en: SSH Config:
he: תצורת SSH:

en: Terminal Background Color:
he: צבע רקע המסוף:

en: Terminal Font:
he: גופן מסוף:

en: Extra Arguments:
he: ארגומנטים נוספים:

en: Forwarded Ports:
he: פתחות שהועברו:

en: Add new forwarded port
he: הוספת פתחות חדשות להעברה

en: Source Port:
he: פתחת מקור:

en: Destination:
he: יעד:

en: Local
he: מקומי

en: Remote
he: מרוחק

en: Add Tunnel
he: הוספת מנהרה

en: Appearance
he: מראה

en: Tunnels
he: מנהרות

en: Other
he: אחר

en: Create a new connection
he: יצירת חיבור חדש

en: Local connection
he: חיבור מקומי

en: Preferences
he: העדפות

en: Close All Connections
he: סגירת כל החיבורים

en: Menu
he: תפריט

en: Restart to apply changes
he: יש להפעיל מחדש כדי להחיל את השינויים

en: Quit App
he: יציאה מהיישום

en: Select Hosts Configuration Folder…
he: בחירת תיקיית הגדרות מארחים…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
he: 0 להשבית. ‎-1 בלתי מוגבל

en: Hosts Configuration Folder:
he: תיקיית הגדרות מארחים:

en: Scrollback lines:
he: שורות לגלילה בזיכרון:

en: Restore Opened Hosts:
he: שחזור מארחים פתוחים:

en: Sync SSH Config:
he: סנכרון הגדרות SSH:

en: Audible Bell:
he: פעמון עם צליל:

en: Encrypt data:
he: הצפנת נתונים:

en: Use Dark Theme:
he: שימוש בערכת נושא כהה:

en: General
he: כללי

en: Find
he: איתור

en: Cyclic search
he: חיפוש מחזורי

en: Rename
he: שינוי שם

en: Set new tab name
he: הגדרת שם חדש ללשונית

en: Rename Tab
he: שינוי שם לשונית

en: Terminal
he: מסוף

en: SSH Connection Manager
he: מנהל חיבורי SSH

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
he: התחלה על ידי הוספת חיבור SSH ל־EasySSH

en: EasySSH Account Manager
he: מנהל חשבונות SSH

en: Create accounts to simplify management of your connections
he: יצירת חשבונות כדי להקל על ניהול החיבורים שלך

en: Add Accounts
he: הוספת חשבונות

en: Start by adding an Account to EasySSH
he: התחלה על ידי הוספת חיבור ל־EasySSH
