com.github.muriloventuroso.easyssh - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Show in File Browser
pl: Pokaż w przeglądarce plików

en: Edit
pl: Edytuj

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Remove
pl: Usuń

en: Hosts
pl: Hosty

en: Accounts
pl: Konta

en: Please enter the password to unlock the data file
pl: Proszę wprowadzić hasło aby odblokować plik danych

en: Please enter the password to lock the data file
pl: Wprowadź hasło, aby zablokować plik danych

en: Password
pl: Hasło

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Send
pl: Wyślij

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to połączenie i wszystkie powiązane dane?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to konto i wszystkie powiązane dane?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę zakładkę?

en: Connection Error. Retry?
pl: Błąd połączenia. Ponowić próbę?

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Connection Error.
pl: Błąd połączenia.

en: Close
pl: Zamknij

en: Retry
pl: Spróbuj ponownie

en: Fingerprint
pl: Linie papilarne

en: Password:
pl: Hasło:

en: Change Password to Identity File
pl: Zmień hasło na plik tożsamości

en: Save
pl: Zapisz

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Select Identity File
pl: Wybierz plik tożsamości

en: Identity File:
pl: Plik tożsamości:

en: Name is already taken
pl: Nazwa jest już w użyciu

en: Search for bookmarks
pl: Wyszukaj zakładki

en: Create a new bookmark
pl: Utwórz nową zakładkę

en: Run
pl: Wywołaj

en: Delete
pl: Usuń

en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Command:
pl: Polecenie:

en: Default
pl: Domyślne

en: Connect
pl: Połącz

en: Set Credentials
pl: Ustaw dane dostępowe

en: Choose Account
pl: Wybierz konto

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie

en: Edit Connection
pl: Edytuj połączenie

en: Duplicate Connection
pl: Duplikuj połączenie

en: Group:
pl: Grupa:

en: SSH Config:
pl: Ustawienia SSH:

en: Terminal Background Color:
pl: Kolor tła terminalu:

en: Terminal Font:
pl: Czcionka terminalu:

en: Extra Arguments:
pl: Dodatkowe argumenty:

en: Forwarded Ports:
pl: Przekierowywane porty:

en: Add new forwarded port
pl: Dodaj nowy port przekierowany

en: Source Port:
pl: Port źródłowy:

en: Destination:
pl: Cel:

en: Local
pl: Lokalne

en: Remote
pl: Zdalne

en: Add Tunnel
pl: Dodaj tunel

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Tunnels
pl: Tunele

en: Other
pl: Inne

en: Create a new connection
pl: Utwórz nowe połączenie

en: Local connection
pl: Połączenie lokalne

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Close All Connections
pl: Zamknij wszystkie połączenia

en: Restart to apply changes
pl: Uruchom ponownie, aby zastosować zmiany

en: Select Hosts Configuration Folder…
pl: Wybierz folder konfiguracji hosta…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
pl: 0 aby wyłączyć. -1 do nielimitowanych

en: Hosts Configuration Folder:
pl: Folder konfiguracji hosta:

en: Scrollback lines:
pl: Linie przewijania:

en: Restore Opened Hosts:
pl: Przywróć otwarte hosty:

en: Sync SSH Config:
pl: Synchronizuj ustawienia SSH:

en: Audible Bell:
pl: Słyszalny dzwonek:

en: Encrypt data:
pl: Szyfruj dane:

en: Use Dark Theme:
pl: Użyj ciemnego motywu:

en: General
pl: Ogólne

en: SSH Connection Manager
pl: Menedżer połączeń SSH

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
pl: Zacznij od dodania połączenia SSH do EasySSH
