extra - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: SSH Connection Manager
ca: Gestor de connexions SSH

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
ca: Un gestor complet, eficaç i fàcil d’utilitzar. Creeu i modifiqueu connexions i grups, personalitzeu el terminal i establiu instàncies múltiples de la mateixa connexió.

en: Update Translations
ca: Actualització de traduccions

en: Bugfix
ca: Problema arreglat

en: Update Screenshots
ca: Actualització de captura de pantalla

en: Basic Bookmarks
ca: Marcadors bàsics

en: Close all connections
ca: Tancar totes les connexions

en: Update translations
ca: Actualitzar traduccions

en: Terminal Search
ca: Buscar al terminal

en: Shortcuts
ca: Dreceres

en: Account Management
ca: Gestió de comptes

en: Duplicate connections
ca: Duplicar connexions

en: Badge counter of open connections in hosts list
ca: Comptador de connexions obertes al llistat dels amfitrions

en: Allow ESC as command in SSH
ca: Es permet ESC com una ordre SSH

en: Encrypt Data
ca: Xifratge de dades

en: New Translations
ca: Traduccions noves

en: New Icons
ca: Icones nous

en: Sync ~/.ssh/config
ca: Sincronitzar ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
ca: Comptador de canvis sense llegir al terminal

en: Update for Juno
ca: Actualització per Juno

en: Dark Theme
ca: Tema fosc

en: Forwarded Ports
ca: Ports redireccionats

en: Show in the file manager
ca: Mostrar al gestor d'arxius

en: Restore opened hosts
ca: Restaurar amfitrions oberts

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
ca: Здравствуй! Traducció russa afegida gràcies a camellan

en: Infinite scrollback
ca: Desplaçament enrere infinit

en: Unread icon for new terminal interactions
ca: Icona sense llegir per interaccions de terminal noves

en: Connection in first tab
ca: Connexió a la primera pestanya

en: Add translate to pt-br
ca: Afegir traducció per pt-br

en: Menu in item
ca: Menú a l'element

en: Double click to open connection
ca: Doble clic per obrir la connexió

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
ca: Barra de desplaçament, amfitrions a l'ordre alfabètic i problema arreglat

en: Initial release
ca: Versió inicial

en: Manage your SSH connections
ca: Gestioneu les vostres connexions SSH

en: SSH;Internet;network;
ca: SSH;Internet;xarxa;
