extra - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Encrypt Data
ms: Menyulitkan Data

en: New Translations
ms: Terjemahan Baru

en: New Icons
ms: Ikon Baru

en: Restore opened hosts
ms: Pulihkan hos yang dibuka

en: Здравствуй! Added Russian translations thanks to camellan
ms: Здравствуй! Terjemahan Rusia ditambah, terima kasih camellan!

en: Add translate to pt-br
ms: Tambah terjemahan ke pt-br
