com.github.muriloventuroso.easyssh - en to tr translation catalogue (98 entries)

en: Copy
tr: Kopyala

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Select All
tr: Tümünü Seç

en: Show in File Browser
tr: Dosya Tarayıcısında Göster

en: Edit
tr: Düzenle

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Remove
tr: Kaldır

en: Hosts
tr: Ana bilgisayarlar

en: Accounts
tr: Hesaplar

en: Please enter the password to unlock the data file
tr: Veri dosyasının kilidini açmak için lütfen şifreyi girin

en: Please enter the password to lock the data file
tr: Veri dosyasını kilitlemek için lütfen şifreyi girin

en: Password
tr: Parola

en: Cancel
tr: İptal

en: Send
tr: Gönder

en: Remove %s?
tr: %s kaldırılsın mı?

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
tr: Bu bağlantıyı ve ilişkili tüm verileri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
tr: Bu hesabı ve ilişkili tüm verileri kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
tr: Bu yer imini kaldırmak istediğinize emin misiniz?

en: Connection Error. Retry?
tr: Bağlantı hatası. Tekrar dene?

en: No
tr: Hayır

en: Yes
tr: Evet

en: Connection Error.
tr: Bağlantı Hatası.

en: Close
tr: Kapat

en: Ok
tr: Tamam

en: Retry
tr: Tekrar dene

en: Fingerprint
tr: Parmak izi

en: Password:
tr: Parola:

en: Change Password to Identity File
tr: Kimlik dosyası için parola değiştir

en: Save
tr: Kaydet

en: Name:
tr: Adı:

en: Username:
tr: Kullanıcı adı:

en: Select Identity File
tr: Kimlik Dosyası Seç

en: Identity File:
tr: Kimlik Dosyası:

en: Add Account
tr: Hesap Ekle

en: Edit Account
tr: Hesabı Düzenle

en: Duplicate Account
tr: Hesabı Çoğalt

en: Name is already taken
tr: Adı zaten alınmış

en: Search for bookmarks
tr: Yer imlerini ara

en: Create a new bookmark
tr: Yeni bir yer imi oluştur

en: Run
tr: Çalıştır

en: Delete
tr: Sil

en: Add Bookmark
tr: Yer imi ekle

en: Bookmarks
tr: Yer imleri

en: Command:
tr: Komut:

en: Default
tr: Öntanımlı

en: Connect
tr: Bağlan

en: Set Credentials
tr: Kimlik Bilgilerini Ayarla

en: Choose Account
tr: Hesap Seç

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Add Connection
tr: Bağlantı Ekle

en: Edit Connection
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Duplicate Connection
tr: Çift bağlantı

en: Group:
tr: Grup:

en: Host:
tr: Ana Makine:

en: Port:
tr: Bağlantı noktası:

en: SSH Config:
tr: SSH Yapılandırması:

en: Terminal Background Color:
tr: Terminal Arka Plan Rengi:

en: Terminal Font:
tr: Terminal Yazı Tipi:

en: Extra Arguments:
tr: Ekstra Argümanlar:

en: Forwarded Ports:
tr: İletilen Bağlantı Noktaları:

en: Add new forwarded port
tr: Yeni iletilen bağlantı noktası ekle

en: Source Port:
tr: Kaynak Bağlantı Noktası:

en: Destination:
tr: Hedef:

en: Local
tr: Yerel

en: Remote
tr: Uzaktan

en: Add Tunnel
tr: Tünel Ekle

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Tunnels
tr: Tüneller

en: Other
tr: Diğer

en: Create a new connection
tr: Yeni bir bağlantı oluştur

en: Local connection
tr: Yerel bağlantı

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Close All Connections
tr: Tüm Bağlantıları Kapatın

en: Menu
tr: Menü

en: Restart to apply changes
tr: Değişiklikleri uygulamak için yeniden başlatın

en: Quit App
tr: Uygulamadan Çık

en: Select Hosts Configuration Folder…
tr: Ana Makine Yapılandırma Klasörü Seç…

en: 0 to disable. -1 to unlimited
tr: 0 devre dışı. -1 sınırsız

en: Hosts Configuration Folder:
tr: Ana Makine Yapılandırma Klasör:

en: Scrollback lines:
tr: Satırları geri kaydır:

en: Restore Opened Hosts:
tr: Açılan Ana Makineyi Geri Yükle:

en: Sync SSH Config:
tr: SSH Yapılandırmasını Eşzamanla:

en: Audible Bell:
tr: Duyulabilir Zil:

en: Encrypt data:
tr: Verileri Şifrele:

en: Use Dark Theme:
tr: Karanlık Tema Kullan:

en: General
tr: Genel

en: Find
tr: Bul

en: Cyclic search
tr: Döngüsel arama

en: Rename
tr: Yeniden adlandır

en: Set new tab name
tr: Yeni sekme adı ayarla

en: Rename Tab
tr: Sekmeyi Yeniden Adlandır

en: Terminal
tr: Uçbirim

en: SSH Connection Manager
tr: SSH Bağlantı Yöneticisi

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
tr: EasySSH için bir SSH bağlantısı ekleyerek başlayın

en: EasySSH Account Manager
tr: EasySSH Hesap Yöneticisi

en: Create accounts to simplify management of your connections
tr: Bağlantılarınızın yönetimini basitleştirmek için hesaplar oluşturun

en: Add Accounts
tr: Hesap Ekle

en: Start by adding an Account to EasySSH
tr: EasySSH'ye bir hesap ekleyerek başlayın
