extra - en to he translation catalogue (44 entries)

en: SSH Connection Manager
he: מנהל חיבורי SSH

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
he: מנהל חיבורים מלא, יעיל וקל לשימוש. מאפשר ליצור ולערוך חיבורים וקבוצות, להתאים את המסוף ולתאם בין מגוון מופעים באותו החיבור.

en: Update Translations
he: עדכון תרגומים

en: Bugfix
he: תיקון באג

en: Add support for new version of vte
he: נוספה תמיכה בגרסה חדשה של vte

en: Improve Password Management
he: ניהול הסיסמאות השתפר

en: Audible Bell Control
he: שליטה בצלצול הקולי

en: Control scrollback lines
he: שליטה בשורות הגלילה לאחור

en: Local Connections
he: חיבורים מקומיים

en: Urgent bugfix in load ssh config
he: תיקון תקלה דחוף בטעינת הגדרות ה־ssh

en: Other bugfix
he: תיקון תקלה אחרת

en: Change tab name
he: החלפת שמות הלשוניות

en: Extra arguments
he: תוספת ארגומנטים

en: Update Screenshots
he: עדכון צילומי מסך

en: Basic Bookmarks
he: סימניות בסיסיות

en: Close all connections
he: סגירת כל החיבורים

en: Update translations
he: עדכון תרגומים

en: Terminal Search
he: חיפוש במסוף

en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: Account Management
he: ניהול חשבונות

en: Duplicate connections
he: שכפול חיבורים

en: Badge counter of open connections in hosts list
he: מונה בתוך עיטור של החיבורים הפתוחים ברשימת המארחים

en: Allow ESC as command in SSH
he: לאפשר ESC בתור פקודת SSH

en: Encrypt Data
he: הצפנת נתונים

en: New Translations
he: תרגומים חדשים

en: New Icons
he: סמלים חדשים

en: Sync ~/.ssh/config
he: סנכרון ‎~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
he: מונה בתוך עיטור של שינויים שלא נקראו במסוף

en: Update for Juno
he: עדכון ל־Juno

en: Dark Theme
he: ערכת עיצוב כהה

en: Forwarded Ports
he: פתחות מועברות

en: Show in the file manager
he: הצגה במנהל הקבצים

en: Restore opened hosts
he: שחזור המארחים הפתוחים

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
he: Здравствуй!‎ נוסף תרגום לרוסית באדיבות camellan

en: Infinite scrollback
he: גלילה אינסופית לאחור

en: Unread icon for new terminal interactions
he: סמל „לא נקראו” לאינטראקציות חדשות במסוף

en: Connection in first tab
he: חיבור בלשונית הראשונה

en: Add translate to pt-br
he: הוספת תרגום ל־pt-br (פורטוגלית ברזילאית)

en: Menu in item
he: תפריט בפריט

en: Double click to open connection
he: לחיצה כפולה לפתיחת חיבור חדש

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
he: סרגל גלילה, סדר אלפביתי ברשימת המארחים ותיקוני באגים

en: Initial release
he: מהדורה ראשונית

en: Manage your SSH connections
he: ניהול חיבורי ה־SSH שלך

en: SSH;Internet;network;
he: ssh;אינטרנט;רשת;מסוף;שחור;חלון שחור;שורת פקודה;תקשורת;שליטה מרחוק;
