com.github.muriloventuroso.easyssh - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Show in File Browser
sk: Zobraziť v správcovi súborov

en: Edit
sk: Upraviť

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Remove
sk: Odobrať

en: Hosts
sk: Zariadenia

en: Accounts
sk: Účty

en: Please enter the password to unlock the data file
sk: Zadajte heslo pre odomknutie dátového súboru

en: Please enter the password to lock the data file
sk: Zadajte heslo pre uzamknutie dátového súboru

en: Password
sk: Heslo

en: Cancel
sk: Storno

en: Send
sk: Poslať

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
sk: Skutočne chcete odobrať toto pripojenie a všetky súvisiace dáta?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
sk: Skutočne chcete odobrať tento účet a všetky súvisiace dáta?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
sk: Skutočne chcete odobrať túto záložku?

en: Connection Error. Retry?
sk: Chyba pripojenia. Skúsiť znovu?

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Connection Error.
sk: Chyba pripojenia.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: Password:
sk: Heslo:

en: Change Password to Identity File
sk: Zmeniť heslo k súboru s totožnosťami

en: Save
sk: Uložiť

en: Name:
sk: Názov:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Select Identity File
sk: Vybrať súbor s totožnosťami

en: Identity File:
sk: Súbor s totožnosťami:

en: Name is already taken
sk: Názov sa už používa

en: Create a new bookmark
sk: Vytvoriť novú záložku

en: Run
sk: Spustiť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Add Bookmark
sk: Pridať záložku

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Default
sk: Predvolené

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Set Credentials
sk: Zadať prihlasovacie údaje

en: Choose Account
sk: Zvoliť účet

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Add Connection
sk: Pridať pripojenie

en: Edit Connection
sk: Upraviť pripojenie

en: Duplicate Connection
sk: Duplikovať pripojenie

en: Group:
sk: Skupina:

en: Host:
sk: IP adresa:

en: SSH Config:
sk: Nastavenie SSH:

en: Terminal Background Color:
sk: Farba pozadia terminálu:

en: Terminal Font:
sk: Písmo terminálu:

en: Forwarded Ports:
sk: Presmerované porty:

en: Add new forwarded port
sk: Pridať nový presmerovaný port

en: Source Port:
sk: Zdrojový port:

en: Destination:
sk: Cieľ:

en: Local
sk: Lokálny

en: Remote
sk: Vzdialený

en: Add Tunnel
sk: Pridať tunel

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Tunnels
sk: Tunely

en: Create a new connection
sk: Vytvoriť nové pripojenie

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Close All Connections
sk: Zatvoriť všetky pripojenia

en: Select Hosts Configuration Folder…
sk: Vybrať zložku s nastaveniami pre stroje…

en: Hosts Configuration Folder:
sk: Zložka s nastaveniami pre stroje:

en: Restore Opened Hosts:
sk: Obnoviť otvorené pripojenia:

en: Sync SSH Config:
sk: Synchronizovať nastavenia SSH:

en: Use Dark Theme:
sk: Použiť tmavý vzhľad:

en: General
sk: Všeobecné

en: Terminal
sk: Terminál

en: SSH Connection Manager
sk: Správa SSH pripojení

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
sk: Začnite pridaním pripojenia do EasySSH

en: EasySSH Account Manager
sk: EasySSH správca účtov

en: Create accounts to simplify management of your connections
sk: Vytvorením účtov si uľahčíte spravovanie vašich pripojení

en: Add Accounts
sk: Pridať účty

en: Start by adding an Account to EasySSH
sk: Začnite pridaním účtu do EasySSH
