com.github.muriloventuroso.easyssh - en to hr translation catalogue (98 entries)

en: EasySSH
hr: Jednostavni SSH

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Paste
hr: Umetni

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Show in File Browser
hr: Prikaži u pregledniku datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Hosts
hr: Glavna računala

en: Accounts
hr: Računi

en: Please enter the password to unlock the data file
hr: Upiši lozinku za otključavanje datoteke s podacima

en: Please enter the password to lock the data file
hr: Upiši lozinku za zaključavanje datoteke s podacima

en: Password
hr: Lozinka

en: Cancel
hr: Odustani

en: Send
hr: Pošalji

en: Remove %s?
hr: Ukloniti %s?

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
hr: Sigurno želiš ukloniti ovu vezu i sve povezane podatke?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
hr: Sigurno želiš ukloniti ovaj račun i sve povezane podatke?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
hr: Sigurno želiš ukloniti ovu knjižnu oznaku?

en: Connection Error. Retry?
hr: Greška u vezi. Ponovo pukušati?

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: Connection Error.
hr: Greška u vezi.

en: Close
hr: Zatvori

en: Ok
hr: U redu

en: Retry
hr: Pokušaj ponovo

en: Fingerprint
hr: Otisak prsta

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Change Password to Identity File
hr: Promijeni lozinku u datoteku identiteta

en: Save
hr: Spremi

en: Name:
hr: Ime:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Select Identity File
hr: Odaberi datoteku identiteta

en: Identity File:
hr: Datoteka identiteta:

en: Add Account
hr: Dodaj račun

en: Edit Account
hr: Uredi račun

en: Duplicate Account
hr: Dupliciraj račun

en: Name is already taken
hr: Ime se već koristi

en: Search for bookmarks
hr: Traži knjižne oznake

en: Create a new bookmark
hr: Stvori novu knjižnu oznaku

en: Run
hr: Pokreni

en: Delete
hr: Izbriši

en: Add Bookmark
hr: Dodaj knjižnu oznaku

en: Bookmarks
hr: Knjižne oznake

en: Command:
hr: Naredba:

en: Default
hr: Standardno

en: Connect
hr: Poveži

en: Set Credentials
hr: Postavi vjerodajnice

en: Choose Account
hr: Odaberi račun

en: Advanced
hr: Napredno

en: Add Connection
hr: Dodaj vezu

en: Edit Connection
hr: Uredi vezu

en: Duplicate Connection
hr: Dupliciraj vezu

en: Group:
hr: Grupa:

en: Host:
hr: Glavno računalo:

en: Port:
hr: Priključak:

en: SSH Config:
hr: SSH podešavanje:

en: Terminal Background Color:
hr: Boja pozadine terminala:

en: Terminal Font:
hr: Font terminala:

en: Extra Arguments:
hr: Dodatni argumenti:

en: Forwarded Ports:
hr: Proslijeđeni priključci:

en: Add new forwarded port
hr: Dodaj novi proslijeđeni priključak

en: Source Port:
hr: Priključak izvora:

en: Destination:
hr: Odredište:

en: Local
hr: Lokalno

en: Remote
hr: Udaljeno

en: Add Tunnel
hr: Dodaj tunel

en: Appearance
hr: Izgled

en: Tunnels
hr: Tuneli

en: Other
hr: Ostalo

en: Create a new connection
hr: Stvori novu vezu

en: Local connection
hr: Lokalna veza

en: Preferences
hr: Postavke

en: Close All Connections
hr: Zatvori sve veze

en: Menu
hr: Izbornik

en: Restart to apply changes
hr: Za primjenu promjena, pokreni ponovo

en: Quit App
hr: Zatvori program

en: Select Hosts Configuration Folder…
hr: Odaberi mapu konfiguracije glavnog računala …

en: 0 to disable. -1 to unlimited
hr: 0 za deaktiviranje. -1 za neograničeno

en: Hosts Configuration Folder:
hr: Mapa konfiguracije glavnog računala:

en: Scrollback lines:
hr: Broj redaka za klizanje unatrag:

en: Restore Opened Hosts:
hr: Obnovi otvorena glavna računala:

en: Sync SSH Config:
hr: Sinkroniziraj SSH konfiguraciju:

en: Audible Bell:
hr: Zvučno zvono:

en: Encrypt data:
hr: Šifriraj podatke:

en: Use Dark Theme:
hr: Koristi tamni dizajn:

en: General
hr: Opće

en: Find
hr: Pronađi

en: Cyclic search
hr: Ciklička pretraga

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Set new tab name
hr: Postavi ime nove kartice

en: Rename Tab
hr: Preimenuj karticu

en: SSH Connection Manager
hr: Upravljanje SSH vezama

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
hr: Započni dodavanjem SSH veze u Jednostavni SSH

en: EasySSH Account Manager
hr: Upravljač EasySSH računa

en: Create accounts to simplify management of your connections
hr: Stvori račune za pojednostavljenje upravljanja vezama

en: Add Accounts
hr: Dodaj račune

en: Start by adding an Account to EasySSH
hr: Započni dodavanjem računa u EasySSH
