extra - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Update Translations
mn: Орчуулга шинэчлэх

en: Bugfix
mn: Алдаа засах

en: Improve Password Management
mn: Нууц үг удирдлага сайжруулах

en: Local Connections
mn: Локал холболтууд

en: Other bugfix
mn: Бусад алдаа засах

en: Change tab name
mn: Таб нэр солих

en: Update Screenshots
mn: Дэлгэцийн агшинг шинэчлэх

en: Basic Bookmarks
mn: Үндсэн хавчуурга

en: Close all connections
mn: Бүх холболтууд салгах

en: Update translations
mn: Орчуулгыг шинэчлэх

en: Terminal Search
mn: Терминал хайх

en: Shortcuts
mn: Товчлолууд

en: Account Management
mn: Дансны удирдлага

en: Duplicate connections
mn: Давхардсан холболтууд

en: Badge counter of open connections in hosts list
mn: Хостуудын жагсаалт дахь нээлттэй холболтын тэмдэгт тоолуур

en: Allow ESC as command in SSH
mn: ESC-г SSH-д команд болгон зөвшөөрөх

en: Encrypt Data
mn: Өгөгдлийг шифрлэх

en: New Translations
mn: Шинэ орчуулгууд

en: New Icons
mn: Шинэ дүрсүүд

en: Sync ~/.ssh/config
mn: Синк ~/.ssh/config
