extra - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: SSH Connection Manager
eo: Administrilo de SSH-Konektoj

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
eo: Kompleta, efika kaj facile uzebla administrilo. Kreu kaj redaktu konektojn, grupojn, agordu la terminalon, uzu pluraj terminalojn de la sama konekto.

en: Update Translations
eo: Ĝisdatigi Tradukojn

en: Bugfix
eo: Korekto de cimo

en: Update Screenshots
eo: Ĝisdatigi Ekrankopiojn

en: Basic Bookmarks
eo: Bazaj Legosignoj

en: Close all connections
eo: Fermi ĉiujn konektojn

en: Update translations
eo: Ĝisdatigi tradukojn

en: Terminal Search
eo: Serĉi Terminalon

en: Shortcuts
eo: Fulmoklavoj

en: Account Management
eo: Administrado de Kontoj

en: Duplicate connections
eo: Fari duplikaton de konekto

en: Badge counter of open connections in hosts list
eo: Nombrilo de malfermitaj konektoj en listo de gastigantoj

en: Allow ESC as command in SSH
eo: Permesi ESKAPI kiel komandon en SSH

en: Encrypt Data
eo: Ĉifri Datenojn

en: New Translations
eo: Novaj Tradukoj

en: New Icons
eo: Novaj Ikonoj

en: Sync ~/.ssh/config
eo: Sinkronigi ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
eo: Nombrilo de nelegitaj ŝanĝoj en terminalo

en: Update for Juno
eo: Ĝisdatigi por Juno

en: Dark Theme
eo: Malhela Etoso

en: Forwarded Ports
eo: Plusendaj Pordoj

en: Show in the file manager
eo: Montri per la dosieradministrilo

en: Restore opened hosts
eo: Restaŭri malfermitajn gastigantojn

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
eo: Здравствуй! Nova ruslingva traduko dank’ al camellan

en: Infinite scrollback
eo: Senlima retrorulumo

en: Unread icon for new terminal interactions
eo: Piktogramo de nelegiteco por novaj interagoj kun terminalo

en: Connection in first tab
eo: Konekto en unua langeto

en: Add translate to pt-br
eo: Aldoni tradukon al Brazila portugala lingvo

en: Menu in item
eo: Menuo en ero

en: Double click to open connection
eo: Duoble alklaki por malfermi konekton

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
eo: Rulumilo, alfabeta ordo de listo de gastigantoj, korektoj de cimoj

en: Initial release
eo: Unua versio

en: Manage your SSH connections
eo: Administri viajn SSH-konektojn

en: SSH;Internet;network;
eo: SSH;Interreto;reto;
