com.github.muriloventuroso.easyssh - en to nb translation catalogue (91 entries)

en: Copy
nb: Kopier

en: Paste
nb: Lim inn

en: Select All
nb: Velg alt

en: Show in File Browser
nb: Vis i filutforsker

en: Edit
nb: Rediger

en: Remove
nb: Fjern

en: Hosts
nb: Verter

en: Accounts
nb: Kontoer

en: Please enter the password to unlock the data file
nb: Skriv inn passordet for å låse opp datafilen

en: Please enter the password to lock the data file
nb: Skriv inn passordet for å låse datafilen

en: Password
nb: Passord

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Remove %s?
nb: Fjern %s?

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
nb: Er du sikker på at du ønsker å fjerne denne tilkoblingen og all tilknyttet data?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
nb: Er du sikker på at du ønsker å fjerne denne tilkoblingen og all tilknyttet data?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
nb: Er du sikker på at du ønsker å fjerne dette bokmerket?

en: Connection Error. Retry?
nb: Tilkoblingsfeil. Prøv igjen?

en: No
nb: Nei

en: Yes
nb: Ja

en: Connection Error.
nb: Tilkoblingsfeil.

en: Close
nb: Lukk

en: Ok
nb: OK

en: Retry
nb: Prøv igjen

en: Fingerprint
nb: Fingeravtrykk

en: Password:
nb: Passord:

en: Change Password to Identity File
nb: Endre passordet til identitetsfil

en: Save
nb: Lagre

en: Name:
nb: Navn:

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Select Identity File
nb: Velg identitetsfil

en: Identity File:
nb: Identitetsfil:

en: Add Account
nb: Legg til konto

en: Edit Account
nb: Rediger konto

en: Duplicate Account
nb: Dupliser konto

en: Name is already taken
nb: Navnet er allerede tatt

en: Search for bookmarks
nb: Søk etter bokmerker

en: Create a new bookmark
nb: Opprett et nytt bokmerke

en: Run
nb: Kjør

en: Delete
nb: Slett

en: Add Bookmark
nb: Legg til bokmerke

en: Bookmarks
nb: Bokmerker

en: Command:
nb: Kommando:

en: Default
nb: Forvalg

en: Connect
nb: Koble til

en: Set Credentials
nb: Sett identitetsdetaljer

en: Choose Account
nb: Velg konto

en: Advanced
nb: Avansert

en: Add Connection
nb: Legg til tilkobling

en: Edit Connection
nb: Rediger tilkobling

en: Duplicate Connection
nb: Kopiér kobling

en: Group:
nb: Gruppe:

en: Host:
nb: Vert:

en: SSH Config:
nb: SSH-oppsett:

en: Terminal Background Color:
nb: Terminalbakgrunnsfarge:

en: Terminal Font:
nb: Terminalskrift:

en: Extra Arguments:
nb: Ekstra argumenter:

en: Forwarded Ports:
nb: Videresendte porter:

en: Add new forwarded port
nb: Legg til ny videresendt port

en: Source Port:
nb: Kildeport:

en: Destination:
nb: Mål:

en: Local
nb: Lokal

en: Remote
nb: Fjernstyrt

en: Add Tunnel
nb: Legg til tunnel

en: Appearance
nb: Utseende

en: Tunnels
nb: Tunneler

en: Create a new connection
nb: Opprett en ny tilkobling

en: Local connection
nb: Lokal tilkobling

en: Preferences
nb: Innstillinger

en: Close All Connections
nb: Lukk alle tilkoblinger

en: Menu
nb: Meny

en: Restart to apply changes
nb: Start programmet på ny for å ta i bruk endringer

en: Quit App
nb: Avslutt program

en: Select Hosts Configuration Folder…
nb: Velg vertsoppsettsmappe…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
nb: 0 for å skru av. -1 for ubegrenset

en: Hosts Configuration Folder:
nb: Vertoppsettsmappe:

en: Scrollback lines:
nb: Rulleminnelinjer:

en: Restore Opened Hosts:
nb: Gjenopprett åpnede verter:

en: Sync SSH Config:
nb: Synkroniser SSH-oppsett:

en: Audible Bell:
nb: Klokkeklang:

en: Use Dark Theme:
nb: Bruk mørk drakt:

en: General
nb: Hovedinnstillinger

en: Cyclic search
nb: Syklisk søk

en: Rename
nb: Gi nytt navn

en: Set new tab name
nb: Sett nytt fanenavn

en: Rename Tab
nb: Gi fanen et nytt navn

en: SSH Connection Manager
nb: SSH-tilkoblingsbehandler

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
nb: Start ved å legge til en SSH-tilkobling i EasySSH

en: EasySSH Account Manager
nb: EasySSH-kontobehandler

en: Create accounts to simplify management of your connections
nb: Opprett kontoer for å forenkle håndteringen av tilkoblingene dine

en: Add Accounts
nb: Legg til kontoer

en: Start by adding an Account to EasySSH
nb: Start ved å legge til en konto i EasySSH
