com.github.muriloventuroso.easyssh - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Show in File Browser
hu: Megjelenítés a fájlböngészőben

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Duplicate
hu: Kettőzés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Hosts
hu: Gépek

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Please enter the password to unlock the data file
hu: Adja meg a jelszót az adatfájl feloldásához

en: Please enter the password to lock the data file
hu: Adja meg a jelszót az adatfájl zárolásához

en: Password
hu: Jelszó

en: Cancel
hu: Mégse

en: Send
hu: Küldés

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
hu: Biztosan el szeretné távolítani ezt a kapcsolatot és az összes hozzárendelt adatot?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
hu: Biztosan el szeretné távolítani ezt a fiókot és az összes hozzárendelt adatot?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
hu: Biztosan el szeretné távolítani ezt a könyvjelzőt?

en: Connection Error. Retry?
hu: Kapcsolódási hiba. Megpróbálja újra?

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Connection Error.
hu: Kapcsolódási hiba.

en: Close
hu: Bezárás

en: Ok
hu: Rendben

en: Retry
hu: Újrapróbálás

en: Fingerprint
hu: Ujjlenyomat

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Change Password to Identity File
hu: A személyazonosság-fájl jelszavának megváltoztatása

en: Save
hu: Mentés

en: Name:
hu: Név:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Select Identity File
hu: Személyazonosság-fájl kiválasztása

en: Identity File:
hu: Személyazonosság-fájl:

en: Name is already taken
hu: A név már foglalt

en: Search for bookmarks
hu: Könyvjelzők keresése

en: Create a new bookmark
hu: Új könyvjelző létrehozása

en: Run
hu: Futtatás

en: Delete
hu: Törlés

en: Add Bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Command:
hu: Parancs:

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Set Credentials
hu: Hitelesítési adatok küldése

en: Choose Account
hu: Fiók kiválasztása

en: Advanced
hu: Speciális

en: Add Connection
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: Edit Connection
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Duplicate Connection
hu: Kapcsolat kettőzése

en: Group:
hu: Csoport:

en: Host:
hu: Gép:

en: SSH Config:
hu: SSH beállítás:

en: Terminal Background Color:
hu: Terminál háttérszíne:

en: Terminal Font:
hu: Terminál betűkészlete:

en: Extra Arguments:
hu: További argumentumok:

en: Forwarded Ports:
hu: Továbbított portok:

en: Add new forwarded port
hu: Új továbbított port hozzáadása

en: Source Port:
hu: Forrásport:

en: Destination:
hu: Cél:

en: Local
hu: Helyi

en: Remote
hu: Távoli

en: Add Tunnel
hu: Alagút hozzáadása

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Tunnels
hu: Alagutak

en: Other
hu: Egyéb

en: Create a new connection
hu: Új kapcsolat létrehozása

en: Local connection
hu: Helyi kapcsolat

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Close All Connections
hu: Összes kapcsolat lezárása

en: Menu
hu: Menü

en: Select Hosts Configuration Folder…
hu: Gépek beállítási mappájának kiválasztása…

en: Hosts Configuration Folder:
hu: Gépek beállítási mappája:

en: Restore Opened Hosts:
hu: Megnyitott gépek visszaállítása:

en: Sync SSH Config:
hu: SSH beállítás szinkronizálása:

en: Encrypt data:
hu: Adatok titkosítása:

en: Use Dark Theme:
hu: Sötét téma használata:

en: General
hu: Általános

en: Terminal
hu: Terminál

en: SSH Connection Manager
hu: SSH-kapcsolatkezelő

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
hu: Kezdje egy SSH-kapcsolat hozzáadásával az EasySSH programhoz
