extra - en to id translation catalogue (11 entries)

en: SSH Connection Manager
id: Pengelola Koneksi SSH

en: Update Translations
id: Perbarui terjemahan

en: Close all connections
id: Tutup semua koneksi

en: Update translations
id: Perbarui terjemahan

en: New Translations
id: Terjemahan Baru

en: New Icons
id: Ikon Baru

en: Restore opened hosts
id: Pulihkan host yang dibuka

en: Add translate to pt-br
id: Menambahkan terjemahan ke pt-br

en: Initial release
id: Rilis awal

en: Manage your SSH connections
id: Kelola Koneksi SSH Anda

en: SSH;Internet;network;
id: SSH;Web;jaringan;
