extra - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: SSH Connection Manager
hu: SSH-kapcsolatkezelő

en: A complete, efficient and easy-to-use manager. Create and edit connections, groups, customize the terminal, with multiple instances of the same connection.
hu: Egy teljes, hatékony és egyszerűen használható kezelőprogram. Hozzon létre és szerkesszen kapcsolatokat, csoportokat, szabja személyre a terminált ugyanazon kapcsolat több példányával.

en: Update Translations
hu: Fordítások frissítése

en: Bugfix
hu: Hibajavítás

en: Update Screenshots
hu: Képernyőképek frissítése

en: Basic Bookmarks
hu: Alapvető könyvjelzők

en: Close all connections
hu: Összes kapcsolat lezárása

en: Update translations
hu: Fordítások frissítése

en: Terminal Search
hu: Terminálkeresés

en: Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Account Management
hu: Fiókkezelés

en: Duplicate connections
hu: Kapcsolatok kettőzése

en: Badge counter of open connections in hosts list
hu: A nyitott kapcsolatok jelvényszámlálója a gépek listájában

en: Allow ESC as command in SSH
hu: ESC engedélyezése parancsként az SSH-ban

en: Encrypt Data
hu: Adatok titkosítása

en: New Translations
hu: Új fordítások

en: New Icons
hu: Új ikonok

en: Sync ~/.ssh/config
hu: Az ~/.ssh/config szinkronizálása

en: Badge counter for unread changes in terminal
hu: Jelvényszámláló a terminálban lévő olvasatlan változtatásoknál

en: Update for Juno
hu: Juno frissítése

en: Dark Theme
hu: Sötét téma

en: Forwarded Ports
hu: Továbbított portok

en: Show in the file manager
hu: Megjelenítés a fájlkezelőben

en: Restore opened hosts
hu: Megnyitott gépek visszaállítása

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
hu: Здравствуй! Orosz fordítás hozzáadva, köszönet érte camellannak

en: Infinite scrollback
hu: Végtelen visszagörgetés

en: Unread icon for new terminal interactions
hu: Olvasatlan ikon az új terminál-interakcióknál

en: Connection in first tab
hu: Kapcsolódás az első lapon

en: Add translate to pt-br
hu: Fordítás hozzáadása a brazíliai portugálhoz

en: Menu in item
hu: Menü az elemben

en: Double click to open connection
hu: Dupla kattintás a kapcsolat megnyitásához

en: Scrollbar, alphabetical order in hosts list and bugfix
hu: Görgetősáv, ábécé sorrend a gépek listájában és hibajavítás

en: Initial release
hu: Kezdeti kiadás

en: Manage your SSH connections
hu: SSH-kapcsolatok kezelése

en: SSH;Internet;network;
hu: ssh;internet;hálózat;
