extra - en to da translation catalogue (25 entries)

en: SSH Connection Manager
da: SSH Forbindelses Manager

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
da: En komplet, effektiv og brugervenlig manager. Opret og rediger forbindelser, grupper, tilpas terminalen med flere forekomster af den samme forbindelse.

en: Update Translations
da: Opdater oversættelser

en: Bugfix
da: Fejlrettelse

en: Update Screenshots
da: Opdater skærmbilleder

en: Basic Bookmarks
da: Grundlæggende bogmærker

en: Close all connections
da: Luk alle forbindelser

en: Update translations
da: Opdater oversættelser

en: Terminal Search
da: Terminal søgning

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Account Management
da: Kontoadministration

en: Duplicate connections
da: Kopier forbindelser

en: Badge counter of open connections in hosts list
da: Badgetæller for åbne forbindelser på værtslisten

en: Allow ESC as command in SSH
da: Tillad ESC som kommando i SSH

en: Encrypt Data
da: Krypter data

en: New Translations
da: Nye oversættelser

en: New Icons
da: Nye ikoner

en: Sync ~/.ssh/config
da: Synkroniser ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
da: Badgets tæller for ulæste ændringer i terminalen

en: Update for Juno
da: Opdatering til Juno

en: Dark Theme
da: Mørkt tema

en: Forwarded Ports
da: Videresendte porte

en: Show in the file manager
da: Vis i filhåndteringen

en: Restore opened hosts
da: Gendan åbnede værter

en: Infinite scrollback
da: Uendelig scrollback
