extra - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: EasySSH
hr: Jednostavni SSH

en: SSH Connection Manager
hr: Upravljanje SSH vezama

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
hr: Potpun, učinkovit i jednostavan upravljač. Stvori i uredi veze, grupe, prilagodi terminal, s višestrukim instancama iste veze.

en: Update Translations
hr: Aktualiziraj prijevode

en: Bugfix
hr: Popravak greške

en: Add support for new version of vte
hr: Dodana podrška za novu vte-verziju

en: Improve Password Management
hr: Poboljšano upravljanje lozinkama

en: Audible Bell Control
hr: Upravljanje zvona

en: Control scrollback lines
hr: Upravljanje pomicanja redaka unatrag

en: Local Connections
hr: Lokalne veze

en: Urgent bugfix in load ssh config
hr: Hitan ispravak greške u učitavanju ssh konfiguracije

en: Other bugfix
hr: Drugi ispravak greške

en: Change tab name
hr: Promijeni ime kartice

en: Extra arguments
hr: Dodatni argumenti

en: Update Screenshots
hr: Aktualiziraj snimke ekrana

en: Basic Bookmarks
hr: Osnovne knjižne oznake

en: Close all connections
hr: Zatvori sve veze

en: Update translations
hr: Aktualiziraj prijevode

en: Terminal Search
hr: Pretraživanje putem terminala

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Account Management
hr: Upravljanje računima

en: Duplicate connections
hr: Duple veze

en: Badge counter of open connections in hosts list
hr: Broj otvorenih veza na popisu računala

en: Allow ESC as command in SSH
hr: Dozvoli ESC kao naredbu u SSH-u

en: Encrypt Data
hr: Šifriraj podatke

en: New Translations
hr: Novi prijevodi

en: New Icons
hr: Nove ikone

en: Sync ~/.ssh/config
hr: Sinkroniziraj ~/.ssh/config

en: Badge counter for unread changes in terminal
hr: Brojač nepročitanih promjena u terminalu

en: Update for Juno
hr: Nadopuna za Juno

en: Dark Theme
hr: Tamni dizajn

en: Forwarded Ports
hr: Proslijeđeni priključci

en: Show in the file manager
hr: Pokaži u uprvaljaču datoteka

en: Restore opened hosts
hr: Vrati otvorena host računala

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
hr: Здравствуй! Dodan je ruski prijevod, zahvaljujući camellanu

en: Infinite scrollback
hr: Beskonačno vraćanje unatrag

en: Unread icon for new terminal interactions
hr: Nepročitana ikona za nove intrakcije u terminalu

en: Connection in first tab
hr: Veza u prvoj kartici

en: Add translate to pt-br
hr: Dodan prijevod za to pt-br

en: Menu in item
hr: Izbornik u stavci

en: Double click to open connection
hr: Dvoklik za otvaranje veze

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
hr: Klizna traka, abecedni redoslijed u popisu domaćina i ispravak greške

en: Initial release
hr: Prvo izdanje

en: Manage your SSH connections
hr: Upravljaj svojim SSH vezama

en: SSH;Internet;network;
hr: SSH;internet;mreža;
