extra - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: SSH Connection Manager
cs: Správa SSH připojení

en: Update Translations
cs: Aktualizovat překlady

en: Update translations
cs: Aktualizovat překlady

en: Account Management
cs: Správa účtů

en: Duplicate connections
cs: Duplikovat spojení

en: Encrypt Data
cs: Šifrovat data

en: New Translations
cs: Nové překlady

en: New Icons
cs: Nové ikony

en: Dark Theme
cs: Tmavý motiv vzhledu

en: Show in the file manager
cs: Zobrazit ve správci souborů

en: Connection in first tab
cs: Připojení na první kartě

en: Menu in item
cs: Nabídka v položce

en: Initial release
cs: Počáteční vydání

en: Manage your SSH connections
cs: Spravujte svá SSH spojení

en: SSH;Internet;network;
cs: SSH;Internet;síť;
