extra - en to el translation catalogue (36 entries)

en: SSH Connection Manager
el: Διαχειριστής Σύνδεσης SSH

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
el: Ένας πλήρης, αποτελεσματικός και εύχρηστος διαχειριστής. Δημιουργήστε και επεξεργαστείτε συνδέσεις, ομάδες, προσαρμόστε το τερματικό με πολλαπλές υπάρξεις της ίδιας σύνδεσης.

en: Update Translations
el: Ενημέρωση μεταφράσεων

en: Bugfix
el: Επιδιόρθωση σφαλμάτων

en: Update Screenshots
el: Ενημέρωση στιγμιότυπων οθόνης

en: Basic Bookmarks
el: Βασικοί σελιδοδείκτες

en: Close all connections
el: Κλείσιμο όλων των συνδέσεων

en: Update translations
el: Ενημέρωση μεταφράσεων

en: Terminal Search
el: Αναζήτηση στο τερματικό

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: Account Management
el: Διαχείριση λογαριασμού

en: Duplicate connections
el: Διπλότυπες συνδέσεις

en: Badge counter of open connections in hosts list
el: Μετρητής ανοιχτών συνδέσεων στη λίστα κεντρικών υπολογιστών

en: Allow ESC as command in SSH
el: Να επιτρέπεται το ESC ως εντολή στο SSH

en: Encrypt Data
el: Κρυπτογράφηση δεδομένων

en: New Translations
el: Νέες μεταφράσεις

en: New Icons
el: Νέα εικονίδια

en: Sync ~/.ssh/config
el: Συγχρονισμός ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
el: Μετρητής μη αναγνωσμένων αλλαγών στο τερματικό

en: Update for Juno
el: Ενημέρωση για το Juno

en: Dark Theme
el: Σκοτεινό θέμα

en: Forwarded Ports
el: Προωθημένες θύρες

en: Show in the file manager
el: Εμφάνιση στη διαχείριση αρχείων

en: Restore opened hosts
el: Επαναφορά ανοιγμένων κεντρικών υπολογιστών

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
el: Здравствуй! Προσθήκη ρωσικής μετάφρασης χάρη στον/στην camellan

en: Infinite scrollback
el: Απεριόριστη κύλιση προς τα πίσω

en: Unread icon for new terminal interactions
el: Εικονίδιο «μη αναγνωσμένο» για τις νέες επικοινωνίες τερματικού

en: Connection in first tab
el: Σύνδεση στην πρώτη καρτέλα

en: Add translate to pt-br
el: Προσθήκη μετάφρασης σε pt-br

en: Menu in item
el: Μενού στο στοιχείο

en: Double click to open connection
el: Διπλό κλικ για να ανοίξετε τη σύνδεση

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
el: Γραμμή κύλισης, αλφαβητική σειρά στη λίστα κεντρικών υπολογιστών και επιδιόρθωση σφαλμάτων

en: Initial release
el: Αρχική έκδοση

en: Murilo Venturoso
el: Μουρίλο Βεντουρόζο

en: Manage your SSH connections
el: Διαχειριστείτε τις SSH συνδέσεις σας

en: SSH;Internet;network;
el: SSH;Διαδίκτυο;Δίκτυο;
