extra - en to et translation catalogue (35 entries)

en: SSH Connection Manager
et: SSH-ühenduste haldur

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
et: Täielik, efektiivne ja lihtsalt kasutav haldur. Loo ja muuda ühendusi, gruppe, kohanda teminali; toetatud on ka sama ühenduse mitu isendit.

en: Update Translations
et: Värskenda tõlkeid

en: Bugfix
et: Veaparandus

en: Update Screenshots
et: Värskenda kuvatõmmiseid

en: Basic Bookmarks
et: Lihtsad kohaviidad

en: Close all connections
et: Sulge kõik ühendused

en: Update translations
et: Värskenda tõlkeid

en: Terminal Search
et: Terminali otsing

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Account Management
et: Kontode haldamine

en: Duplicate connections
et: Dubleeri ühendus

en: Badge counter of open connections in hosts list
et: Hostide loendi avatud ühenduste märgiloendur

en: Allow ESC as command in SSH
et: Luba ESC (paoklahv) SSH käsuna

en: Encrypt Data
et: Krüpteeri andmed

en: New Translations
et: Uued tõlked

en: New Icons
et: Uued Ikoonid

en: Sync ~/.ssh/config
et: Sünkroniseeri ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
et: Terminali lugemata muudatuste märgiloendur

en: Update for Juno
et: Juno värskendus

en: Dark Theme
et: Tume teema

en: Forwarded Ports
et: Suunatud pordid

en: Show in the file manager
et: Kuva failihalduris

en: Restore opened hosts
et: Taasta avatud hostid

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
et: Здравствуй! Tänu camellan'le on lisatud vene keele tõlge

en: Infinite scrollback
et: Lõputu tagasikerimine

en: Unread icon for new terminal interactions
et: Nn. "Veel lugemata" ikoon terminalis toimunud muudatustele

en: Connection in first tab
et: Ühendus esimesel vahekaardil

en: Add translate to pt-br
et: Lisa Brasiilia portugali keele tõlge

en: Menu in item
et: Menüü ühikus

en: Double click to open connection
et: Topeltklõps ühenduse loomiseks

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
et: Kerimisriba, tähestikujärjekorda sorditud hostiloend ja veaparandus

en: Initial release
et: Esimene väljalase

en: Manage your SSH connections
et: Hallake oma SSH ühendusi

en: SSH;Internet;network;
et: SSH;Internet;network;võrk;
