com.github.muriloventuroso.easyssh - en to sq translation catalogue (72 entries)

en: Copy
sq: Kopje

en: Select All
sq: Zgjidhni Të Gjitha

en: Show in File Browser
sq: Shfaq në Shfletuesin e Dosjeve

en: Edit
sq: Modifiko

en: Duplicate
sq: Dyfisho

en: Remove
sq: Hiq

en: Accounts
sq: Llogaritë

en: Please enter the password to unlock the data file
sq: Ju lutemi shkruani fjalëkalimin për të zhbllokuar skedarin e të dhënave

en: Please enter the password to lock the data file
sq: Ju lutemi shkruani fjalëkalimin për të bllokuar skedarin e të dhënave

en: Password
sq: Fjalëkalim

en: Cancel
sq: Anulo

en: Send
sq: Dergo

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
sq: A jeni i sigurt që doni të hiqni këtë lidhje dhe të gjitha të dhënat e lidhura?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
sq: Jeni i sigurt që doni të hiqni këtë llogari dhe të gjitha të dhënat e lidhura?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
sq: A jeni të sigurt që ju doni të hiqni këtë bookmark?

en: Connection Error. Retry?
sq: Gabim në lidhje. Provo përsëri ?

en: No
sq: Jo

en: Yes
sq: Po

en: Connection Error.
sq: Gabim në lidhje.

en: Close
sq: Mbyll

en: Retry
sq: Riprovoni

en: Fingerprint
sq: Gjurmët e gishtave

en: Password:
sq: Fjalëkalimi:

en: Change Password to Identity File
sq: Ndryshoni fjalëkalimin në skedarin e identitetit

en: Save
sq: Ruaj

en: Name:
sq: Emri:

en: Username:
sq: Emri i përdoruesit:

en: Select Identity File
sq: Zgjidhni File Identity

en: Identity File:
sq: Dosja e Identitetit:

en: Name is already taken
sq: Emri është marrë tashmë

en: Search for bookmarks
sq: Kërkoni për faqeshënuesit

en: Create a new bookmark
sq: Krijoni një faqerojtës të ri

en: Run
sq: Zbotoje

en: Delete
sq: Fshini

en: Add Bookmark
sq: Shto Faqerojtësen

en: Bookmarks
sq: Faqeruajtësit

en: Command:
sq: Komandën:

en: Default
sq: Të parazgjedhur

en: Connect
sq: Lidh

en: Set Credentials
sq: Vendosni kredencialet

en: Choose Account
sq: Zgjidhni llogarinë

en: Advanced
sq: Avancuar

en: Add Connection
sq: Shto Lidhje

en: Edit Connection
sq: Ndrysho lidhjen

en: Duplicate Connection
sq: Dyfisho lidhjet

en: Group:
sq: Grupi:

en: Port:
sq: Porta:

en: Terminal Background Color:
sq: Ngjyra e sfondit të terminalit:

en: Terminal Font:
sq: Fonti i Terminalit:

en: Extra Arguments:
sq: Argumente shtesë:

en: Forwarded Ports:
sq: Portat e dërguara:

en: Add new forwarded port
sq: Shtoni porten e re të përcjellur

en: Source Port:
sq: Porta e Burimit:

en: Destination:
sq: Destinacioni:

en: Local
sq: Lokale

en: Add Tunnel
sq: Shtoni tunelin

en: Appearance
sq: Pamje

en: Tunnels
sq: Tunelet

en: Other
sq: Të tjera

en: Create a new connection
sq: Krijoni një lidhje të re

en: Local connection
sq: Lidhja lokale

en: Preferences
sq: Preferencat

en: Close All Connections
sq: Mbyllni të gjitha lidhjet

en: Select Hosts Configuration Folder…
sq: Zgjidhni Dosjen e konfigurimit të hosteve …

en: Hosts Configuration Folder:
sq: Dosja e konfigurimit të hosteve:

en: Restore Opened Hosts:
sq: Rivendosja e hosteve të hapura:

en: Sync SSH Config:
sq: Sinkronizoni konfigurimin e SSH:

en: Encrypt data:
sq: Kriptoni të dhënat:

en: Use Dark Theme:
sq: Përdorni Temë të Errët:

en: General
sq: Të përgjithshme

en: SSH Connection Manager
sq: Menaxheri i Lidhjes SSH

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
sq: Filloni duke shtuar një lidhje SSH në EasySSH
