com.github.muriloventuroso.easyssh - en to nl translation catalogue (92 entries)

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Show in File Browser
nl: Toon in bestandsbeheerder

en: Edit
nl: Bewerken

en: Duplicate
nl: Klonen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Please enter the password to unlock the data file
nl: Voer het wachtwoord in om het bestand te ontgrendelen

en: Please enter the password to lock the data file
nl: Voer het wachtwoord in om het bestand te vergrendelen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Send
nl: Versturen

en: Remove %s?
nl: %s verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
nl: Weet je zeker dat je deze verbinding en alle bijbehorende gegevens wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
nl: Weet je zeker dat je dit account en alle bijbehorende gegevens wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
nl: Weet je zeker dat je deze bladwijzer wilt verwijderen?

en: Connection Error. Retry?
nl: Verbindingsfout. Opnieuw proberen?

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Connection Error.
nl: Verbindingsfout.

en: Close
nl: Sluiten

en: Ok
nl: Oké

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Change Password to Identity File
nl: Wachtwoord van identiteitsbestand wijzigen

en: Save
nl: Opslaan

en: Name:
nl: Naam:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Select Identity File
nl: Identiteitsbestand kiezen

en: Identity File:
nl: Identiteitsbestand:

en: Add Account
nl: Account toevoegen

en: Edit Account
nl: Account bewerken

en: Duplicate Account
nl: Account klonen

en: Name is already taken
nl: Deze naam is al in gebruik

en: Search for bookmarks
nl: Zoeken naar bladwijzers

en: Create a new bookmark
nl: Bladwijzer aanmaken

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Default
nl: Standaard

en: Connect
nl: Verbinden

en: Set Credentials
nl: Inloggegevens opgeven

en: Choose Account
nl: Account kiezen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: Edit Connection
nl: Verbinding bewerken

en: Duplicate Connection
nl: Verbinding klonen

en: Group:
nl: Groep:

en: Port:
nl: Poort:

en: SSH Config:
nl: SSH-instellingen:

en: Terminal Background Color:
nl: Terminal-achtergrondkleur:

en: Terminal Font:
nl: Terminal-lettertype:

en: Extra Arguments:
nl: Aanvullende opdrachtregelopties:

en: Forwarded Ports:
nl: Doorgesluisde poorten:

en: Add new forwarded port
nl: Doorgesluisde poort toevoegen

en: Source Port:
nl: Bronpoort:

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Local
nl: Lokaal

en: Remote
nl: Extern

en: Add Tunnel
nl: Tunnel toevoegen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Other
nl: Overig

en: Create a new connection
nl: Verbinding opzetten

en: Local connection
nl: Lokale verbinding

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Close All Connections
nl: Alle verbindingen sluiten

en: Restart to apply changes
nl: Herstart om de wijzigingen toe te passen

en: Quit App
nl: Toepassing afsluiten

en: Select Hosts Configuration Folder…
nl: Hostsconfiguratiemap kiezen…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
nl: 0 = uitschakelen / -1 = onbeperkt

en: Hosts Configuration Folder:
nl: Hostsconfiguratiemap:

en: Scrollback lines:
nl: Aantal terugscrollregels:

en: Restore Opened Hosts:
nl: Geopende hosts herstellen:

en: Sync SSH Config:
nl: SSH-configuratie synchroniseren:

en: Audible Bell:
nl: Hoorbare bel:

en: Encrypt data:
nl: Gegevens versleutelen:

en: Use Dark Theme:
nl: Donker thema gebruiken:

en: General
nl: Algemeen

en: Find
nl: Zoeken

en: Cyclic search
nl: Cyclisch zoeken

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Set new tab name
nl: Nieuwe tabbladnaam instellen

en: Rename Tab
nl: Tabbladnaam wijzigen

en: SSH Connection Manager
nl: SSH-verbindingsbeheerder

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
nl: Voeg een ssh-verbinding toe aan EasySSH om aan de slag te gaan

en: EasySSH Account Manager
nl: EasySSH-accountbeheerder

en: Create accounts to simplify management of your connections
nl: Maak accounts aan om het beheer te vereenvoudigen

en: Add Accounts
nl: Accounts toevoegen

en: Start by adding an Account to EasySSH
nl: Voeg een ssh-verbinding toe aan EasySSH om aan de slag te gaan
